Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Valčake Pozri príspevok
Ahoj, hlavne, že si už po operácii a že dobre dopadla. Ostatné zvládneš. My všetci budeme aj na teba myslieť a posielať pozitívnu energiu. Drž sa!!!

ĎAKUJEM !!! Ste proste super, všetci !!! Iva.

plavčík, máš pravdu vo všetkom, si silná, odvážna. Drž sa!!!
Plavčík a Teba veľmi obdivujem !! Držím palčeky !!
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

uct2007 Pozri príspevok
Plavčík a Teba veľmi obdivujem !! Držím palčeky !!
AJ Ty sa teda drž, aj Ty potrebuješ našu podporu. A vlastne všetci takto osudom skúšaní. Dnes celý deň patrili moje myšlienky Vierke. Verím, že operácia dopadla najsamlepšie.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Asi nie každý zablúdi do blogov ....no mne tento názov okamžite niečo evokoval , tak som klikol ...a tušák , intuícia sa potvrdila ...

Môj život pred a po ........

http://www.porada.sk/blog.php?b=606

Myslím , že komentár nie je potrebný ...či ???
11 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...myslím si, že rakovina nie je trest zato, že sme chceli niečo mať..auto, pekné šaty, prácu od rána do večera..myslím si, že to nie je trest ani za dovolenky či plnú peňaženku...kopa ľudí, čo má rakovinu čohokoľvek, polovicu z toho nemá, mnohí nikdy neboli na dovolenke, či nemali stále veľa peňazí a aj tak sú chorí, zvládajú chemoterapiu, bolesti,zvládajú druhú i tretiu operáciu..chceme žiť..každý má predstavu o tom, ako!...a snaží sa dosiahnuť niečo zo svojich snov...to len hádžeme vinu na niečo, čo to unesie, že my sme sami sebe nevenovali toľko pozornosti,odflákli svoje telo, lebo niečo iné malo prednosť..každý nájde niečo, na čo zvalí vinu...a spýta sa "prečo ja"?......aj ja som sa tak pýtala pred piatimi rokmi..nenašla som sama na sebe chybu, tak som to zvalila na život- na to, čo všetko mi priniesol,a čím ma zaťažil...tak je to...
11 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Teraz moji milí,

niečo o mne: predoperačné dopadlo dobre, takže 12.7. mám nástup na chirurgiu na NOU, 13.7. (môj najobľúbenejší dátum) mám operáciu,dúfam, že sa z anestézii
preberiem (pri mojom šťastí) a budem Vám tu ešte chvíľku strašiť.
Všetkým Vám ďakujem za podporu, ktorá ma dojala k slzám, pretože každý z nás tu má svoje problémy a nie malé.
...
pepsikova Včera, 07:43 PM
...neviete niečo o Vierke?..
Aj keď je dnes síce 14.7. ...ale šak jedno je to no nie ...

...čas 13,10 .........ešte je na sále ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....kua ....ešte furt....
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Pre našu Vierku .....
11 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
,,,preberiem (pri mojom šťastí) a budem Vám tu ešte chvíľku strašiť.
....tak a teraz máte všetci po chlebe ....

Strašiť sa tu bude aj naďalej ...Vierka je stabilizovaná ....






,,,teraz som volal , čerstvú info z ARO NOU Blava ....
27 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Juraj, ty si poklad, vďaka za dobré správy, tak sa mi uľavilo, až mi slzičky vyskočili.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Betka, ver, ani moje neostali suché...Vierka, všetci Ti prajeme skoré zotavenie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....tak a teraz máte všetci po chlebe ....

Strašiť sa tu bude aj naďalej ...Vierka je stabilizovaná ....






,,,teraz som volal , čerstvú info z ARO NOU Blava ....
..

...oki..prestala ma bolieť hlava, keď som si toto prečítala...ďakujem...
11 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
buchač Pozri príspevok
....tak a teraz máte všetci po chlebe ....

Strašiť sa tu bude aj naďalej ...Vierka je stabilizovaná ....






,,,teraz som volal , čerstvú info z ARO NOU Blava ....
Juraj, si nosič dobrých správ, už teraz len veriť, že to bude zo dňa na deň lepšie.
Vierka drž sa nám, moc na Teba myslíme.
Tento anjelík nech Ťa ochraňuje a my všetci, čo Ťa poznáme a máme radi Ti posielame veľkú kopu pozitívnej energie.

Naposledy upravil terezamaria : 14.07.11 at 20:26
20 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
....tak a teraz máte všetci po chlebe ....

Strašiť sa tu bude aj naďalej ...Vierka je stabilizovaná ....






,,,teraz som volal , čerstvú info z ARO NOU Blava ....
Ej, ale čoby sme mali po chlebe, tešíme sa, aj slzičky sa mi od radosti skotúľali po tvári, Vierka, tak predsa bola tá trinástka šťastná, držím prsty aj naďalej, som duchom stále s Tebou a verím, že bude čím skôr už len lepšie ,ešte lepšie a najlepšie. Objímam Ťa.
17 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... zimomriavky a slzy ........ aj nebo sa rozplakalo .... Vierka objímam ťa
20 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Vierka musí cítiť ,že sme všetci pri nej.....a dúfam, že aj svätí, veď si takého anjelika musia strážiť!
19 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Veeeľmi, veľmi som rada, že Vierka je OK, ako aj každý z nás. Samozrejme aj mne sa slzy tisli do očí. Nebola som doma, PC som nemala, ale myslieť na Teba Vierka som neprestala. Keď som prišla, hneď som pozrela čo je nového a buchač ma potešil...Veľmi Ti držím palce naďalej. Drž sa!
22 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Vierka 13.7.2011 som celý deň myslela na Teba, ver mi, že to dobre dopadne , a čím skôr sa nám ozvi.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Teším sa aj ja Vierka a hoci som tiež myslela na Teba aj cascade, ale toto som nevedela. Dnes som sa - aj to iba náhodou sem dostala, čítala príspevky,od 80 strany, žasla som aj plakala pri mnohých príspevkoch a nakoniec aj keď si vyčítam, že som túto tému nečítala od začiatku, lebo akosi podvedome obchádzala jej názov, tak teraz popri radosti,je mi veľmi clivo na duši.
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Tému som prečítala na jeden hlt od začiatku až do konca, slzy sa mi tisli do očí...toľko človečiny z nej cítiť...držím Vierke palce, aby to dobre dopadlo....dala nám ostatným /a zatiaľ zdravým/ úžasný odkaz /treba si prečítať jej blog/....ľudia, nečakajme, kým nám lekár oznámi "škaredú" diagnózu, šetrime si zdravie vrámci
svojich možností už dnes, užívajme život plnými dúškami už dnes,
majme radosť zo života už dnes, spomaľme tempo atď...áno skutočne ma tieto aj iné príspevky donútili zamyslieť sa nad svojím životom a prehodotiť svoje priority....želám všetkým chorým, aby sa čím skôr vyliečili a všetkým ostatným, aby si vážili
každú hodinu dňa....
23 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

..tak dúfam, že naša Vieroč sa už vydriapala z najhoršieho a všetci naši chorí, ktorí sa mordujú s chorobou naberú dostatok síl do ďalšieho boja....lebo žiť treba...
17 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať