Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dovolila som si vybrať niečo z tvojho príspevku Nandy : Skôr by som povedal, že to očkovanie je riadne fiasko. Som zvedavý, koľko bude celková zaočkovanosť koncom leta, lebo táto umelá pandémia a skúška poslušnosti sa nedá živiť donekonečna.
lebo tvrdiť, že je to umelá pandémia je trocha silné tvrdenie.
Pridám len jeden príbeh z mála https://ahojmama.pravda.sk/clanky/ro...rikovy_box:kto také niečo nezažije nikdy nepochopí. Myslím si, že trocha pokory k životu( a nie len k tomu svojmu) by nezaškodilo.
Naposledy upravil Tweety : 02.06.21 at 11:11
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja ti nevím Karle, ale čo je to pandémia je presne zadefinované. Prečo sa to teda volá pandémia, keď podľa odborníkov z daného oboru /nie podľa mňa/ to nespĺňa dané ukazovatele pandémie, aby sa to mohlo nazývať pandémiou?
K príbehu. Takých príbehov sú desaťtisíce a len zlomok sa týka Covidu. Umieranie je súčasť života a každý sa s tým musíme vyrovnať /a to nehovorím iba o vlastnom živote, čo človek dokáže ešte lepšie znášať ako život blízkeho človeka/.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Dovolila som si vybrať niečo z tvojho príspevku Nandy : Skôr by som povedal, že to očkovanie je riadne fiasko. Som zvedavý, koľko bude celková zaočkovanosť koncom leta, lebo táto umelá pandémia a skúška poslušnosti sa nedá živiť donekonečna.
lebo tvrdiť, že je to umelá pandémia je trocha silné tvrdenie.
Pridám len jeden príbeh z mála https://ahojmama.pravda.sk/clanky/ro...rikovy_box:kto také niečo nezažije nikdy nepochopí. Myslím si, že trocha pokory k životu( a nie len k tomu svojmu) by nezaškodilo.
Tiez pridam "pribeh" alebo teda skor clanok https://mynitra.sme.sk/c/22056909/v-...-chripkou.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
Dovolila som si vybrať niečo z tvojho príspevku Nandy : Skôr by som povedal, že to očkovanie je riadne fiasko. Som zvedavý, koľko bude celková zaočkovanosť koncom leta, lebo táto umelá pandémia a skúška poslušnosti sa nedá živiť donekonečna.
lebo tvrdiť, že je to umelá pandémia je trocha silné tvrdenie.
Pridám len jeden príbeh z mála https://ahojmama.pravda.sk/clanky/ro...rikovy_box:kto také niečo nezažije nikdy nepochopí. Myslím si, že trocha pokory k životu( a nie len k tomu svojmu) by nezaškodilo.
Tiez pridam "pribeh" alebo teda skor clanok https://mynitra.sme.sk/c/22056909/v-...-chripkou.html
Porovnávať chrípku s covidom sa ti zdá rovnocenné? Pozri počet úmrtí v jednom a druhom prípade.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Porovnávať chrípku s covidom sa ti zdá rovnocenné? Pozri počet úmrtí v jednom a druhom prípade.
Ak vezmeme do uvahy ten psychicky tlak na mnohych (hlavne starsich) ludi, sirenie strachu a pod. pride mi to uuuplne primerane.
Ako to bolo, jeden sa rata za 4roch?!
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Si niekedy pripadám ako u yebnutých...
Točíte tu o tom alebo hentom. No ste zdraví, takže mi to príde také od veci.

Zaujímavé je, že očkovanie proti rakovine krčka maternice sa schvaľuje, no iné očkovanie je škodlivé.

...apropo, každý pozná niekoho, čo prekonal (prípadne umrel) nejakú vážnejšiu chorobu... či?
Choďte sa pozrieť na okno oddelenie, choďte sa pozrieť na pľúcne...choďte sa pozrieť do kúpeľov. Potom si mudrujte....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

2. vlna pominula tak hvézdy zas vystrkujú rožky.....

už dostali spútnika...som naozaj zvedavý, koľkí sa ním teda dajú zaočkovať....

lebo vraj 500 000 naň netrpezlivo čaká ....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Však sa pozri koľkí. Dnes ráno okolo 1300, podľa mňa ešte zaočkujú zopár detí a očkovanie nateraz skončilo.
Kto sa nechcel doteraz, ten sa nechce.

PS pre oného: to, že sa tu cítiš ako u ye.... je tvoj problém.
Odkiaľ chodíš na tie sprostosti, že sme všetci zdraví? Len preto, že tu "neumierame a nejojkáme"???

Ak to beriem doslovne, tak vzhľadom na pokrok v medicíne a citlivosť a rôznorodosť vyšetrovacích metód, tak zdravý človek už asi ani neexistuje, a ten, čo si to myslí má prinajmenšom narcistickú poruchu osobnosti :-)

"Zdravý" je jedine ten, ktorý nechodí k lekárovi, dovtedy, kým nezačne.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon

PS pre oného: to, že sa tu cítiš ako u ye.... je tvoj problém.
Odkiaľ chodíš na tie sprostosti, že sme všetci zdraví? Len preto, že tu "neumierame a nejojkáme"???
Ty si ich kráľom....
...a zdravý tiež veľmi nebudeš, o čom svedčia tie drísty, čo tu pravidelne dávaš.

....minule si písal, že si dobrý šofér...no o pár dní si sa vydrbal na bajku.
Snáď pochopíš opileckym rozumom, na čo narážam.
Raz ťa sekne a potom ťa prejdú frajerinky...
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon

PS pre oného: to, že sa tu cítiš ako u ye.... je tvoj problém.
Odkiaľ chodíš na tie sprostosti, že sme všetci zdraví? Len preto, že tu "neumierame a nejojkáme"???
Ty si ich kráľom....
...a zdravý tiež veľmi nebudeš, o čom svedčia tie drísty, čo tu pravidelne dávaš.

....minule si písal, že si dobrý šofér...no o pár dní si sa vydrbal na bajku.
Snáď pochopíš opileckym rozumom, na čo narážam.
Raz ťa sekne a potom ťa prejdú frajerinky...
V takom počasí, v akom som sa v nedeľu vydrbal by si ty nedokázal prejsť pešo ani o palici /nič v zlom/. Prietrž, dážď, vetrisko do ksichtu a blatistá cesta od nákladiakov....
Ináč, tých kráľov tu máš akosi moc, raz podliak, raz tweety, raz ja, raz ukradnutý samopal, potom zas iní....
Opilecký rozum, to je vaša rodinná diagnóza, tak si ju nechaj.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Raz darmo...nepochopil si.
Ale nečudujem sa...čo iné sa dá čakať od prepitej oravskej svinskej hlavy.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Raz darmo...nepochopil si.
Ale nečudujem sa...čo iné sa dá čakať od prepitej oravskej svinskej hlavy.
Dedo, ty si myslíš, že na bicykli sa šoféruje?
Však ty máš len vygumovaný zelený /od plesne/ mozog.
:-)))))))))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Zaujímavé je, že očkovanie proti rakovine krčka maternice sa schvaľuje, no iné očkovanie je škodlivé.
Ale prečo to tak berieš, ja nie som antivaxer ani nic podobne. Ale je to kazdeho osobna vec.
Ale vies co z duse neznasam? NATLAK, KLAMSTVO a POKRYTECTVO. Jednoducho sa nad to nedokazem len tak povzniest.
mmch nemam v sebe ziadnu nepovinnu vakcinu, ani HPV.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Znovu sa zopakujem:
1. je to povinné?
Ak nie, tak je to na každom jednotlivcovi.
Ja aj moje deti máme všetky povinné očkovania.

Ináč, vakcína proti HPV je tiež na báze mRNA na dočasné povolenie?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mozno by nebolo zle aby si dali pozor ludia s chorym srdcom https://www.ta3.com/clanok/202427/iz...akcinou-pfizer
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
Raz darmo...nepochopil si.
Ale nečudujem sa...čo iné sa dá čakať od prepitej oravskej svinskej hlavy.
Dedo, ty si myslíš, že na bicykli sa šoféruje?
Však ty máš len vygumovaný zelený /od plesne/ mozog.
:-)))))))))))
Nepochopil a nepochopí cocutek z Oravy.
Raz si yebnuty, navždy yebnuty aj ostaneš.
Ocuj zasran, to čo ja som zabudol, to sa ty nikdy nenaucis.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
buchač
Raz darmo...nepochopil si.
Ale nečudujem sa...čo iné sa dá čakať od prepitej oravskej svinskej hlavy.
Dedo, ty si myslíš, že na bicykli sa šoféruje?
Však ty máš len vygumovaný zelený /od plesne/ mozog.
:-)))))))))))
Nepochopil a nepochopí cocutek z Oravy.
Raz si yebnuty, navždy yebnuty aj ostaneš.
Ocuj zasran, to čo ja som zabudol, to sa ty nikdy nenaucis.
Skoro každý tvoj príspevok "na niekoho" je v tom zmysle, že nepochopil.
Baví ťa to?
Radšej zavolaj niekoho nech ťa zaplienkuje, lebo v noci pôjdeš zase "nie bomby", ale vodopády.
:-)))))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
Mozno by nebolo zle aby si dali pozor ludia s chorym srdcom https://www.ta3.com/clanok/202427/iz...akcinou-pfizer
Preco tu asi tieto info meskaju?! Uz som to citala..mozno 1,5mesiaca nazad...
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Lui, neviem. Aj ja som to citala uz davnejsie.
Predvcerom som citala napr. ze letecke spolocnosti sa "tesili" ze budu lietat s ockovanymi a teraz po tych trombozach ockovanych na palubu nechcu, lebo vo vzduchu sa riziko zvysuje a nechcu mat na palube kolabujucich ludi. Takze skor neockovanych a zvazuju ine moznosti.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lujza.j
anet
Mozno by nebolo zle aby si dali pozor ludia s chorym srdcom https://www.ta3.com/clanok/202427/iz...akcinou-pfizer
Preco tu asi tieto info meskaju?! Uz som to citala..mozno 1,5mesiaca nazad...
Štátnu kasu treba naplniť, niekto musí naplniť. Alebo transparentne zabezpečiť, zdôvodniť miznutie obsahu až k bezodnému dnu kasy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať