Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
Žanet Žanet

Žanet je offline (nepripojený) Žanet

Ráno keď nosievam syna do škôlky vždy, keď zamykám byt hovorím mu- zavolaj výťah.Dosť som sa čudovala prečo začal na plné hrdlo vykrikovať výťah, výťah....,ale až tak, že mi v ušiach zvonilo. Okríkla som sa po ňom, že na chodbe sa nevykrikuje a zavolala výťah sama/ pravdaže tlačidlom/ a až vo výťahu mi vlastne došlo, že to bol z jeho strany fór veď on ten výťah volal.
0 0
elli elli

elli je offline (nepripojený) elli

Žanet
Ráno keď nosievam syna do škôlky vždy, keď zamykám byt hovorím mu- zavolaj výťah.Dosť som sa čudovala prečo začal na plné hrdlo vykrikovať výťah, výťah....,ale až tak, že mi v ušiach zvonilo. Okríkla som sa po ňom, že na chodbe sa nevykrikuje a zavolala výťah sama/ pravdaže tlačidlom/ a až vo výťahu mi vlastne došlo, že to bol z jeho strany fór veď on ten výťah volal.
No takto so mnou vypiekol moj otec: raz som ho poprosila, aby "postavil vodu na kavu", a ked sa dlho nic nedialo, isla som pozriet do kuchyne a na kavovej doze bol postaveny pohar plny vody...
0 0
Žanet Žanet

Žanet je offline (nepripojený) Žanet

elli
No takto so mnou vypiekol moj otec: raz som ho poprosila, aby "postavil vodu na kavu", a ked sa dlho nic nedialo, isla som pozriet do kuchyne a na kavovej doze bol postaveny pohar plny vody...

Musím uznať perfektný humor,na takých ľudí sa ani hnevať nedá asi ma to čaká aj s tým mojím malým.
0 0
elli elli

elli je offline (nepripojený) elli

Žanet
Musím uznať perfektný humor,na takých ľudí sa ani hnevať nedá asi ma to čaká aj s tým mojím malým.
Raz sa mi zdalo, ze niekto klope, isla som otvorit - a nik. Na to moje dieta poznamenalo - to asi budu Vianoce, ved vsade hovoria, ze vianoce klopu na dvere...

Ak ma tvoj syn podobny zmysel pre humor ako moja dcera, uzijes si kopec srandy. Ale nakoniec prides na to, ze ked sa smejes, nemozes sa sucasne aj hnevat, a vela neprijemnosti a moznych hadok sa skonci smiechom skor nez vobec zacnu :-)
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

pridávam
moja sestra ma dvoch strasne neposedných synov,raz boli spolu u babky
sestra zle stupila a roztrhla si cizmu a na potvoru vonku este zacalo prsat tak jej babka poradila nech si na nohu da mikroternovy sacok.Preslo niekolko dni a isli spolu do mesta, nasadli na autobus a jeden z nich jej hovorí ,, mami más sacok v cizme lebo vonku prsi ,,
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Moja vnučka mala dlho svoj slovník. Ua = veľká, Bia = babka, ja áno? = môžem?, ja nie ?= nemôžem?, jája = cica atď. Raz oznámila: Bába, jája ham tu. Preložené: dievčatko, mačička ma pohrýzla tuto.

Jej slovník mal logiku, ovšem bolo potrebné rozumieť mu. To jej však neprekážalo, aby mala pusu otvorenú od rána do večera. Dcéra sa občas sťažovala, že ju už bolia uši. Vtedy som si spomenula na časy, keď bola ona malá. Tiež nevedela zatvoriť pusu a nepovedala len to, čo nevedela.

Ovšem raz prišiel deň, keď sa bia zmenila na babku. Musím priznať, že mi bolo trochu smutno. Moja vnučka totiž opäť vyrátla, bola zrelšia, rozumnejšia a trochu staršia. Dnes má päť rokov a je veľká baba.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Napadol ma príbeh môjho kolegu vtedy s 5-ročnou dcérkou:
Kolega sa sprchoval, niekto zazvonil, bola to suseda a pýtala, či je ocko doma, malá odpovedala: áno a súčasne otvorila kúpeľňu, kde jej ocko stál v adamovom rúchu. Zostal zaskočený, zobral uterák a zakryl sa, malá zlovala: ocko prečo si zakrývať riťku?.. v roztržení si zobral malý uterák a zakryl sa, ale tem mu zakryl iba zadnú časť . Suseda tiež zaskočená iba dodala..fešák
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Bola som na kúpalisku v sedacom bazéne, keď som vychádzala von z vody, tak som pomaly plávala k brehu, potom som si kľakla a postupne sa postavila.
Na schodoch sedelo také zlatučké asi 5-ročné dievčatko,,pozaralo na mňa..ako som sa postupne vynárala..ke´d som sa pred ňu postavila, zahlásila.teta ty si ale veľká..jasné, že ma to potešilo..odvtedy si hovorím veľká a nie tučná a pod.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

ALDA
Bola som na kúpalisku v sedacom bazéne, keď som vychádzala von z vody, tak som pomaly plávala k brehu, potom som si kľakla a postupne sa postavila.
Na schodoch sedelo také zlatučké asi 5-ročné dievčatko,,pozaralo na mňa..ako som sa postupne vynárala..ke´d som sa pred ňu postavila, zahlásila.teta ty si ale veľká..jasné, že ma to potešilo..odvtedy si hovorím veľká a nie tučná a pod.
...no moje deti mali tiež čosi podobné... Pomáhali mi s praním a vešaním. Keď som začala vešať spodné prádlo, opýtali sa ma: Mami, prečo máš také tučné gaťky???
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Moj syn ma teraz 11 rokov. Od malicka strasne tuzil po surodencovi. Ked mal asi tak 4-5, sa pytal babky kolko sa caka na babatko. Babka mu odpovedala, ze 9 mesiacov a on rozculene odpovedal:"Vidis a my cakame uz 5 rokov a nic."
0 0
kendy kendy

kendy je offline (nepripojený) kendy

Môj muž zobral malého pod takú striešku keď začalo pršať a povedal:
- Poď sem, dáme pršiplášť.
Malý pozrel pod tú striešku a vypleštil naňho oči:
- Sem dáme pršiplášť????
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

elli
No takto so mnou vypiekol moj otec: raz som ho poprosila, aby "postavil vodu na kavu", a ked sa dlho nic nedialo, isla som pozriet do kuchyne a na kavovej doze bol postaveny pohar plny vody...
Mne sa toto podarilo s manželom, keď ho bolela hlava. Pýtal si nejakú tabletku na hlavu, tak som mu dala ibuprofen doslova na hlavu. Aspoň sa začal usmievať...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Moja sestra Katka raz načúvala rozhovoru rodičov, poznamenali, že no to je katastrofa, vpadla do izby s plačom - no hádam KATKASTROFA!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Trojročná neterka sa konečne naučila hovoriť "R". Teraz ho pchá všade, aj kde netreba. Nedávno z nej vyliezla veta: Včera som bora sratá. (zlatá)

Dva a polročný synček za líže zízatko.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Na dedine, kam som ako dieta chodievala cez prazdniny bola jedna dievcicka, ktora tiez mala problem s "r" ... a teda obycajne na vyzvu: povedz "skrina" odpovedala "kasňa" ale potom ked sa naucila, tak potom aj "špoRheR" mali doma namiesto pece
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Ďakujem veľmi pekne, dobre som sa zasmiala,
pridám aj ja môj syn dnes už 16 ročný mal strašne veľa výrokov tak aspon niektoré: dostal som táký veľký chuť malinový - sirupová voda
maminka neboj sa nie si tučná si len zle narastená
a nemal rád oblečený bôb - teda zelenú fazuľu - neje ju doteraz
veď ja som aj tak najlepší z nás
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Keď bol syn trochu menší, niekde započul výraz "gumová Anča" a rôzne komentáre okolo toho. Onedlho mal manžel sviatok, a ktosi sa spýtal syna, že čo dá tatinovi k narodeninám, a on hovorí že "gumovú Annu". Nám to prišlo strašne smiešne, lebo on nechcel povedať "Anču", veď to je škaredo, no nie?
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Minule k nám prišla svokra a môj syn /4 roky/ sa jej opýtal :
"Starká, kedy umrieš ?!
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
nika.sum
Moj syn ma teraz 11 rokov. Od malicka strasne tuzil po surodencovi. Ked mal asi tak 4-5, sa pytal babky kolko sa caka na babatko. Babka mu odpovedala, ze 9 mesiacov a on rozculene odpovedal:"Vidis a my cakame uz 5 rokov a nic."
Aj ja som musela minulý týždeň riešiť problém súrodencov. Synovca som brala zo škôlky a v tom mi zahlásil, že aj on bude mať sestričku, ako jeho spolužiak. Hovorím mu: " Ale do nemocnice kúpiť sestričku nemôže ísť maminka sama, a keď vás tato opustil, tak s kým pôjde? " Dostala som vskutku brilantnú odpoveď: " Však dedo ju tam môže vziať, nie?!"
Ja som skoro z bicykla padla a tému som radšej zahovorila
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Super téma, pridám sa aj ja.
Keď mala moja dcéra 6 rokov, tak sme kúpili steršiemu manželskému páru , ktorý ju opatroval(nemohla chodiť do škôlky),k vianociam knihu. Ona ako prváčka vpísala venovanie. Ja som si to nepozrela a darovali sme knihu s takýmto venovaním:
Milej tete Martuške a ujovi pakovi (malo byť Paľkovi) venuje Adrianka.
Zobrali to s humorom, ale mne do smiechu nebolo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať