Zavrieť

Porady

dovolenkový priemer

Chcem sa poradiť, robím ručne mzdy a keďže zamestnanci čerpali dovolenku v mesiaci august, potrebujem vypočítať dovolenkový priemer. Sú odmeňovaní mesačnou mzdou, dovolenkový priemer rátam za posledné 3 mesiace (05, 06, 07) alebo za posledný kalendárny štvrťrok (04, 05,06)? Ak teda zamestnanec nastúpil do zamestnania v polovici júna potom jeho dovolenkový priemer bude vypočítaný ako hrubá mzda / počet odpracovaných dní v júni? Ako zaokrúhliť - stačí na jedno desatinné miesto aritmeticky?
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Jankaaa
A keď je odmeňovaný mesačnou mzdou a v tomto mesiaci čerpal dovolenku. Hrubá mzda mu vyšla nižššia než 6500,-Sk. Môže to tak byť? Odvody pôjdu z tejto čiastky/nižšej/ alebo z 6500,-? Môže vôbec byť HM nižšia než 6500,-Sk?
Tá mzda nie je nižšia, je to len alikvotná časť na počet odpracovaných dní. Keby odpracoval všetky dni v mesiaci, dostal by 6500 sk. To je v poriadku.
K tomu dostane náhradu za dovolenku.
0 0
Jankaaa Jankaaa

Jankaaa je offline (nepripojený) Jankaaa

Ďakujem veľmi pekne. A odvody pôjdu z tej nižšej alikvotnej čiastky alebo z 6500,-Sk?
0 0
eav77 eav77

eav77 je offline (nepripojený) eav77

A pokiaľ bude HM aj tak nižšia (opdrac.hod + dovolenka) - treba doplatiť do 6500,-Sk
0 0
Jankaaa Jankaaa

Jankaaa je offline (nepripojený) Jankaaa

Alikvotná časť- 6190,-
Dovolenka 300,-
SPOLU HM- 6.490,-
Takže zamestnancovi vyplatím z HM 6490,-, ale odvody pôjde z 6500,-. Pochopila som to správne. Ospravedlňujem sa, ale už je piatok, tak som málo chápavá. Ďakujem Ti veľmi, veľmi pekne.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Niekto mi stojí na vedení, neviem ti odpovedať.
-----
dodatočne som si prečítala, že je piatok.... asi sme na tom rovnako.
0 0
eav77 eav77

eav77 je offline (nepripojený) eav77

Alikvotná časť- 6190,-
Dovolenka 300,-
SPOLU HM- 6.490,-
Doplatky a príplatky- 10,-
Takže HM je 6500,-,
odvody pôjdu z 6500,-
Piatok poobede asi nepali nikomu - vsetci sa tesia na vikend
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Predstav si, že ty by si odpracovala len 1 deň v mesiaci, ostatné by bola PN.

Predsa nebudeš platiť odvody zo 6500 sk.
Teda analogicky v prípade zamestnanca odvody zo sumy 6490.
No neviem či je to správne.
0 0
Alllena Alllena

Alllena je offline (nepripojený) Alllena

Jankaaa
Alikvotná časť- 6190,-
Dovolenka 300,-
SPOLU HM- 6.490,-
Takže zamestnancovi vyplatím z HM 6490,-, ale odvody pôjde z 6500,-. Pochopila som to správne. Ospravedlňujem sa, ale už je piatok, tak som málo chápavá. Ďakujem Ti veľmi, veľmi pekne.
Doplať HM do 6500,-
a odvody z 6500,- to je môj názor
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

eav77
A pokiaľ bude HM aj tak nižšia (opdrac.hod + dovolenka) - treba doplatiť do 6500,-Sk
Ja myslím že nie.
----------
opravujem sa, odpoveď nie je správna. treba dopočítať do 6500 sk.
Naposledy upravil liba2 : 05.08.05 at 10:10
0 0
eav77 eav77

eav77 je offline (nepripojený) eav77

Pri PN je to o niečom inom. Tam sa neplatia ovdody (z PN), ale z dovolenky sa odvadzaju akoby to odpracoval.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Alllenka neškriepim sa s tebou. Nemám 100%-nu istotu. Určite nejde o ten rozdiel 10 sk, ale o princíp.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

eav77
Pri PN je to o niečom inom. Tam sa neplatia ovdody (z PN), ale z dovolenky sa odvadzaju akoby to odpracoval.
To ja chápem, ale vymeriavací základ pre odvody bude len suma za 1 odpracovaný deň a nie suma minim.mzdy.
0 0
eav77 eav77

eav77 je offline (nepripojený) eav77

ano, pokial je na PN odvody sa platia podla odpracovanych dni. Ale dovolenka sa plati akoby ich odpracoval, takze pokial nema min.mzdu musi sa do nej doplatit (vacsinou sa jedna o par korun). Pretoze nemoze mat mzdu pod minimum.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Opravujem svoje príspevky: treba dopočítať a odvody zo 6500 sk.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Niekde som čítala, že zamestnávateľ je povinný doplatiť zamestnancovi do min. mzdy, vtedy by sa odvody počítali zo 6 500,-. Len neviem, pri akých podmienkach je táto povinnosť.
0 0
Jankaaa Jankaaa

Jankaaa je offline (nepripojený) Jankaaa

Takže dopočítať. Ďakujem všetkým, veľmi ste mi pomohli. Vďaka,vďaka,vďaka.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Nemáš začo.
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
ahojte!

Chcem sa s Vami poradiť:
zamestnanec nastúpil v auguste (15.8.2005) a musím mu vypočítať priemer na dovolenku - čiže sa bude vychádzať z pravdepodobného zárobku. Chcem sa opýtať, (on je odmeňovaný hod.mzdou) či mu mám počítať denný alebo hodinový priemer??? Odpracoval 12 dní.

Má 55 Sk / hod. a v mesiaci bolo 176 prac.hodín. Ako by to malo výsť??? Dík moc za radu!!!
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Priemerka na dovolenku: na 1 hod.dovolenky má 55,-Sk.
Výpočet:
ak pracuje 8 hod.denne a odrobil 12 dní = 96 hodín x 55,-/hod = 5.280,-Hrubá mzda deleno počet odprac.hodín 96 = 55,-.
Poraďáci opravte ma ak to nie je dobre.
0 0
Hronská Iveta Hronská Iveta

Hronská Iveta je offline (nepripojený) Hronská Iveta

Anonymka
ahojte!

Chcem sa s Vami poradiť:
zamestnanec nastúpil v auguste (15.8.2005) a musím mu vypočítať priemer na dovolenku - čiže sa bude vychádzať z pravdepodobného zárobku. Chcem sa opýtať, (on je odmeňovaný hod.mzdou) či mu mám počítať denný alebo hodinový priemer??? Odpracoval 12 dní.

Má 55 Sk / hod. a v mesiaci bolo 176 prac.hodín. Ako by to malo výsť??? Dík moc za radu!!!
Ak jeho hodinová mzda je 55 Sk / hod. a zároveň nemá zmluvne dohodnuté naviac nejaké odmeny, tak pravdepodobnú priemerku bude mať opäť len tých 55 Sk / hod. Niet vlastne ani čo špeciálne počítať.
Ak však má k hodinovej mzde 55 Sk naviac sľúbené aj nejaké odmeny, tak potom treba pravdepodobnú priemerku prepočítať aj s odmenami.
0 0
Načítať ďalšie