Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
kamoska1 Pozri príspevok
U nás v škôlke sa učiteľka pytala predškolakov,čo je to rodina.A jeden chlapec vykrikol ,,sex"
a však mal pravdu,, keby nebol sex nebola by rodina....múdre to dieťa...
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
kamoska1 Pozri príspevok
U nás v škôlke sa učiteľka pytala predškolakov,čo je to rodina.A jeden chlapec vykrikol ,,sex"
ja mám niečo. skoro podobné....
moja známa bola synovi na rodičovskom...učka sa jej sťažovala, že aký je nepozorný, na vyučovacích hodinách sa baví nie je sústredený...
to isté povedala učka aj jej synovi. a čo jej na to povedal?...no pani učiteľka budete si musieť na mňa zvyknúť...

to nevymyslíš.. to je život..
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Hrešila som za voľačo vnučku a keď sa jej už videlo že veľa frflem, tak sa rozčúlila: "A ty choď ku kováčovi nech ti ukuje tenší hlások, kto ťa má počúvať.....?"

(uvedomila som si, že to má z rozprávky o vlkovi a kozliatkach)
Naposledy upravil hubatá : 29.05.10 at 05:07
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Raz mi poslal syn po kolegyni z pionierskeho tábora takýto ľútostivý odkaz ...... " a teta pozdravujte moju mamu ak ešte neumrela"
Naposledy upravil hubatá : 01.06.10 at 19:19
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

tak to nemalo chybu...

no ako sa tie deti vedia odvdacit
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

hubatá Pozri príspevok
Čo som mala robiť keď syn napísal v diktáte slovo kikirikí takto: kykyryký ????
Tvrdo zasiahnuť do jeho vedomosti! Alebo, život ho naučí.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kamoska1 Pozri príspevok
U nás v škôlke sa učiteľka pytala predškolakov,čo je to rodina.A jeden chlapec vykrikol ,,sex"
V niektorých škôlkach sa už učia anglický, asi chcel povedať, že ich je šesť?
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

hubatá Pozri príspevok
Čo som mala robiť keď syn napísal v diktáte slovo kikirikí takto: kykyryký ????
bratranca som pred príjímačkami na strednú doučovala slovenčinu a on mi v diktáte napísal kikyriký
vysvetlenie: neviem aké i tam napísať, takto som sa aspoň 2x trafil, nemám 4 chyby, iba dve
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

pridam aj ja nieco. neni to sice vyrok, ale som sa na tom zasmial ked to zo seba vysukal moj 10 rocny synator. ked obcas prexadzam poradu a preloadovavam na hlavnu stranku, vsimol si, ze sa tam casto objavuje tema "tak a zacinam stavat". po case mi povedal, "odkedy to citam na tej stranke, uz by som postavil cely barak". co dodat.
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

sito Pozri príspevok
V niektorých škôlkach sa už učia anglický, asi chcel povedať, že ich je šesť?
Nie,on ma len staršiu sestru.Dobre vedel,čo chce povedať...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Lubica H Pozri príspevok
boli sme u svorky a už sme odchádzali, lúčila sa s nami, samko už sedel v aute a volal babku, aby išla s nami.
svokra: "samko, nemôžem ísť, musím sa starať o sliepky, kačky."
samko: "kašli na sliepky a kačky a poď s nami."
a svokra je na čele tej svorky?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ivana Š Pozri príspevok
bratranca som pred príjímačkami na strednú doučovala slovenčinu a on mi v diktáte napísal kikyriký
vysvetlenie: neviem aké i tam napísať, takto som sa aspoň 2x trafil, nemám 4 chyby, iba dve
A mne zasa syn odfrflaľ: raz mäkké, raz tvrdé....... kto to má stále striedať, nech sa už raz tá učiteľka rozhodne !
Naposledy upravil hubatá : 25.05.10 at 20:33
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

abel Pozri príspevok
a svokra je na čele tej svorky?
hej, moja svokra je vedúcou našej svorky. ale len v dobrom.
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

jeden zážitok z rozprávania samkovej pani učiteľky zo škôlky:
deti sa hrali a samko podal pani učiteľke jabĺčko (také to hračkárske, umelohmotné), aby ho zjedla. pani učiteľka ho "akože" zjedla.
na to samko zahlásil: "bolo otrávené."
pani učiteľka: "a čo teraz? to ako zomriem?"
samko (s kľudom angličana): "tak ho vypľuj."


cez víkend samko odo mňa chcel, aby som mu pustila obľúbenú rozprávku. a aby som si pohla, tak ma buchol po ruke.
ja na to: "au, samko, to ma bolí."
samko sa mi ospravedlnil, pofúkal mi to, pohladkal a dodal: "a teraz šup-šup do práce."


čosi sme sa bavili o jedle - niečo vo význame, že samka radšej šatiť ako živiť, že pomaly zje aj nás. na to sa samko na mňa pozrel:
"teba nezjem."
ja celá polichotená som sa mu poďakovala, že ma ušetrí na živote.
"... nezjem ťa, lebo si veľká a máš tvrdé kosti."


samko má pred manželom väčší rešpekt ako predo mnou, lebo ten ho aj poriadne vyhreší. takže v nedeľu ráno u nás v izbe samko predniesol: "maminku mám rád. ocinka nemám rád. takže miesto neho príde dedko."
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

hubatá Pozri príspevok
Čo som mala robiť keď syn napísal v diktáte slovo kikirikí takto: kykyryký ????
Moj synator tiez pred niekolkymi rokmi napisal super chybu : Tychý ocean, ked som mu to dala precitat, tak to samozrejme precital ako Tichy ocean. Raz napisal aj nejake slovo, kde dal po makceni y. Ja mam celkom dobry cit pre y, i (sem-tam sa mi stane, ze sa pomylim, ked rychlo pisem na PC), ale synator nema ziaden cit pre slovencinu, je to trosku dedicne-po otcovi a tiez tym, ze mladez dnes malo cita.
Naposledy upravil nika.sum : 24.05.10 at 11:14
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Moja trojročná vnučka je teraz v období otázok: 100x denne: A babkááááá????? Čupela v gumáčikoch a sústredene pozerala na zem. a babkáááá? mravečekovia nedostanú na riť keď chodia po blate a majú blatové nožičky?

Stále robí zle mladšej 8 mes. sestre. Ťahá ju, tlačí jej ručičku alebo nožičku. Musíme ju strážiť ako oko v hlave, keď sa k nej priblíži. Tak som jej večer dohovárala: prečo robíš sestričke stále zle? Veď ona je ešte taká maličká....... Nestihla som ani poriadne dokončiť vetu: Lebo ona je stále doblá a stále iba poslúcha! (No rozmýšľam o tom argumente už tri dni!)
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

ZEvina Pozri príspevok
Moja trojročná vnučka je teraz v období otázok: 100x denne: A babkááááá????? Čupela v gumáčikoch a sústredene pozerala na zem. a babkáááá? mravečekovia nedostanú na riť keď chodia po blate a majú blatové nožičky?

Stále robí zle mladšej 8 mes. sestre. Ťahá ju, tlačí jej ručičku alebo nožičku. Musíme ju strážiť ako oko v hlave, keď sa k nej priblíži. Tak som jej večer dohovárala: prečo robíš sestričke stále zle? Veď ona je ešte taká maličká....... Nestihla som ani poriadne dokončiť vetu: Lebo ona je stále doblá a stále iba poslúcha! (No rozmýšľam o tom argumente už tri dni!)
Myslim, ze tym chcela naznacit, ze sestricku nikdy nehresite, ze nic nerobi zle. Viem, ze ked sa mi narodil prvy syn, krsnatko malo 2,5 r., vtedy sa mi zdal neposlusny, lebo nase babo len spinkalo, papalo, sem-tam sa rozplakalo a len sa usmieval (po nejakom tom mesiaci).
Asi treba opatrne starsiu upozornovat a urcite davat pozor na vetu: preco si taka zla, pozri sestricka je dobrucka ... a pod. Drzim palce, moj syncek (3,5 r.) ma teraz obdobie vzdoru a robi zle starsiemu (15 r.). Ked mu dohovarame alebo ho za nieco hresime, povie ze sa s nami nebavi, uz ma toho dost...(odkial len tie slova ma)
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Išli sme na krstiny a aby si manžel mohol tiež vyťať, vybrali sme sa autobusom. Autobus bol plný, ušlo sa nám miesto len pri dverách, kde bol položený aj kýbel so smeťami, čo v lete strašne zapáchalo. A do všeobecného ticha sa dcéra rozčúleným, ale zvonivým hláskom opýtala: "A čo si sa ty tatino pokakal, keď je tu taký smrad ????
Na manželovi som videla, aký bol rád keď sme už vystúpili, aby necítil tie vyčítavé pohľady na sebe..........
Naposledy upravil hubatá : 25.05.10 at 20:30
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A ešte jeden:
Keď bol syn maličký a grckal mliečko, tak prišla dcéra žalovať: mamiíí ......Miloš vylieva !
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A teraz ma napadlo že keď som malého Miloška doniesla z pôrodnice, tak sa ma dcéra vyčítavo opýtala: A to koľko nás ešte bude .......????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať