Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
Vzdy ked idem do obchodu, tak sa pýtam synčeka: Co kupime Adamkovi? Piči.... znie odpoved, nejaký čas mi trvalo, kým som prisla na to, ze to čipikao, ten rozok... teraz hovori pičikao...

a tatíkovi hadži ... cigarety
0 0
silviamb silviamb

silviamb je offline (nepripojený) silviamb

Mna pobavila moja 20 mesacna dcera, ktora dostala na olovrant zemiaky a detske parky a tak neveriacky vzala asi 5 cm parok do ruky, pozrela sa na mna a zaznela otazka " Mama, hovo?" Niet nad prejav dovery :-)
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

silviamb Pozri príspevok
Mna pobavila moja 20 mesacna dcera, ktora dostala na olovrant zemiaky a detske parky a tak neveriacky vzala asi 5 cm parok do ruky, pozrela sa na mna a zaznela otazka " Mama, hovo?" Niet nad prejav dovery :-)
Niet nad detskú úprimnosť, pre istotu sa spýtala, deťúrence naše zlaté.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
silviamb Pozri príspevok
Mna pobavila moja 20 mesacna dcera, ktora dostala na olovrant zemiaky a detske parky a tak neveriacky vzala asi 5 cm parok do ruky, pozrela sa na mna a zaznela otazka " Mama, hovo?" Niet nad prejav dovery :-)

..... možno pozerala telku - záťah obchodnej inšpekcie. Dnes už v tých obchodoch predávajú fakt bárs čo!
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Moja dcéra keď bola malá išla so škôlkou do ZOO , po návrate mi celá natešená hovorí .....mamííí tam ti bola taká veľká ťava...ešte väčšia ako si ty...

malo to byť ešte vyššia ako si ty.../ teda aspoň dúfam../
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Boli sme u známych, synátor-4 ročný- bol smädný, a keďže on má špeciálne požiadavky na pitie- musí to byť ovocný čaj, mierne teplý, správne osladený.... skrátka povedala som mu, že zachvíľu už pojdeme, nech počká domov. Keď sme po dlhšom čase konečne sadli do auta, tak sa zo sedačky ozvalo: No a teraz rýchlo, lebo už mám v papuli suchú kožu
Teraz tu už dosť dlho čítam a bavím sa, synátor sa pri mne hral a hovorí mi: mami, nevieš kde mám tú červenú loptičku? Mne sa nechcelo hľadať, tak som sa snažila to oddialiť: No a načo ti bude Matejko? Odpoveď: Nato, lebo ju chcem.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

Moja 3 a polročná dcera rada kreslí a maluje. Jej oblúbené sú mačky. Ráno mi priniesla asi 7 novonamalovaných obrázkov. Tak sme preberali, čo je čo.
Posledná kresba bol kocúr v čižmách, no čižmy nemal... Tak sa pýtam: "Ako to môže byť kocúr v čižmách, ked nemá čižmy?"
"Veď je doma!"

... akoby som nevedela, že doma sa treba vyzúvať!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Moje dnešné perfektné pobavenie:


Môj 9- ročný tretiak na ZŠ
dnes toto v škole napísal na tému - Moje prázdniny

PS: Myslím, že pani učiteľka sa tiež zabavila , a rovnako ako ja, po prečítaní sa skoro udusila, keď zadržiavala smiech
Image-01.jpg  
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Môj syn odprevádza dcérku - prváčku do školy a po ceste jej dáva posledné rady - musíš dávať pozor, čo ti bude pani učiteľka rozprávať, nesmieš vyrušovať.....
Po ceste domov: "A čo vám pani učiteľka hovorila?"
Dcéra sa na neho nechápavo pozrie: "Veď sme tam boli dlho, to som si mala všetko zapamätať?"
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

plavčík Pozri príspevok
Moja dcéra keď bola malá išla so škôlkou do ZOO , po návrate mi celá natešená hovorí .....mamííí tam ti bola taká veľká ťava...ešte väčšia ako si ty...

malo to byť ešte vyššia ako si ty.../ teda aspoň dúfam../
To my máme doma fotku zo zverinca v cirkuse. Daninka mala asi rok a pol. Držím ju na rukách pri ohrade s ťavou. Keď uvidela túto fotku, ukázovala: toto je ťava a toto maminka...
0 0
vladka76 vladka76

vladka76 je offline (nepripojený) vladka76

Vladka, 31, vydatá, 2 deti, zamestnaná ...viac
Mám dvoch synov a ten starší práve začal chodiť do prvej triedy. Dva dni pred koncom prázdnin mu konečne vypadok prvý zúbok a natešený ukazoval 3 a pol ročnému bratovi aký zúbok mu vypadol
a ten mladší sklamane naň pozerá a hovorí: "Taký malý, to si mal
mať väčší! To babka, keď si vyberú zuby (protézu), tá majú väčšie!" ...tak sme sa pobavili.
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

Môj synček keď mal asi 2 a štvrť roka, (už vtedy bol veľmi zhovorčivý) a rozprávali sme sa o farbách sa ma opýtal
" akej som farby ja?" -ja som mu povedala , že telovej a on na to " také čísielko nepoznám ".
Veľmi sme sa vtedy pobavili.
0 0
svetielko01 svetielko01

svetielko01 je offline (nepripojený) svetielko01

zena
môj 7 ročný syn sa ma spýtal ako stíham byť upratovačka, krajčírka, kuchárka, pomocnica, ocinova žena a ešte aj ich maminka, tak toto ma rozosmialo ,
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

svetielko01 Pozri príspevok
môj 7 ročný syn sa ma spýtal ako stíham byť upratovačka, krajčírka, kuchárka, pomocnica, ocinova žena a ešte aj ich maminka, tak toto ma rozosmialo ,
Dúfam, že si to bude pamätať aj keď sa bude on sám ženiť a stane sa hlavou rodiny
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Ahojte, môj syn, keď mal cca 3 roky a manžel niečo úspešne zmajstroval, tak to obdivne okomentoval: tatinko, ty si skoro tak šikovný ako maminka! Reakcia manžela bola bez slov, zato bol celý brunátny a škaredo na mna zazeral. Mňa to vééélmi potešilo
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
witch Pozri príspevok
Ahojte, môj syn, keď mal cca 3 roky a manžel niečo úspešne zmajstroval, tak to obdivne okomentoval: tatinko, ty si skoro tak šikovný ako maminka! Reakcia manžela bola bez slov, zato bol celý brunátny a škaredo na mna zazeral. Mňa to vééélmi potešilo
.. ešte že tie naše detičky sú také úprimné! Keby si mu to povedala ty, tak neuverí.....
0 0
Ežor Ežor

Ežor je offline (nepripojený) Ežor

So svojím 4-ročným synom a 5- ročnou dcérou každý deň cestujem do a zo škôlky autobusom.
Počas cesty mi syn vraví:/tak aby to bolo dobre počuť/ "Mama kúpiš mi cigána?" Ja som mu vysvetľovala, že cigán sa nedá kúpiť. Ale vždy, keď sme šli okolo jedného domu chcel aby som mu kúpila cigána. Až po čase som pochopila čo je to "cigán". Doma v obývačke znova pýtal kúpiť cigána, a tak som sa opýtala kto je to cigán. Aké bolo moje prekvapenie, keď synátor pristúpil ku kvetináču a ukázal mi malého umlého bociana. Takže z cigána sa nakoniec vykľul bocian.

A ešte jeden zážitok z autobusu.
Ráno sme šli do škôlky a dcéra so synom sa handrkovali. Syn chcel dcére, ktorá sa volá Klára povedať škaredo /ty Klára/ a tak povedal: "Ty kuaua" pre okolo stojacich to znelo ako ty krava. Ja som darmo vysvetľovala, že kuaua neznamená krava ale Klára.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dnes ráno u nás hrozne lialo, aj sa blýskalo a hrmelo
a syn vraví:

Mami, len blázon by išiel v takomto lejaku do školy!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ráno sme stáli pred odchodom do školičky pri dverách, pýtam sa mladej či si náááhodou niečo nezabudla, celá natešená sa ma spýtala, či si môže zobrať do školy pero, ktoré sa jej páči a bežala do izby, tak som sa jej len tak mimochodom spýtala, či jej nechýba ešte niečo. No predstavte si, že nie a nie. Tak mi to nedalo a poprosila som školskú tašku nech príde za nami ak sa jej bude dať. Potom sa mi dieťa konečne spamätalo a predsa len zobrala aj chúďa aktovku so sebou.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
willma Pozri príspevok
ráno sme stáli pred odchodom do školičky pri dverách, pýtam sa mladej či si náááhodou niečo nezabudla, celá natešená sa ma spýtala, či si môže zobrať do školy pero, ktoré sa jej páči a bežala do izby, tak som sa jej len tak mimochodom spýtala, či jej nechýba ešte niečo. No predstavte si, že nie a nie. Tak mi to nedalo a poprosila som školskú tašku nech príde za nami ak sa jej bude dať. Potom sa mi dieťa konečne spamätalo a predsa len zobrala aj chúďa aktovku so sebou.
Chytré dievča... veď všetky múdrosti má v hlave...... načo nosiť zbytočnosti?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať