Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

nášmu 9ročnému synovi sa podarila krásna perla. Ráno mu bolo treba ísť veľmi cikať, keďže bola toaleta obsadená, vybehol do záhrady. Vonku bolo pekne zima, takých 10-12 stupňov. Došiel dnu, celý natešený oznamoval manželovi: Tato ja mám ohnivý moč! S mužom sme sa zasmiali, že prečo ohnivý, a on na to: Lebo keď som cikal na trávu, dymilo sa z nej
Naposledy upravil Marianna01 : 11.09.09 at 07:36 Dôvod: škriatok úradoval
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
včera na večeru som mojim krpcom dala lekvárové buchty..mladší Maťko(4 roky) mi po dojedení zahlásil........"maminka keď sa budeš o mňa stále takto dobre starať, tak keď budeš prababka, tak sa o teba postarám ja, dobre? dohodneme sa?".... išla som vybuchnúť od smiechu, ale dohodu som musela uzavrieť s vážnou tvárou, že to beriem vážne.....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Moja dcéra sa často a rada zamýšľa nad významom róznych slov. Najnovšie ju zaujali slová ženiť sa a vydávať sa. Prišla za mnou, že prečo je to také zamotané, že muž sa žení a žena sa vydáva. Podľa nej by bolo logické, keby sa muž mužil a žena ženila.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

elpka Pozri príspevok
včera na večeru som mojim krpcom dala lekvárové buchty..mladší Maťko(4 roky) mi po dojedení zahlásil........"maminka keď sa budeš o mňa stále takto dobre starať, tak keď budeš prababka, tak sa o teba postarám ja, dobre? dohodneme sa?".... išla som vybuchnúť od smiechu, ale dohodu som musela uzavrieť s vážnou tvárou, že to beriem vážne.....

V tejto súvislosti mi zišlo na um, keď bol môj starší syn maličký chlapček tak, sa ho moja mama pýtala, či sa o ňu postará keď bude stará a on jej hneď oznámil, že keď bude stará, bude už dávno zomretá.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
tuta Pozri príspevok
V tejto súvislosti mi zišlo na um, keď bol môj starší syn maličký chlapček tak, sa ho moja mama pýtala, či sa o ňu postará keď bude stará a on jej hneď oznámil, že keď bude stará, bude už dávno zomretá.
no aj mňa ten môj rýchlo pochoval.....povedal, že keď bude veľký, tak mi kúpi motorku a budeme spolu jazdiť, potom dodal, že ale to asi nie, lebo ty maminka už budeš stará a zomrieš... tie ich myšlienkové pochody niekedy stoja za to....
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Na margo toho autového sa rodinou nesie, že môj muž , keď bol malý povedal mame ( len ona má VP) - neboj sa maminka, keď budem veľký budem ťa voziť na aute ja a keď umrieš, kostičky pozbieram a zahodím do koša .

V utorok poobede sme so staršou pochovávali našu osmáčku , ja som robila jamu a dcéra ju niesla , najmladšia sa prilepila ku nám a ako ju staršia dala do jamy, ja som prihrnula prvú hlinu , malá začala kričať: čo to robíte,to tam Lima bude spať? ako Lima bude chodiť jesť, veď nebude vedieť vyliezť ? Nech to bolo akokoľvek smutné, sme sa zasmiali ....
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

tuta Pozri príspevok
V tejto súvislosti mi zišlo na um, keď bol môj starší syn maličký chlapček tak, sa ho moja mama pýtala, či sa o ňu postará keď bude stará a on jej hneď oznámil, že keď bude stará, bude už dávno zomretá.
Keď bol syn maličký, hral sa v piesku a niečo si staval. Po otázke, čo robí, tak zavalil: "Robím pre teba a tatina hrobček".
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

JarkaL Pozri príspevok
Mojim synom vždy chutí viac u susedov a susedovým deťom zas u nás...
Tetkiným deťom, keď boli malé, tiež asi viac chutilo u nás. V nedeľu, predtým, než šli k nám na návštevu, nechceli jesť obed, lebo "teta Hela nám dá".
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Včera mi synovia gratulovali, najprv starší a potom mladší (4r.) , ktorý si hneď odo mňa vypýtal darček. Stále trval na tom, že aj keď ja mám sviatok, darček musí dostať on.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Môj otec mal vo zvyku mojim deťom stále opakovať aký je on už starý a čoskoro umrie a dajú ho do jamy. Moja dcérka mu dala dobrú radu: dobre dedko, ale keď umreš potom zavri oči aby ti do nich nenapadala hlina keď budeš v jame.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Mňa rozosmiala moja najmladšia včera, keď som sa s ňou akože hrala, že ona vyštudovala a chce pre mňa pracovať . Pekne pozdravila a hovorí: Dobrý deň, chcela by som u vás pracovať " a ja , že je to pekné a aké jazyky ovláda ( nakoľko chodila so slovníkom rusko- slovenským ) . Malá na mňa vyplazila jazyk a povedala: Tento! vidíš!
1 0
gogo54 gogo54

gogo54 je offline (nepripojený) gogo54

Náš syn keď začal chodiť do školy dostal peračník v podobe autobusu. Samozrejme že prvý deň v škole tak sa snim hral. Pani učitelka bola zo starej školy a tak ho pekným spôsobom chcela upozorniť a vyzeralo to takto: Janko už si ďaleko s tým autíčkom a on pohotovo odpovedal nie pani učitelka teraz som len vyšiel z garáže.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Náš vnúčik sa dozvedel o rozchode jedného páru a spýtal sa: Prečo sa rozišli? ...pretože sa už nemajú radi a ďalšia otázka: prečo sa ženili, keď sa už nemajú radi?...oni sa ani neoženili a nastalo uvažovanie: ako to že nie, veď majú dieťatko.
0 0
Bambulka192 Bambulka192

Bambulka192 je offline (nepripojený) Bambulka192

Naša neter keď bola malinka, tak keď niekomu blahoželala, tak nepovedala, že všetko najlepšie ale ojebšé ..... a potom vždy nastal výbuch smiechu z našej strany
1 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Bambulka192 Pozri príspevok
Naša neter keď bola malinka, tak keď niekomu blahoželala, tak nepovedala, že všetko najlepšie ale ojebšé ..... a potom vždy nastal výbuch smiechu z našej strany
Som sa tak rozrehotala, že som nemohla myškou trafiť na "súhlasím"
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

diabol4 Pozri príspevok
Včera mi synovia gratulovali, najprv starší a potom mladší (4r.) , ktorý si hneď odo mňa vypýtal darček. Stále trval na tom, že aj keď ja mám sviatok, darček musí dostať on.
náš samko veľmi rád gratuluje. včera mi gratuloval asi 3x. a nezabudol mi ani darček dať - v takom maxi obale od vajíčka mal schovaných svojich rytierov a tešil sa, ako nad nimi híkam od prekvapenia. :-) (podotýkam, nemala som žiadny sviatok, ale aj tak potešilo)
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

ešte ma v súvislosti so samkom napadlo, istý čas hovorieval nie "už je svetlo" (ráno, keď vstával), ale "už je lampa" ... ach, to bude mať po mne, také vynachádzavé dieťa

a čerstvé, zo včerajška - keďže aj ja, aj manžel občas doma sedíme počas dňa za počítačom, občas príde aj samko na radu - také detské vymaľovánky, rozprávky atď. a včera sa odohralo asi toto:

Samko: "tatinko, pusti ma, teraz som ja na rade."
manžel: "počkaj, samko, za chvíľu."
Samko: "to je môj počítač!"
manžel: "to je môj a keď sa budeš rozčuľovať, zoberiem ho so sebou do roboty." (akurátne mal pred nočnou)
Samko (po chvíli zamyslenia): "maminka má v robote dva počítače a aj fixky." (malý si zapamätal, čo mám v práci.)
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Včera z malého vybehlo: "Maminka ja tááák ľúbim, až by som ti zuby zjedol".
1 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

včera som kočíkovala s jednou mamičkou, ktorá má druhé bábatko. prišiel k nám taký chlapček a opýtal sa: "To máte to nové?!"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať