Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Konštatovanie, konštatovanie....nič viac.
Ono nik netvrdí, že sa poniektoré udalosti nestali (sú dohľadateľné)...ale na druhej strane tie údaje ohľadom hydiny hádžu vždy na tento zoznam.
Alebo berme v úvahu, že tie vtáky boli vytrieskané. Čo ak k tomu došlo z dôvodu vtáčej chrípky ?
Že pri tých bodoch nie je ani jeden link, tak to je už typická klasika.

...a inak, akú má výpovednú hodnotu táto informácia pre našinca ? Pre mňa osobne je to asi tak zaujímavé ako pre nejakého američana výskyt prasacieho moru na Slovensku.
1 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Nechápem ceny mäsa. Včera som kupoval v akcii bôčik s kožou a karmenádla bez kosti bola o 60 centov na kilo lacnejšia.Zdá sa že pre chudobu bude pliecko, karmenádla a stehno a pre boháčov bôčik a slanina.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lubko6394
Nechápem ceny mäsa. Včera som kupoval v akcii bôčik s kožou a karmenádla bez kosti bola o 60 centov na kilo lacnejšia.Zdá sa že pre chudobu bude pliecko, karmenádla a stehno a pre boháčov bôčik a slanina.
No, to si zistil dosť neskoro lebo cena bôčika išla hore už dávnejšie. NIekde ho predávali aj za 6,50€, čo bolo dosť vysoko nad plieckom, stehnom, karé. Nehovorím, že je to zlá časť svine ale až taká drahá by nemusela byť.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lubko6394
Nechápem ceny mäsa. Včera som kupoval v akcii bôčik s kožou a karmenádla bez kosti bola o 60 centov na kilo lacnejšia.Zdá sa že pre chudobu bude pliecko, karmenádla a stehno a pre boháčov bôčik a slanina.
možno bôčik bol slovenský a kare a pliecko zo zahraničia (dotovaný)
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nie možno, ale určite.
Minule som tak pozeral ceny...bolo mi vysvetlené, že lacnejšie stehno je zo Španielska a to drahšie zo Slovenska.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Podporovať slovenských výrobcov a uprednostňovať spotrebu ich výrobkov je proti zásadám EU, ale ak nemecký štát zaháji masívnu podporu spotreby nemeckých potravín "zásady 5D" to je v poriadku, to sú asi tie ich "desaťročia nenaplnené sny" A teraz mi daj ty ynteligent neužitočné.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
Ale šak veď nik netvrdí, že je to konšpi.
Veď dajte príslušné linky a potom sa bavme o tom, čo je hoax a čo je konšpi, a čo je realita.

Napríklad som si dohľadal (z toho zoznamu) haváriu lietadla alebo vykoľajený vlak.
Lietadlo drblo, pilotovala ho dievčina vo veku 30 rokov...pristávanie v danej lokalite je ale o držku. To tá čajočka urobila nálet v štýle kamikadze na zemiakovú továreň ???
Vlaky sa vykoľajujú bežne. Vlak prevážal hydinu a nejaký kohút sa hodil pod mašinu ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
lubko6394
Nechápem ceny mäsa. Včera som kupoval v akcii bôčik s kožou a karmenádla bez kosti bola o 60 centov na kilo lacnejšia.Zdá sa že pre chudobu bude pliecko, karmenádla a stehno a pre boháčov bôčik a slanina.
No, to si zistil dosť neskoro lebo cena bôčika išla hore už dávnejšie. NIekde ho predávali aj za 6,50€, čo bolo dosť vysoko nad plieckom, stehnom, karé. Nehovorím, že je to zlá časť svine ale až taká drahá by nemusela byť.
Môžem osrať svininu na 6,50. Za 5,30 som minule v ČR kupoval hovädzí pupok, proste niečo ako močing /kližka/. Každopádne Akákoľvek bravčovina nemá cenu vyššiu ako tých 6,50-a to jedine "panenka".
Za 8 eur/kg mám s prehľadom kvalitnú hovädzinku. Za kuracinu by som nedal viac ako 3 eurá aj keby za mňou kričala, ale videl som už kuracinu za 8,50, CHORÉ, CHORÉ, CHORÉ.
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
lujza.j
Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
Ale šak veď nik netvrdí, že je to konšpi.
Veď dajte príslušné linky a potom sa bavme o tom, čo je hoax a čo je konšpi, a čo je realita.

Napríklad som si dohľadal (z toho zoznamu) haváriu lietadla alebo vykoľajený vlak.
Lietadlo drblo, pilotovala ho dievčina vo veku 30 rokov...pristávanie v danej lokalite je ale o držku. To tá čajočka urobila nálet v štýle kamikadze na zemiakovú továreň ???
Vlaky sa vykoľajujú bežne. Vlak prevážal hydinu a nejaký kohút sa hodil pod mašinu ?
Desiatky požiarmi zničených potravinárskych fabrík a milióny mŕtvych zvierat a ty si vyberieš vláčik, lietadielko a kohútika.
Argumenty ako Grétka.
2 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nájdené na FB a máš aj fotky, aj články, tak pokračuj, citujem:
Tá malá žltá vec je buldozér.
https://www.wind-watch.org/.../grave...-the-green.../
https://www.bloomberg.com/.../wind-turbine-blades-can-t...
Naposledy upravil kukučka : 07.07.22 at 22:20
291683707_5799926873354230_4800287903816840391_n.jpg  
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
lujza.j
Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
Ale šak veď nik netvrdí, že je to konšpi.
Veď dajte príslušné linky a potom sa bavme o tom, čo je hoax a čo je konšpi, a čo je realita.

Napríklad som si dohľadal (z toho zoznamu) haváriu lietadla alebo vykoľajený vlak.
Lietadlo drblo, pilotovala ho dievčina vo veku 30 rokov...pristávanie v danej lokalite je ale o držku. To tá čajočka urobila nálet v štýle kamikadze na zemiakovú továreň ???
Vlaky sa vykoľajujú bežne. Vlak prevážal hydinu a nejaký kohút sa hodil pod mašinu ?
opýtaj sa jej, koľko sa otvorilo za posledný rok nových fariem, distribučných centier a potravinárských závodov......ani nemusia byť záhadne ......len tak, úplne normálne..

a ako to ničenie riadi vláda....keď to tam teda uvádzajú...
.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Konštatovanie, konštatovanie....nič viac.
Ono nik netvrdí, že sa poniektoré udalosti nestali (sú dohľadateľné)...ale na druhej strane tie údaje ohľadom hydiny hádžu vždy na tento zoznam.
Alebo berme v úvahu, že tie vtáky boli vytrieskané. Čo ak k tomu došlo z dôvodu vtáčej chrípky ?
Že pri tých bodoch nie je ani jeden link, tak to je už typická klasika.

...a inak, akú má výpovednú hodnotu táto informácia pre našinca ? Pre mňa osobne je to asi tak zaujímavé ako pre nejakého američana výskyt prasacieho moru na Slovensku.
kukučka
buchač
lujza.j
Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
Ale šak veď nik netvrdí, že je to konšpi.
Veď dajte príslušné linky a potom sa bavme o tom, čo je hoax a čo je konšpi, a čo je realita.

Napríklad som si dohľadal (z toho zoznamu) haváriu lietadla alebo vykoľajený vlak.
Lietadlo drblo, pilotovala ho dievčina vo veku 30 rokov...pristávanie v danej lokalite je ale o držku. To tá čajočka urobila nálet v štýle kamikadze na zemiakovú továreň ???
Vlaky sa vykoľajujú bežne. Vlak prevážal hydinu a nejaký kohút sa hodil pod mašinu ?
Desiatky požiarmi zničených potravinárskych fabrík a milióny mŕtvych zvierat a ty si vyberieš vláčik, lietadielko a kohútika.
Argumenty ako Grétka.
Ty si celá Grétka...ešte keby si tak poriadne čítala.
Alebo si nepochopila text tak ako ona, postihnutá ???

Ešte je tu otázka...KTO ničí tie fabriky a kántri zvieratá ?
Naposledy upravil buchač : 05.07.22 at 14:49
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Budete jesť chrobáčiky a nie kohútiky.
Samozrejme, že vtáčia chrípka, nevieš hľadať.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Nájdené na FB a máš aj fotky, aj články, tak pokračuj, citujem:
Tá malá žltá vec je buldozér.
https://www.wind-watch.org/.../grave...-the-green.../
https://www.bloomberg.com/.../wind-turbine-blades-can-t...
Oba linky sú nefunkčné...ale poteším ťa v tom, že dávno som tento obrázok videl.
Ide o zasypávanie časti turbín niekde v prdely.

...a teraz čo ja stým, alebo my na Slovensku ?
Mňa serie to, čo sa deje tu na Slovensku. Mňa serie, ako s nami vydrbáva EU. Mňa serie, že Slovensko sa musí podvoľovať diktátu zo strany silnejších krajín...

Takže teba serondí, že niekde v Afrike nedodržujú ekológiu. no mňa serie, že EU to s tou našou až preháňajú. Na jednej strane, pomaly nové auto, nevyhovie EK a na druhej strane sa ide kúriť uhlím...
...a dalo by sa pokračovať.

Takže nie je veľmi vhodné dávať kadejaké onačiny zo sveta...venuj sa radšej Slovensku, lepšie urobíš.
0 0
paul13 paul13

paul13 je offline (nepripojený) paul13

dôchodca
Ktorý je ten dedek - Biden, či Putin?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Konštatovanie, konštatovanie....nič viac.
Ono nik netvrdí, že sa poniektoré udalosti nestali (sú dohľadateľné)...ale na druhej strane tie údaje ohľadom hydiny hádžu vždy na tento zoznam.
Alebo berme v úvahu, že tie vtáky boli vytrieskané. Čo ak k tomu došlo z dôvodu vtáčej chrípky ?
Že pri tých bodoch nie je ani jeden link, tak to je už typická klasika.

...a inak, akú má výpovednú hodnotu táto informácia pre našinca ? Pre mňa osobne je to asi tak zaujímavé ako pre nejakého američana výskyt prasacieho moru na Slovensku.
kukučka
Budete jesť chrobáčiky a nie kohútiky.
Samozrejme, že vtáčia chrípka, nevieš hľadať.
Jasnéééé...ty nie, lebo vo Švajcu budú padať pečené holuby priamo do huby.
Vidno, že fakt nečítaš predchádzajúce príspevky a melieš si len svoje....a ideš jak gáter. Síce som len dedukoval, ale predsa len správne. Nehľadal som, nechcelo sa mi...mám aj inú robotu.
Pche...dievča, na mňa nemáš.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

že mládež.....
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/20...pBv986H6EjHa6k
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
buchač
Konštatovanie, konštatovanie....nič viac.
Ono nik netvrdí, že sa poniektoré udalosti nestali (sú dohľadateľné)...ale na druhej strane tie údaje ohľadom hydiny hádžu vždy na tento zoznam.
Alebo berme v úvahu, že tie vtáky boli vytrieskané. Čo ak k tomu došlo z dôvodu vtáčej chrípky ?
Že pri tých bodoch nie je ani jeden link, tak to je už typická klasika.

...a inak, akú má výpovednú hodnotu táto informácia pre našinca ? Pre mňa osobne je to asi tak zaujímavé ako pre nejakého američana výskyt prasacieho moru na Slovensku.
kukučka
Budete jesť chrobáčiky a nie kohútiky.
Samozrejme, že vtáčia chrípka, nevieš hľadať.
Jasnéééé...ty nie, lebo vo Švajcu budú padať pečené holuby priamo do huby.
Vidno, že fakt nečítaš predchádzajúce príspevky a melieš si len svoje....a ideš jak gáter. Síce som len dedukoval, ale predsa len správne. Nehľadal som, nechcelo sa mi...mám aj inú robotu.
Pche...dievča, na mňa nemáš.
Nikto normálny neuvažuje, že pečené holuby budú padať z neba. Ale ak človek odpracuje 168 hodín mesačne HOCIJAKEJ práce, nemal by živoriť. A je smutné, že tu živoria ľudia, ktorí pracujú aj odbornejšie od smetiarov /tých nechcem uraziť/. Učitelia, zdrav. sestry, predavačky atď...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... sa čudujem, prečo tie "listy" zahrabávajú do zeme. To nikto o ten materiál nemá záujem? alebo je to niekde "v riti", odkiaľ by bol dovoz drahší ako výťažok z recyklácie. Darmo, kalkulačka nepustí. Zrejme to v danej krajine nedokážu, tak jednoduhšie to majú zakopať...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať