Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

wagner Pozri príspevok
Do cvokárne?

presne
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Nika Pozri príspevok
Moja mama nosila uvarené jedlo k babke. Babkine nám chutilo viac (bývali sme v jednom dvore)
Aj pri čítaní tohoto príspevku ma napadol jeden príbeh môjho šéfa.
Ked išiel z autobusu , najskôr okolo svorky a potom bol jeho dom. Tak sa tam vždy zastavil a nakukol, čo babka varila. Raz varila fazuľu s klobáskou a doma boli rezance, tak sa vrátil k babke a tá mala tiež rezance, ked hlľadal fazuľovicu, tak sa ohradila: ale čoby, si sa zle kukal, slýže som varila.
Totiž fauľa s klobáskou jej prihoreli. S ňou bolo zážitkov na jeden román.
Babka, prečo si nezoberiete ten nový parazol? odpoveď: Včul si budem brať ten nový, ked prší.
Klabetila na hl. ceste a do vedľajšej, kde bývala, išli hasiči, jej reakcia:Zasa niekomu horí údiareň a po klebetí zistila, že jej zhorela tá údiareň aj s klobáskami a zaťovi predtým nechcela údiť, že to má pre syna do Prahy a potom ho prosila, aby je vyúdil on vo svojej.
Ešte musím napísať, že šéf išiel na liečenie, ked sa išiel ubytovať, tam ho čakal telegram, že svokra zomrela. Ani sa nevybalil a vrátil sa späť domov.
Jeho reakcia bola: Radšej zomrela, len aby som nemal kľudné liečenie.
Nehodí sa to do tejto témy, ale spomenula som si na ňu pri čítaní predchádzajúceho príspevku....ospravedlňujem sa
Vnučka tej babky je poraďáčka, dúfam, že sa nenahnevá.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ALDA Pozri príspevok
Aj pri čítaní tohoto príspevku ma napadol jeden príbeh môjho šéfa.
Ked išiel z autobusu , najskôr okolo svorky a potom bol jeho dom. Tak sa tam vždy zastavil a nakukol, čo babka varila. Raz varila fazuľu s klobáskou a doma boli rezance, tak sa vrátil k babke a tá mala tiež rezance, ked hlľadal fazuľovicu, tak sa ohradila: ale čoby, si sa zle kukal, slýže som varila.
Totiž fauľa s klobáskou jej prihoreli. S ňou bolo zážitkov na jeden román.
Babka, prečo si nezoberiete ten nový parazol? odpoveď: Včul si budem brať ten nový, ked prší.
Klabetila na hl. ceste a do vedľajšej, kde bývala, išli hasiči, jej reakcia:Zasa niekomu horí údiareň a po klebetí zistila, že jej zhorela tá údiareň aj s klobáskami a zaťovi predtým nechcela údiť, že to má pre syna do Prahy a potom ho prosila, aby je vyúdil on vo svojej.
Ešte musím napísať, že šéf išiel na liečenie, ked sa išiel ubytovať, tam ho čakal telegram, že svokra zomrela. Ani sa nevybalil a vrátil sa späť domov.
Jeho reakcia bola: Radšej zomrela, len aby som nemal kľudné liečenie.
Nehodí sa to do tejto témy, ale spomenula som si na ňu pri čítaní predchádzajúceho príspevku....ospravedlňujem sa
Vnučka tej babky je poraďáčka, dúfam, že sa nenahnevá.
Hela - a to bola svorka hladných psov, alebo vlkov, či...?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Marianna01 Pozri príspevok
Hela - a to bola svorka hladných psov, alebo vlkov, či...?

Do témy preklepy: svorka-svokra /to som si dala/
Ale svorka je aj niečo iné, nie iba vlci to by mi sedelo-držím po kope svoju rodinu
0 0
02Michaela 02Michaela

02Michaela je offline (nepripojený) 02Michaela

Keď som sa rozviedla, moja dcérka mala 3,5 roka. Bola vo veku, kedy na ňu prišlo, že chce bračeka, alebo sestričku. Rozmýšľala som, ako 3,5 ročnému dieťaťu vysvetliť, že to technicky nie je možné. Tak jej vravím: " vieš, keď si sa Ty narodila, tak sme sa s ockom veľmi, veľmi ľúbili. No ale teraz ma už ocko tak neľúbi". Malá sa len šibalsky usmiala, mávla rukou a hovorí:"to nič mamka, ja ťa veeeľmi, veeeľmi ľúúbim!." dala ruky v bok a doplnila: " no kde je už konečne ten braček alebo sestrička?"
0 0
zuzana.š. zuzana.š.

zuzana.š. je offline (nepripojený) zuzana.š.

Manžel mal veľa práce, robil plot. Príde za ním malá dcérka a vraví mu: Ja ti pomôžem, ja viem robiť ako kôň.
Héééééj?
A ona sa postavila do pozície koňa, zdvihla jednu nôžku a zaerdžala.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
zuzana sustekova Pozri príspevok
Manžel mal veľa práce, robil plot. Príde za ním malá dcérka a vraví mu: Ja ti pomôžem, ja viem robiť ako kôň.
Héééééj?
A ona sa postavila do pozície koňa, zdvihla jednu nôžku a zaerdžala.
Starší syn sa sťažoval, že mu brat zobral autíčko, s ktorým sa hral. Ja, aby som predišla hádke mu vravím: "ále, kašli naňho, veď tu máš iné hračky!" Syn podišiel k nemu, nasilu zakašľal a spokojne sa išiel hrať s iným autom
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Včerajší dialóg ja a syn ( o farbe nového auta v rodine jeho priateľky) : "Akej farby je to auto?" "Noóóóó, mačkovomodré" "...si ešte nevidela perzskú mačku???"
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
tak sa pridám, od známych.
Mala prísť na návštevu mama, tak ju všetci aj s deťmi šli čakať ku vlaku na stanicu.
Keď vystúpila, dcérka sa nedočkavo spýtala:
"Stará mama, stará mama, a čerti sú kde?? Oco povedal, že ťa čerti donesú."
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Pred chvilou sa vratil manzel s malym (necele 3 roky), maleho som rychlo dala do vane a manzel si nieco mrmlal, nepocula som ho a hovorim malemu, ze co ten tato zase vymysla a maly mal hned pohotovu odpoved: "musi, ved na co ma pusu?"
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

A este: vcera sa drobec dohadoval so starsim synom (14r.) a pritom ho z nicoho nic kusol, co doteraz nezvykol, starsi sa nahneval a odisiel z izby, samozrejmu mu predtym vynadal. Ked som sa vratila z izby starsieho, vycitavo som pozrela na drobca a ten s takym dolezitym pohladom mi hovori: "Co narobis, kúšem?!"
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
keď som včera vyčítala synovi /18/ jeho povahovú črtu,že nič neurobí ihneď a potom na to zabudne, s kľudom angličana zahlásil: "problém, ktorý sa nevyrieši sám,nestojí za moju pozornosť". samozrejme som vybuchla smiechom a usúdila,že je vlastne bezproblémový človek.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja mám tendenciu malej hovoriť prirovnania zvieratok: napr. Ty si moja malá žabka - stále len tu poskakuješ a pod....
Minule ma zaskočila, lebo som jej povedala, že je môj malý býk ( je znamením)- stále by si len mliečko pila a si taká tvrdohlavá .... a ona zabodovala,nakoľko všetko otočí vždy na rodinu a všetko potrebuje mať ocka a mamičku, tak povedala: Mamička ty si taká veľká krava a ocko je veľký býk ( no čo už rodina musí byť komplet )
0 0
Oriona Oriona

Oriona je offline (nepripojený) Oriona

Rozkošné, hneď mám lepšiu náladu a tíško sa usmievam :-)
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Ja som sa ako Au-Pair hrala s detmi na choru a lekarov. 4-rocny mi po "prehliadke" s vystrasenymi ocami povedal, ze som vazne chora. No tak ja este s vystrasenejsim hlasom som sa ho opytala, "co mi je pan doktor". A on ma tak sustrastne chytil za ruku a povedal: "mas modru krv..."
0 0
meggan meggan

meggan je offline (nepripojený) meggan

Moja 5 rocna neter bola u nas a hrala sa z nasou fenkou.!"Krsna,Megy je cistokrvna?" A ja,ze ano."tak to je dobre,nemusim si po nej umyvat ruky!"
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
moji rodičia boli hospodári, a tak aj modlitba mojej sestry tomu zodpovedala. Večer sa s mamou modlila: Otče náš ktorý si na nebesiach a kým mama stihla pokračovať, sestra dokončila: daj nám dobre veľkú sviňu!!!
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Moja známa bola v Maďarsku na kúpalisku s celou rodinou.Kupalisko má bazény aj s teplou termalnou vodou.Termálna voda je žltá a jej malá 5roč. dcérka zahlásila do pišulkového bazéna sa kúpať nepôjdeme však ,mami?
0 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

Boli sme s chlapcami v hypermarkete, budú mať narodeniny, jeden si našiel sviečku - osmičku na tortu, lebo bude mať osem rokov. Druhý bude mať desať rokov a tiež chcel sviečku na tortu, mali jednotku, ale nemali nulu. Rozmýšľali sme a hľadali kombináciu a keďže veľmi tiež chcel sviečku tak hovorí: Čo keby sme zobrali dve päťky?
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Cecilia Pozri príspevok
Boli sme s chlapcami v hypermarkete, budú mať narodeniny, jeden si našiel sviečku - osmičku na tortu, lebo bude mať osem rokov. Druhý bude mať desať rokov a tiež chcel sviečku na tortu, mali jednotku, ale nemali nulu. Rozmýšľali sme a hľadali kombináciu a keďže veľmi tiež chcel sviečku tak hovorí: Čo keby sme zobrali dve päťky?
Bude z neho dobrý matikár
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať