Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kolovratsk
Keď už povie miliardár Trump, že očkovanie spôsobuje autizmus...už treba zbystrieť. Obzvlášť pri MMR a hexavakcíne....
Keď povie miliardár Trump, že ..."skoč do studne" ...už treba zbystrieť.
Prípadne aj skočíš ???


Znova zopakujem, čo som už pár krát napísal.
Súhlasím, nech sa neočkuje, kto nechce.
ALE ak dostane chorobu, proti ktorej odmietol očkovanie, tak nastupuje platba v plnej výške...bez diskusií.
Samozrejme, že ak by došlok nejakej nákaze iných jednotlivcov, tak liečba týchto by išla na vrub nezaočkovaného.
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
neviem, či za povinné, ale za očkovanie hej
0 0
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

buchač
kolovratsk
Keď už povie miliardár Trump, že očkovanie spôsobuje autizmus...už treba zbystrieť. Obzvlášť pri MMR a hexavakcíne....
Keď povie miliardár Trump, že ..."skoč do studne" ...už treba zbystrieť.
Prípadne aj skočíš ???


Znova zopakujem, čo som už pár krát napísal.
Súhlasím, nech sa neočkuje, kto nechce.
ALE ak dostane chorobu, proti ktorej odmietol očkovanie, tak nastupuje platba v plnej výške...bez diskusií.
Samozrejme, že ak by došlok nejakej nákaze iných jednotlivcov, tak liečba týchto by išla na vrub nezaočkovaného.

Vsak ak su zaockovani,nemozu sa nakazit.Ci ano???
Naposledy upravil Brčo : 15.06.15 at 21:08
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Brčo
Vsak ak su zaockovany,nemozu sa nakazit.Ci ano???
Porozmýšľaj, zbystri pozornosť, veď miliardár Trump niečo tvrdí....to po prvé.

...a po druhé ? Niekoho nepresvedčíš o očkovaní (alebo o iných) ani s poriadnym hasákom v ruke.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Brčo
Vsak ak su zaockovani,nemozu sa nakazit.Ci ano???
Sú ľudia, ktorí sa nemôžu kvôli ich zdravotnému stavu dať očkovať.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

italští lékaři píší otevřený dopis: Neočkované děti jsou zdravější!

http://protiproud.parlamentnilisty.c...-nedokazou.htm
4 7
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kukučka
italští lékaři píší otevřený dopis: Neočkované děti jsou zdravější!

http://protiproud.parlamentnilisty.c...-nedokazou.htm
To nie je práve dôveryhodná stránka.
2 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
italští lékaři píší otevřený dopis: Neočkované děti jsou zdravější!

http://protiproud.parlamentnilisty.c...-nedokazou.htm
Opierať sa o "konšpiračné" webové stránky nie je dobrý nápad. Dávam ti mínus.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Iné argumenty nemáte?
1 3
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ak ti je to jedno, načo mrníkuješ tému? Aj ostatní? Stačí rozdávať mínusky, mne neprekážajú. Zaujal ma článok, tak som ho prilepila. Dôležité je, či je, alebo nie je pravdivý.
Kto mi odpovie, prečo je očkovanie u nás povinné a inde nie?
1 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Toto nie je diskusia o očkovaní, ale nálepkovanie. Nepáči sa vám protiproud? Prečítajte si argumenty profesorky Struneckej.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Myslim, ze tato debata je anketa o " mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti? ".

Moja odpoved tu uz raz bola, ale zduplujem. Stat sa ma starat o to, aby sa nesirili prenosne choroby, ak sa daju zastavit podanim ockovacej latky, je povinnostou statu dbat o to, aby sa nesirili.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pozrite si, čo je zákonom prikázané pichnúť maličkým zdravým deťom do dvoch rokov, na rozdiel od iných štátov.
http://www.ockovanieinfo.sk/sekcia-s...ovaci-kalendar
http://rizikaockovania.sk/dok/rizika.html
1 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
kukučka
italští lékaři píší otevřený dopis: Neočkované děti jsou zdravější!

http://protiproud.parlamentnilisty.c...-nedokazou.htm
Opierať sa o "konšpiračné" webové stránky nie je dobrý nápad. Dávam ti mínus.
Bolo by vhodné uviesť v čom spočíva rozdiel medzi konšpiračnými a tzv. normálnymi stránkami.
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Pozrite si, čo je zákonom prikázané pichnúť maličkým zdravým deťom do dvoch rokov, na rozdiel od iných štátov.
http://www.ockovanieinfo.sk/sekcia-s...ovaci-kalendar
http://rizikaockovania.sk/dok/rizika.html
Miesto na Porade treba ak ma niekto potrebu zmeny zakona apelovat na poslancov, ktorych si zvolil do parlamentu o zmenu zakona.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nedávno som si pozrela dokument o práci kuchára s 3 michelinkami. Okolo 40-ky dostal rakovinu. Keďže išlo práve o neho, povedali mu, že ho vyliečia. Aj vyliečili. Popísal priebeh liečby. Dávno sa píše práve na "konšp", že táto dg je liečiteľná.
Budem sa opakovať, ale nech, opakovanie je vraj matkou múdrosti. Ako je možné, že môjho otca prepustili po prvej onko operácii domov s tým, že mojej matke lekári oznámili, že bude žiť najviac tri týždne, pretože metastázy už boli po celom tele. Žil ešte 16 až 17 rokov.
A to išlo o 50. roky, jeho bunky skúmali ešte viac ako 10 r. po jeho smrti. Bol druhým najdlhšie žijúcim pacientom s tým druhom.
Bola som malé dieťa, takže podrobnosti ako sa dostali rodičia k altern. liečbe neviem, ale viem čo začal ihneď užívať.
Ešte som sa nedočítala v norm. tlači o propagácii, práci, a živote Dr. Budwig, nominovanej na Nobelovu cenu až sedemkrát. Ani po smrti ju nedostala. A to dokázala vyliečiť ľudí z rakoviny v poslednom štádiu, keď už ani nedokázali prijímať potravu.
Takže v dnešnej dobe tu aj kdekoľvek inde argumentovať konšpiráciami je doslova úsmevné.
O práci médií viem svoje, z čoho žijú, pre koho píšu, takže tu argumentovať stále iba jedným webom bádateľa je vskutku úsmevné.
.
Možno to bolo trochu od veci, podľa mňa nie, pretože ide stále iba o problematiku medicíny a tiež riešime aktuálne očkovanie.
Kedysi moje ročníky mali bežne rubeolu, aj pol triedy naraz, mumps detto. Čo je fakt, že matky sa v tej dobe veľmi obávali obrny, ja som sa s ňou stretla počas ZŠ iba raz na jednom dievčatku, inak nie. A to som nechodila iba na jednu školu.
Čiže my sme v tej dobe ešte neboli očkovaní na tieto dg. Možno by sa našli aj iné.
Mám doma knihu o imunite, kúpila som si ju len tak, vyšla v 70. r., je v nej popis vzniku očkovania, vývin a jedna veta ma mimoriadne vtedy oslovila, že nikto nevie, čo spraví očkovanie v organizmoch po niekoľkých generáciách.
A treba uznať, že sa vyskytujú po očkovaniach veľmi ťažké prípady poškodení organizmu ako následok očkovaní.
Podobné otázniky sú aj okolo pychiatrických dg ako depresia, schizofrénia a zatiaľ ešte dve dg, ktoré alternatíva označuje ako metabolické poruchy nervovej sústavy a pre ňu sú liečiteľné stravou, klasická ich zaraďuje medzi psych. dg a sú vyvíjamé stále a stále nové lieky, kde nikto okrem farmafariem nevie, čo v nich je a na čo vlastne pôsobia. AD sa predpisujú po krátkom rozhovore, vyplnení 10 otázk. dotazníka a v okamihu sa predpisujú lieky, pre vraj doživotné užívanie. Že pacienti po prepustení z nemocníc z nich odchádzajú v horšom stave ako tam prišli viem od psychológov, ktorí s nimi potom pracujú a vidia, na koľkých zahraničných rodinných dovolenkách psychiatri trávia čas do roka.
Vraj konšpiračné stránky, nie, iba klapky na očiach a slabý kontakt s ľuďmi.
Naposledy upravil korela : 12.12.16 at 15:54
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Iné argumenty nemáte?
Vtáčatko šedivé, pásikavé.....
nič v zlom - je to tvoj názor, ale urob si podľa tohto

názor o tom, čo tam rozoberá.... niekedy sú to fakt totálne voloviny a fantasmagórie.
A žiaľ - ľudia to čítajú a VERIA tomu. Veď aj tí, čo verili "liečiteľom" a "mastičkárom" tak, že dokonca odmietali aj vyšetrenia lekárom, sa dočkali svojej odmeny... v podobe rakvy!
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
kukučka
Iné argumenty nemáte?
Vtáčatko šedivé, pásikavé.....
nič v zlom - je to tvoj názor, ale urob si podľa tohto

názor o tom, čo tam rozoberá.... niekedy sú to fakt totálne voloviny a fantasmagórie.
A žiaľ - ľudia to čítajú a VERIA tomu. Veď aj tí, čo verili "liečiteľom" a "mastičkárom" tak, že dokonca odmietali aj vyšetrenia lekárom, sa dočkali svojej odmeny... v podobe rakvy!
Pravda bude kdesi uprostred. Namatkou som zobral druhy clanok a veci co tam pisu, nie su az take voloviny a fantazmagorie. Keby boli, neobjavili by sa podobne zavery tuto
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2908021/
Ine clanky som necital, mozno su to fakt bludy, ale tento spominany napriklad nie. Hmmm
Treba sa nam aj zamysliet napr aj nad tym, ze niekedy bola aj pitva cloveka trestana opovrhnutim komunity, ba dokonca smrtou lekara.
Takze asi treba len mat otvorenu hlavu, ale popritom zdravu uroven skepticizmu.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
...iba klapky na očiach a slabý kontakt s ľuďmi.
Súhlasím...a preto sa pýtam.
- Prečo máš klapky na očiach ?
- Prečo nechodíš medzi ľudí ?.....nemám vycucané z malíčka, ale sú to Tvoje slová, Ty si nie raz vravela, že medzi ľudí nechodíš...ba dokonca Ti potraviny nosí domov
- Prečo operuješ len starými informáciami, ktoré sa teda veru nedajú overiť ?
- Prečo sa už neprebudíš ?
- Prečo......?????
Systém stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou ti už niekde aj funguje?
Odporúčala by som ti sa starať predovšetkým o svoj život a nie o druhých.
Ako si ja rozvrhujem svoj čas žitia je v mojej réžii. A riešiť moje nákupy už vonkoncom nemusíš, pretože tu spomínaš stále iba Tesco, ale ide aj o iné obchody s donáškou nad určitý limit dokonca zadarmo, vrátane obľúbeného bioobchodu. Už sa svojím neustálym opakovaním stávaš dávno trápnym.
Nič o mne nevieš, tak sa neobťažuj blufovaním a odporúčam ti prehodnotiť postoj k ľuďom v rámci svojho dobra.
Čo sa nedá overiť? Konkretizuj.
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Že pacienti po prepustení z nemocníc z nich odchádzajú v horšom stave ako tam prišli viem od psychológov, ktorí s nimi potom pracujú a vidia, na koľkých zahraničných rodinných dovolenkách psychiatri trávia čas do roka.
Vraj konšpiračné stránky, nie, iba klapky na očiach a slabý kontakt s ľuďmi.


Poprosim ta o mena tych mojich kolegov. Dik

Lebo co si napisala, je vymysel. Ako mozes zovseobecnovat rozne diagnozy,. ich liecbu a pod.
Naposledy upravil alaya1 : 12.12.16 at 16:51
1 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať