Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
Ramsay Ramsay

Ramsay je offline (nepripojený) Ramsay

Exkaliber ľudskej blbosti nehraj sa že máš okrem rebrickovej nervovej sústavy aj mozog, allisaurus by bol pri tebe clen Mensa klubu!
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Ramsay Pozri príspevok
Akú výhodu máš tu zlty zub LLLL tebe nie je čo zobrať okrem nakradnutych dotácii ... Veď aj EU si oklamal a do vestniku si uviedol lži v mene tých svojich pseudozdruzeni alias bytokancelarii za čo ti hrozí odsudenie za subvencne podvody a za čo teraz kruto platiš! Veď sa pochváľ svojim klientom ako ťa MH SR za to teraz nakopáva do zvädnutych prestarlych guli...
Keď už sa bavíme o nezákonnosti prečo AS v KE rozhodoval podľa neplatnej rozhodcovskej doložky. Podľa zákona klient musí jasne a zreťeľne s ňou súhlasiť.Čiže po 30 dňoch si mal poslať ďalší list a dať si ho podpísať či súhlasí z rozhodcovskou doložkou.
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

panebože, takéto guáno reprezentuje RL,to snáď nie.Tak to sa netreba ničoho báť.Vieš čo Rampay zalez do suterénu, kde si doteraz bol a spokojne si tam pokrochkavaj v marazme.A nedovolil som ti,aby si ma oslovil.
Naposledy upravil exkalibur : 01.09.10 at 16:16
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Najlepšie by bolo keby si poslal klientom, že to bol prvoaprílový žart a všetky exekúcie zastavil aj tak sa ich nikto nebojí. Ja viem že ťa tá dohoda dosť stála ale čo už.
0 0
Ramsay Ramsay

Ramsay je offline (nepripojený) Ramsay

Ekskaliber Pokial sa stazujes, že si mi to nedovolíl tak ti pznamujem že si to dovoľujem a oslovujem ťa: "ty skutočné hovno!"
0 0
Ramsay Ramsay

Ramsay je offline (nepripojený) Ramsay

Báť sa nemusí, hlavne že platí! :-)
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

Rampaj,ten svoj pznam si strč vieš kde.Osloviť ma môžeš len keď mi budeš čistiť topánky a ja ti to dovolím.Po Drgoncovi,Valkovi si im už ostal len ty psychicky labilný skrachovanec a zopár externistov?A koľkí už zaplatili?Asi z toho veľa dier nezaplatate.
Naposledy upravil exkalibur : 01.09.10 at 17:40
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

exkalibur Pozri príspevok
Rampaj,ten svoj oznam si strč vieš kde.Osloviť ma môžeš len keď mi budeš čistiť topánky a ja ti to dovolím.Po Drgoncovi,Valkovi si im už ostal len ty psychicky labilný skrachovanec a zopár externistov?

A ešte čo im zostalo tak to sú tie nezákonné exekúcie čiže prvoaprílový žart. No ja odporúčam v odvolaní uviesť aby súd zistil či je právoplatná rozhodcovská doložka pretože AS v KE to neskúmal. Ten skúmal len finančnú odmenu od XY,tak to v XY aspoň nazývajú.
Naposledy upravil rrrrrr : 01.09.10 at 18:06
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Áno macko ja tvoju dohodu vživote nevezmem. Ja chcem všetky peniaze ktoré som do XY poslal. Lebo už pri založení zmluvy si ma dostal do omylu, sľúbil si my to čo my splniť nemôžeš. A pamätaj čas sa kráti o chvíľu padnú prvé trestné oznámenia. A o tom poškodení mena XY môžem len dodať stačí na súde vyžiadať sťažnosti od NBS, ministerstva spravodlivosti, generálnej prokuratúry, polície atď. Súd sa istotne prikloní k XY
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Ved ja ti ani ziadnu dohodu nenúkam :-)
A oháňanie sa trestným oznámením v tomto čase je smiešne. Už si mal dosť času, aby si ho napísal. To si sa po dvoch rokoch prebral? :-)
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

macko555 Pozri príspevok
Ved ja ti ani ziadnu dohodu nenúkam :-)
A oháňanie sa trestným oznámením v tomto čase je smiešne. Už si mal dosť času, aby si ho napísal. To si sa po dvoch rokoch prebral? :-)

Tak načo mi ich posielaš čo si sponzorom Slovenskej pošty či si nakradol poštové známky.A čo sa týka tých trestných oznámení tak prečo som čakal uvidíš. Ten tvoj labilný čo ťa zastupuje tak narobil toľko paseky, ale jemu je to jedno to je tvoj problém on potrebuje problémy oddialiť aby si ho čo najdlhšie platil. Ale kto nemá v hlave.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Čo macko ako idú exekúcie nič moc čo. Ja len tak , aby reč nestála.
Záplaty nebudú.
0 1
Ramsay Ramsay

Ramsay je offline (nepripojený) Ramsay

Tebe zlty zub posielam len dohodu o zlavnenom hrobnom mieste v BB. PS: môžeš si ho kúpiť aj na leasing z ukradnutej dotácie!
0 1
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Len tak info o kazipoisťovňe XY
zlataminca.sk/clanok/kapitalove-zivotne-poistnie

Má veľmi zaujímavé produkty viď info
Ja by som si tam nedal poistiť už ani starý hrdzavý bycikel aj keby som mal zaplatiť 0.000001 EUR na 10 rokov a mal by som dostať 300EUR
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Hej, aj ja by som vedel napísať pár slov o anketách a oceneniach, ktoré udeluje pán Ščxxxk, ale je to pod moju úroveň. O ich kvalite a reprezentatívnosti vedia všetci spomínaní ekonomickí redaktori. Agentúra jedného cloveka, ktorý prisposobuje hodnotenie svojim financnym zaujmom. Viem minimálne o troch, ktorí mu uz ani neodpovedajú na mail, kvôli jeho objektivite. A hádam ani taký skúsený provokatér ako ty neverí, že alianz má podla ankety na trhu najlepšie produkty vo všetkých kategoríách životného a neživotného poistenia, 100% vitazstvo.

Pozri si radsej hodnotenia Trendu a Symsite research, v tych aspon "pracuje" viac ako jeden clovek.

P.S. ja na rozdiel od teba by som tých 0.000001 EUR na 10 rokov riskol, ak by som mal dostat 300EUR. A ten pravopis v slove bicykel si, bohuzial, opat netrafil. A to co si zavesil, je staré viac ako rok.
Naposledy upravil macko555 : 13.10.10 at 20:48
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

Bludy!!!
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko chceš zase klamať, že máš dnes lepšie produkty a že tie staré si zvýhodnil pre klientov. Kto je poisťovňou roka pre prvý polrok 2010 tunellife tam neni ani v prvej desiatke a ani nikto o ňu nezakopol. A ešte len tak videl som vašu reklamu poisťovňa XY spoznáte ju keď budete mať problém a potom pokračuje reklama na Generalli. Macko smeruješ do sračiek o chvíľu predáš budovu v centre mesta s piatimi poschodiami a rozlohou 12tis. metrov štvorcových ak to stihneš do exekúcie ktorá bude na ňu.

Zatiaľ sa maj tunelár a všetko naj......horšie.
Prajem ti jednu novú poistku za rok. to je dobré tento si mal tri.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

EX: jasne, bludy. A čo kokrétne?
Tie výsledky trendu, kde je RL piata, alebo renomovaná Symsite Research, kde ma RL podľa jej hodnotenia najkomplexnejší produkt? Ale ty to vieš posúdiť lepšie. Najmä ak počúvaš rady hlupákov, ako sa ti nič nemože stať a nakoniec všetko vyhráš a ešte aj zarobíš.

RRR: ty pišeš už len svoje halucinogénne dojmy. Argumenty sú pre teba ťažké sústo. A podpor svoje tvrdenia niečim, čomu tu niekto aj uverí. Ale zrejme ti už z tých návštev psychiatra šibe a moc ti nepomáhajú. Ale opýtaj sa Petríka, tých frajerov z tlačovky a ďalších "optimistov" ako bežia exekúcie. Určite ti podajú perfektný výklad toho, ako sú finančne zruinovaní a akí boli naivní. Súd na tvoje emociálne výlevy hádže bobek.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko si perfektný klamár prečo nepovieš koľko súdnych trovov si zaplatil s tých exekúcii pretože rozhodcovská doložka je neplatná.
Nezrujnujú súdne trovy práve teba.Machruješ len s pár vymoženými exekúciami ale to v porovnaní s tým čo si musel zaplatiť na trovoch ty tak to je nič.A to že o ten tvoj patok nezakopne nik tak to je pravda.Máš najhoršie produkty na celom svete nie len na slovensku.Nevieš spraviť platnú zmluvu, platnú rozhodcovskú doložku nevieš počítať ty vlastne nevieš nič si úplna nula v KE patríš medzi skupinku s 0-lovým IQ.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Macko si ....IQ.
Ako povies RRR. Na teba nema fakt zmysel reagovat :-) Si chorý.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať