Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

My sme sa dnes večer zasa nasmiali ... mladý (3,5 r.) študoval svoj obľúbený bestseller (katalóg z Dráčik-a) ... a skromné to dieťa ... vyhliadol si zrovna tú najdrahšiu zostavu Lega, ktorú tam ponúkali ... celý večer sme počúvali, že "tatinko a maminka kúpi takéto a takéto". Pred spaním si na to znovu nezabudol spomenúť ... tak mu vravím, že tú policajnú stanicu možno dostane na Vianoce, ak bude aj naďalej také poslušné dieťatko.
A on na to: "Maminka, ale ja som si to už OBJEDNAL !!!"
- "A kde si si to objednal, miláčik?"
- "No predsa v katalógu som si to objednal, ty to iba zaplatíš !!!"
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Dnes na jarmoku predávali pekný drevený nábytok a bola tam aj taká krásna truhlica /ako na poklad/. Malý chlapček s rodičmi si to obzerali a malý hovorí: "Toto si kúpime?" "A načo?" "No predsa na peniaze..." Všetci dookola sa dobre zasmiali. Bolo to také zlaté ako to z toho malého vyhŕklo.
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

V rodine sme mali aj máme študentov, boli promócie a malého sme sa spýtali, čo je to bakalár.
Odpoveď : "Najnižšia dôstojnosť!"
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Keď mal vnuk 2,5 roka (predvlani), raz sa ráno prebudil a zahlásil:
Dnes som sa vyspal ako buzerant.
To sme nemohli ani komentovať...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

petmar Pozri príspevok
Keď mal vnuk 2,5 roka (predvlani), raz sa ráno prebudil a zahlásil:
Dnes som sa vyspal ako buzerant.
To sme nemohli ani komentovať...
aj som oprskala monitor...
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Najnovšie zahlásil vnuk:
Som chudý ako z kulturáku ! (chcel povedať z koncentráku)
0 0
Ežor Ežor

Ežor je offline (nepripojený) Ežor

Moja 11 ročná dcéra túži po psíkovi. Avšak je ešte dosť nezodpovedná, tak sme jej aspoň požičali z knižnice knihu o psoch. Keď sa blížili jej 11 narodeniny, našli sme si s manželom list. Vzhľadom k tomu, že jej písmo je dosť nečitateľné, tak Vám posielam jeho prepis
Mami a tati.
Už sme si o tom hovorili, ale ja to strašne chcem. Vždy v noci sa mi sníva o malom zlatom rotvajlerovy. Strašne ho chcem prosím veľmi vás prosím kúpte mi ho. Po ničom inom netúžim, sľubujem, že sa budem lepšie učiť a dobre poslúchať len o jedno vás prosím kupte mi ho. Nebolo by to pekné meno pre psa? Bady? Prísady: brlôžtek sa kupuje v akvaristike pri zastávke, hrebene /také aké sú v tej knihe o psíkoch str. 203/, krúžok na hranie, gumenú loptu, psie ťahadlo, lôžko podobné ako je v tej knihe o psíkoch str. 201/
Ale nič iné nechcem, len toho psíka aj tašku budem nosiť do 8- ročníka. Aj sa budem výborne učiť, ale mi ho kúpte prosím na narodky. Ale ak sa nebude dať tak nemusíte. Skúsim sa s tým vyrovnať /ale bude to veľmi ťažké/

S manželom sme sa nasmiali hlavne na tej pasáži o prísadách.
Psa na narodeniny síce nedostala, ale sľúbili sme jej ho za výborné polročné vysvedčenie na budúci rok, keď bude o niečo zodpovednejšia
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Ežor Pozri príspevok
Moja 11 ročná dcéra túži po psíkovi. Avšak je ešte dosť nezodpovedná, tak sme jej aspoň požičali z knižnice knihu o psoch. Keď sa blížili jej 11 narodeniny, našli sme si s manželom list. Vzhľadom k tomu, že jej písmo je dosť nečitateľné, tak Vám posielam jeho prepis
Mami a tati.
Už sme si o tom hovorili, ale ja to strašne chcem. Vždy v noci sa mi sníva o malom zlatom rotvajlerovy. Strašne ho chcem prosím veľmi vás prosím kúpte mi ho. Po ničom inom netúžim, sľubujem, že sa budem lepšie učiť a dobre poslúchať len o jedno vás prosím kupte mi ho. Nebolo by to pekné meno pre psa? Bady? Prísady: brlôžtek sa kupuje v akvaristike pri zastávke, hrebene /také aké sú v tej knihe o psíkoch str. 203/, krúžok na hranie, gumenú loptu, psie ťahadlo, lôžko podobné ako je v tej knihe o psíkoch str. 201/
Ale nič iné nechcem, len toho psíka aj tašku budem nosiť do 8- ročníka. Aj sa budem výborne učiť, ale mi ho kúpte prosím na narodky. Ale ak sa nebude dať tak nemusíte. Skúsim sa s tým vyrovnať /ale bude to veľmi ťažké/

S manželom sme sa nasmiali hlavne na tej pasáži o prísadách.
Psa na narodeniny síce nedostala, ale sľúbili sme jej ho za výborné polročné vysvedčenie na budúci rok, keď bude o niečo zodpovednejšia
No ja by som po takomto liste neodolala.
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Moj syncek Tomasko (3,5) mi vecer oznamil, ze si ma vezme za zenu. Ked som ho upozornila, ze sa bude musiet rozhodnut medzi mnou a jeho dlhodobou laskou Lindou, tak sa zamyslel, nechal to tak a zrejme mi vysledok oznami neskor.
Ale potom mi este sepol do ucha, ze minule Linde neposlal pusu, lebo ona by sa hanbila.
0 0
bebusyk bebusyk

bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

Pri obede som nášho 2,5 ročného syna presviedčala aby papal, pretože mal nejaké nechutenstvo už nejakú dobu. Tak som ho vynukovala všeličím. "Adamko, aha tu máš mäsko, papaj, mňam, to máš rád" no on stále odmietal. Tak som sa ho opýtala čo teda bude papať a on na to, že zeleninku . No a keď som sa ho opýtala, že akú zeleninku si teda dá, tak jeho odpoveď znela: "MÄSKOVU zeleninku maminka, MÄSKOVU"... . No asi som mu mala dať plnenú kapustu čo vy na to
0 0
bebusyk bebusyk

bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

"Adamko, dnes k nám príde Tomiho maminka" keď došla návšteva tak sa Adamko zasmial a rozbehol sa s krikom oproti "prišla TETA MAMINKAAAAA" . No a po týždni začal jej manžela volať "UJO OCINKO" A to som sa čudovala, keď môj brat prišiel ako dieťa, že na oblohe letí "OTOLA" miesto lietadla. No deti si vedia skutočne vymýšľať a niekedy si človek ani neuvedomuje, že ho k tomu sám postrčil. Ale aspoň sa zasmejeme, však, niekedy až do plaču
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

bebusyk Pozri príspevok
Pri obede som nášho 2,5 ročného syna presviedčala aby papal, pretože mal nejaké nechutenstvo už nejakú dobu. Tak som ho vynukovala všeličím. "Adamko, aha tu máš mäsko, papaj, mňam, to máš rád" no on stále odmietal. Tak som sa ho opýtala čo teda bude papať a on na to, že zeleninku . No a keď som sa ho opýtala, že akú zeleninku si teda dá, tak jeho odpoveď znela: "MÄSKOVU zeleninku maminka, MÄSKOVU"... . No asi som mu mala dať plnenú kapustu čo vy na to
No aj u nás doma môj manžel hovrí, že najlepšia strukovina je klobása
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
V inej téme som písala, že je vnučka v nemocnici a našla sa dobrá duša na Porade a bola ju navštíviť....V piatok prišla konečne domov a spýtala sa ma: Babička ako to, že máš kamarátku a ešte mi doniesla v nemoci aj čokoládku a nikdy si sa s ňou nevidela?
Tiež si myslím, že je to niečo nové aj pre mňa.
0 0
Ežor Ežor

Ežor je offline (nepripojený) Ežor

Môj 4- ročný syn, veľmi rád pije mlieko z fľaše. Za deň ho vypije aj 1,2 litra. Nedávno sa mu fľaška stratila, tak sme ju hľadali. Vedeli sme, že ju musel stratiť niekde doma, pretože s fľašou nikde nebol. Fľašu sme však ani po týždni nenašli a tak sme mu kúpili novú. Keď už mal novú fľašu, tak sa priznal, že pani učiteľka mu kázala fľašu vyhodiť do koša, lebo je už veľký chlapec. Môj syn ju samozrejme poslúchol a fľašu vyhodil.
0 0
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
Mama mi toto dosť často spomínala:
Bola som strašne závislá na cumlíku. Som ho mala do 5 rokov. O ten posledný som prišla dosť zaujímavo. Mali sme na dvore žumpový záchod (kadibúdku), isla som sa vykakať, ked som dlho nechodila dnu, tak mama vyšla von a pýta sa co tam robím (dívala som sa do jamy).
Mamáááááá, hapala mi tam duda... plakala som.

No nejak som to musela rozdýchat, pamatam si ako mi chýbalo to hmm hmmm hmmm co som s dudlom robievala. Potom pred zimou sa žumpa vyviezla na pole, prešla zima na jar som isla s mamou sadiť. Mala som takú malú motyčku, kopala som ako drak. A vykopala som si cumlík... Uz som ho automaticky chcela dať do úst, si to všimla mama a zobrala mi ho... fuuuuj, Evka....

A moja otázka: Mami, kedy si ho zasadila???
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dedko hovoril svojim vnučkám že sú jeho slniečka, tá staršia je taká regentnica tak mu odpovedala "A ty si náš mráčik"
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Včera ma rozosmiala moja dcérka. Je taký drobček tenučký.. Bavili sme sa o nejakom filme, že dotyčná herečka bola riadna tučibomba. Dcérka sa zamyslela a prehlásila: Tak potom ja som taká chudibomba!
0 0
Ježko Ježko

Ježko je offline (nepripojený) Ježko

V našej rodine sa často spomínala príhoda z môjho detstva:
Bola som asi 3-ročná, hrala som sa na dvore a maminka v kuchyni varila obed. Naraz som spadla na kolienka a samozrejme pustila som sa do revu. Volala som na maminku: "Mami, spadla som, poď ma zodvihnúť." Maminka zaneprázdnená pri sporáku mi odpovedala: "Teraz nemôžem odbehnúť, poď sem, zodvihnem ťa." Ja som sa samozrejme pozbierala zo zeme, oprášila si kolienka, prišla k mamine do kuchyne a spadla som na zem. "Mami, už som tu, zodvihni ma".
Dnes už mám takmer 50 a túto príhodu mi maminka občas spomenie a všetci sa na nej smejeme.
0 0
Emíůoa Emíůoa

Emíůoa je offline (nepripojený) Emíůoa

Pridám ...
Hovorím mojmu 4-ročnému synovi Brankovi po skončení rozprávky:
"Poď už spinkat, aj teta hlásatelka povedala, že detičky majú íst spat!"
Branko: "Ale iba dievčatá".

Nabojím si pištol. /Nabijem si pistol/
Idem hrat golfák /Golf/
Ja mám také nápadlivé očká.
Takí ujovia vyzlečení, čo cvičia a majú také vlne po sebe. /Kulturisti/
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

Maruška54 Pozri príspevok
Dedko hovoril svojim vnučkám že sú jeho slniečka, tá staršia je taká regentnica tak mu odpovedala "A ty si náš mráčik"
Aj moja neterka chcela babičke polichotiť, tak je vraví: "Babi ja ťa tak ľúbim, ty si taká stará, staručká, najstaršia na svete...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať