Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Moja 5r. vnučka rada pozerala superstar. SMS ale nemôže posielať, lebo nevie šoférovať. Nechápali sme to, ale vysvetlila nám to" keď pošlem SMS vyhrám auto a ja predsa neviem šoférovať"
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Toto bolo už trochu väčšie dieťa, pripravovala som bratranca na prijímacie skúšky na strednú školu, dávala som mu diktát. V ňom bolo slovo kikirikí.
On ho napísal kikyriký!!!!
Keď som sa pýtala, prečo, tak povedal, že pre istotu, keď to má zle, tak to budú iba dve chyby, nie štyri!
Aj to štyri napísal štiry.
Naposledy upravil Ivana Š : 10.04.06 at 19:48 Dôvod: veľa slov
0 0
Dank Dank

Dank je offline (nepripojený) Dank

Našla som tuto tému, tak sa tiež podelím. Mám už veľké deti, ale dva výroky môjho staršieho chlapca si pamätám dodnes. Keď bol asi štvrták, mal nový vyučovací predmet - náboženstvo. Raz prišiel zo školy a povedal mi,že ani za svet si nevie vysvetliť tieto dve veci. 1. Na koho strane je Pán Boh keď policajt naháňa zlodeja. A potom mi položil 2. otázku - Mami a Pán Boh je naozaj všade? Aj v trezore? No čo k tomu dodať?
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

Môj syn keď mal asi 3 roky povedal mojej známej, ktorá sa prišla posťažovať na svojho syna v puberte: "Prečo si si takého vyrodila, keď ťa neposlúcha."
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Keďže spomínate výroky a "vývrtky" aj už dospelých detí, pridám aj ja môjho dnes už 28 ročného syna. Ako trojročný dostal šlapacie autíčko, na záhrade som mala krásne kvety rôznych druhov, všetci okolo mi ich obdivovali. Mala som u seba aj moju neterku tiež 3-ročnú. Kým som im vyvárala podľa chúťok, oni sa hrali na dvore a boli dobručkí a veľmi ticho. Keď som vyšla von, takmer som schytala infarkt - všetky kvety vytrhané, odstrihnuté, väčšina aj s korienkami, neter - mladucha, na hlave ako závoj utierku, ktorú zvesila zo šnúry a pripla si ju štipcami a autíčko vyzdobené kvetmi, lebo sa ženili. Úplne nevinne sa ma spýtali - aj tortu si nám na svatbu upiekla?
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

A este som si spomenula na jeden. S maminou sme chodievali kazdu nedelu do kostola. Modlilo sa: Baranok bozi.... a ja som rozumela, ze naramok bozi. Mamy som sa potom vypytovala, ze ako vyzera ten naramok, ktory ma nas Panbozko. Samozrejme nechapala, kym som jej nevysvetlila, ze v kostole vsetci hovoria Naramok bozi. No co, bola som paradnica. Na co kto mysli, to aj pocuje.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Keď sme dostali nový byt, dcéra mala 2,5 roka a syn len 0,5 roka. Keďže nemáme radi horúčavu a paru v kúpeľni, mávame dvere otvorené. Môj manžel sa kúpal a malá sa tmolila okolo. Potom som sa išla kúpať ja a "asistentka" zase nechýbala, ale zrazu zmizla a počula som usedavý plač, až som sa zľakla. Nato prišiel manžel do kúpeľne za mnou a so slzami od smiechu mi vykladal, že malú nevie utíšiť, ako hrozne plače a nakoniec sa dozvedel príčinu. Povedala mu medzi plačom "...mamina má pokazenú pupusúúú... " Dodnes sa na tom zabávame a to bude mať 25 rokov.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Teraz ma napadlo, čo rozprávala moja mamka príhody z obdobia, keď som bola malé dieťa. Raz sme zostali s mladším bráškom na chvíľu sami doma. On mal vtedy asi 3,5 a ja 4,5 roka. Okno bolo poodchýlené, bráško sa nejakým zázrakom vytrepal na parapetnú dosku a otvoril okno dokorán a prechádzala sa medzi vnútornou a vonkajšou parapetou. Susedky, čo sedeli dole na lavičke sa tak zľakli, že jedna z prízemia bežala domov po plachtu, že ho budú chytať /bývali sme na 6.poschodí/ a druhá mu zatiaľ dohovárala /Bola to suseda, ktorá nosila dlšie kučeravé vlasy - poriadne háro na hlave/ - MIRKO, zíď dole z toho okna, spadneš... A môj bráško jej kričí - ČUŠ, TY SUIGA STUAPATÁ... Preložené - STRIGA STRAPATÁ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alušik
Teraz ma napadlo, čo rozprávala moja mamka príhody z obdobia, keď som bola malé dieťa. Raz sme zostali s mladším bráškom na chvíľu sami doma. On mal vtedy asi 3,5 a ja 4,5 roka. Okno bolo poodchýlené, bráško sa nejakým zázrakom vytrepal na parapetnú dosku a otvoril okno dokorán a prechádzala sa medzi vnútornou a vonkajšou parapetou. Susedky, čo sedeli dole na lavičke sa tak zľakli, že jedna z prízemia bežala domov po plachtu, že ho budú chytať /bývali sme na 6.poschodí/ a druhá mu zatiaľ dohovárala /Bola to suseda, ktorá nosila dlšie kučeravé vlasy - poriadne háro na hlave/ - MIRKO, zíď dole z toho okna, spadneš... A môj bráško jej kričí - ČUŠ, TY SUIGA STUAPATÁ... Preložené - STRIGA STRAPATÁ...
A ako to dopadlo s bráškom?
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

A ešte jedna príhoda ma napadla z tohto obdobia - S rodičmi sme chodievali na chalupu v horách. Často sme vídavali srky. Raz sme tak kráčali hore a kúsok od nás, na lúčke sa pásla koza. Môj bráško zahlásil - Jééééj, aha mami, biela srnka...
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Tweety
A ako to dopadlo s bráškom?
Bráško prežil bez ujmy na zdraví. Ja si z tej príhody trošku pamätám - stála som pod oknom a ťahala ho za nohu, nech ide dnu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alušik
Bráško prežil bez ujmy na zdraví. Ja si z tej príhody trošku pamätám - stála som pod oknom a ťahala ho za nohu, nech ide dnu.
Super, niekedy teraz pri spomínaní na takého príhody až husia koža naskakuje, čo všetko sa mohlo stať, deti nevedia rozpoznať nebezpečenstvo a potom to v niektorých prípadoch dopadne katastrofálne.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Starká spomínala, že môj ujo sa modlil: chlieb náš každodenný..a kávičku...
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

ALDA
Starká spomínala, že môj ujo sa modlil: chlieb náš každodenný..a kávičku...
Správne, aj v tom by sa mal ukázať pokrok a realita...
0 0
kendy kendy

kendy je offline (nepripojený) kendy

Môj muž chcel deťom naraz povedať, že sú ako utrhnutí z reťaze a ako z divých vajec a vyšlo mu z toho:
- Vy ste ako z utrhnutých vajec!
Skoro som sa počurala, keď to z neho vypadlo :-)
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

kendy
Môj muž chcel deťom naraz povedať, že sú ako utrhnutí z reťaze a ako z divých vajec a vyšlo mu z toho:
- Vy ste ako z utrhnutých vajec!
Skoro som sa počurala, keď to z neho vypadlo :-)
Tak toto je skvelééééé!!!!
Mám strašný deň, ale už mám lepšiu náladu!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Sesternicin syn nastúpil do škôlky. Išli spinkať na obed a prezliekali sa do pyžamka. Prezlečení išli do postielok v poradí, v akom sa stihli prezliecť. On bol šikovnjejší, tak vyliezol na postieľku, Keďže sa nudil, začal sa hrať so svojím pipíkom. Zrazu vošlo dievčatko, ktoré ho uvidelo a s obrovským krikom a plačom utekalo zo spálne a kričalo, že mu tam niečo narástlo, čo s ním je a on určite zomrie... Chúďa, dúfam, že nebude mať v budúcnosti sexuálne problémy...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Môj syn má teraz také zdvorilostné obdobie, keď ide na potrebu, tak povie: Mami, prosím sa vykakať. Ja mu musím odpovedať: Nech sa páči.
Raz som odbehla do obchodu, keď som sa vrátila, malý stál pred dverami s prekríženými nohami a plakal, že kde som tak dlho, on sa prosí vykakať. Hovorím mu, veď ťa mohol dať ocino. On že veď som mu hovoril, ale on nepovedal nech sa páči, tak som nemohol!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Pozerám posledný superstárovský magazín, v súvislosti s ním ma napadlo:
Keď Peťo Cmorík spieval Čaba, neblázni, starší syn (5,5) bol úplne nadšený. V ďalšom kole spieval niečo iné, na čo Radko zahlásil - kedy bude Cmorík spievať Žaba, neblázni?
0 0
elli elli

elli je offline (nepripojený) elli

Moje male dieta, ked asi stvorrocne videlo vinsovnikov, ktori so sebou mali anjela v dlhom bielom habite a s trochu nepodarenymi kridlami, vykriklo - "Aha, biely batman!"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať