Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Malá bola na zápis do prvého ročníka. Pani učiteľka ju všeličo skúšala, rátať... písmená - to už ona ovláda. Takže ju učiteľka pochválila. Malá sa otočila na maminu, mrkla na ňu a ukázala s palcom yes, yes, yes - na to sa aj učiteľka rozosmiala a povedala:
"Tak ona sa nám tu nestratí"
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

-"Láááádio sexpléééés !!!" - pospevuje si vnučka pri znelke Rádia Expres.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

hubatá Pozri príspevok
Spomínam si na jednu krásnu vetu, ktorú povedala moja dcéra (vtedy 4r.), keď som doniesla jej bračeka domov z pôrodnice:
-"...... a teraz sme už všetci doma, že mami ?"

Keď sme z pôrodnice priniesli Adama, dcéra mala vtedy 11 rokov a túžila po Ninke
V škole sa jej pani učiteľka spýtala: "janka, už máš brata doma?"
A naša dcéra:"Mám, ... je škaredý, vyzerá ako mimozemšťan"

Vedela som, že je sklamaná, ale až takto?!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hubatá Pozri príspevok
-"Láááádio sexpléééés !!!" - pospevuje si vnučka pri znelke Rádia Expres.
To mi pripomenulo moju kedysi malú dcérku. Zakaždým, keď išla v telke reklamá na kávu Jacobs, s exotickou šálkou v tmavomodrom dekore, na ktorej bola nejaká Šeherezáda so svojím Omarom a zaznelo - "Jacobs, aróma zblíženia", malá vykrikovala:
Jakobs, ajomňa zblízania...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dcérka bola ešte malá keď sa v kostole spievala detská pieseň "Zvelebený si Bože na veky...", naša speváčka sa zapojila a na plné hrdlo spievala "Zeelený si Bože na veky..."
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

ludmilla Pozri príspevok

Keď sme z pôrodnice priniesli Adama, dcéra mala vtedy 11 rokov a túžila po Ninke
V škole sa jej pani učiteľka spýtala: "janka, už máš brata doma?"
A naša dcéra:"Mám, ... je škaredý, vyzerá ako mimozemšťan"

Vedela som, že je sklamaná, ale až takto?!
A ako vyzerá ten mimozemšťan dnes? Predpokladám, že z neho vyrástol veľký fešák...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kmotra bola na gastroskopii a zistili jej na žalúdku polyp. Požiadala ma, aby som nejaké informácie o tom našla na nete.
Tak som zadala do vyhľadávača "polyp v žalúdku"...
Po mne sa išiel na počítač hrať syn a zrejme sa mu podarilo kliknúť na históriu...
Večer sa ma pýta: Mami, a Ty si prečo hľadala "pohyb v žalúdku"?

To je strašné, človeka už kontrolujú vlastné deti...
Bol totiž prihlásený pod mojím heslom...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Oliwa Pozri príspevok
A ako vyzerá ten mimozemšťan dnes? Predpokladám, že z neho vyrástol veľký fešák...
... no samozrejme dnes má 10 rokov a o 4 mesiace mu Janka porodí synovca alebo neter, Adam túži po synovcovi necháme sa prekvapiť ....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žeby ďalší mimozemšťan? To hádam nie... Všetky bábätká sú krásne - teda pre ich mamičky a babičky určite, horšie je to niekedy s ich vlastnými súrodencami... Ešteže ich to po rokoch prejde.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

prežijeme
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Synátor má "príležitosť" tú úprimnosť svojej veľkej sestre vrátiť... Len či by to aj ocenila...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Joj, ako len bude ľúbiť "mimozemšťana" - až bude mať tak 2-3 roky, uvidíš ako budú spolu vyvádzať, až sa bude chalupa triasť.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Keď bol syn malý, tak mi na jednej svadbe vyrobil takúto hanbu keď zakričal na celú sálu od stola s malými deťmi smerom k nášmu dlhočiznému, kde sedeli dospelí:

- "mamííííí ..... a keď nám budú baliť kuchárky zákusky, tak im povedz aby nám zabalili aj pohár tohoto majonézového šalátu .... !!!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To zas moja /vtedy/ malá dcéra /pre zmenu/ na kare, ktorý bol v reštaurácii, rovnako "nenápadne" zvolala "Mamííí, pozri, aké pekné lustre, aj my doma máme taký, však?" Načo sa všetky hlavy zdvihli od taniera so slepačou polievkou k stropu , z ktorého viselo asi 30 sklenených gúľ - a jednu takú sme mali aj my doma v kuchyni, keďže na drahší luster vtedy neboli peniaze...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A ešte niečo k tomu karu. Reakcia môjho vtedy ešte menšieho syna, ktorý si matne pamätal, že už kedysi na nejakej hostine bol /uňho vtedy svadba = kar = veľa ľudí = veľa občerstvenia /.

Keď nás počul, ako sa rozprávame o pohrebe /zomrela mi teta/, sa "potešil" a zvolal: "Mami, a bude aj hostina? Hurá, už sa teším na kar!"
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Neďaleko nás si kúpil dom p. Soukup /zhodou okolností môj bývalý profesor/ a začal v ňom robiť nejaké stavebné úpravy, aby sa mohli nasťahovať. Vracali sme sa so synom domov s nákupom, odomykala som bránu a z ničoho nič sa ma syn pýta: Mami, a ten nákup kde teraz býva ? Tak mu hovorím: predsa tam, kde vždy - v špajzi a v kuchyni...

Ako vzápätí vysvitlo, mal na mysli pána suseda - len si nevedel spomenúť na jeho meno - však čo, Soukup alebo Nákup...
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Malá (6.r.) mi hovorí:
"Starká, ja by som chcela mať takého muža ako je krstný...
no určite budem mať smolu a natrafím na nejakého hlupáka"
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To zase naša teen /ťažkých 14r./, má obdobia, keď jej ide na nervy každý, vrátane jej samej. Keď sa nepohodne s manželom /obaja sú levy /, vtedy prevráti oči a vzdychne: Teda mami, čo si Ty na ňom videla, keď si si ho vzala!!!
Skôr ako by stihol manžel akokoľvek zareagovať, syn to zaklincoval:
Nevieš, mamina si ocina zobrala predsa z ľútosti!

To sa už na žiadnu reakciu nezmohol nielen muž, ale ani ja... Teda ak nerátam smiech...
Kde na to tie deti chodia...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dnes môj malý zase perlil... Z ničoho nič hovorí: "Mami, ja sa mám tak rád!" Pozrela som naňho od šporáka, že či to nebol "preklep", lebo obyčajne tak hovorí mne - "Mami, ja Ťa mám tak rád!" Ale on že nie, že je to správne a povedal to preto, aby som nežiarlila - na seba!!! Tá jeho logika, to niekedy nemá chybu...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Umývala som riady, keď syn spustil: Mami, však je pravda, že ženy žijú dlhšie? Tak v tom prípade viem, ako oklamať vek!
Keď budem starý, prezlečiem sa za ženu, aby som žil ešte dlhšie, a dožijem sa veku ako - Jeruzalem! Kým som sa zmohla na akúkoľvek reakciu, zaznelo - pardon, Matuzalem!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať