Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

gabikao Pozri príspevok
Vcera sa Tomasko(3r.) ku mne tulil a zrazu sa pyta: "A toto tu dokedy budes mat?" To ako prsia - kedze uz nekojim, tak su mi asi nanic, nie?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Minule sme s deťmi pozerali jeden rodinný film - ja s dcérou a syn len tak na pol ucha, lebo sedel pri počítači

bola tam scéna, kde v pôrodnici novopečený otecko hovorí:
"Deduško, poď sa pozrieť na svojho prvého vnuka!"

A syn od počítača: "mami a je to chlapec alebo dievča?"
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Tomasko je nadseny rytier, rad ma vsetko, co s tym suvisi a to, ze na rytierov mysli ozaj intenzivne vidno aj tu:
Tato mu rano natieral chlebik s maslom, velmi sa pri tom snazil, nozik prevracal z jednej strany aj z druhej, aby bolo vsetko pekne rozotrete. Tomasko ho pri tom zaujato pozoroval a zrazu sa ho pyta: Tato, ty sa s chlebikom sermujes?
0 0
Rooky Rooky

Rooky je offline (nepripojený) Rooky

-Aha, koníky...
-To sú predsa kravy
-nó, ale veľké jak sviňa
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

Rooky Pozri príspevok
-Aha, koníky...
-To sú predsa kravy
-nó, ale veľké jak sviňa

0 0
alexadela alexadela

alexadela je offline (nepripojený) alexadela

- hovorím dcére : obleč si niečo poriadne
- načo, veď neidem na priehradku !
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Keď sme boli v Pise priniesli sme si odtiaľ stojan na perá. Včera ho zbadal 6 ročný vnučkin bratranec a natešený volá: "Aha, šikmá veža v pizzérii"
0 0
micicka micicka

micicka je offline (nepripojený) micicka

viezli sme svokru domov a chcela vystupit skor a kusok sa prejst, na to moja neter povedala priatelovi - ved tu niekde teda zastav a vhod ju :-)
0 0
bebusyk bebusyk

bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

No ja mám doma 2 ročného syna a 19 a 20 ročnú dcéru. Syn sa práve teraz najviac učí a tie hlášky čo počúvam sa tu ani nedajú popísať. Je strašne pozorný a vníma každé slovko, hlavne svojich sestier. Každodenne niekoľko a pučíme sa tu celá rodina od smiechu. Nevie ešte poriadne rozprávať, ale toto sa naučil ako na hodinu klavíru "ta toto neni mománe", "mňa asi pojazi", pri návšteve bežne objasňuje "mamininka ma pinduju a ja pisujika", alebo "nekaj ma kukam tejku".........teraz to začína. Ale keď nám povedal, že "pod, ideme jebat" skoro ma kleplo a to bolo pátranie odkiaľ to vzal keď som všade tam kde je on a nemal to kde počuť. Nakoniec sa to zistilo a znamenalo to len "poď, ideme sa hrať" ešteže tak. Teraz tu bol rovesník, 2 ročný kamarát z Čiech a pobehoval po izbe opakovane kričiac "vagína, vagína, ...." Tak mám dojem, že výroky sú ešte len na ceste............ počkáme si a potom napíšeme ;-)

foto príloha=aj toto bolo jeho dielko. Určite sa takto neukazuje ako jediné dieťa keď chce na seba upozorniť a tiež máte podobné skúsenosti
Naposledy upravil bebusyk : 30.07.08 at 14:50 Dôvod: foto príloha: aj toto bolo jeho dielko
DSC00984.jpg  
DSC00793.jpg  
1/1
0 0
bebusyk bebusyk

bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

Aaaaaaaaaa musím uznať "LubicaN" že témičku si skutočne trafila. Človek sa odreaguje, zasmeje, aj keď .... nie stále sa dá na tom ihneď zasmiať. prima
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Pristavujeme synovi detskú izbu a bolo nutné zaviesť do nej elektrinu, tak manžel hľadal v byte elektr. krabicu, z ktorej by sa mohla pripojiť ... t.z., že musel kladivom obúchať kúsok omietky v miestnosti. Keď to náš syn (3 r.) zistil, zrazu sa len hrozne zamračil, rúčky v bok a zahunrdal: "TATINO! ... pleto mi bújaš chalupu?" ... manžel mu na to: "to je moja chalupa, ty si ešte počkáš, kým bude tvoja" ... mladý do útoku: "nieee, to je MOJA chalupa, pleto mi ju bújaš? no, no, nooo !!! hneváááám !!!"
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Synovček (skoro 3r) bol s tatom, dedom a strýkom na futbale Nitra - Petržalka. Mal skutočne obrovský zážitok a doma sa chválil:
Hrala Nitla s Petlžlenkou...
0 0
trimici trimici

trimici je offline (nepripojený) trimici

to nemyslis vazne ty kokso
0 0
trimici trimici

trimici je offline (nepripojený) trimici

to nemyslis vazne ty brdo
0 0
trimici trimici

trimici je offline (nepripojený) trimici

fazule su fajnove mami to je zradlo jak pre kone
0 0
trimici trimici

trimici je offline (nepripojený) trimici

prispevok
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Neterka Simonka (2,5 r.) dnes babičke na otázku, čo uvariť, povedala:

"Babi, ja chcem bukátové duchtičky"
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Babička prečo si ocko zobral maminu za ženu, keď bola úplne cudzia.?

Otázka položená pri debate, kto s kým sa môže sobášiť, lebo vnučka chce za manžela iba bratčeka, alebo ocina.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

Dnes naša 3 a pol ročná dcera:
"Mami a to ked sa nám narodí bábätko, tak to bude ako ked sa vyliahne kuriatko?"
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
brčko Pozri príspevok
Dnes naša 3 a pol ročná dcera:
"Mami a to ked sa nám narodí bábätko, tak to bude ako ked sa vyliahne kuriatko?"
Som zvedavá na odpoveď......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať