Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

prečítala som si vaše príspevky zopár strán dozadu a pobavili ma
...prispievam aj ja:

moja neterka (v tom čase cca 5-6 ročná, riadna jazyčnica ) sa vonku šmýkala na detskej šmýkačke pod dekovým dozorom..boli tam aj o niečo starší chlapci cca 8-9 roční a robili samozrejme nezbedu...dedko ich upozornil nech nevystrájajú ale chalani to samozrejme ignorovali a pokračovali v nezbednostiach aj naďalej...neterku to naštvalo a na jedného z nich zakričala: "Čo si nepočul, čo ti môj dedko povedal? Ak si hluchý kúp si audi spray!! " ...tomu vravím dieťa odchované na reklame
0 0
patalia patalia

patalia je offline (nepripojený) patalia

Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac
tak som pri precitala par prispevkov a paradne som sa zasmiala a napadlo ma, co spominaju rodicia o bratovi ( teraz uz 21 rocnom )

ked s nim mamina isla na zapis do prveho rocnika, prave mal take vymyslave obdobie . este pred tym ako vosli do triedy tak mu mamina hovorila, ze nech netrepne ziadnu kravinu. brat ako anjelik : nie, neboj maminka, ja bude dobry " vosli do triedy a brat len spustil: " volam sa erik .... a moja maminka bije ocinka"
chudatko mamina

alebo ma napadlo, ked si babka doberala sesternicu, vtedy skolkarku, ze ci ma nejakeho frajera. a sesternica ju odbila : " a co zavidis? "
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

ludmilla Pozri príspevok
Teraz už len tú Paťku pozrieť, aby si vedela aký má Samko vkus
Paťku poznáme, býva vo vedľajšom vchode. Len ona asi o tom ešte nevie.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Lubica H Pozri príspevok
tak nášmu fešákovi sa už asi začínajú zapaľovať lýtka - v piatok večer mi pri umývaní zubov oznámil, že sa zaľúbil do Paťky, kamarátky zo škôlky. mám pocit, že tá dnešnám mládež akosi rýchlo napreduje. dodám len, že náš Samko má 3,5 roka.
Aj nas 3,5 rocny ma frajerku, podelil sa pekne s Dominikou, ktoru lubi o jablcko : dal jej cely kusok a este trosku z dalsieho - to je uz co povedat, lebo je dost lakomy.
Ale viem ze aj starsi syn v skolke kupoval prstienok pre kamaratku (zhodou okolnosti tiez Dominka), chcel ma presvedcit ze musi byt zlaty, nakoniec stacil aj z kolotocov.
A este, to asi nie je o dnesnej mladezi, ja si pamatam na svojho prveho frajera, tiez to bolo v skolke, jeho mamina bola nasa pani ucitelka a dodnes si pamatam a to je viac ako 30 rokov ako mu hovori pri poobednajsom spanku: "Bud si ides lahnut k Monike alebo pojdes domov...." Myslim ze o par rokov by ho tam asi tak nehnala
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Domáca úloha - SLOH o rodine ... "Mamááá, čo robíš vo voľnom čase?"
Nechala som hlavičku rozmýšľať - nech je dieťa objektívne. O chvíľu nazerám cez plecia do zošita:
... chatuje na internete ...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

to inajana:

niečo podobné som vyparatila mame ja, keď som chodila do škôlky, a to bolo véééľmi dávno

Mojou učiteľkou v MŠ bola moja mama. Ale žiadne výhody mi z toho nevyplývali, v škôlke to bola moja učiteľka a doma moja mama. Jedného dňa moja mama mala hospitáciu (niečo ako inšpekcia) - riaditeľka prišla skontrolovať ako sa moja mama venuje deťom počas zamestnania. Téma dňa bola:"Čo robia rodičia po príchode z práce?"...ja ako malá jazyčnica som sa prihlásila, učiteľka alias moja mama mi udelila slovo. A ja na plnú hubu som pred riaditeľkou a mojej mame priamo do očí s vážnym ksichtom povedala: Moja mamka, keď príde z práce varí večeru a ocko číta noviny." To boli posledné slová, ktoré riaditeľka počula, okamžite vybehla z triedy, aby som nevidela aký záchvat smiechu ju chytil
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Môj malý syn sa márne pokúšal dostať k počítaču a flegmaticky skonštatoval, že jeho staršia sestra je zase na tom "fackovacom" búúku - myslel facebooku.
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Ešte mi prišlo na um:
Keď sme ráno cestovali pár km do MŠ ... a bola hmla - dieťa vraví: "Aha - blato!"
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
inajana Pozri príspevok
Ešte mi prišlo na um:
Keď sme ráno cestovali pár km do MŠ ... a bola hmla - dieťa vraví: "Aha - blato!"

.... môj syn zasa celý vytešený: niekto ukradol kostol, celú ulicu a určite aj škôlku!
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...no deti sú úprimné.... naša dcérka, keď mala asi 3 roky nás tiež ako rodičov dobre "vyznamenala"... suseda sa jej opýtala, kto ju viacej bije, či otec alebo mama... pozrela sa jej úprimne do očí a zahlásila : "OBAJA, oni sa striedajú" ...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Nas Matko /3r./ si dnes v skolke pocas odpocinku obhryzal palec na nozicke (strasneeee), ked som ho prezliekala, tak sa rozplakal, lebo mu z toho tiekla krvicka. Ked prisiel tatino, ja som mu to povedala, Matko to vsak nepocul ako mu to hovorim. Cestou z ihriska povedal tatinovi, ze si kusal nechtik a tiekla mu krvicka. Manzel mu na to hovori: "Pocul som" a Matko : "Nemohol si to pocut, ved to nekricalo!"
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

nika.sum Pozri príspevok
Nas Matko /3r./ si dnes v skolke pocas odpocinku obhryzal palec na nozicke (strasneeee), ked som ho prezliekala, tak sa rozplakal, lebo mu z toho tiekla krvicka. Ked prisiel tatino, ja som mu to povedala, Matko to vsak nepocul ako mu to hovorim. Cestou z ihriska povedal tatinovi, ze si kusal nechtik a tiekla mu krvicka. Manzel mu na to hovori: "Pocul som" a Matko : "Nemohol si to pocut, ved to nekricalo!"
0 0
pavla.p pavla.p

pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

Peťko, čo robí maminka: No vaví.... a čo varí? No povévku...
A akú polievku? No suvovú....
Ešte dnes si takto doberám 40-ročného suseda. Takto mi odpovedal pred 37 rokmi na zvedavé otázky.
0 0
pavla.p pavla.p

pavla.p je offline (nepripojený) pavla.p

Stavali sme dom, pre našu vtedy 2,5 ročnú dcéru najväčším zázrakom bol splachovací záchod. Pred návštevou zahlásila:" nám budú na domčeku plávať hovníčka". /myslela tým, že voda spláchne obsah/. Našťastie zatiaľ sa to nesplnilo.
0 0
amda amda

amda je offline (nepripojený) amda

Dobry vecer, velmi ma pobavili vase prispevky, preto posielam aj ja nieco:

- nas 3,5 rocny syn skakal z postele na zem, manzel ho parkrat upozornil a on stale nic, nakoniec mu hovori: " Neskac, lebo si ublizis a mna zatvoria do vazenia." A syn na to: " Vies co tatik, nech radsej zatvoria mamku, lebo ona je nasa zakaznicka- vsetko nam zakazuje.

-alebo hovoril babke, aby mu uz nehovorila, ze je jej maly chlapec, pretoze on uz je velky chlap, ktory ma chlpy na rukach, bol sa najest v restauracii a kaka do zachoda.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Keď som sa dnes ráno spýtala syna, čo by si dal na raňajky, povedal:
Mamina, ja mám chuť na chlebík a mačaciu kasť /chcel povedať kačaciu masť/ . Neviem, čo ho to napadlo.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Oliwa Pozri príspevok
Keď som sa dnes ráno spýtala syna, čo by si dal na raňajky, povedal:
Mamina, ja mám chuť na chlebík a mačaciu kasť /chcel povedať kačaciu masť/ . Neviem, čo ho to napadlo.
Mozno pozeral Alfa
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Inśpirovala ma Pavla varením a domom. Niekedy sa v našej dedine veľa pálilo po domácky. Veď sa aj hovorilo, že nepália iba traja (socha troch svätých, už si ani nepamätám, ktorí sú to). Spomína to terajšia suseda. Keď stavali dom, vtedy tiež pálila a dcére, mala asi 3 roky, povedaka, aby nikoho vepustla k nim. A tak malá každému, kto išiel okolo povedala Teta, k nám nesmiete ísť, lebo mama varí pálenovú polievku. Dievčina má už 50 a smeje sa, aká bola tajnostkárka.
Naposledy upravil babka - ježibabka : 13.03.10 at 19:29 Dôvod: Doplnenie rokov.
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

v nedeľu som varila obed, náš Samko sa hral v izbe. v jednom momente som počula rachot a následne plač.
"Samko, čo sa stalo?"
"Spadol som sám od seba." (zásadne sa všetko deje samé od seba )
"A ako si spadol?"
"Takto." - a názorne mi spomalene predviedol celý pád, ako zletel z postele.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
... to mi pripomenulo: raz keď môj syn spadol, vravím mu postav sa, on plačky: mamííííííí, pomož mi! Ja som bola dosť ďaleko od neho, tak mu vravím: poď sem, pomôžem ti! On vstal, prišiel ku mne a tam si ľahol tak, ako predtým spadol!... no nepostav ho!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať