Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Aj ja som sa včera rehlila na vnučkinom výmysli....dusila som cibuľu vnučka /8r/miešala a pýtala sa,že prečo od cibule štípu oči....ja,že preto,lebo obsahuje ''také''látky....a ona-jáj už viem -slepný vírus
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bola som s deckom v bille a pešo....kupiť v zmrzlinovom ošiale kartedorky....pri pokladni....išli iba dve...dosť ludí....moje decko zobralo do ruky krabičku durex-ov a zahlásila "mamkááá máme ešte doma"
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
bola som s deckom v bille a pešo....kupiť v zmrzlinovom ošiale kartedorky....pri pokladni....išli iba dve...dosť ludí....moje decko zobralo do ruky krabičku durex-ov a zahlásila "mamkááá máme ešte doma"
keďže ich vzala asi bola presvedčení, že sa doma minuli, nie?????
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123
lujza.j
bola som s deckom v bille a pešo....kupiť v zmrzlinovom ošiale kartedorky....pri pokladni....išli iba dve...dosť ludí....moje decko zobralo do ruky krabičku durex-ov a zahlásila "mamkááá máme ešte doma"
keďže ich vzala asi bola presvedčení, že sa doma minuli, nie?????
povod to má...moj brat v lidli miesto krabičky s papierikmi na bríle zobral krabicu s prezervatívmi a pýtal sa ženy...či ešte majú doma
3 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Výrok výnimočne nie môjho decka, ale mojej maminy. Sedeli sme na kávičke v altánku, sestra, ja, ocino a mamina. Voľačo sme sa povadili a mamina naštvane odišla. Nedopitú kávu nechala na stole. O pár minút sa vrátila, vzdychla, pozrela na otca a hovorí:
"Ja ti tááák ľutujem, že som si ťa vzala!"
Všetci na ňu pozeráme ako vyorané myši ( však sa hnevala na mňa a na sestru ) a mamina doplnila:
"No ale kto vtedy mohol vedieť, že budem mať s tebou také debilné deti?!"

Pri tom smiechu sme aj zabudli, za čo sme sa to vlastne povadili... :-D
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dnes od babky moja dcérka /4,5 ročná/ pýtala že chce piť fernet, údajne ten, čo má tata.
Tak sa jej babka opýtala že kde ho má a ona na to že včera ho mal keď sme boli na bicykli :-))))))))))))))))))))
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Dnes od babky moja dcérka /4,5 ročná/ pýtala že chce piť fernet, údajne ten, čo má tata.
Tak sa jej babka opýtala že kde ho má a ona na to že včera ho mal keď sme boli na bicykli :-))))))))))))))))))))
Pekne, pekne, pred zrakom detí nič neutajíš. Ešte že nebonzla naším chrániacim a pomáhajúcim.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Hádam po poľnej hlinenej ceste môžem mať v sebe 1 poldecák, tak mi môžu....
0 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Tweety
Nandrolon
Dnes od babky moja dcérka /4,5 ročná/ pýtala že chce piť fernet, údajne ten, čo má tata.
Tak sa jej babka opýtala že kde ho má a ona na to že včera ho mal keď sme boli na bicykli :-))))))))))))))))))))
Pekne, pekne, pred zrakom detí nič neutajíš. Ešte že nebonzla naším chrániacim a pomáhajúcim.
To mne manžel povedal, že idú s dcérou ( vtedy 3 roky ) na prechádzku. Po návrate mi oznámil, že sa zastavili na džúsik. Pýtam sa malej: ocino mal džúsik? Malá prikyvuje: mal džúsik on aj ja. Môj bol červený a jeho žltý a mal tááákú penu! :-D :-D :-D
Naposledy upravil Tinytiny : 15.07.15 at 07:45
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

dobré.....
0 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Synovec a dcéra sa kúpali v bazéne na dvore a malý na mňa kričí:
"Krstná, poď do vody!"
Tak som šla. A keď som už bola jednou nohou v bazéne, ten krpatý nekázanec ma za ňu schmatol a strhol ma do vody s výkrikom:
"Zachráňte Willyho!!!!"

No, aspoň viem, ako som na tom s postavou... :-D
6 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tinytiny
Synovec a dcéra sa kúpali v bazéne na dvore a malý na mňa kričí:
"Krstná, poď do vody!"
Tak som šla. A keď som už bola jednou nohou v bazéne, ten krpatý nekázanec ma za ňu schmatol a strhol ma do vody s výkrikom:
"Zachráňte Willyho!!!!"

No, aspoň viem, ako som na tom s postavou... :-D
pobavilo ma to.......koľko má rokov? nie ten Willy......
1 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Mila123
Tinytiny
Synovec a dcéra sa kúpali v bazéne na dvore a malý na mňa kričí:
"Krstná, poď do vody!"
Tak som šla. A keď som už bola jednou nohou v bazéne, ten krpatý nekázanec ma za ňu schmatol a strhol ma do vody s výkrikom:
"Zachráňte Willyho!!!!"

No, aspoň viem, ako som na tom s postavou... :-D
pobavilo ma to.......koľko má rokov? nie ten Willy......
osem má, škriatok nepomodlený! :-D
2 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

diabol4
Včera z malého vybehlo: "Maminka ja tááák ľúbim, až by som ti zuby zjedol".
Kristeježiši!!! Idem si opraviť mejkap, oči mám rozmazané, čo plačem od smiechu!
1 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Boli sme na dovolenke spolu so sestrinou rodinou. Sestra je permanentný frfloš, takže okamžite okomentovala ubytovanie - izba sa jej videla príliš malá. Na to moja dcérenka (8r) zareagovala:
- Krstná, čo stále šomreš, mne sa izba veľmi páči!
- A čo sa ti na nej páči, Viki, však je maličká! - frfľala sestra.
Malá stíšila hlas, vytreštila oči, bokom na mňa kukla a dôležito sestre odpovedala:
- Možno, ale je UPRATANÁ!!!

Som nevedela, či sa mám smiať, hanbiť, že mám očividne doma podľa dcéry bordel, alebo decko vyplieskať, že mi robí takú reklamu...
2 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

Paťko (8r.) veľmi túži byť ako jeho starší brat (16r.), takže minule pribehol za mnou s obrovskou radosťou:
"Mami, ja som už poberťák!"
Ja: "Fíha! A ako si na to prišiel?"
"Mám už vyrážku!"
Po obhliadke tváre: "Paťko - a kde je tá vyrážka?"
"No predsa na zadku!"
4 0
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

môj brat, keď bol malý jamu volal "malý bembek a veľký bembek"... neskôr sme prišli nato, od čoho to odvodil... keď auto prechádza po moste, tak na spojoch urobí dvakrát za sebou bem bem... tak odvtedy voláme jamy bembek

a kolesá brat na autobuse pomenoval "hu a ha" lebo jedno koleso vypuklé do vnútornej a druhé do vonkajšej strany...

môj malíý brat hovoril : "bežam noha"

keď boli naši na výlete tak sa pýtal... a na čo je tam ten "kvak" /háčik/?

ja som volala knedlu - "kendla"... on "klednička"

na korenie v polievke som hovorila "koreň"
2 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

môj 2 a pol ročný zázrak začal rozprávať krátko po druhých narodeninách a veľa slov si komolil podľa seba, napr. polievka - točojo, ponožky - tušaje, lietadlo - vaduja, citroen - šilolo, škoda oktavia - koda itaka .... no a čižmy, tak tie boli pí..či (u nás sa vôbec nerozpráva vulgárne) ...
2 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

nastúpla som skôr do práce, tak ho teraz baví moja mama, učiteľka MŠ na dôchodku... hneď prvý týždeň vedel niekoľko básničiek, pesničiek ... kojo kojo vince za stivy vince, kojo sa nam pomelelo a do vidy popedelo, uvobivo baaac ... kujem kujem pi.ču.ju ... (podkovičku)
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja som ako dieťa svojej staršej sestre /keď ma riadne naštvala/ vždy pred spánkom namiesto "dobrú noc" popriala "chrastavú noc"
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať