Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Večer sme sa doma s deťmi modlili "V mene Otca i Syna..." a náš maličký 2,5 ročný drobec (zbožňuje ocina) sa modlil "V mene ocina..."
0 0
jankazb jankazb

jankazb je offline (nepripojený) jankazb

Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac
Synovec u logopéda nacvičoval výslovnosť. Skúšali rôzne zvieratká, a na otázku: "Kto chytá u vás myši?" (samozrejme chcel počuť mačka, ale tú doma nemajú) Dominko odpovedal: "Nooooooo dedo:"
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

alušik Pozri príspevok
Večer sme sa doma s deťmi modlili "V mene Otca i Syna..." a náš maličký 2,5 ročný drobec (zbožňuje ocina) sa modlil "V mene ocina..."
toto mi pripomenulo - náš malý Samko je posadnutý rytiermi, drakmi, rôznymi bojovníkmi, samozrejme, že má aj "pirátsky" meč, a tak jeho večerná modlitbička znie: "Anjeličku, môj strážničku, opatruj mi môj meč..."
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dnes bol moj manzelik so synom (3 roky) v Auparku. Maly tam chodi rad do detskeho kutika (volame to do guliciek, lebo sa tam hadzu do tych lopticiek), tak ked je vonku skaredo tam raz za cas ideme. Ked sa vratili manzel isiel na seba nazalovat (este pred malym). Po Auparku chodili slecny s transparentom: Objatie zdarma (ved je Valentin) a samozrejme vyhliadli si muzov bez manzeliek. A tak sa moj muzicek nechal vystiskat (tvrdil, ze sa v prvom momente zlakol : ha-ha). Ale dobra bola reakcia mojho drobca: poviem mamine ze si sa nechal mojkat tetami :-))). Vzdy ked sa chce maly tulit, maznat tak povie pomojkaj ma.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Maly bol dva tyzdne chory, tak som ho uz na stvrtok-piatok musela dat babke, lebo ....ved viete ucto nepocka...zabudla som mu pribalit kefku. Ked prisiel k babine tak maly zahlasil, ze tak som ho hnala, ze si nic nestihol zabalit (myslel hracky), a ked zistili ze nema kefku, tak hovori: vidis ani kefku som si nestihol zbalit.....(a to sme odchadzali naozaj v pohode a trikrat som mu povedala, nech si zbali ake chce hracky).
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

minule som budila moju slecnu predpubertalnu rano do skoly
z pod paplona vykukla hlava a s kamennym ksichtikom zahlasila:
"maminka, a vies ty o tom, ze vstavanie je trestny cin?"
ja ze ju "dostanem" tak vravim:
"mile dieta, a vies aj ktory paragraf, odstavec a pismenko trestneho zakona?"
zase kamenny ksichtik:
"paragraf 240, odstavec 8 pismenko c"
kapitulovala som nad pohotovostou a len som zamrmlala, nech vstava
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Hovorím synovi hádam po 6 krát:
Ak sa nemýlim tak som Ti vravela, že si máš písať úlohy.
Odpoveď syna: Nie nemýliš.
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Deti mali poslúžiť strýkovi a kúpiť v lekárni masť na hemoroidy. Lenže od magistry pýtali masť na "steroidy" ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ZEvina Pozri príspevok
Vtedy dávno, keď ešte boli v Bratislave ohňostroje na 9. mája sme boli aj s neterkou, ktorá mala 3 roky v parku na Petržalskej strane. Sedeli sme na lavičke a okolo behali holuby a zobkali omrvinky. Malá zahlásila: "Hen, slépky!" Sestra jej so stíšeným hlasom: Ticho buď, to sú holuby. Nemusia všetci vedieť, že sme z dediny!
To vieš, deti z dediny Môj brat keď prvý krát videl u tety v Bratislave balkón zahlásil, že taký malý dvor ešte nikdy v živote nevidel. Ako trojročného nám ho nedovolili zobrať pred činžiak a tak celý deň strávil v byte. Odpoludnia hovorí "Mami poďme už domov, však oni tu ani muchy nemajú"
0 0
Veltraud Veltraud

Veltraud je offline (nepripojený) Veltraud

Moj maly synovec mal asi tri roky, ked som sa dosla ku sestre vyplakat z rozchodu asi trojrocneho vztahu. Mala som okolo dvadsat rokov. V ramci depresie som sa ho spytala: "Risko, a ty si ma vezmes za zenu?" a maly na to "Nie, nezoberiem. Lebo kym ja vyrastiem, ty zomries". A hned bola depresia prec :-))) nie je nad detsku uprimnost :-)
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Moja dcéra od prvej triedy chodí na klavír. Teraz už bude končiť ĽŠU, ale keď začínala, chcela zahrať všetko, čo kde videla znotované. Naučila sa Ódu na radosť a bola veľmi pyšná. Pýtala som sa jej, kto ju napísal a ona na to: Nevieš, no predsa Betmen /mal to byť Beethoven/.
1 0
studm studm

studm je offline (nepripojený) studm

V dobe keď syn začal registrovať rôzne automaty /na kávu, žuvačky, bankomaty/ v niektorých reštauráciách používali toalety, do ktorých ste sa dostali, len keď ste hodili mincu.
Raz sme sa cestou na takýchto toaletách zastavili a keď sa syna tatino spýtal kde bol, pohotovo odpovedal: ,,No predsa v čuromate!
0 0
bebusyk bebusyk

bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

náš drobec mi pri konzumovani huspeniny (kočoniny) oznamoval. maminka, veď vieš, že ja nelúbim kočičanku.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lianett Pozri príspevok
Tak toto je naozaj super téma

Ja mám štvorročného syna, a je to riadny šinter.

Nuž takéto sú deti, treba si to skrátka zapisovať, tie ich krásne výlevy.

Šintre, Šindel. Kamarád spomínal, menili strešnú krytinu. Spravili si prestávku, ako deti jedno chýbalo, nebolo ho, ale našlo sa. Po rebríkoch vyšlo na strechu a postavilo sa na vrch komína. Potichu vyšiel k nemu a opýtal sa ho ako vyšiel hore? Tak musíš zísť aj dole, zošiel, ale už pod dozorom tatka.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

pridávam a ja niečo:
Boli sme na výlete a môj vnuk sa pýtal pri obede čašníčky: "teta a močené hrušky nemáte?" / hruškový kompót/.
3 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Boli sme na lyžovačke mali sme dvojposteľovú izbu s prísteľkou pre 9 ročného syna a tomu sa zasa raz zadarilo. Večer, keď sme už vypli televízor a ukladali sme sa na spánok zrazu náš syn si ľahol medzi nás a na moju otázku: "A čo ty tu u nás v posteli ??" odpovedal - citujem presne: "Nič, len chcem zabrániť pohlavnému styku !!!!"
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ludmilla Pozri príspevok
Boli sme na lyžovačke mali sme dvojposteľovú izbu s prísteľkou pre 9 ročného syna a tomu sa zasa raz zadarilo. Večer, keď sme už vypli televízor a ukladali sme sa na spánok zrazu náš syn si ľahol medzi nás a na moju otázku: "A čo ty tu u nás v posteli ??" odpovedal - citujem presne: "Nič, len chcem zabrániť pohlavnému styku !!!!"
...o anikoncepciu máš postarané...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Moj maly 3,5 roka (o chvilu) sa ma pytal ako sa babatko dostane z bruska von, ci vraj cez usta? :-). Tak som mu odpovedala, ze cez usta nie, ale cez šušu (tak to vola u dievcat). Ked sme boli na ihrisku tak ho to zase napadlo a hovori tetam okolo, ze babatko sa dostane von z bruska cez pinďa (poplietol to) a ja hned pohotovo nie cez pinda, tade sa dostane dnu....nastastie to nechcel rozoberat.
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

tak nášmu fešákovi sa už asi začínajú zapaľovať lýtka - v piatok večer mi pri umývaní zubov oznámil, že sa zaľúbil do Paťky, kamarátky zo škôlky. mám pocit, že tá dnešnám mládež akosi rýchlo napreduje. dodám len, že náš Samko má 3,5 roka.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Lubica H Pozri príspevok
tak nášmu fešákovi sa už asi začínajú zapaľovať lýtka - v piatok večer mi pri umývaní zubov oznámil, že sa zaľúbil do Paťky, kamarátky zo škôlky. mám pocit, že tá dnešnám mládež akosi rýchlo napreduje. dodám len, že náš Samko má 3,5 roka.
Teraz už len tú Paťku pozrieť, aby si vedela aký má Samko vkus
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať