Zavrieť

Porady

Usporiadat
JuKaS JuKaS

JuKaS je offline (nepripojený) JuKaS

Danushka, ospravedlňujem sa za zmätenie, je to tak ako píšeš. Prepáč.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

JuKaS Pozri príspevok
Danushka, ospravedlňujem sa za zmätenie, je to tak ako píšeš. Prepáč.
juj, ale mi odľahlo...
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

danushka Pozri príspevok
juj, ale mi odľahlo...

Danushka, tak ako to te raz je s tym DPH pri dobropisoch?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

anithocka Pozri príspevok
Danushka, tak ako to te raz je s tym DPH pri dobropisoch?
No s Jukas sme sa zhodli, že tak, ako som to uviedla v príspevku č. 139.

Nuž ale keby to ešte odklepla Melnik..., to by bolo isté nabetón.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Majočka, si poklad, Ty si taký náš tútor v tejto témičke. Ďakujem za všetky neisté .
0 0
p.e.t.e.r.x p.e.t.e.r.x

p.e.t.e.r.x je offline (nepripojený) p.e.t.e.r.x

Dobry vecer,
Chcem sa opytat ze ci software ponuka aj Tlac danoveho priznaniak dani z prijmov pravnickej osoby. Nasiel som tam tlac "vykaz ziskov a strat" ale ine nie....Ponuka to tento software?
0 0
natalakovac. natalakovac.

natalakovac. je offline (nepripojený) natalakovac.

ponuka vykaz ziskov a strat a suvahu ale dan z prijmov z PO nie.
0 0
p.e.t.e.r.x p.e.t.e.r.x

p.e.t.e.r.x je offline (nepripojený) p.e.t.e.r.x

A prosim Vas kde najdem v Oberone moznost tlacit "vykaz ziskov a strat" a "suvahu"...dakujem
0 0
Ľubica2 Ľubica2

Ľubica2 je offline (nepripojený) Ľubica2

Prosím Vás, ako sa robí účtovná uzávierka v Oberone ? Je potrebné zostatky nektorých účtov preúčtovať (napr. 428, 429, 431), alebo to program spraví sám v rámci účtovnej uzávierky ?
Ďakujem.
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

p.e.t.e.r.x Pozri príspevok
A prosim Vas kde najdem v Oberone moznost tlacit "vykaz ziskov a strat" a "suvahu"...dakujem
V Uctovnom denniku - tlac- tlacove vystupy-závierkove tlačové vystupy(celkom dolu) su aj v pdf formate aj bez (daju sa exportovat do excelu..)
0 0
kornelia2 kornelia2

kornelia2 je offline (nepripojený) kornelia2

Ľubica2 Pozri príspevok
Prosím Vás, ako sa robí účtovná uzávierka v Oberone ? Je potrebné zostatky nektorých účtov preúčtovať (napr. 428, 429, 431), alebo to program spraví sám v rámci účtovnej uzávierky ?
Ďakujem.
učtovná uzavierka sa robi:

firma-obdobie-uctovna uzavierka
0 0
Ľubica2 Ľubica2

Ľubica2 je offline (nepripojený) Ľubica2

kornelia2 Pozri príspevok
učtovná uzavierka sa robi:

firma-obdobie-uctovna uzavierka

Ďakujem, spravila som tak, ale odpisy DHM mi vyšli s mínusovou hodnotou. Je to v poriadku ?
0 0
popleta popleta

popleta je offline (nepripojený) popleta

Iveta -popleta
Zdravim Oberoňakov. Niekde som tu videla príspevok (nemôžem ho teraz v rýchlosti nájsť) o zadávaní platieb do fondov: ZP,SP. Mne to tiež nechce zobrať do knihy záväzkov. Uvediem predk. 570 a vypíše mi :"Predk. 570 nie je možné pre túto knihu použiť". Ako to mám dostať do tých zaväzkov?
0 0
p.e.t.e.r.x p.e.t.e.r.x

p.e.t.e.r.x je offline (nepripojený) p.e.t.e.r.x

Zdravim
Prosim Vas je mozne v Oberone tlacit nieco take ako ponukovy list?...ze by sa tam davali polozky zo skladu ale stav by sa nemenil....pretoze by to bol iba ponukovy list...je to mozne??? A este by ma zaujimalo ze ci pokladnica OBERON nedokaze nieco take ako tlac zarucneho listu ako to je pri fakturak v sklade....Dakujem
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

ahojte, zase jedna z mojich lahsich otazociek v Oberone mzdy a personalistika som za mesiac januar spravila vyplatu ale za februar mi nejde. Postupujem takto vyplata za januar spravena necham zamestnanca v sekcii spracovane mzdy a idem na tvorbu mzdoveho kalendara, tam si zadam, ze februar vypocita mi pocet odpracovanych dni, dam si to ulozit a idem do tvorba mzdy a uz mi to nejde, neda sa mi sipkou prepnut na februar ako keby ten kalendar som ani nevytvarala kde robim chybu? kto mi poradi, dakujem
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

anithocka Pozri príspevok
ahojte, zase jedna z mojich lahsich otazociek v Oberone mzdy a personalistika som za mesiac januar spravila vyplatu ale za februar mi nejde. Postupujem takto vyplata za januar spravena necham zamestnanca v sekcii spracovane mzdy a idem na tvorbu mzdoveho kalendara, tam si zadam, ze februar vypocita mi pocet odpracovanych dni, dam si to ulozit a idem do tvorba mzdy a uz mi to nejde, neda sa mi sipkou prepnut na februar ako keby ten kalendar som ani nevytvarala kde robim chybu? kto mi poradi, dakujem
Musíš dať zmenu obdobia vo "firma" na február.Skús až nepôjde budeme uvažovať ďalej
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

Ninna Pozri príspevok
Musíš dať zmenu obdobia vo "firma" na február.Skús až nepôjde budeme uvažovať ďalej

ďakujem ide to a este jedna otazocka ohladom miezst, spracovane mzdy a idem do vykazov preco vykaz do spolocnej zdravotnej poistovne mi vytlaci tak ze iba cisla ale tabulku nie robi to iba mne?
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

anithocka Pozri príspevok
ďakujem ide to a este jedna otazocka ohladom miezst, spracovane mzdy a idem do vykazov preco vykaz do spolocnej zdravotnej poistovne mi vytlaci tak ze iba cisla ale tabulku nie robi to iba mne?
Skus vyjsť z programu a znova daj tlač vykazu až to nepôjde reštartuj počítač. A vždy počkaj kým vytvorí sám počítač ten výkaz, bežným kancelárskym počítačom chvíľu trvá kým vytvoria náhľad. Až to nepôjde porozmýšľame.
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

Ninna Pozri príspevok
Skus vyjsť z programu a znova daj tlač vykazu až to nepôjde reštartuj počítač. A vždy počkaj kým vytvorí sám počítač ten výkaz, bežným kancelárskym počítačom chvíľu trvá kým vytvoria náhľad. Až to nepôjde porozmýšľame.
ale ak spracujem mzdu a dam si ten vykaz vytlacit tak to mam nastavene tak ze mi ho zobrazi na obrazovke a az tak ho davam tlacit, na obrazovke je vsetko dobre, ale ak dam tlacim tak vyjudu iba cisla a tak zakazdym musim prepisovat rucne tento vykaz ta ak mozem a mam ta na linke tak este jedna otazocka ale ta sa tyka uctovania v podvojnom uctovnictve v Oberone, idem do účtovného denníka dám si tlač a kniha bankových výpisov, ale nic mi tam nezobrazi a pritom banku nahratu mam a to je moja posledna otazka ale inak oberon sa mi moc moc lubi ĎAKUJEM!!!!
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

anithocka Pozri príspevok
ale ak spracujem mzdu a dam si ten vykaz vytlacit tak to mam nastavene tak ze mi ho zobrazi na obrazovke a az tak ho davam tlacit, na obrazovke je vsetko dobre, ale ak dam tlacim tak vyjudu iba cisla a tak zakazdym musim prepisovat rucne tento vykaz ta ak mozem a mam ta na linke tak este jedna otazocka ale ta sa tyka uctovania v podvojnom uctovnictve v Oberone, idem do účtovného denníka dám si tlač a kniha bankových výpisov, ale nic mi tam nezobrazi a pritom banku nahratu mam a to je moja posledna otazka ale inak oberon sa mi moc moc lubi ĎAKUJEM!!!!
a máš nainštalovaný ACROBAT READER? Mne tie výkazy idú O.K.
a máš už aj účtované v tej banke?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať