Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Keď som bol mladší tak sme mali postavený dom zo surových hlinených tehál. hovorili sme tomu že máme zemľanku. V týchto horúčavách je to pozemský raj tam bývať, najmä spať.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dobré úspešné ráno.Najnebezpečnejšia časť dňa za mnou a mám chuť na zmrzlinový sendvič podľa plusky.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V roku 1986 sme sa na akadémii učili o možnosti nízko frekvenčných zbraní a geo zbraní buď nenaprší alebo naprší tam kde nemá a iné zmeny počasia. Ten Putin ešte aj sucho urobil
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
Pali, hádam nemyslíš na foto od Dušana "Lidl v Rusku"........alebo na tie nové autá, ktoré nemajú ABS a pod.?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

No bolo by dobré sa nenechať učičíkať že všetkého je dosť. včera sme mali žatvu pšenice nič moc, a to sme na ťažkej zemi kde býva po iné roky aj močarina, jeden čo vždy pestoval rajčiny bez závlahy bude mať jednohubkové kukurica každá desiata klas a podobne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
pavol54
lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
Pali, hádam nemyslíš na foto od Dušana "Lidl v Rusku"........alebo na tie nové autá, ktoré nemajú ABS a pod.?
myslel som na to že prečo taký extrém ešte treba premenovať Dostojevského veď bol Rus, tretiakovskú galériu a p. to že auztá v Rusku nemajú ABS je pre ich pláne nepodstatné, ani ja som nemal na š 105 a mal som len jednu haváriu
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
No bolo by dobré sa nenechať učičíkať že všetkého je dosť. včera sme mali žatvu pšenice nič moc, a to sme na ťažkej zemi kde býva po iné roky aj močarina, jeden čo vždy pestoval rajčiny bez závlahy bude mať jednohubkové kukurica každá desiata klas a podobne.
....moja suseda 2x sadila kukuricu a riadne polievala...už ju vyšklbe nič z nej....tretia suseda....robila lečo... papriku musela kúpiť aj keď sadila......
Ja cesnak, cibuľa bieda....ale som rada aj za to málo...min.rok som si dva menšie cesnakove vrkoče zapllietla.....z jesenného nič... jarný malý blchavy.... baklažán sadeny rovnako ako suseda..aj planta rovnaká ona nič...ja zachvilu oberam... divný rok..
....áno je sucho a teplo,ale nie prvý krát....len to tak z každej strany prezentujú....som si spomenula...ako roky nazad...síce Ba....cesta do roboty 7h a teplomer ukazoval 27st.....čiže koľko bolo poobede....no vrućina veľká isto bola keď sa štartovalo ráno s 27st
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
pavol54
lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
Pali, hádam nemyslíš na foto od Dušana "Lidl v Rusku"........alebo na tie nové autá, ktoré nemajú ABS a pod.?
Ten "Lidl" v Rusku ?
Ale šak áno, je to realita...no na druhej strane pri tak vysokých vzdialenostiach je aspoň pekné, že nejaký ten obchod niekto otvoril. Ono by bolo zaujímavé aj vedieť, že kde je ten "Lidl"...osobne predpokladám, že niekde tam, kde líšky dávajú dobrú noc.
...a ktožvie, ako stará je tá foto a len teraz vyšla na povrch, lebo je to také IN.

Ale pozrime sa na realitu dneška ohľadom Slovenska.
Máme tu Lidl, Kaufáč, Tesco, Jysk, Asko, Ikea................................atď...
No čo z toho, keď slovenskí predajcovia slovenských produktov majú smolu, nakoľko nemajú šancu konkurovať.
Máme tu to alebo hento...no na dedinách nie je k dispo ani len taký obchod, ako ten ruský "Lidl"...

Ako vravím...trochu objektivity by nezaškodilo....nie všetko americké je IN, ono si stačí pozrieť nejaké videjká na YT, že v akej biede aj tam žijú.

Ohľadom ABS ?
V dnešnej dobe ohľadom áut platí = čím jednoduchšie, tým lepšie.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
fíha
naopak ? všetko sovietské začína by dnes " hoj " ???
a čo konkrétne ? teda okrem lád ,čo robia na úrovni 60. rokov, ked ich kúpili od talianov , ako drísta buchač ??,
čo ruské teda aspoň ty používaš ?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
fíha
naopak ? všetko sovietské začína by dnes " hoj " ???
a čo konkrétne ? teda okrem lád ,čo robia na úrovni 60. rokov, ked ich kúpili od talianov , ako drísta buchač ??,
čo ruské teda aspoň ty používaš ?
je dnes sovietsky zväz? ešte že tá zmrzlina nebola sovietska
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ako drísta buchač ??,
Vitaj po dlhej dobe....to zasa bude drístov z blaváckej liberálnej kaviarne.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
fíha
naopak ? všetko sovietské začína by dnes " hoj " ???
a čo konkrétne ? teda okrem lád ,čo robia na úrovni 60. rokov, ked ich kúpili od talianov , ako drísta buchač ??,
čo ruské teda aspoň ty používaš ?
je dnes sovietsky zväz? ešte že tá zmrzlina nebola sovietska
ty píšeľš, že to začína byť naopak, tak odpovedz ty....je ?
ako to potom začína byť naopak ??
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
bjuty smis
pavol54
lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
fíha
naopak ? všetko sovietské začína by dnes " hoj " ???
a čo konkrétne ? teda okrem lád ,čo robia na úrovni 60. rokov, ked ich kúpili od talianov , ako drísta buchač ??,
čo ruské teda aspoň ty používaš ?
je dnes sovietsky zväz? ešte že tá zmrzlina nebola sovietska
Pali, mýliš sa (Советское мороженое)......

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A1_zmrzlina
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
ako drísta buchač ??,
Vitaj po dlhej dobe....to zasa bude drístov z blaváckej liberálnej kaviarne.
kde ti to povedali ? v klube obdivovatelov ruských aut bez abs ?? )))
však ty ani len netušíš, čomu hovoria bratislavská kaviereň, ked ma k ním prirovnávaš.....

ale vždy lepší, ako tvojí náckovia. čo ich sem ondíš......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
pavol54
bjuty smis
pavol54
lujza.j
Takže ruska zmrzka je sendvič.....nech sa neposerú
Pre mňa furt ruské.....všetko čo bolo ...aj ostane....
za socíku bolo všetko sovietske hoj americké fuj, niektorí sa práve preto pozerali na ameriku s obdivom, dnes to začína byť naopak
fíha
naopak ? všetko sovietské začína by dnes " hoj " ???
a čo konkrétne ? teda okrem lád ,čo robia na úrovni 60. rokov, ked ich kúpili od talianov , ako drísta buchač ??,
čo ruské teda aspoň ty používaš ?
je dnes sovietsky zväz? ešte že tá zmrzlina nebola sovietska
Pali, mýliš sa (Советское мороженое)......

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A1_zmrzlina
prepáč, nemal som dostatok informácií
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

pavol54
No bolo by dobré sa nenechať učičíkať že všetkého je dosť. včera sme mali žatvu pšenice nič moc, a to sme na ťažkej zemi kde býva po iné roky aj močarina, jeden čo vždy pestoval rajčiny bez závlahy bude mať

jednohubkové kukurica

každá desiata klas a podobne.
Nedávno asi 130 km cesta, skoro od Senca po Dudince

Odhadom 1/2 skoro 3/4 kukurice, medvede zabudnite
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

romana147
pavol54
No bolo by dobré sa nenechať učičíkať že všetkého je dosť. včera sme mali žatvu pšenice nič moc, a to sme na ťažkej zemi kde býva po iné roky aj močarina, jeden čo vždy pestoval rajčiny bez závlahy bude mať

jednohubkové kukurica

každá desiata klas a podobne.
Nedávno asi 130 km cesta, skoro od Senca po Dudince

Odhadom 1/2 skoro 3/4 kukurice, medvede zabudnite
1. kukurica skôr kukuričné lány bez kláskov -využitie buď siláž alebo bioplynka kravy štvornohé sa nechovajú, takže bioplynka.
2. repka ak sa pestuje zase je zle
3. obilie potravinárske sa vyváža o kŕmne nie je záujem
4. čo dať na polia? Montážne haly alebo satelitné mestečká a potraviny nech sa pestujú inde
1 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

pavol54
romana147
pavol54
No bolo by dobré sa nenechať učičíkať že všetkého je dosť. včera sme mali žatvu pšenice nič moc, a to sme na ťažkej zemi kde býva po iné roky aj močarina, jeden čo vždy pestoval rajčiny bez závlahy bude mať

jednohubkové kukurica

každá desiata klas a podobne.
Nedávno asi 130 km cesta, skoro od Senca po Dudince

Odhadom 1/2 skoro 3/4 kukurice, medvede zabudnite
1. kukurica skôr kukuričné lány bez kláskov -využitie buď siláž alebo bioplynka kravy štvornohé sa nechovajú, takže bioplynka.
2. repka ak sa pestuje zase je zle
3. obilie potravinárske sa vyváža o kŕmne nie je záujem
4. čo dať na polia? Montážne haly alebo satelitné mestečká a potraviny nech sa pestujú inde
Smutno mi bolo vidieť okolo času žatvy kukuricu vysokú 1/2 až 3/4 metra.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať