Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

https://www.adc.sk/databazy/produkty...mg-389462.html

https://www.health.gov.sk/Clanok?cov...-02-2021-lieky

Ivermectin Tablet USP IverJohn-6 tbl. 100x6 mg a Ivert 6 tbl 4x1x6 mg
Ministerstvo zdravotníctva vydalo dňa 8. februára 2021 povolenie na terapeutické použitie neregistrovaného lieku Ivermectin Tablet USP IverJohn-6 tbl. 100x6 mg a Ivert 6 tbl 4x1x6 mg s hlavnou indikáciou prevencia a liečba ochorenia COVID-19.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
Jarka 1
lui, s ivermektínom u mňa v meste to bolo takto. V tom krátkom období, keď bol povolený, tak ho nikde nemali. Nebol problém, aby dal lekár rp, však aj tak sa dal neskôr kúpiť v Rakúsku už len na rp a za vlastné prachy. Zo začiatku aj bez rp.

Keď mal prísť v lete do lekárne, tak si o tom šuškali len lekári, lekárnici a vyvolený. Dva mesiace ho nedostali. Potom, keď dorazil, tak si ho rozchytali pre svoje rodiny a známych. Bežný smrteľník nemal šancu.

Vraj nepomáha, ale zásobili sa ním snáď všetci lekári.
Poznáte osobne aspoň jedného leára, kt. má spománané lieky? lieky pre dobytok????
https://zapsk.sk/wp-content/uploads/...Ivermectin.pdf
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

stále platí....
261903722_10223834774168658_8229475411403016017_n (1) (1).jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mila123
Jarka 1
lui, s ivermektínom u mňa v meste to bolo takto. V tom krátkom období, keď bol povolený, tak ho nikde nemali. Nebol problém, aby dal lekár rp, však aj tak sa dal neskôr kúpiť v Rakúsku už len na rp a za vlastné prachy. Zo začiatku aj bez rp.

Keď mal prísť v lete do lekárne, tak si o tom šuškali len lekári, lekárnici a vyvolený. Dva mesiace ho nedostali. Potom, keď dorazil, tak si ho rozchytali pre svoje rodiny a známych. Bežný smrteľník nemal šancu.

Vraj nepomáha, ale zásobili sa ním snáď všetci lekári.
Poznáte osobne aspoň jedného leára, kt. má spománané lieky? lieky pre dobytok????
asi lieky pre dobytok má každý zverolekár
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Mila prepáč, ale aj ty si predsa rovnaký "odborník" v zdravotníctve, ktorý pracuje za klávesnicou PC.

Ja za seba môžem povedať, že chápem tvoj pohľad na veci okolo súčasnej situácie s covidom. Viem, že robíš pre mnoho lekárov a tak máš informácie z prvej ruky od zdroja. Áno sú to informácie, ktoré, keď človek počúva, tak je to hrozné. Po takom rozhovore, alebo telefonáte si niekto nič iné neželá, len nech sa už konečne všetci zaočkujú a je pokoj.

Ak by sa tak aj stalo, tak pokoj bude iba na chvíľu, bude to len na malý nádych, kým sa náš zdravotný systém znovu nepotopí. Aj keby hneď zajtra covid zmizol, budú ďalšie a ďalšie nevyriešené problémy, ktoré budú naše zdravotníctvo potápať.

Ty veľmi dobre vieš, že keby sme sa hoci aj hneď všetci podvolili akémukoľvek príkazu, tak ten vyrieši iba akútny, práve prebiehajúci problém.

Nie všetci lekári sú rovnakí. Niektorí sa snažia maximálne a niektorý dokonca ani neberú telefón. Pacientka sa tri krát dovolala a po zhoršujúcom sa stave chcela naliehavo hovoriť s lekárom. Sestrička ju odpravila s tým, že lekár nemá rád telefóny a s odporúčaním, že až sa jej pohorší, tak si má volať 155.

Toto mi dve nevyriešime. Stačí vzájomne akceptovať, že ten druhý môže mať iný názor ako mám ja.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jarka ja som sa vtedy najprv v lekárni opýtala ako to teraz je z IVM...či majú...áno majú a iba na recept a za keš....tak som si zavolala,že za opýtanie nič nedám......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Mila prepáč, ale aj ty si predsa rovnaký "odborník" v zdravotníctve, ktorý pracuje za klávesnicou PC.
Tak to som teda fest zvedavý na odpoveď...

P.S.:
Komentára ku jej odbornosti sa radšej zdržím...zasa by plakala, že ju šikanujem.
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Teraz pozerám, čo pripla Mila. ´Plne súhlasím s časťou zdravotné problémy a to čo nasleduje za šípkou. Mnoho ľudí sa takto lieči z covidu, ak sa nedovolajú lekárom. Jednoducho krutá realita. Mala to byť sranda, ale je to bohužiaľ holá pravda.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mila123
stále platí....
právnik povie prehrali sme ale odvoláme sa (ak nejde o život ide o ..nájdem iného právnika)
architekt mi spravil projekt, v priebehu stavby som zistil lepšie riešenia tak som ich spravil podľa svojho (zmenu pred dokončením mi spravil iný)
automechanika môžem kedykoľvek vymeniť
zdravie máme len jedno, každý chce najprv vedieť či sa lekár nepomýli tam sa už nič nedá napraviť alebo vymeniť (ešteže v Skalici nie je medicína, za socíku bol falošný zubár a chvíľu trvalo kým to zistili)
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pani Mila 123...asi už zabudla ako sa rehotala takto keď capla na šuťak "zväčšenie pŕs po očkovaní"
Krátko nato sa písalo ako ženy už neviem v akom štáte hlásili tento jav.....
Decko v lete na preventivke-sono prs...prvá otazka či je očkovana..lekarka z klenovej robila..
Ja v septembri.... kontrola na onko prs...či očko,či testovaná-nie...zapisane do dokum.
Mama na onko kontrole prsa...onkologička žiadna očko masáž...
Asi iba tak to....
5 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Asi je to zbytočné, ale aký je odborník ten, čo si myslí, že IVM je iba pre dobytok????

Akákoľvek propagácia akejkoľvek možnej liečby, samozrejme so súhlasom lekára, tu nie je žiadúca. Mila, ty si myslíš, že by sme také užívali bez súhlasu lekára?
Pripneš svoju obľúbenú "pesničku" v obrázku, či čo to je, ale pýtam sa, uveríš mi, ak ti poviem, že už siedmy deň so súhlasom lekárky užívam humánny IVM? Okrem neho sirup isoprinosin.
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Povedala som si, že už tu nebudem prispievať, len ľutujem, že som tu nepricapla článok, kde sa písalo, nepamätám presné čísla, že za 35 rokov sa predpísalo 2,5 miliónov či miliárd viac dávok Ivermektínu hlavne v Afrike a že nemá nejaké strašné vedľajšie účinky.
Prečo nebol za tie roky zakázaný, prečo bol zakázaný na Slovensku? Spomínala som tu liečenie Ivermektínom v Japonsku, aké boli reakcie?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.
Screenshot 2021-12-05 at 13-56-48 Kúpim 500-eurové poukážky pre seniorov - Bratislava Bazoš.png  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kukučka
Povedala som si, že už tu nebudem prispievať, len ľutujem, že som tu nepricapla článok, kde sa písalo, nepamätám presné čísla, že za 35 rokov sa predpísalo 2,5 miliónov či miliárd viac dávok Ivermektínu hlavne v Afrike a že nemá nejaké strašné vedľajšie účinky.
Prečo nebol za tie roky zakázaný, prečo bol zakázaný na Slovensku? Spomínala som tu liečenie Ivermektínom v Japonsku, aké boli reakcie?
lebo miliardy zisku
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
že za 35 rokov sa predpísalo 2,5 miliónov či miliárd viac dávok Ivermektínu hlavne v Afrike a že nemá nejaké strašné vedľajšie účinky.
kuki...vieš, čo mi vadí ?
Že sa na tie určité veci pozeráš čiernobielo...ALE to sa proste nedá.

Prečo v Afrike ? Prečítaj si a budeš v obraze....či ?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ivermekt%C3%ADn
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
.
Ved posluchli https://spravy.pravda.sk/domace/clan...onu-vsak-mozu/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Medzi prvé správy o účinnosti IVM v profylaxii covidu patrila napríklad vedecká práca, ktorá zdokumentovala epidémiu covidu v opatrovateľských domovoch v okolí Paríža na jar 2020. Všade hynuli ľudia, ale v jednom mali šťastie, že tam vypukla epidémia svrabu. Všetkým klientom nasadili IVM – a zistili, že im nikto nezomrel na covid!

https://www.nitranoviny.sk/sme-svedk...r-juraj-mesik/
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
Medzi prvé správy o účinnosti IVM v profylaxii covidu patrila napríklad vedecká práca, ktorá zdokumentovala epidémiu covidu v opatrovateľských domovoch v okolí Paríža na jar 2020. Všade hynuli ľudia, ale v jednom mali šťastie, že tam vypukla epidémia svrabu. Všetkým klientom nasadili IVM – a zistili, že im nikto nezomrel na covid!

https://www.nitranoviny.sk/sme-svedk...r-juraj-mesik/
výborný článok, ale niekto povie že je blud, lebo vakcína je predsa sloboda
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
lujza.j
ale v jednom mali šťastie, že tam vypukla epidémia svrabu.
výborný článok, ale niekto povie že je blud, lebo vakcína je predsa sloboda
Este dobre ze ich nekupali v neostomosane ... aj ten by zmizol z trhu
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Podľa slovenských odborníkov, napríklad aj prof. MUDr. Ivana Schrétera, hlavného odborníka Ministerstva zdravotníctva SR pre infektológiu a tropickú medicínu, je vhodné nasadiť ivermektín už pri prvých príznakoch ochorenia Covid-19. V súčasnosti sa však používa nielen u pacientov, ktorí už ochorenie majú, ale aj u tých, ktorí boli s chorým človekom v kontakte, a teda je tu zatiaľ len podozrenie na ochorenie.

https://www.najlekaren.eu/aktuality/...y-ano-nie.html
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať