Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A keď sa manžel v kúpeľni holil len tak - v slipoch, zadarilo sa malej ho chytiť medzi nohami a prišla mi pošuškať: mamíííí tatino nemá pipíka, on má rohlíík !!!
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

[QUOTE=Lubica H;1405348]znovu pridám svoju trošku do mlyna :


Keď mi už dochádza dych pri rozprávaní rozprávok, tak začneme s rozprávaním rozprávok ale naopak a vyzerá to asi takto: Koza s vlkom sa pomerili a vybrali sa kúpiť mlieko do Tesca, lebo koze sa nechcelo dojiť. Bola taká lenivá, že by len sedela pri kofole a čipsoch, neupratovala, nevarila, radšej nakúpila v mekáči hamburgery akoby mala kašu navariť. Ako tak koza podopierala vlkovi rohami hlavu, naraz zbadali poľovníka ako si s puškou vykračuje medzi kozmetikou. Vlkovi sa hneď zachcelo pomsty za to rozpárané brucho cha-chacha ..... a potichu vzal sáčok od pečiva a ráááách tesne pri poľovníkovom uchu!!! Od obrovského strachu poľovník lietal medzi regálmi, ba aj pierko z klobúka stratil. Prekotil škatule s pomarančmi, po zemi sa válali banány a citróny. No bordel, ako doobeda v detskej izbe! Zlomyselní kupujúci ukázali SBS-károm kto to bol a vlkovi naparili mastnú pokutu. Darmo ho na parkovisku na motorke vyčkávala Zelená čiapočka, v ten deň už z návštevy u babičky nebolo nič! Atď... atď... fantázii sa medze nekladú a dieťa sa predbieha s babkou aby vymyslelo kto väčšiu sprostosť vymyslí.
Naposledy upravil hubatá : 25.05.10 at 20:27
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Môj syn sa ma znenazdania jedného dňa opýtal: "Mami, a to by ma zaujímalo, čo ty robíš, keď si tá ničiteľka!". Vyvalila som na neho oči, že čo ja ničím, prečo také veci o mne hovorí. Na to urazene zahlásil, že on tak o mne nehovorí, že to predsa ja som tomu ujovi do telefónu hovorila, že som ničiteľka. Vtedy mi to došlo! V tom čase som robila likvidátorku spoločnosti a zrejme vypočul nejaký telefonát. Takže likvidátor = ničiteľ
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
keď si moje dcéry pýtajú vidličku....tak mi povedia.. mama daj nám pichačku....ups)
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A čo .... aké jedlá ratolesti obľubujú? U nás jednoznačne vedú mäsové buchty (fašírky).
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Boli sme na výlete v jaskyni Macocha na Morave. Pre väčší efekt niektoré kvaple nasvietili v tvare medveďa alebo vtáka, urobili im svietiace oči - a samozrejme aby to viac vyniklo - zhasli svetlo. A do všeobecného ticha trasľavým hlasom sa ozval náš Miloško......... "ale okamžite rozsvieťte, sú tu malé deti čo sa boja !!!"
Naposledy upravil hubatá : 27.05.10 at 21:20
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

piggos Pozri príspevok
keď si moje dcéry pýtajú vidličku....tak mi povedia.. mama daj nám pichačku....ups)


A poznáte hru "na vidličku ?" Tak to sa deťom dajú do rúk vidličky a zhasne sa svetlo. Vyhráva ten kto má napichnutých najviac očí ..... hihihi !
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dostala som k podpisu žiacku knižku a čítam ......... skok do vody - päťka !!!!
Rozmýšľam, veď keby že ten Miloš spadne do tej vody, aj tak musí dostať aspoň trojku. Nakoniec vysvitlo, že milý Miloš sa bavil na plaveckom a tak dostal päťku a ani plavky si neomočil.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

hubatá Pozri príspevok
A poznáte hru "na vidličku ?" Tak to sa deťom dajú do rúk vidličky a zhasne sa svetlo. Vyhráva ten kto má napichnutých najviac očí ..... hihihi !
Poznáme, ale pod názvom "Očká" a hrať môžu aj dospelí

A možno by deti bavila aj hra na obložený chlieb: prvý sa hodí na zem a zakričí: "Chleba!" Ďalší sa hodí na neho a zakričí napr.: "Horčica!" atď. atď. atď. Fantázii a chuti sa medze nekladú!
0 0
Mariana75 Mariana75

Mariana75 je offline (nepripojený) Mariana75

môj syn mal 3 roky a veľmi rád sa hral s kockami z lega. Jeho dedko je farár a u nás sa hovorí že "pop" a farárová žena je "popaďa". Syn si složil z kociek kríž a dával ho bozkávať, ako to robia farári po skončení služby v kostole, tak že sa hral na "popa". Babka ho prosila, aby mu ten krížik požičial a on na to že: Teraz som ja pop! A ty? Čo, chceš byť "pipka" ?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Vcera prisiel nas Matko (3,5r.) zo skolky a rychlo utekal hladat do skrine Detol (tusim tak sa to vola) na dezinfekciu ran, ze vraj si musi postriekat hlavicku, lebo pani ucitelka mu povedala, ze mu narastu rozky (asi neposluchal). Takto si tu hlavicku dezinfikoval vecer asi 3x a hned rano zase. A museli sme sa presvedcit, ze to zabralo a ziadne rozky mu nerastu...
Naposledy upravil nika.sum : 28.05.10 at 11:16
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

piggos Pozri príspevok
keď si moje dcéry pýtajú vidličku....tak mi povedia.. mama daj nám pichačku....ups)
Moj syn si pyta napichovačku
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

piggos Pozri príspevok
keď si moje dcéry pýtajú vidličku....tak mi povedia.. mama daj nám pichačku....ups)
Dcéra, keď bola maličká, tak vidlička bola pichlička.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Švagrová sa volá Kveta, ale synátor vždy hovoril: teta Kefa. Tak sme mu kázali hovoriť teta Kvetka, no jemu zasa len akosi vyšlo: teta Kefka.........
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

mamminta Pozri príspevok
podla nasho Kubka maju chlapci pipika, dievcata pimpinku a dedko kohutika...

..... a my sme lepší, podľa mojej dcéry má tatino namiesto pipíka ..... rohlíííík !
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

hubatá Pozri príspevok
Švagrová sa volá Kveta, ale synátor vždy hovoril: teta Kefa. Tak sme mu kázali hovoriť teta Kvetka, no jemu zasa len akosi vyšlo: teta Kefka.........
Moja dcérka keď bola malá tak volala jednu našu známu "teta Gulka"- ona sa volala Julka - horšie, že bola skutočne taká guľatejšia, takže to brala ako osobnú urážku
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

hubatá Pozri príspevok
..... a my sme lepší, podľa mojej dcéry má tatino namiesto pipíka ..... rohlíííík !
Tatino moze byt na seba pysny
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Ahojte,pekný večer,pridávam čosi aktuálne:
Zatepľujú nám činžiak, je rachotu a buchotu do sýtosti :-), okrem tejto 5-ročnej vnučky,čo som už o nej písala, máme aj 4-mesačnú. Minule ideme domov s tou maličkou na rukách, tá 5-ročná si vykračuje popri nás, nikto nič nehovorí z nás dospelých, podotýkam, a ona vraví:
"Ujo, prosím Vás, prestanťe už konečne s tým buchotom, moja sesternička je ešte veľmi malá a keď robíte taký buchot tak nemôže spinkať. Ďakujem Vám....veľmi pekne"
Minule sme boli na prezliezkach aj s ňou a 2-ročným vnukom, no jasné, obidvaja si robili zle, vadili sa a malá 5-ročná mi hovorí:
"Starká, poďme už domov, ja mám už hotové nervy,veď to je také zlé decko"...:-)))
Ako keby ona bola "anjelik"
3 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ono je to skôr smutné ako veselé ale:
Môj syn druhák na ZŠ. Mali slovné prekrúcačky a mali z toho poskladať mená. LOMEJ NELA BARTO PETRO.
A odvtedy máme doma najobľubenejšie mená:
Petrolomej a Bartonela.
PS: Tak som mu povedala, že ak budem ešte dieťa /čo nie/ tak dám dcérke určite meno Bartonela.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

A ešte jeden.
Otázka: čo ste mali na obed v škole ? /A keďže už viem, že v škole neobeduje tak sa pýtam, čo varili tety kuchárky./
Odpoveď: také fajné zemiačky a ťuťku /kurča/
Otázka: a čo si z toho zjedol ?
Odpoveď: Nooo iba zemiačky.
Otázka: a ťuťka ?
Odpoveď: no tá sa ešte trocha hýbala na tanieri.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať