Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ja si z detstva pamätám, v kostole sa spievala pesnička - pred Tebou sa v prach koríme... Ja som počula - pred Tebou sa traktoríme, tak som sa mamy vypytovala, čo má Boh s traktormi spoločné, dodnes sa na to nezabudlo, myslím že tie francúzske vtáky sa budú tiež s dcérou ťahať
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Známa vzala vnučku ,ktorá s rodičmi kostol nenavštevovala ,1 x do kostola.
V posvätnom tichu, kráčajúc po kostole malá
zbadala ukrižovaného Ježiša a na plné hrdlo skríkla:
"Babi ,to keré hovado mu urobilo."
Nuž všelijaké situácie nám deti pripravia.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

A babka ešte do toho kostola chodí???
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Tá malá má v podstate pravdu. Bolo to hovado, čo to urobilo.
0 0
kendy kendy

kendy je offline (nepripojený) kendy

Aj ja poznám, že detičky v kostole spievali miesto: spíname ručičky - špinavé ručičky :-D
0 0
gata gata

gata je offline (nepripojený) gata

ja si vediem denniček s vyrokmi mojich troch dcer....a jeden pre pobavenie pustim do eteru...

3 rocna dcerka sa ma jeden vecer velmi dolezito opytala " mama az budem velka aj ja budem matfuzatu pupulku ako ty???"
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Moja neter keď mala tak 4 roky si kreslila na druhom konci stola a sama pre seba si vravela: To je ujo, a tu má vtáka.... Keď sme sa pribehli pozrieť čo to kreslí uvideli sme na obrázku uja a na pleci mu sedel papagáj.
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

A "rebeka" rastie aj z mojej 2-ročnej dcérky, ktorá už veľmi pekne rozpráva. Raz som pred ňou vravela manželovi, že bola celý deň dobrá a ona na to: Maminka netáraj....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

dogicka
A "rebeka" rastie aj z mojej 2-ročnej dcérky, ktorá už veľmi pekne rozpráva. Raz som pred ňou vravela manželovi, že bola celý deň dobrá a ona na to: Maminka netáraj....
A určite si nehovorila pravdu však?Bola v práve.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Vnúčik pri oslave svojich narodenín sa spýtal: teraz mám 5 rokov a kedy budem mať pätnásť?.Odpovedla som , že za desať rokov a to ja tu už nebudem, reakcia:..a kde budeš na cintoríne zakopaná..ale keby si nefajčila ešte by si tu bola.. A keď som si ta terase zapálila, tak vnučka kričala: deduško babina zasa fajčuje a je chorá. Takto som oslavovala ich 5 rôčkov.


Môj syn, keď mal asi 3 roky, niečo od mňa chcel..odpovedala som, že sa idem ešte vycikať, nech vydrží. Keď som vyšla, tak mi povedal, že klamem..na tázku prečo odpovedal: lebo si necikala, ale kakala, pretože si mala nôžky naopak..
musela som mu vysvetliť, že chlapci cikajú po stojačky a dievčatká musia sedieť.../špehoval ma popod dvere/.

Keď som čalaka tretieho potomka, starší mal 8 a mladší 6 rokov. Dohadovali sa, ako sa bábätko narodí..starší tvrdil, že mamičke rozrežú brúško a bábo vyberú, mladší zahlasil: mami kúpme si na balkon radšej koňa..ja už bábo nechcem. Nakoniec som mala cisársky.. a jasné, že starší bol múdry a povedal: ty krpec ani nevieš ako sa rodia deti.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ALDA
Vnúčik pri oslave svojich narodenín sa spýtal: teraz mám 5 rokov a kedy budem mať pätnásť?.Odpovedla som , že za desať rokov a to ja tu už nebudem, reakcia:..a kde budeš na cintoríne zakopaná..ale keby si nefajčila ešte by si tu bola.. A keď som si ta terase zapálila, tak vnučka kričala: deduško babina zasa fajčuje a je chorá. Takto som oslavovala ich 5 rôčkov.


Môj syn, keď mal asi 3 roky, niečo od mňa chcel..odpovedala som, že sa idem ešte vycikať, nech vydrží. Keď som vyšla, tak mi povedal, že klamem..na tázku prečo odpovedal: lebo si necikala, ale kakala, pretože si mala nôžky naopak..
musela som mu vysvetliť, že chlapci cikajú po stojačky a dievčatká musia sedieť.../špehoval ma popod dvere/.

Keď som čalaka tretieho potomka, starší mal 8 a mladší 6 rokov. Dohadovali sa, ako sa bábätko narodí..starší tvrdil, že mamičke rozrežú brúško a bábo vyberú, mladší zahlasil: mami kúpme si na balkon radšej koňa..ja už bábo nechcem. Nakoniec som mala cisársky.. a jasné, že starší bol múdry a povedal: ty krpec ani nevieš ako sa rodia deti.
No, to som sa nachichuňala, zlatí a milí vnúčikovia.
Naposledy upravil Tweety : 10.05.06 at 14:05
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
katkasabka
Juj 100 bodov tejto teme super sa bavím, lebo som ju objavila až teraz a vidím že som o veľa prišla.
Aj ja pridavam jeden aktualny z nedele deti mali v zbore zaspievat - sily zdroj a ja počúvam čo to oni spievajú, a oni spustili - silný zdroj.
tak som sa zasmiala ja aj rodičia.
Ja som počula podobné s modlením detí na náboženstve Otčenáš, miesto:
" Chlieb náš každodenný daj nám dnes" sa pekne pred pánom farárom modlili:
" Chlieb náš každodenný, daj nám JESŤ!"

(Keby som nezbadala ten preklep: miesto chlieb som mala chliev, mohla som to rovno poslať medzi preklepy)
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Suhlasím, veľmi milá téma, rozhodla som sa prispieť výrokom môjho 5 ročného Adama.
V kuchyni som varila obed a počúvala rádio, Adam sa vedľa v izbe hral. V rádiu práve bežala reklama cestovnej kancelárie, ktorá ponúkala zájazd, kde dieťa je zdarma. Adam pribehol do kuchyne a vydesene povedal: Mamči počula si " dieťa zdarma" všakže ma nepredáte!?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

ludmilla
Suhlasím, veľmi milá téma, rozhodla som sa prispieť výrokom môjho 5 ročného Adama.
V kuchyni som varila obed a počúvala rádio, Adam sa vedľa v izbe hral. V rádiu práve bežala reklama cestovnej kancelárie, ktorá ponúkala zájazd, kde dieťa je zdarma. Adam pribehol do kuchyne a vydesene povedal: Mamči počula si " dieťa zdarma" všakže ma nepredáte!?
Ale tie reklamy sú pravdivé. Ja som si tak z prvej dovolenky s manželom tiež doniesla " dieťa zdarma".
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel
Ale tie reklamy sú pravdivé. Ja som si tak z prvej dovolenky s manželom tiež doniesla " dieťa zdarma".
Chúďa malé,muselo sa poriadne vyľakať.
A na tých dovolenkách,treba viac spoznávať krajinu
ako šantiť:p :p :p .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Melnick
Chúďa malé,muselo sa poriadne vyľakať.
A na tých dovolenkách,treba viac spoznávať krajinu
ako šantiť:p :p :p .
Nevieš, že šikulky a šikulovia, všetko stíhajú.:p
0 0
kacena kacena

kacena je offline (nepripojený) kacena

som aká som ....
Čo sa týka tých detských motlitbičiek , naša babka bola dlho chorá a bola v nemocnici , tak sme sa raz večer s mojím trojročným synčekom išli pomodliť za jej uzdravenie. Niekedy v tom období sme pozerali v telke rozprávku o princovi Bajajovi ako zabil draka , takže môj synček mal ešte plnú hlavu dojmov a zahrnul to aj do svojej motlidby.
Znelo to takto : ,, Anjeličku môj strážničku , opatruj moju babičku , aby bola zdravá ...... aby ma posluchala a aby zabila draka v jame.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Moja sesternica sa modlila: ,, Anjeličku môj strážničku , opatruj našu chladničku...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nika
Moja sesternica sa modlila: ,, Anjeličku môj strážničku , opatruj našu chladničku...
Nika , Ty si moja sesternica? :p
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Melnick
Nika , Ty si moja sesternica? :p
Možno . Ale ona nie je z Ružomberku. Asi je vás takých papáčov viac
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať