Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

evuš Pozri príspevok
Mňa včera odrovnali naše detváky... Poobede som pozerala komédiu "Riaditeľka" - chlap prezlečený za ženu..... Skoro pred koncom prišiel syn z detskej a zahlásil : už skončila tá prostitútka ?! Ja , a dcéra mu zahlásila, že prostitútka je žena, ktorá sa pári, potom sa opravila na : dáva sex a chce zato peniaze... tak to som ja vedela tak v 15tich, oni majú dobre pod 10 !
evus,tvoje deti jednoznacne kracaju s dobou....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nedeľné ráno:
dcéra si umývala vlasy, manžel sa holil, ja v obývačke - keď sa vtom z kuchyne ozve 9 r. syn, ktorý lúštil krížovku: Mami, počúvaj, čo mi vyšlo v tajničke, že "dodrbal!"
Dcéra si prestala umývať hlavu, manžel sa takmer porezal a spolu sme sa tvárili asi takto , kým sme nevybuchli všetci do smiechu .
Pointa - správne slovo bolo odobral... len sa mu tie písmenká trošku pomotali.
Naposledy upravil Oliwa : 24.01.11 at 18:19
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Včera sa syn pýtal: mami a keď budem veľký, môžem byť aj prezidentom? Aj keď som si v duchu pomyslela "už len to by nám chýbalo", odpoveď bola: samozrejme, ak budeš veľmi chcieť, tak môžeš byť aj prezidentom! Načo vzápätí môj syn v snahe zabezpečiť mne a manželovi dôstojnú starobu zahlásil: A ja Vám potom zvýšim dane! Ja mu na to: netreba synáčik, tie už máme zvýšené od 1. januára!
Chcel povedať - dôchodok... Podľa výrazu našich tvárí mu hneď bolo jasné, že prestrelil...

Vidieť, že už aj tie deti sú domotané z toho prísunu informácií, ktoré sa na nich valia z každej strany. Kto z Vás riešil v 9 r. dane či dôchodok?

Minule bol nahnevaný na pani učiteľku, že sa hlásil celú hodinu a nevyvolala ho. Tak mi hovorí: mami, keď budem veľký a budem minister /vtedy ešte nemal prezidentské ambície /, zariadim, aby pani učiteľka dostávala malý dôchodok! Pozerala som naňho takto - ako puk: . Naozaj neviem, kde sa to v ňom berie - taká sofistikovaná "pomsta"!
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Rozhovor mojich dvoch dcéreniek :
Mladšia prosí staršiu, nech jej niečo prinesie.
Staršia : " A čo si tehotná" ???
Mladšia : "A čo ja viem ako som..." no coment
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
Náš 2,5 ročný drobec znova zabodoval. Strašne nerád si totiž umýva zúbky. Vždy je to s plačom a krikom. Maminka mu minule trpezlivo vysvetľovala, že si zúbky musí umývať,lebo ich nebude mať pekné biele. A drobček na to cez slzy: " Necem pekne biele, cem skajede, zlte, zelene, modje ".
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ako vnučka so mnou vybabrala:
Vnučka ma nechcela pustiť domov:
-"esce jednu losplávku babina ....."
-"ale ja už musím utekať na autobus, niekedy inokedy.... ahooj!" - a letela som na autobus.
Pred činžiakom šmátram v kabelke kľúče, no nemôžem ich nájsť, povykladám celú igelitku na chodník, ani tam nie sú a prisahala by som že som ich z tašky nevykladala. Zdvihnem mobil a volám synovi, aby dobre popozerali, lebo nemám kde spať. A o chvíľu mi so smiechom volá, že malá sa priznala že schovala kľúče ........ pod obrovského maca, lebo nechcela aby som odišla. Až po dvoch dňoch ma potešilo že ma až tak ľúbi .......
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Delili sme si so synom cestou z nákupu tašky, že nech mi pomôže s tou, ktorá je ľahšia /keďže na chrbte si niesol školskú tašku/. Hovorí: "Mami, a čo je v tejto - jedlenie?" Chcel povedal - jedenie...

Keď bola dcéra malá, napodobňovala dospelých a chcela sa robiť dôležitá, raz chcela povedať "Mňa to nezaujíma"! No namiesto toho z nej vyšlo "Mňa to nezaumýva"!
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
Drobec opäť bodoval. Pozeral rozprávočku a ja som sa mu nechtiac postavila do obrazu. Nato odznelo: " Pozoj, nič vidím ja". A keď odchádzali nechcel sa obliekať, tak dedo s ním vystrájal a pokúšal sa mu natiahnuť rifle na hlavičku, akože nevie kam sa to oblieka. A dozvedel sa toto: "Dedo, co si, take nevies, havice idu na nozky, na hlavicku dame ciapku". A posledný - mal pár drobných centíkov a na otázku, čo si za ne kúpi odpovedal: "Hebíček /chlebíček/ a kepčup /kečup/.
Naposledy upravil Dana7 : 01.02.11 at 20:01
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dnes syn /9r/ začal rozvíjať teóriu, že keď jeho spolužiačka vynesie doma smeti, dostane za to 1 euro. Tak že či by sa niečo podobné nemohlo zaviesť aj u nás. Súhlasila som s podaným návrhom, ale pod podmienkou, že za každú činnosť, ktorú vykonávam v domácnosti pre ostatných členov rodiny, budem rovnako odmeňovaná aj ja.
A začala som vymenúvať - varenie, pranie, žehlenie, nakupovanie... Na čo môj syn začal protestovať: "Ale mami, Ty nemôžeš za to dostať peniaze!" Na moju otázku "prečo" mi s detskou úprimnosťou a svojským zmyslom pre humor odpovedal:
"Lebo to čo robíš Ty, to sú verejnoprospešné práce"!
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Nas takmer 16 r. vzdy ked ma nejaku povinnost (tiez smeti alebo vylozit umyvacku a pod.) s humorom jemu vlastnym po vykonani prace zahlasi "5 EUR" a ja na to: "v poriadku. Ty si mne dlzny zase za desiatu a veceru 10 Eur, takze staci ked mi uz doplatis tych 5 EUR a sme vyrovnani." Tiez tam nieco zacne blabotat, ze ja to robim z lasky k rodine a podobne.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes som dostala od mojej mačičky takúto poštu, tak ma potešila..
Ahoj maminka moja
Ako sa máš??? Ja dobre
Už sa teším na moje narodeniny... A ozaj! Kedy môže byť tá moja oslava s kamarátkami?? Každá môže prísť 12.2.2011, čiže v sobotu. O zmenách odpíš!!!
S objatím tvoja nevymeniteľná dcérka Romanka
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Hi nevymeniteľná... to je rozkošné
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Žabinka Pozri príspevok
Dnes som dostala od mojej mačičky takúto poštu, tak ma potešila..
Ahoj maminka moja
Ako sa máš??? Ja dobre
Už sa teším na moje narodeniny... A ozaj! Kedy môže byť tá moja oslava s kamarátkami?? Každá môže prísť 12.2.2011, čiže v sobotu. O zmenách odpíš!!!
S objatím tvoja nevymeniteľná dcérka Romanka
hm,pekne....vy nebyvate spolu?
inak 12.2.oslavujem tiez narodeniny.bezo zmien uz par rockov....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

osky Pozri príspevok
hm,pekne....vy nebyvate spolu?
inak 12.2.oslavujem tiez narodeniny.bezo zmien uz par rockov....
ale pravdaže bývame spolu, ale robí si veľkú oslavu narodenín a vyjednáva každý deň nové podmienky... pred chvíľou to bol jedálny lístok. tie dievčatá sú veľmi zábavné, narodeniny má 14.2., najprv sa nevedeli dohodnúť na dátume, teraz na jedálnom lístku.. čo ma ešte čaká?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Svadba...
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Ta je este daleko, medzitym este x dalsich veci
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Žabinka Pozri príspevok
ale pravdaže bývame spolu, ale robí si veľkú oslavu narodenín a vyjednáva každý deň nové podmienky... pred chvíľou to bol jedálny lístok. tie dievčatá sú veľmi zábavné, narodeniny má 14.2., najprv sa nevedeli dohodnúť na dátume, teraz na jedálnom lístku.. čo ma ešte čaká?
teda,tak ti poviem,ze to bol urcite najkrajsi valentinsky darcek v tvojom zivote,ked sa ti narodila,ci nie???
a co ta este caka?
no jedno viem celkom iste-po tej oslave-UPRATOVANIE
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mojej 3/4 v škôlke jedno chlapča oznámilo (bude karneval): "Teta, ty by si mohla byť Batman, čierne vlasy máš, stačia len uši a čierny plášť."
Keď mi toto povedala, tak moja plávajúca podlaha dosť utrpela - padol som od smiechu na zem.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Spomínam si na jednu krásnu vetu, ktorú povedala moja dcéra (vtedy 4r.), keď som doniesla jej bračeka domov z pôrodnice:
-"...... a teraz sme už všetci doma, že mami ?"
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Naša malá mi porozprávala svoj včerajší "zážitok" zo školky:
"Starká....(chi,chi)...si predstav,že ten Maťko ma chcel pusinkovať (zase smiech)
a ja jej na to: "A čo si mu na to povedala ???"
"Noooo, ja som mu povedalaaa, že nech si bozkáva doma svojich mackov"
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať