Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ďakujem, staršej dcére končí o týždeň semester tak mi veľa pomôže a ja viem robiť veľa vecí z roboty aj doma. Oni jej dovolili chodiť za pomoci nemeckých bariel na záchod, tak to nám pomôže, len nech nemá ťažkosti s trávením.....Mrzí ma len jedno, tú panvu mala prasknutú pred 6 týždňami čo prehliadli, lebo sa zamerali hlavne na chrbticu. Chodením sa to celé rozbabralo a teraz má kĺb posunutý o 5 cm a je to všetko jedna katastrofa, ako povedal lekár.
Naposledy upravil maja : 04.05.12 at 13:49 Dôvod: doplnenie
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Majka - teším sa s Tebou, že to nie je rakovina! Ale ako Vierka už písala starostlivosť o ťažko chorého človeka je veľmi ťažké a vyžaduje si aj sebaobetovanie. Snáď sa pohyblivosť zlepší a nebude mať bolesti. No a ťažkosti s trávením sa dajú potlačiť aj špeciálnou stravou -myslím tým napríklad tekutá strava vyvynutá špeciálne pre takto chorých ľudí - popýtaj sa na ňu.


pozri aj http://www.setriacadieta.estranky.sk...s-20-g-tukov_/


Prajem samé dobré správy!
8 0
bajam bajam

bajam je offline (nepripojený) bajam

Ahojte vsetci,mam pocit ,ze mam napisat par slov,dufam ze sa drzite dobre,lebo ked som aj nepisala tak som na vas myslela.Ja som tak vselijak, operaciu mam uz za rohom 16.05 tak uz myslim na to viac, ale da sa.Drzim palce vsetkym
3 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Bajam, veľa šťastia prajem, zvládneš to. Na tejto stránke budeme silno na Teba myslieť a držať prsty. Všetko dobré prajem.
6 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

bajam, neboj sa, to zvládneš. Povedz si to tak, že veď koľko ľudí bude v ten deň ako Ty, ležať na operačnom stole. A bez ohľadu na diagnózu. Potrebuješ byť v kľude, aby si tie dni po operácii využila na to, aby si sa dala ako tak dokopy. Viem, že je to ťažké, ale už vieš, že nás nás tu vždy nájdeš. Budeme čakať, až sa nám ozveš, keď to budeš mať za sebou. A dopraj si v tieto dni, všetko, čo rada papáš .
6 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

bajam Pozri príspevok
Ahojte vsetci,mam pocit ,ze mam napisat par slov,dufam ze sa drzite dobre,lebo ked som aj nepisala tak som na vas myslela.Ja som tak vselijak, operaciu mam uz za rohom 16.05 tak uz myslim na to viac, ale da sa.Drzim palce vsetkym
Neboj,

zvládneš to, možno keď sa preberieš po operácii, budeš na nás trošku nadávať, že to nie také ružové, ale zvládneš tak ako sme to zvládli všetci, a s odstupom času sama povieš , že to nebolo až také hrozné, a dni po operácii idú síce pomalšie, ale pokroky sú viditeľné deň po dni, každý je lepší, každý deď bude lepšie a lepšie, viem, že hovoriť Ti neboj sa, je teraz pre Teba asi zbytočné, pretože každá sme mali obavy i ja pred každou operáciou, len tým, že som už vedela čo ma čaká, tak ja som sa tešila, nech už mám po nej a nech už začínajú plynúť dni po operácii, vieš to po operácii za nás nikto neodtrpí, musíme si to sami, a záleží len na nás ako sa k tomu postavíme,takže ja Ti držím palce, aby si už mala po nej a začínali plynúť dni po a začala sa tešiť na každé nové ráno, ktoré prinesie citeľné zlepšenie. Bolestí sa nemusíš báť, sestričky pichajú od bolesti injekcie, takže sa to dá a ostatné bude na Tebe a Tvojom prístupe, si silná žena a dokážeš to, len si ver a nepočúvaj usmoklené hlasy, aké čo bolo ťažké.....a rýchle sa ozvi....
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
bajam Pozri príspevok
Ahojte vsetci,mam pocit ,ze mam napisat par slov,dufam ze sa drzite dobre,lebo ked som aj nepisala tak som na vas myslela.Ja som tak vselijak, operaciu mam uz za rohom 16.05 tak uz myslim na to viac, ale da sa.Drzim palce vsetkym
..baj. si milá, pár slov je vždy potrebných...a my tu máme aj potrebné myšlienky a myslíme na teba...šesnásteho je cobydup, ubehne to friško, tak si dovtedy dopraj len to, čo chceš, čo sa ti páči,uži si to bez skeptických myšlieno, pozvi k sebe svojich anjelov a podebatuj s nimi o tom, čo by si chcela..len tak, v duchu...a ke)d bude potom, potom bude leto, slniečko,možno dovolenka- krásny čas...držímo palčoky...a myslím na teba...
4 0
bajam bajam

bajam je offline (nepripojený) bajam

Dakujem,za povzbudenie velmi mi to pomaha, ked tu mozem nakuknut a viem ze tu nacerpam silu,ale aj rady.Urcite sa ozvem ked to budem mat za sebou.Dakujem,aj ja na vas myslim
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Bajam,

drž sa a nevahaj kedykoľvek, čokoľvek sa spýtať, sme tu pre Teba všetci....
pa

V.
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahoj všetci,

viem, že je tu veľa ľudí, ktorí majú momentálne problémy, myslím na nich a držím im palce, no sľúbila som, že keď budem mať po všetkých vyšetreniach tak dám vedieť ako som dopadla, takže výsledky mám zatiaľ negatívne a prvý krát po 10-tich rokoch idem na NOU na kontrolu až po 3-och mesiacoch, doteraz som chodila raz za 2 týždne, alebo raz do mesiaca, nie som ešte celkom v kondičke, ale pomaly sa dostávam do nej a som veľmi rada, že konečne po 10-tich rokoch mám remisiu.
Píšem to aj z toho dôvodu, aby Ste sa nevzdávali, že síce trvá to dlho, ale dá sa to dosiahnuť, neviem ako bude dlho remisia trvať, možno krátko, možno dlhšie, ale je.
Prajem všetkým, aby sa nevzdávali a držím im palce.
21 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj všetci,

viem, že je tu veľa ľudí, ktorí majú momentálne problémy, myslím na nich a držím im palce, no sľúbila som, že keď budem mať po všetkých vyšetreniach tak dám vedieť ako som dopadla, takže výsledky mám zatiaľ negatívne a prvý krát po 10-tich rokoch idem na NOU na kontrolu až po 3-och mesiacoch, doteraz som chodila raz za 2 týždne, alebo raz do mesiaca, nie som ešte celkom v kondičke, ale pomaly sa dostávam do nej a som veľmi rada, že konečne po 10-tich rokoch mám remisiu.
Píšem to aj z toho dôvodu, aby Ste sa nevzdávali, že síce trvá to dlho, ale dá sa to dosiahnuť, neviem ako bude dlho remisia trvať, možno krátko, možno dlhšie, ale je.
Prajem všetkým, aby sa nevzdávali a držím im palce.
...Vierka, tak Ti blahoželám a skoré zotavenie prajem :-) Inak, predvčerom večer som na Teba myslela. Na STV1 večer v reportéroch bola reportáž o skládke odpadu v Pezinku a nejaký doktor tam dával aj čísla - porovnanie novovzniknuté ochorenia v Pezinku a inde na SK. Až ma striaslo - že skládka má byť minimálne 3 km, a tam je to pár metrov.....
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj všetci,

viem, že je tu veľa ľudí, ktorí majú momentálne problémy, myslím na nich a držím im palce, no sľúbila som, že keď budem mať po všetkých vyšetreniach tak dám vedieť ako som dopadla, takže výsledky mám zatiaľ negatívne a prvý krát po 10-tich rokoch idem na NOU na kontrolu až po 3-och mesiacoch, doteraz som chodila raz za 2 týždne, alebo raz do mesiaca, nie som ešte celkom v kondičke, ale pomaly sa dostávam do nej a som veľmi rada, že konečne po 10-tich rokoch mám remisiu.
Píšem to aj z toho dôvodu, aby Ste sa nevzdávali, že síce trvá to dlho, ale dá sa to dosiahnuť, neviem ako bude dlho remisia trvať, možno krátko, možno dlhšie, ale je.
Prajem všetkým, aby sa nevzdávali a držím im palce.

..Vieroč, teším s tebou...a dám sem,len tak, pre radosť...možno dodá silu tým, ktorých takáto výhra ešte len čaká...

http://www.youtube.com/watch?v=VJJCl3x3Flg



9 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Vieročka - najlepšia správa roka!!! Véééééľmi sa teším s Tebou!
10 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dievčatá,

veľmi pekne Vám všetkým ďakujem, že sa tešíte so mnou, no boj stále pokračuje i keď je teraz na chvíľku pokoj, všetky Vás objímam a prajem Vám krásny deň.
PS: a samozrejme všetkým čo to potrebujú držím palce....
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj všetci,

viem, že je tu veľa ľudí, ktorí majú momentálne problémy, myslím na nich a držím im palce, no sľúbila som, že keď budem mať po všetkých vyšetreniach tak dám vedieť ako som dopadla, takže výsledky mám zatiaľ negatívne a prvý krát po 10-tich rokoch idem na NOU na kontrolu až po 3-och mesiacoch, doteraz som chodila raz za 2 týždne, alebo raz do mesiaca, nie som ešte celkom v kondičke, ale pomaly sa dostávam do nej a som veľmi rada, že konečne po 10-tich rokoch mám remisiu.
Píšem to aj z toho dôvodu, aby Ste sa nevzdávali, že síce trvá to dlho, ale dá sa to dosiahnuť, neviem ako bude dlho remisia trvať, možno krátko, možno dlhšie, ale je.
Prajem všetkým, aby sa nevzdávali a držím im palce.
Teším sa s Tebou Vierka, no vidíš, podarilo sa to, veď ako sa hovorí, keď sa chce... Prajem Ti, aby to už bolo na furt, aby Ťa už lekári nechceli tak často vidieť. Drž sa , prajem Ti veľa, veľa šťastia. Objímam.
7 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj všetci,

viem, že je tu veľa ľudí, ktorí majú momentálne problémy, myslím na nich a držím im palce, no sľúbila som, že keď budem mať po všetkých vyšetreniach tak dám vedieť ako som dopadla, takže výsledky mám zatiaľ negatívne a prvý krát po 10-tich rokoch idem na NOU na kontrolu až po 3-och mesiacoch, doteraz som chodila raz za 2 týždne, alebo raz do mesiaca, nie som ešte celkom v kondičke, ale pomaly sa dostávam do nej a som veľmi rada, že konečne po 10-tich rokoch mám remisiu.
Píšem to aj z toho dôvodu, aby Ste sa nevzdávali, že síce trvá to dlho, ale dá sa to dosiahnuť, neviem ako bude dlho remisia trvať, možno krátko, možno dlhšie, ale je.
Prajem všetkým, aby sa nevzdávali a držím im palce.
Skvelá správa, Vierka, nech Ti tento stav vydrží a neustále sa ešte zlepšuje . Veľmi by ma potešilo keby sme si v tejto téme mohli každý deň prečítať aspoň jednu takúto potešujúcu správu. Veľa zdravíčka všetkým nám a pohodový dnešný deň prajem
7 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Vierka gratulujem , skvelá správa a teším sa s tebou , všetko to čím si si prešla stálo za to . Si silná a vytrvalá , prajem Ti rýchle zotavenie
8 0
bajam bajam

bajam je offline (nepripojený) bajam

Vierka, drzim Ti palce, aby to uz bolo len z dobrymi spravami.Drz sa
7 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda


Vierka, sny, túžby a priania sa stávajú skutočnosťou. Život je krásny.
5 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Vierka, som veľmi rada, teším sa s tebou a želám všetko dobré.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať