Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Čo sa nedá overiť? Konkretizuj.
Zasa sa robíš nechápajko...ale i tak sa dá.
Nebudem ja nič konkretizovať...nebaví ma štýl (vo všeobecnosti) takejto debaty, dlabem ja na to.
Príspevky som vymazal nie z dôvodu nesúhlasného. Tu ide o tú partizánčinu, spoza bučka a bez argumentácie alebo príspevku "hodnotiť" iného je pokrytectvo.
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
alaya1
korela
Že pacienti po prepustení z nemocníc z nich odchádzajú v horšom stave ako tam prišli viem od psychológov, ktorí s nimi potom pracujú a vidia, na koľkých zahraničných rodinných dovolenkách psychiatri trávia čas do roka.
Vraj konšpiračné stránky, nie, iba klapky na očiach a slabý kontakt s ľuďmi.


Poprosim ta o mena tych mojich kolegov. Dik

Lebo co si napisala, je vymysel. Ako mozes zovseobecnovat rozne diagnozy,. ich liecbu a pod.
Nepíšem tu o tomto po prvýkrát a píšem to iba preto, aby ľudia zbystrili pozornosť pri svojich blízkych a aj sebe, ak to ešte dokážu, komu a kde sa zverujú do rúk.
Meno fundovaného človeka, ktorý mi povedal informácie vyslovene súkromne, pretože ma pozná príliš veľa rokov a dôveruje mi, nemám dôvod zverejňovať a ani nijako podávať ďalej. To mi musíš prepáčiť. Ľudia z branže sa navzájom poznajú aj sami medzi sebou, a sú im známe aj pracoviská, v ktorých a za akých podmienok sú tam nútení pracovať. O pocitoch pacientov ani nevravím.
Ja osobne nevnímam ľudí s mojím odborom vo všeobecnosti ako kolegov, kolegovia sú pre mňa iba súčasní alebo max. bývalí kolegovia z pracoviska.
Keďže predpokladám, že ty sa dospelými zatiaľ nezaoberáš, ale iba s deťmi, a možno dorastom, tak pátraj po svojich linkách, ak sa chceš dozvedieť viac, ako to chodí aj v tejto časti zdravotníctva.
Čo by som ale rada opravila v mojom príspevku, na ktorý si zareagovala, že som nemala písať v množnom čísle, pretože logicky nie sú všetky pracoviská rovnaké.
Nevymýšľam si, to si mi už viackrát podvrhla. Nepáči sa mi tento tvoj prístup.
A čo som zovšeobecňovala podľa teba, aké dg?
1 5
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alaya1
kukučka
Pozrite si, čo je zákonom prikázané pichnúť maličkým zdravým deťom do dvoch rokov, na rozdiel od iných štátov.
http://www.ockovanieinfo.sk/sekcia-s...ovaci-kalendar
http://rizikaockovania.sk/dok/rizika.html
Miesto na Porade treba ak ma niekto potrebu zmeny zakona apelovat na poslancov, ktorych si zvolil do parlamentu o zmenu zakona.
Predstav si, že apelujú. Pozri čo sa okolo očkovania deje v Čechách.
Predpokladám, že vieš čo je osveta.
3 4
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
alaya1
kukučka
Pozrite si, čo je zákonom prikázané pichnúť maličkým zdravým deťom do dvoch rokov, na rozdiel od iných štátov.
http://www.ockovanieinfo.sk/sekcia-s...ovaci-kalendar
http://rizikaockovania.sk/dok/rizika.html
Miesto na Porade treba ak ma niekto potrebu zmeny zakona apelovat na poslancov, ktorych si zvolil do parlamentu o zmenu zakona.
Predstav si, že apelujú. Pozri čo sa okolo očkovania deje v Čechách.
Predpokladám, že vieš čo je osveta.


Myslis, v Cechach apeluju clenovia Porady? Lebo ja som o tych tu na stranke pisala.
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

[QUOTE="korela"][QUOTE="alaya1"]
korela

Keďže predpokladám, že ty sa dospelými zatiaľ nezaoberáš, ale iba s deťmi, a možno dorastom, tak pátraj po svojich linkách, ak sa chceš dozvedieť viac, ako to chodí aj v tejto časti zdravotníctva.
Čo by som ale rada opravila v mojom príspevku, na ktorý si zareagovala, že som nemala písať v množnom čísle, pretože logicky nie sú všetky pracoviská rovnaké.
Nevymýšľam si, to si mi už viackrát podvrhla. Nepáči sa mi tento tvoj prístup.
A čo som zovšeobecňovala podľa teba, aké dg?


Korela, o com to tu tocis? Opat co riesis moju pracu, co robim, s kym robim. Aby ti uz bolo jasno. Ja som klasicky klinicky psycholog uz viac ako 20 rokov, mam atestaciu v Ametike z autizmu, u nas to nebolo, tak sa tomu venujem aj v 3 sektore. To len pre tvoje ozrejmenie.

Napisala si, ze psychologovia, a nie psycholog tebe nejak znamy, vraveli, ze ludia odchadzaju zo psychiatr.liecenia v horsom stave ako ked ich hospitalizovali. To si si ako dovolila takto dehonestovat pracu mnozstva lekarov? Nekonkretizovala si, ze na tomto oddeleni to tak je...
Je to od teba velka trufalost a je to nezmysel. Lebo nemyslim, ze alkoholici, narkomani a pod. vychadzaju z liecenia nafetnuti a napiti....to hovorim len o tychto dvoch, viac sa mi argumentovat nechce.


Vymyslas si, ale ako toto mozes verejne napisat a co ked to citaju ludia, ktori potrebuju odbornu psychiatricku pomoc /napr. clovek uvazujuci o samovrazde/ a nepojdu sa liecit, lebo jedna korela napisala, ze ked skoncia liecenie budu na tom horsie, ako ked tam isli. Samovrah si podla teba, aby sa mu polepsilo otvori badatela a nastuduje si to, .To si si uvedomila?
Naposledy upravil alaya1 : 12.12.16 at 19:17
4 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alaya1
kukučka
alaya1
kukučka
Pozrite si, čo je zákonom prikázané pichnúť maličkým zdravým deťom do dvoch rokov, na rozdiel od iných štátov.
http://www.ockovanieinfo.sk/sekcia-s...ovaci-kalendar
http://rizikaockovania.sk/dok/rizika.html
Miesto na Porade treba ak ma niekto potrebu zmeny zakona apelovat na poslancov, ktorych si zvolil do parlamentu o zmenu zakona.
Predstav si, že apelujú. Pozri čo sa okolo očkovania deje v Čechách.
Predpokladám, že vieš čo je osveta.


Myslis, v Cechach apeluju clenovia Porady? Lebo ja som o tych tu na stranke pisala.
Aj ja, prečo prekrúcaš? Môj príspevok mal tri vety. Čechy som spomenula len preto, že sa o svoje práva vedia aktívnejšie biť.
2 4
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Treba si prečítať aj o nátlaku na Roberta de Nira, ktorý bol donútený z festivalu stiahnuť dokumentárny film o očkovaní a súvislosti s autizmom. Má takého syna.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Treba si prečítať aj o nátlaku na Roberta de Nira, ktorý bol donútený z festivalu stiahnuť dokumentárny film o očkovaní a súvislosti s autizmom. Má takého syna.
Nebol potvrdeni ani jeden pripad priameho ucinku ockovania na autizmu. A preco ten film stiahol, ked bol presvedceny o svojej pravde. je mi luto rodicov, ktori maju chore dieta a hladaju dovody.....chapem ich. Myslim, ze kazdy sudny lekar, by neockoval male deti, ak by boli dokazy o tom, ze sposobuju dento defekt. Ved ockuju mnohi aj svoje vlastne deti.
4 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Treba si prečítať aj o nátlaku na Roberta de Nira, ktorý bol donútený z festivalu stiahnuť dokumentárny film o očkovaní a súvislosti s autizmom. Má takého syna.
hmm no neviem, ci sa da povedat, ze bol donuteny. V kazdom pripade sa mi vidi rozumne. co vravi. V zasade "otvorena hlava, skumajme, testujme, citajme, pozerajme a uvidime "
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...63775182880376
Naposledy upravil taiko : 13.12.16 at 12:19
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
kukučka
Treba si prečítať aj o nátlaku na Roberta de Nira, ktorý bol donútený z festivalu stiahnuť dokumentárny film o očkovaní a súvislosti s autizmom. Má takého syna.
Nebol potvrdeni ani jeden pripad priameho ucinku ockovania na autizmu. A preco ten film stiahol, ked bol presvedceny o svojej pravde. je mi luto rodicov, ktori maju chore dieta a hladaju dovody.....chapem ich. Myslim, ze kazdy sudny lekar, by neockoval male deti, ak by boli dokazy o tom, ze sposobuju dento defekt. Ved ockuju mnohi aj svoje vlastne deti.
ak som dobre rozumel, film sitahol, lebo sa trosku rozputala hysteria a nechcel poskodit festival.
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

skor chybali dostatocne argumenty.
2 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
skor chybali dostatocne argumenty.
podla mna sa nesnazil argumentovat. Len vravi, ze je tu iny nazor, vypocujme si, preskumajme a uvidime.
2 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Videl si to, ci len z clanku vychadzas? Ja si vsak myslim, ze to stiahol, lebo neboli dostatocne argumenty, aby dokazal svoje tvrdenia.
Ja mozem zodpovedne argumentovat, ze neexistuje dokazany pripad toho, ze ockovanie sposobilo autizmus.

Opakujem, myslis si ty, zeby nejaky lekar, ockoval svoje vlastne dieta, ak by bola moznst ze sa rozvinie tento defekt?

Videl si uz umierat dieta na zaskrt? Asi nie. A preco? Polozil si si niekedy tuto otazku?
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


Vcera som pozrela kvoli jednej reportazi Reflex. Boze uchovaj, ak sa tato "modna" vlna rozsiri. Najskor satkovanie, neskor kojenie az do odstavenia dietatom nie matkou, bez darcekov a hraciek a nakoniec bez skoly....mam rada inovacie, ale toto som sledovala s otvorenymi ustami.
Uz nam tu chybaju len Mormoni...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1

Vcera som pozrela kvoli jednej reportazi Reflex. Boze uchovaj, ak sa tato "modna" vlna rozsiri. Najskor satkovanie, neskor kojenie az do odstavenia dietatom nie matkou, bez darcekov a hraciek a nakoniec bez skoly....mam rada inovacie, ale toto som sledovala s otvorenymi ustami.
Uz nam tu chybaju len Mormoni...
Stačilo.
0 3
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Videl si to, ci len z clanku vychadzas? Ja si vsak myslim, ze to stiahol, lebo neboli dostatocne argumenty, aby dokazal svoje tvrdenia.
Ja mozem zodpovedne argumentovat, ze neexistuje dokazany pripad toho, ze ockovanie sposobilo autizmus.

Opakujem, myslis si ty, zeby nejaky lekar, ockoval svoje vlastne dieta, ak by bola moznst ze sa rozvinie tento defekt?

Videl si uz umierat dieta na zaskrt? Asi nie. A preco? Polozil si si niekedy tuto otazku?
Uuuuh "hold your horses". Ja som doteraz pisal o Niro-vi, nie o tom, ci sa ma ockovat, alebo nie. A stale si myslim, vychadzajuc z jeho slov, ze nic netvrdil, ergo nemusel nic dokazovat.
Co sa Tvojich otazok tyka, neviem odpovedat. Len si myslim, ze vsetko ma dve strany a ze ziadna diskusia nemoze uskodit. Aby nedoslo k omylu zopakujem este raz. Nemam vyhraneny nazor, nie som ani detsky psycholog, ani odbornik na autizmus, ani lekar, ale nejak ma zneistuje ta hysteria okolo ne-mainstreamoveho nazoru. ( a to ci uz sa bavime o vakcinach, satkovani, ci kojeni )
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nazor by si mal mat, ked si rodicom . Ja som tiez pisala o tom, o com ty. Aj ked nazov debaty je o niecom uuuuplne inom.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1

Vcera som pozrela kvoli jednej reportazi Reflex. Boze uchovaj, ak sa tato "modna" vlna rozsiri. Najskor satkovanie, neskor kojenie az do odstavenia dietatom nie matkou, bez darcekov a hraciek a nakoniec bez skoly....mam rada inovacie, ale toto som sledovala s otvorenymi ustami.
Uz nam tu chybaju len Mormoni...
ako suvisi, satkovanie, ci kojenie s Mormonmi ?
Ja zase otvaram usta nad uzavretostou, generalizovanim a logickymi klamami
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
korela
alaya1

Vcera som pozrela kvoli jednej reportazi Reflex. Boze uchovaj, ak sa tato "modna" vlna rozsiri. Najskor satkovanie, neskor kojenie az do odstavenia dietatom nie matkou, bez darcekov a hraciek a nakoniec bez skoly....mam rada inovacie, ale toto som sledovala s otvorenymi ustami.
Uz nam tu chybaju len Mormoni...
Stačilo.
To myslis vazne?
Sa spamataj korela.
Necitaj.
3 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať