Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Cez jarné prázdniny sme boli na dovolenke v Tatrách a keď sme boli na výlete v Belianskej jaskyni, tak pri vstupe mi hovorí môj 4-ročný syn " budeme chodiť hore schodami, dole schodami, no ako nejaký idoti"
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

No musím sa s Vami podeliť o jednu "hlbokú" myšlienku synátora našich priateľov.
Maminka sa snažila odpovedať večer synčekovi na otázku, prečo oni spia v spálni spolu a on musí byť v izbičke sám ... tak mu vravela, že ak bude raz taký veľký ako je tatino, tak si nájde aj on frajerku a bude s ňou spávať v jednej postieľke tak, ako teraz jeho maminka s tatinkom.
No a mladý (necelé 4 r.) sa na to straaaašne zamyslel a zahlásil:
Nie, mami, JA budem spávať stále s TEBOU a tatino môže spať s TOU FRAJERKOU !!!!!!!!!!
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Keď bola dcéra malá, tak používala vetu:"Mám suché perie." namiesto :Mám suché pery. Teraz je teenegerka, ale máme to zafixované stále a vždy sa na tom smejeme.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Môj malý syn sa s hrôzou vyzvedal, či aj on keď bude veľký, bude musieť nosiť "poprsienku a silonkáče". (Bol strašne rád, že je chlapec a že chlapci nemusia)
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

Mám dceru 4roky a syna 5mesiacov. Dcera sa ma dnes pýta:
"Mami, mňa už máte dlho, že?"
"Ako to myslíš?" pýtam sa ja.
"No, stále hovoríte, že ked som bola malá ..."

0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Naše deti tiež čo to natárali,bolo toho dosť ale ja si spomínam len na toto:
Vtedy mali asi 3 roky.... V detskej izbe bol neporiadok ako v tanku a trebalo ísť upratovať, keď som ich volala aby si išli upratať tak mi jedna zahlásila... JA SPÍM... veľmi sa čudujem ,kde sa to v tých malých hlavičkách berie......a dnes dosť často používajú frázu: jáj mám v zadku pavúka...
Naposledy upravil piggos : 24.03.09 at 18:54
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dnes som bola sa mamou u doktora a v čakárni bol takým malý trojročný štupel.
Okrem nás tam bolo dosť ľudí, dlho sa čakalo, a jeden starší pán si pýtal od jeho manželky niečo jesť. Tak pani vybalila banán a podala mu ho.
Ten malý štupel hneď zareagoval:
Ple koho má tá teta banánik?
Jeho mama mu odpovedala: Pre uja, čo sedí vedľa nej...
A malý na to:
A za čo???

Aspoň oživil atmosféru...
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

piggos Pozri príspevok
Naše deti tiež čo to natárali,bolo toho dosť ale ja si spomínam len na toto:
Vtedy mali asi 3 roky.... V detskej izbe bol neporiadok ako v tanku a trebalo ísť upratovať, keď som ich volala aby si išli upratať tak mi jedna zahlásila... JA SPÍM... veľmi sa čudujem ,kde sa to v tých malých hlavičkách berie..
toto mi pripomenulo... náš malý samko má 2,5 roka. a veľmi nerád chodieva cez obed spávať. vymýšľa si výhovorky, prečo nemôže spať. najčastejšie to býva "zabudol som papať polievočku" Samozrejme, keď ju má jesť, tak nechce, ale keď má spať, zrazu je aj polievočka dobrá.
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
No pridám tiež spomienku na moju dcéru, ktorá je už dnes sama maminou. Ako veľká slečna ostala doma sama s tatinom, a už chodila na WC a nie na nočník, keď tu zrazu ako tak tróni na WC-ku zakričala "HAVO" / psík /. Manžel celý vyplašený vbehol na WC, či sa nebodaj nepomiatla, kde tam vidí psa a ona videla myšku, ktorá sa nejak po stúpačkach dostala až na WC.
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

Po kúpani som natierala telovým mliečkom svoju 20-mesačnú vnučku ona si privoňala k ručičke a spokojne prehlásila haptija -voniam-hapčí ja
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

mne maminka rozpravala ako sa za mna raz priiiiserne hanbila, ked sme isli prvy krat v zivote do bratislavy. Nasadli sme do električky a hajde do mesta. Mohla som mať tak 3-4 roky. Ja som sa tak strasne tesila, ze som celu cestu /cca 15 min/ vykrikovala od radosti "mami, mami my ideme v elepičke". A toto celu cestu. Viete si predstavit aka bola maminka stastna, ked sme vystupili.
0 0
dzastinka1 dzastinka1

dzastinka1 je offline (nepripojený) dzastinka1

K môjmu priateľovi prišla na návštevu 5 ročná neter a on sa jej pýta, že ako sa má. A ona : Čo ťa po mojich stavoch" :-)
0 0
kovex kovex

kovex je offline (nepripojený) kovex

Včera vyšlo z úst mojej 3 ročnej dcérušky, chcela pozerať na dvd Pipi dlhá pančucha a kričí: mamíííí ja chcem pozerať Pipik dlhá pančucha !!! Smiechu bolo neúrekom ......
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Včera po obedňajšom spánku som vnúčke hovorila, že aj dedko sa vyspal do ružova, ako Ty. Ona na to povedala: Babkáááá,... chlapci do modra, to len dievčatá spinkajú do ružova.
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Keď mi dnes dcéra (5r.) povedala, že chce súrodenca, odpovedala som jej nech to povie ockovi. Ona na to: A on vie robiť deti? a to si myslíš že má v robote čarovný prútik či čo?
0 0
Fajoska Fajoska

Fajoska je offline (nepripojený) Fajoska

moja malá (teraz má 4)... no keď mala také 2 - 2,5 tak najlepšie hlášky boli: čaposis, kotoláčka, telezíot a ešte všeličo iné.
teraz máme aj 1,5 ročnú - tá ešte nehovorí ale tá staršia sa jej hocikedy afektovane prihovára: Sonička daj si čiapočku lebo vonku veľmi, veľmi fúka a keďže si taká maličká Sonička mohlo by ťa veľmi odfúknuť a potom by si bola choručká a musela by si papať také ličiky... mamíí aj ja môžem papať tie dobré liečiky?..
0 0
atmos atmos

atmos je offline (nepripojený) atmos

Naše dietky sú fakt zlaté .Tie ich hlášky ,niekedy Vás dokážu rozosmiať aj keď už nemáte náladu.S nimi je svet krajší,lebo sú prirodzené a povedia to čo ich napadne.Ja mám troch expertov a každý s nich ma už veľa krát rozosmial.Vďaka dietky
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

SMatilda Pozri príspevok
Po kúpani som natierala telovým mliečkom svoju 20-mesačnú vnučku ona si privoňala k ručičke a spokojne prehlásila haptija -voniam-hapčí ja
môjho takmer trojročného samka keď po kúpani natieram telovým mliekom najprv kričí - "ruky nie!" takže ruky-dlane nenatierame a keď mu natriem tvár, oblíže si líčko (teda kam dosiahne) a spokojne povie: "chutí mi to."
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

a ešte ma napadol jeden zážitok súvisiaci s osobnou hygienou :

malý samko za mnou pribehol z kúpelne s otázkou: "maminka, som kuasny?"
ja automatika: "áno, samko, si krásny" a až potom som sa lepšie na neho pozrela, aké vylepšenie si spravil - natrel si polku hlavy detským šampónom...
0 0
Hepi Hepi

Hepi je offline (nepripojený) Hepi

obyčajná vydatá žena
No ja pridám zážitok, pri ktorom som skoro odpadla. Moja deväťročná vnučka ležala so zlomenou nohou, ktorú jej museli aj operačne naprávať, v nemocnici. Pri mojej návšteve mi pošuškala, že sa jej skoro všetko, čo si praje, vyplní. A ja sa jej pýtam, že čo sa jej to teda vyplnilo a ona na to, že akurát predvčerom si priala, aby mala ruku alebo nohu v sadre, no a :"Vidíš, babi, splnilo sa mi to". No netrafilo by vás?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať