Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

-"Mamiííí môžme si napumpovať do vane voduuu ???"
-"Ale napumpujte, ja skočím zatiaľ do obchodu pre chleba..." (aspoň majú robotu, myslím si a nebudú robiť zle)

Uhmmm..... darmo som sa tešila, bola nízka hladina v studni, zadreli lila pumpu a do koša nasali piesok. A tak som išla k ochotnému susedovi ako by sa to dalo opraviť, lebo bez vody v lete pri 5 deťoch je teda zle. Susedovi sa v ten deň už nechcelo, natiahol nám z ich pumpy hadicu a bola ďalšia zábava: v nestráženej chvíli vytopili zasa celý dvor.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Po prečítaní všetkých alkoholických príspevkov vašich detí ma napadlo čo sa stalo mne keď som mala choré deti.Nie je to výrok detí ale.....
Oboch synov (4 a 3 roky)som mala chorých a užívali kvapky. Vbehla som do špajzy pre minerálku, lebo čaj just vtedy už nebol. Na lyžičku kvapky a zapiť pohárom minerálky. Pri pití minerálky sa začali mraštiť že nechcú (myslela som si že nechcú kvapky) a tak krikom "ja Vám dám že nechcete" som im nasilu dala kvapky aj zapiť. Pohár po minerálke som išla ihneď umyť a len mi nejak smrdel alkoholom. Rozmýšľam, rozmýšľam a nakoniec čuchnem do tej minerálkovej fľaši. No to ste mali vidieť moje oči - vo fľaši bol lieh, ktorý deň pred tým môj muž prelial zo sklenenej veľkej fľaši a zabudol označiť - pozor lieh. A tak som moje deti donútila zapiť lieky (kvapky) liehom. Mala som veľký strach čo bude. Ale moje deti po vypití 1/2l čistej vody zaľahli a spali asi 3hod. Pozorovala som ich asi 3 dni, ale následky neboli. Dodnes mi to vykrikujú, že akú mali tvrdú prípravu do života.
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Oslepačiť ...... ups!
Oslepiť si ich mohla chúdence malé !!!
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Máš pravdu Hubatá, veď mi ešte aj dnes husia koža naskakuje, keď si spomeniem ako som ich nútila to piť.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Nech je to ako chce ešte, že si nezazmätkovala a dala im poriadne napiť vody.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

hubatá Pozri príspevok
Raz sme si aj s malým synom sadli do reštaurácie, manžel objednával, čašníci nás obsluhovali, donášali - odnášali, behali okolo nás. Samozrejme že to so záujmom pozoroval náš Miloško a na záver obdivne zahlásil:
-"tatino, ale ťa tí sluhovia poslúchali !!!"
Keď mala dcéra okolo štyroch rokov, boli sme na dovolenke a v reštaurácii sme sa stravovali. Obsluhovali nás pekne vyobliekaní čašníci. Moja dcéra na to: Mami, to sú sluhovia?
Naposledy upravil Tamila : 18.09.10 at 20:45 Dôvod: preklep
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

.... a čo tie naše deti, nemajú takto náhodou jedného ocka? ....Ja myslím že to majú z nejakej rozprávky o kráľovi a jeho sluhoch
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

mame doma psíka a dnes prišli majitelia fenky páriť a bola s nimi 6 ročná Marika, samozrejme náš pes sa mal k "činu" a ich fenka Betty sa zdráhala, tak, že už už ju pes zakúsol../myslím však, že fenka ešte nemala správny čas na párenie/ a začali sme to rozoberať prečo mu nechce dať
keď sa toľko zdráhala malá Marika začala prešľapovať a vykríkla: "Betty, čo si sprostá, ja už by som mu dala! čo sem zasa budeme chodiť?"
2 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Oliwa Pozri príspevok
chudák otecko - no dóóóbre, ušlo mu... Ale pri pečive?
Dúfam, že aspoň pri balenom...
Ubka, a Ty si čo išla pôvodne kupovať - čerstvé voňavé pečivko???
Ano chcela som čerstvý chlebík , ale nebola som sama, čo som sa smiechom zadŕhala....

Ďakujem všetkým, ktorý ohodnotili moje príspevky a nepoďakovala som osobne )
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ubka - a nabudúce nemusíš byť taká konkrétna a brýzgať do "vlastného hniezda" - však aj iné mestá majú Tescá...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

.... a chodia do nich tatkovia s deťmi nakupovať pečivo .......
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

-"Mamíí vieš čo sa dnes stalo v našej škôlke?"

-"Bolo nám veľmi teplo a keď sme sa hrali v piesku tak sme sa povyzúvali. Lenže botičky sa nám samé zakopali hlboko do piesku a nevedeli sme ich nájsť. Ako chodili rodičia pre deti, tak im dala pani riaditeľka hrable a museli hrabkať až kým si nenašli svoje topánočky........."
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pani riaditeľka to "velice" dobre "zmenežovala"... Však nebude predsa hrabkať ona!...
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Synacik prisiel zo skolky, zlostil doma a mama mu vravi : Simo,nezlosti, lebo ta
vyklepem po ritke.
Reakcia maleho : Mama, ty si bitkavka? v skovke sa s bitkavkami nehajeme.
po slovensky : ty si bitkarka? v skolke sa s bitkarkami nehrajeme. A bolo
po zlosteni
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

mama velmi rada spomina na jednu prihodu z nasich detskych cias,
ako deti sme boli na navsteve u znamych, usadili nas, zacala sa neaka debata
a asi po pol hodine sestra zahlasi:
teta sedime tu pol hodinu a to nas s nicim neponuknete, aspon malinovku a parky ste nam mohli dat.

mama hovori, ze sa hrozne hanbila, ale teraz sa na tom vzdy zasmejeme
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

tie párky nemajú chybu....
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Vnučka hneď ako začala chodiť do škôlky (mala 3.r) spravila v tej školke malú "revolúciu". Ona chodila do triedy, čo sa im vravelo "lienočky", staršie deti mali triedu s názvom "sovičky"...Jedného krásneho dňa milé učiteľky vyšli s deťmi na detské ihrisko, naša malá sa postavila,založila ruky v bok a kričala na plné hrdlo:
"Sovičky Vy ste ale riadne tráááápne"
.....a bili sa "sovičky s lienkami" a učiteľky mali čo robiť aby to všetko utíšili
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a bol z toho "zvierací" harmatanec v škôlke (po našom revolúcia, prevrat )
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

čo sa za mlada naučíš ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

na starosť zabudneš...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať