Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Včerajšia otázka nášho 4,5 ročného syna pri nákupoch v oddelení zeleniny: "Tatinkooo ... a prečo si vy môžete kupovať čínsku kapustu a mne nechcete kupovať čínske haraburdy?"
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

palček...ukazovák....prostredník.....prsník... .malíček
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

petovsan Pozri príspevok
Včerajšia otázka nášho 4,5 ročného syna pri nákupoch v oddelení zeleniny: "Tatinkooo ... a prečo si vy môžete kupovať čínsku kapustu a mne nechcete kupovať čínske haraburdy?"
100 bodov, malý bude mať dobré logické myslenie.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Moja 12r.dcéra ma veľmi pekne poprosila, či jej nespravím francúzsku manikúru. Zakázala som jej totiž lakovanie nechtov do očí bijúcich, aby som jej však spravila radosť, tak som sľúbila jemnulinkú francúzsku manikúru s malinkým ALE...
Vravím jej, niečo za niečo, pomôžeš mi s niečím...
Ona mi vraví : ,, s hlavičkou ...?"
Ja jej : ,, nie miláčik, s rúčkami , budme upratovať ..."

Hlavička sa ešte počas života dosť napracuje, nemyslíte?
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

davala som dcere z balicka mandle a vravim jej " daj si mandle, bude ti to lepsie mysliet ked sa budes ucit"
ona vytresti oci najprv na tu mandlu, potom na mna a vravi: " mami a to su tie ludske?" pre zmenu som vytrestila oci ja
0 0
slniečko11 slniečko11

slniečko11 je offline (nepripojený) slniečko11

nežijeme len pre seba, ale aj pre ostatných (: ...viac
Raz som sa bola prejst na priehradu a bola tam aj jedna mamina s takým malým dievčatkom. Niečo sustredene pozerali vo vode, po čase som prišla na to, že to bol nejaký hmyz , čo "chodil" po vode. A to malé dievčatko to okomentovalo takto: "On nemá kridla? On pláva?...Volajme ho kapor!" ((-:
Ja viem, teraz to možno až také vtipné nepríde, ale pre ma to je fakt také roztomilé,... vždy si na to spomeniem, ked idem okolo toho jazera (:
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

... pridávam dnešnú perlu .... bola u nás na návšteve švagriná a pýta sa mladého: "A čo Ti prinesie Ježiško?" ... sekunda zamyslenia a: "Ja Ti to nepoviem preto, lebo je to dlhýýýý príbeh ... "
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

petovsan Pozri príspevok
... pridávam dnešnú perlu .... bola u nás na návšteve švagriná a pýta sa mladého: "A čo Ti prinesie Ježiško?" ... sekunda zamyslenia a: "Ja Ti to nepoviem preto, lebo je to dlhýýýý príbeh ... "
...tak sa teda na to poriadne pripravte, lebo Ježiško to bude chcieť určite konzultovať s kompetentnými...

Tie naše deti sú božské proste.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
petovsan Pozri príspevok
... pridávam dnešnú perlu .... bola u nás na návšteve švagriná a pýta sa mladého: "A čo Ti prinesie Ježiško?" ... sekunda zamyslenia a: "Ja Ti to nepoviem preto, lebo je to dlhýýýý príbeh ... "
Ja som takto rozmýšľala, čo kúpiť svojej 4 r. vnučke na Vianoce, tak som dala brožúrku z Dráčika synovi, nech nenápadne zistí, čo sa jej najviac páči. Na druhý deň mi so smiechom vracia brožúrku - bola tam zakrúžkovaná každá jedna hračka - Syn so smiechom - malá povedala, že ona všetko potrebuje!
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
Včera sme potrebovali, aby nášho 3,5 ročného Maťka vyzdvihol zo škôlky sused. Bolo to prvý krát, čo sme niečo podobné potrebovali, pokazilo sa nám auto. Sused súhlasil a šiel. Náš Maťko vyvalil veľké oči a vyhlasil, ja toho uja nepoznám. Teraz vyvalil oči sused a začal sa malému pripomínať. Veď som ti Maťko včera ukazoval kapra, čo som chytil. Malý vyhlásil, žiaden kapor neexistuje. Učiteľka sa vyplašila a odmietla s čudným chlapom hovoriť a vyzvala ho, aby odišiel, lebo zavolá políciu. Chlapca doviezla k nám a nechcela veriť vlastným očiam, keď na susednom dvore zbadala údajného zlodeja detí.
(Na tie ryby sa chodí malý pozerať k susedovi vždy, keď ten nejakú chytí.)
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

sarasara Pozri príspevok
Včera sme potrebovali, aby nášho 3,5 ročného Maťka vyzdvihol zo škôlky sused. Bolo to prvý krát, čo sme niečo podobné potrebovali, pokazilo sa nám auto. Sused súhlasil a šiel. Náš Maťko vyvalil veľké oči a vyhlasil, ja toho uja nepoznám. Teraz vyvalil oči sused a začal sa malému pripomínať. Veď som ti Maťko včera ukazoval kapra, čo som chytil. Malý vyhlásil, žiaden kapor neexistuje. Učiteľka sa vyplašila a odmietla s čudným chlapom hovoriť a vyzvala ho, aby odišiel, lebo zavolá políciu. Chlapca doviezla k nám a nechcela veriť vlastným očiam, keď na susednom dvore zbadala údajného zlodeja detí.
(Na tie ryby sa chodí malý pozerať k susedovi vždy, keď ten nejakú chytí.)
To je sikovne dieta, aspon mate istotu ze s nikym cudzim nepojde a aj pani ucitelka je otestovana
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Nasmu Matkovi (o5 dni ma 3 rocky) sme zvykli hovorit ked sa pytal v peknych letnych mesiacoch, aby sme isli sa hrat ku nejakemu kamaratovi, ze ked bude prsat tak pojdeme, ze teraz je skoda neist von. A on dobracisko nasmu susedovi (panko cca 55r. lubi si vypit) raz hovori, ked sa mu prihovoril z okna: Prides k nam ked bude prsat?....no ja som sa nezmohla na slovo a doteraz verim, ze to pozvanie sused nezobral vazne :-)
0 0
sarasara sarasara

sarasara je offline (nepripojený) sarasara

optimista
nika.sum Pozri príspevok
Nasmu Matkovi (o5 dni ma 3 rocky) sme zvykli hovorit ked sa pytal v peknych letnych mesiacoch, aby sme isli sa hrat ku nejakemu kamaratovi, ze ked bude prsat tak pojdeme, ze teraz je skoda neist von. A on dobracisko nasmu susedovi (panko cca 55r. lubi si vypit) raz hovori, ked sa mu prihovoril z okna: Prides k nam ked bude prsat?....no ja som sa nezmohla na slovo a doteraz verim, ze to pozvanie sused nezobral vazne :-)
Milé dieťa, len aby nepršiavalo. Sused si môže spomenúť.
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Ten náš vnúčik...
Je prvák, matematika ho zaujíma, tak ma skúšal príklady. Nakoniec:
A teraz ti starký dám taký ťažký príklad, ktorý ani ja sám neviem vypočítať !
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Nezvyknem pisat do tohto prispevku,ale s tymto sa musim s vami podelit.Len keby to moja dcera vedela...Tak poslala som ju kupit kuracie stehna a volam jej ci ich kupila.Ona ze ano,a ja som sa jej spytala ze ake kupila ci chladene alebo mrazene....Ona mi nato odpovedala ze nevie,ale predavacka jej ich davala z MRAZIAKU....Podotykam ze moje zlate dieta ma zajtra prave 15 rokov...No vsetci sme sa schuti zasmiali a pravdaze jej inak nepovieme ako blondinka :-)
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
sarasara Pozri príspevok
Včera sme potrebovali, aby nášho 3,5 ročného Maťka vyzdvihol zo škôlky sused. Bolo to prvý krát, čo sme niečo podobné potrebovali, pokazilo sa nám auto. Sused súhlasil a šiel. Náš Maťko vyvalil veľké oči a vyhlasil, ja toho uja nepoznám. Teraz vyvalil oči sused a začal sa malému pripomínať. Veď som ti Maťko včera ukazoval kapra, čo som chytil. Malý vyhlásil, žiaden kapor neexistuje. Učiteľka sa vyplašila a odmietla s čudným chlapom hovoriť a vyzvala ho, aby odišiel, lebo zavolá políciu. Chlapca doviezla k nám a nechcela veriť vlastným očiam, keď na susednom dvore zbadala údajného zlodeja detí.
(Na tie ryby sa chodí malý pozerať k susedovi vždy, keď ten nejakú chytí.)
toto mi pripomenulo tiež príhodu so synom. Ale desať domov od nás býva pani a prišla si po dcérky do škôlky a tak hovorí môjmu synovi: Peťko poď zoberiem ťa domov mám to po ceste. Peťko nechcel ísť. Za pár minút prišiel po syna manžel a učiteľka mu povedala, že Peťo nechcel ísť s pani XY. A nato môj muž zadrel: ani ja by som s ňou nešiel!
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Nachtigal Pozri príspevok
toto mi pripomenulo tiež príhodu so synom. Ale desať domov od nás býva pani a prišla si po dcérky do škôlky a tak hovorí môjmu synovi: Peťko poď zoberiem ťa domov mám to po ceste. Peťko nechcel ísť. Za pár minút prišiel po syna manžel a učiteľka mu povedala, že Peťo nechcel ísť s pani XY. A nato môj muž zadrel: ani ja by som s ňou nešiel!
tot by si ale zasluzilo zvlastnu kategoriu : VYROKY OTECKOV
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Tento vikend sme filmovali dcerku /2 roky 9m/ ako manipuluje s otcom. Zakricala nanho, ukazala mu s prstom aby sa dal na styri, kedze to robil velmi neochotne, tak ho zdrapila za co dosiahla a tahala k zemi. Potom nan vyliezla ako na kona a bonusom bol novy vyraz, ktory ma z rozpravok, pretoze jej ich pustame v povodnom zneni...."LET's GO!!!"
0 0
breckova breckova

breckova je offline (nepripojený) breckova

Hovorím manželovi: koho ideš voliť?
vnučka /3r/ sa zapojila do rozhodovania: no predsa BAKA!
Bak = náše 4 mesačné šteniatko....
Naposledy upravil breckova : 11.11.09 at 09:27
0 0
breckova breckova

breckova je offline (nepripojený) breckova

Vnučkin /5r/ najnovší výrok zo škôlky je: ....lebo medveď na 4 je maco...

Mladšia /3r/ mi hovorí: ....vieš babka preto, lebo medveď je maco a má 4 nohy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať