Zavrieť

Porady

Usporiadat
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

Ninna Pozri príspevok
a máš nainštalovaný ACROBAT READER? Mne tie výkazy idú O.K.
a máš už aj účtované v tej banke?

práveže mám a to je to prečo ma to trápi, že čo mám zle
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

anithocka Pozri príspevok
práveže mám a to je to prečo ma to trápi, že čo mám zle
napíš postup ako si postupovala pri účtovaní
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tiež nechápem, ak máš stiahnutý Adobe ... a klikneš na tlačové výstupy v zátvorke ( tlačivo) mala by si mať výkaz v správnom formáte
Skús tento problém vyriešiť v pondelok v Oberone.
K tej banke ... skús si do prvého riadku v zadaní účtov napísať presne to, čo Ti ponúka pri účtovaní v účtovnom denníku. Niekedy malá odchýlka spôsobí, že Ti nezobrazí zaúčtované položky v BU
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

pri účtovaní banky som postupovala nasledovne:

účtovní denník - nový - zadala som dátum, sumu a v predkontáciach som si vybrala napríklad poplatky banke - zapísla som sumu do riadku suma celkom a OK
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

anithocka Pozri príspevok
pri účtovaní banky som postupovala nasledovne:

účtovní denník - nový - zadala som dátum, sumu a v predkontáciach som si vybrala napríklad poplatky banke - zapísla som sumu do riadku suma celkom a OK
Vypisuje Ti aj chybové hlásenie alebo náhľad je čistá strana?
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

Ninna Pozri príspevok
Vypisuje Ti aj chybové hlásenie alebo náhľad je čistá strana?
nahlad je cista strana
0 0
JuKaS JuKaS

JuKaS je offline (nepripojený) JuKaS

Anithočka a prepla si si typ dokladu - banka výdaj ?
0 0
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
a pisala si do firmy oberon ze co na to vravia? ak mas internet vyuzi vzdialenu pomoc...
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

áno ak si dám filter a prefiltrujem si banku príjmy a výdaje z Banky pekne mi to zobrazi ale ked si dam bankovu knihu nic mi to nezobrazi a ja nechapem preco a pritom to mam spravne uctovane
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

Kuzelnicka Pozri príspevok
a pisala si do firmy oberon ze co na to vravia? ak mas internet vyuzi vzdialenu pomoc...
môj sef je taky ....že nie je schopny dat zavist net do kancelarie ale uz to nema zmysel riesit, podstatne je to ze aspon za zmohol na zakupenie oberonu lubi sa mi ten program moccccccccc
0 0
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
anithocka Pozri príspevok
áno ak si dám filter a prefiltrujem si banku príjmy a výdaje z Banky pekne mi to zobrazi ale ked si dam bankovu knihu nic mi to nezobrazi a ja nechapem preco a pritom to mam spravne uctovane
A co mas zadane vo filtri?
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

Kuzelnicka Pozri príspevok
A co mas zadane vo filtri?

vo filtri mam zadane typ dokladu je banka 1 - príjem, banka 1 - výdaj mam sfiltrovanu celu banku tak ja uz fakt neviem ale uz sa vzdavam
0 0
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
anithocka Pozri príspevok
vo filtri mam zadane typ dokladu je banka 1 - príjem, banka 1 - výdaj mam sfiltrovanu celu banku tak ja uz fakt neviem ale uz sa vzdavam
nuz neviem, tak vypni filter a tak daj vytlacit knihu bankovych vypisov....to ti vytlaci ci nieco vypise?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

anithocka Pozri príspevok
môj sef je taky ....že nie je schopny dat zavist net do kancelarie ale uz to nema zmysel riesit, podstatne je to ze aspon za zmohol na zakupenie oberonu lubi sa mi ten program moccccccccc
Anithocka, odkazujem tvojmu šéfovi nech sa zobudí z doby ľadovej, Povedz mu, že keď nemáš net pri programe, tak ani upgrady nebudú aktualizované. To ako mi chceš povedať, že robíš PÚ firme a nemajú cca 500,- na internet. Vyhlásila by som štrajk, vzbúrila by som sa, držala by som hladovku, zavolala médiá, oliala by som ho horúcou kávou a keby aj tak nepristal, tak by som sa mu vieš čo ... na to jeho podvojné...
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

anithocka Pozri príspevok
vo filtri mam zadane typ dokladu je banka 1 - príjem, banka 1 - výdaj mam sfiltrovanu celu banku tak ja uz fakt neviem ale uz sa vzdavam
Nepoznám presne postup účtovania v PÚ ale v JÚ keď idem tlačiť knihu bankových výpisov pýta sa za aké obdobie má vytlačiť knihu.Nie je problém tam?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Podľa mňa by mohol byť problém v tom filtri. Keď si vyfiltruješ určité údaje a zabudneš na to, tak to potom robí šarapatu a nedostaneš z oberonu nič pred filtrom ani nič po ňom. Tiež som sa tak raz pozabudla a išla som sa zblázniť, že kde mám nahodené doklady. Takže Anithočka - vypínaj filter. Tiež nerobím v oberone PÚ, len JÚ, ale princípy obsluhy sú identické.
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Mas zadane spravne obdobie? Ked mas nastavene vo filtri BU-prijem aj BU-vydaj nezobrazi sa nic, lebo tieto podmienky vo filtri platia sucasne. Skus si vytlacit Hlavná kniha- analytické účty, či to máš dobre zaúčtované, lebo mne sa bezne stáva, že sa pomýlim a hodím to na inú analytiku
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

danushka Pozri príspevok
Anithocka, odkazujem tvojmu šéfovi nech sa zobudí z doby ľadovej, Povedz mu, že keď nemáš net pri programe, tak ani upgrady nebudú aktualizované. To ako mi chceš povedať, že robíš PÚ firme a nemajú cca 500,- na internet. Vyhlásila by som štrajk, vzbúrila by som sa, držala by som hladovku, zavolala médiá, oliala by som ho horúcou kávou a keby aj tak nepristal, tak by som sa mu vieš čo ... na to jeho podvojné...

jaj keby len jedno uctovnictvo mu robim ale hned dve, a ta tlaciaren, mi ani vykazi netlaci bo uz mi to nedalo tak som skusila doma a doma mi vsetky pekne vytlaci , vzdy vravim blazon blaznom ostane
..a teraz k tej banke, ak si dam vytlacit hlavu knihu tak banku tam mam zauctovanu spravne, aj ked si zrusim filtre a dam si tlacit knihu bankovych vypisov zobrazi sa mi cisty nahlad a toto nechapem, ze preco uz som z toho zufala ach jaj
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

A nemas to nahodou na viac stran a zobrazi ti poslednu stranu, kde je len zahlavie?
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

EPk Pozri príspevok
A nemas to nahodou na viac stran a zobrazi ti poslednu stranu, kde je len zahlavie?

jaj tak toto ma veru nenapadlo ja som ale dilinko zajtra sa kuknem na to, dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať