Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žeby Slota?!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tesne vedľa!
Synovec nešiel sadať do tankoch a tiahnuť na Budapešť
Ani doletieť tam nechcel
0 0
hetty hetty

hetty je offline (nepripojený) hetty

Povedala som šesťročnej dcére: Sandika ty si teda číslo! Ona mi odpovedala: číslo, ale jednotka.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Vidno, že tvojmu dieťaťu nechýba sebavedomie - to má veľké "+" do života.
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Keď príde neter a synovec na prázdniny, na ich francúzsko-slovenských výrokoch sa nasmejeme veru dosť:
"Kde si bola tak dlho?" pýtam sa malej.
"Bola som prejsť Zora". / - bola som na prechádzke so psom /
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Kričím na Miloša:
- "už nechoď von, veď prší !!!"
- "veď mám na hlave kapustu, tak nebudem mokrýýý !!!" ..... a už pleskla bránka

(kapusta = kapucňa)
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Toto mi pripomenulo môjho syna,keď bol asi druhák, ráno sa ponáhľal do školy a ja som za ním kričala:
" Kde už letíš, veď si sa ešte neučesal"
a on na to:
"A načo...veď vonku aj tak riadne fúka"...a tiež ho už nebolo
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
V škole sa učili ako šišky (z borovice) reagujú na počasie - keď je pekne, tak sa rozvinú, keď prší, tak sa zatvoria. Môj syn to vylepšil: Maminka, doniesol som Ti zázračnú šišku. Každý deň budeš vedieť, aké je počasie! Keď prší, tak bude mokrá, keď bude fúkať vietor, tak sa bude hýbať a keď bude pekne, tak bude suchá!
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Môj mladší syn bol týždeň chorý, tak musel "doháňať" a nemohol sa ísť hrať. Celý rozčúlený dobehne za mnou a podáva mi zošit - mami, ako sa mám učiť, keď to neviem prečítať! (myslela som si, že si požičal zošit od niektorého spolužiaka) Bože a kto takto škaredo čarbe? Čí to je zošit? Syn - no môj! Musím sa ponáhľať všetko dobehnúť! Nestíham aj pekne písať!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

ZEvina Pozri príspevok
V škole sa učili ako šišky (z borovice) reagujú na počasie - keď je pekne, tak sa rozvinú, keď prší, tak sa zatvoria. Môj syn to vylepšil: Maminka, doniesol som Ti zázračnú šišku. Každý deň budeš vedieť, aké je počasie! Keď prší, tak bude mokrá, keď bude fúkať vietor, tak sa bude hýbať a keď bude pekne, tak bude suchá!
Ešte to mohol rozvinúť:
- keď sa šiška trasie = zemetrasenie
- keď šišku nie je vidieť = hmla (ale to ju musíte mať vonku)
- keď šiška zmizne = zlodej v dome
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Môj milovaný vnúčik sa hral s drevom, upozornila som ho, aby si dával pozor a nezadrel triesku do prsta, dostala som takúto odpoveď "ziadne tliesky nebývajú, to len stalé baby vymýslajú, aby mohli stlasiť malé deti"
0 0
kunkelovaa kunkelovaa

kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

Môj syn nazval slimáka bez ulity bezdomovcom.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Nas Matko je od pondelka u babiny, ked som volala mame ako je, ako to zvlada, lebo je to prvykrat tak dlho, mama urobila chybu a dala mu telefon. Najprv mi pekne rozpraval co robil, potom sa spytal ci pridem, tak som povedala, ze ked si porobim co potrebujem potom pridem. A on mi zahlasil: zacinam plakat, vies? rychlo som sa snazila ukoncit. Keby vedel, ze aj mne nabehli slzy.Cez sms-ku viem, ze plac nebol a je mu fajn.
0 0
kunkelovaa kunkelovaa

kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

Keď už sa tu spomínajú triesky... Synovi zadrela trieska a s obrovským plačom sa bál, že mu tam rastie strom...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dovolili sme deťom stanovať konča nášho dvora pri potoku, takže stále vláčili domov všelijaké mini rybičky: ostrieže, beličky.
- "Už sa mi to nechce obaľovať, už ich nechytajte" - frflem Maťkovi
- "Ale teta keby ste ich nahádzali do múky živé, oni by sa samé obalili ............"

Dostal vechťom po chrbte, tvrdil že to nikdy nerobil...... ale aj tak mu dodnes neverím !!!!
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Naša záhorácka starenka sa raz sťažovala vnukom-pubertiakom že keď ide do kostola, tak sa jej v zime strašne šmýkajú čižmy. Miloš a Maťko nelenili a postriekali jej čižmy "tekutými reťazami" v spreji.
Do kostola sa jej išlo veselo, chválila šikovných vnukov a odporúčala zlepšovák aj ostatným babkám. Ale v kostole v tom teple sa jej začali bohvie prečo "tekuté reťaze" lepiť a ťahali sa za ňou ako žuvačka.

Chalani sa v nedeľu uhihňávali za záclonou v okne a počítali babky a dedkov, ktorí si ich zlepšovák nastriekali na kostolné čižmy.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

S vnučkou sme piekli. Ona si svoje slivky ukladala šupkou hore tak som ju upozornila, že cestíčko bude mať rozmočené a nebude to pekné. Malá slivky preložila a hovorí: Babka, ja som tak rada, že si mi poradila. Ďakujem ti. Ty si taká moja šikovná super holka. Keď sa upiekol dostala kus koláča na tanier. Sedela pred televízorom a chválila sama seba: Chutný koláčik som upiekla, naozaj chutný. Babíííí, že aj ja som taká šikovná super holka ako ty.
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dnes chcel ist Matko k babke, ked som ho viezla hovori: Budem tam dlho, velmi dlho. Tak som myslela, ze aspon dva-tri dni, ale hned za tym sa pyta: A zajtra pre mna prides vsak? A bolo po dlho, velmi dlho.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Deti jedli francúzske zemiaky a k nim zavárané uhorky. Keďže je leto, tak som sa spýtala, či si nemôžu k tomu zobrať čerstvé... Odpoveď syna /6 r./ : Nuž, vidíš mami, nemáš mať také pažravé deti...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

a_je_to Pozri príspevok
No ... keď som už sem zablúdil, tak aj ja prispejem :
Keď mala moja dcéra asi štyri roky ... pri rodeľovaní pečeného kuraťa na taniere si každý rozkázal ....mne len biele, mne stehienko .... ja som si ako posledný vždy pre zábavu povzdychol ... no a mne už len ten chrbát a trtáč. Na jednej väčšej rodinnej oslave dcéra zahviezdila .... mne len to biele, ale ockovi nechajte trtkáč ... ten má najradšej.


hihihi ..... škoda že mama neľúbi trtáč (potom by dcérkina veta vyznela ešte ľúbeznejšie ........)
Naposledy upravil hubatá : 25.08.10 at 16:34
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať