Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Keď k nám prišla babka, opýtala sa môjho sedemročného syna ako sa má. Ten z vážnou tvárou zahlásil: Ja sa mám dobre, ale moja mama bola tááááááááák chorá, že musela stiahnuť fľašu vareného vína.
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

môj syn sa ako 4 ročný pýtal či aj ja zomriem a kedy. tak som to tak jemne zaonačila,že síce každý zomrie ale to je ešte daleko, až ked bude dospelý, ožení sa, bude mať vlastné deti a tie vyrastú tak až potom niekedy budem staručká a zomriem. pol roka o tom nehovoril a potom nečakane mi oznámil:

..mami ja som sa rozhodol že sa nikdy neožením a nebudem mať deti..aby si ty nebola nikdy stará babička a nezomrela mi..

nuž, tak mi chcel môj synáčik zachrániť život...
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

sojciakova Pozri príspevok
Keď k nám prišla babka, opýtala sa môjho sedemročného syna ako sa má. Ten z vážnou tvárou zahlásil: Ja sa mám dobre, ale moja mama bola tááááááááák chorá, že musela stiahnuť fľašu vareného vína.
Moja mama s úsmevom spomína na hlášku môjho brata. Cestovali vlakom a on, keďže sa nudil, stále sa niečo vypytoval. Mamu bolela hlava, tak mu povedala, aby ju chvíľu nechal, že ju z neho bolí hlava. Lenže on sa nedal a na celý vagón vyhlásil: "To ťa neboli zo mňa, ale z tej slivovice, čo si vypila u babky." Celý vagón sa na tom zabával.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Malý synovček Timur oslavoval cez vikend 3 rôčky. Dostal odo mňa pravú tenisovú raketu, pretože má talent, tak nech ho rozvíja :-))
No a samozrejme som s ním musela hrať tenis asi tak pol hodinku. V topánkach s podpätkami sa mi hralo "úúúúžasne", nabehla som na jamku a spadla som na kolená.
Malý sa mi samozrejme rehotal na celé kolo.
Ja som si myslela, že na to hneď zabudne, ale keď mi na druhý deň jeho mama aj tatom pozerali na kolená, už som vedela, že hlásna trúba to všetko vykváka.
Takže od piatka poobedia do soboty to stačil vykvákať asi 20tim ľuďom
Takže má talent nielen na tenis....
0 0
hetty hetty

hetty je offline (nepripojený) hetty

môžem si zobrať do škôlky ten fotopalát?
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

3-ročný synovec dostal taký detský ďalekohľad od môjho syna a hneď mamine hovoril: "Mamka, ja som taký rád, že mám ďalepohľad, lebo ja som taký ešte nikdy nemal."
Naposledy upravil kukurička : 20.10.08 at 15:09
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
hetty Pozri príspevok
môžem si zobrať do škôlky ten fotopalát?
ako poznám dnešné detičky, vysloviť to nevie, ale fotiť s ním určite vie!

moja vnučka keď mala 4 rôčky, syn kúpil nové video. Vnučka: babka, pusti mi DVD. Ja som nevedela pustiť ani to vaše staré video a nie toto! Ona: toto takto, toto dáme sem, takto to zapneme! Sadne si vedľa mňa pozerajúc rozprávku: Babka, že sme to pekne spolu pustili. Až večer som sa dozvedela, že ona mala zakázané video púšťať, aby ho nepokazila! Ešteže babka nie!
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Môj synovec chcel strašne bračeka. Keď nad ich domom letel bocian nadšene naňho mával a volal: "Bociááááán prines mi bračeka, prosíííím...." O rok na to ako sa mu želanie splnilo si na ich komín sadol bocian. Keď to Janko zbadal,nasrdene začal kričať a rozhadzoval rukami: " Ideš ty potvora, zmizni lebo ťa zastrelím..."
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Môj vnúčik (má 5r.) bol so starkou na nákupe v samoobsluhe. Nakúpili a pri pokladni neboli ľudia(na dedine) starká sa samozrejme zakecala s pokladníčkou odišli k regálu a ten malý zatiaľ celý nákup zoskenoval, napočítal, urobil bloček. pokladníčka rýchlo stornovala a nablokovala znovu, najväčšia sranda bola že jej vyšlo to isté čo malému. Ešte jej radil napr. Stlač enter a pod.
Pokladníčky ho už volajú - poď mi pomôcť blokovať...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

To sú indigové deti(narodené po roku 2000) - budú múdre, ale učiteľky v škole z nich zošalejú Budú mať viac rozumu ako oni a už v prvej triede sa z nich zbláznia.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Wagner to už sú kryštálové deti
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Daninka je prváčka. zo školy prišla celá šťastná, že majú aj "ristický" krúžok...a že chce ísť. Nechápala som čo myslí. V zrkadielku mali oznam - Turisti pozor, v nedeľu bude hviezdicový výstup na Inovec - nahláste záujem...

Tak sme teda napísali, že pôjde. Dedko sa vychystal tiež, aj mladšia dcérka. Po cca hodine tá menšia telefonovala: tak toto som od "ristiky" nečakala -také kopčiská. už nikdy nepôjdem. Približne za hodinu telefonovala staršia - už sme na Inovci - na chate, hore vyššie ma už nikto nedostane.

Prišli domov celé šťastné...dostali pamätný list o výstupe.

Lalinka večer v posteli vraví - mamí, veď ja som dneska ani vonku nebola


V pondelok ráno v šatni sa učiteľka pýtala, čo a ako... no a naša Lali zahlásila - bolo tam pekne. keby ma tam ktosi autíčkom doviezol, aby som sa popozerala, tak tam ešte pôjdem...ale peši nikdy!
0 0
sojciakova sojciakova

sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

Včera sme s dcérkou (3) robili slimáky na ich oslavu do škôlky. Ako vždy ona so všetkým pomôže, bez nej by sa také čosi robiť nemohlo.Ona musela robiť slimáčiky, ona musela umývať riad, oplachovať proste všetko. Nevedela som čo robiť skôr a ešte na ňu dávať pozor aby si neublížila. Keď mi " pomáhala" miešať plnku večne mi chodila do misky. Napomenula som ju. :" Monika, necháš ten krém? Nič nám nezostane na slimáky." Nevinnými očkami sa na mňa pozrela a zahlásila:" To nie ja, to môj pachltný prštek."
Mala som čo robiť aby nejaké slimáky na tú oslavu aj ostali . A keď som už umývala dlážku, Monika zahlásila: " Ale som Ti dobre pomohla maminka, však som už veľká kuchárka? "
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Kúpala som detičky. Danuška vymýšľala, že ona sa chce celá poumývať kačičkovým šampónom. Vravím jej, zlatko ten šampónik jej len na vlásky, na telo tu máme takéto mydielko a takéto... Nedalo jej to, tak sa spýtala, čo by sa stalo, keby sa tým "vláskovým" celá umyla - dedko jej zo srandy povedal, že všade, kde sa ním umyje narastú jej vlásky. To radšej neriskovala a umývala sprcháčom. Po nejakej dobe som nemohla nájsť tekuté mydlo, tak som na vaňu položila klasické, tuhé... Laurinka vypleštila očká a vraví: Mami, toto je mydielko na ručičky, to chceš, aby mi všade narástli ďalšie ruky?
0 0
Marta 10 Marta 10

Marta 10 je offline (nepripojený) Marta 10

Ja keď som bola malá, mala som o 1 rok staršieho brata. Nuž a ako od temperamentného chlapca som občas vyfasovala zopár buchnátov. Samozrejme bol z toho krik a plač. Vtedy mama vždy pribehla a povzbudzovala ma - veď mu to vráť. A ja na to - nemôžem, lebo jeho to bude bolieť.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Marta 10 Pozri príspevok
Ja keď som bola malá, mala som o 1 rok staršieho brata. Nuž a ako od temperamentného chlapca som občas vyfasovala zopár buchnátov. Samozrejme bol z toho krik a plač. Vtedy mama vždy pribehla a povzbudzovala ma - veď mu to vráť. A ja na to - nemôžem, lebo jeho to bude bolieť.
no takéto sme my ženy!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pri včerajšom kúpaní si moja samostatná kukučka dávala penu do kúpela, Prišla za mnou s prázdnou fľašou a slovami: Mami ten Lenor som už minula, nevadí? No moje malé iniciatívne si pomýlilo dve fľaše - zelená ako zelená, najmä že si názov na fľaši prečítala.
0 0
kvietko kvietko

kvietko je offline (nepripojený) kvietko

Som zložitá osobka, ale dá sa so mnou žiť... ...viac
Aj moji synovia vedia povedať veci...
Osa- muž je Osiak
Alebo keď syn prišiel zo školky...má 4 roky...pochválil sa akú peknú ježibabku vyfarbil. Pochválila som ho len nezdala sa mi jej modrá farba na tvári... spýtala som sa prečo je modrá...pohotovo odvetil...dostala infrakt.
1 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Dnes sme dlhšie cestovali autom - naša obvyklá zábava je,že niekto si mylsí slovo, dá prvé a posledné písmeno, ostatní dávame otázky na ktoré je odpoveď áno alebo nie. Katarína (8 r.) dala slovo začínajúce na "p" a končiace na "a", jedna z našich otázok bola, či je to užitočné pre zvieratká - odpovedala áno. Nakoniec to bola páka (radiaca alebo brzda). Tak sme sa jej pýtali, že ako je to užitočné pre zvieratá a ona, že no keď ide zvieratko po ceste, tak tou pákou zabrzdíme a nezrazíme ho.
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Súhlasím a má to aj logiku. Pozdravujem Katarínku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať