Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
Ramsay Ramsay

Ramsay je offline (nepripojený) Ramsay

Gerontofalus LLLLL zajtra tu zverejnim rozsudok Krajskeho súdu (definitívny!!!, Čo ťa teda riadne odsere) že rozhodcovske dolozky uplatnovane Rapidom sú platne v plnom rozsahu a plne suladne so spptrebitelskym pravom...a teraz si ty tchor aj so svojou bandou kompletne v riti! BUDETE PLATIT AZ BUDETE CIERNI ha ha ha
0 0
kascej kascej

kascej je offline (nepripojený) kascej

Ramsay Pozri príspevok
Gerontofalus LLLLL zajtra tu zverejnim rozsudok Krajskeho súdu (definitívny!!!, Čo ťa teda riadne odsere) že rozhodcovske dolozky uplatnovane Rapidom sú platne v plnom rozsahu a plne suladne so spptrebitelskym pravom...a teraz si ty tchor aj so svojou bandou kompletne v riti! BUDETE PLATIT AZ BUDETE CIERNI ha ha ha
Dnes mate lucky day !!!!

Šaškáreň a fraška pána advokáta na ústavnom súde v košiciach:
ekonomika(.)sme(.)sk/c/5600911/ustavny-sud-zamietol-staznost-poistovne.html
0 0
Ramsay Ramsay

Ramsay je offline (nepripojený) Ramsay

Presne tak milý povinný OKAŠLEJKO príprav si kešeň a predaj Čo ešte Máš aby si rapidu bystro všetko poplatil...na to ti nepomôže kauza z US, tešis sa na nesprávnom dvore ha ha ha
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

kascej,je toho viac ,kde ich osrali
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko ty si mi fakt chorý. Pokiaľ ja viem rozhodcovská doložka je neplatná už si platil aj súdne trovy z exekúcii,keby aj bola platná nemáš právo bez súhlasu klienta rozhodovať na arb. súde v KE ale v najbližšom meste klienta kde je AS.VPP 2007 sú neplatné podľa obč. zákonníka. Ty nič nemáš len zatiaľ platíš trovy od tých klientov ktorý to vyhrali na súdoch. Ak chceš aj ja ti zverejním vyhlásenia.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko daj si radšej stranku ASU aby si konečne vedel ako si dopadnul, lebo ty to dodnes nevieš a Rumcajz ty si mi exot.
0 1
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

A exekučné poplatky stále platíte zabudol si napísať
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Pozerám, ze sa tu rozbehla velká debata, prakticky o ničom.
Pán Petrík vešia na svoju stránku veci účelovo a vytrhnuté z kontextu, co ludom nic nepovedia a prakticky namajú na ich kauzu ziaden dopad.
Len maskuje zúfalú situáciu. "pravdepodobne ide o" - to su informacie, ktore mozete od neho cakat. Ale podstata je niekde inde.

Ved nech sa ozvú všetci hrdinovia z tlačovej besedy a další, co boli presvedčení o svojej pravde. A ustavny sud o VPP nic nepovedal - rrr opat klame. Tiez klame o tom ze su exekucie na poistovnu a dalsie vymysly nema zmysel komentovat. Pouzijem tzv. definitivnu petrikovu formulaciu, .....ide pravdepodobne....o vplyv uzivania psychotropnych latok.

Exekúcie bezia (pozn. pre rrrr: ziadne voči poistovni). A ak ramsay hovoril o dokumente, ktory mam na stole a zverejni ho, tak to zrejme uz vsetci pochopia ze rozpravka z produkcie AUS s názvom: "Ako som podpisal, ale nevedel som, co z toho vyplýva a preto je to nekale." sa skoncila. Vaša trenčianska oblbovacka sa definitívne skonči onedlho tiez. Ide len o formalitu. Teraz už len správne bankovať a mať rezervu, pretože už je zrejmé, kto účet zaplatí. Chamtivci hnani Petrikom co nezobrali ferove dohody dostanu teraz ucet.

Ale ved koniec koncov máte vlastný rozum a viete si veci preveriť.
Naposledy upravil macko555 : 19.10.10 at 22:18
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

macko prečo nespomenieš aj dokumenty,kde vám súd nakopal riť?Určite ich máš tiež na stole.Macko prečo vaša tzv.poisťovňa nefiguruje v žiadnej top tabulke?Macko nemyslím,že rozpravka z produkcie RL:"ako oklamať tisíce dôverčivých klientov"sa už skončila.Nechápem vašu nervozitu,veď ešte nieste celkom na lopate.Keď tak čítam tvoj príspevok,tak sa mi zdá ,že bohovský sedí,len v zmenenom "GARDE".
0 1
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

@Excalibur: tvoje otázky a tvrdenia opäť potvrdzujú tvoj deficit informácií.
Pokial ide o RL, je podľa ekonomického týždenníka Trend piatou najlepšou na slovenskom trhu za rok 2009 a renomovaná agentúra Symsite research vyhodnotila produkt EKP ako najkomplexnejší na trhu a podobne ocenila aj produkt Bonus G. To, že RL nezplatila pánovi Š. zo Zlatej mince, aby "objektívne" zhodnotil jej produkty je správne. Zaplatil niekto iný a vyhral všetky kategórie. A keby tam RL bola prvá, tak by si tvrdil, že to nie je objektívne. Týždenník Trend and Symsite sú objektívne.

Svoje tvrdenie o obrátenom garde podpor aj niečim čo má pečiatku, alebo vieš čo, uveď cokoľvek, čo sa dá overiť. Nič také nemáš, len svoje ego a kydy od RRR. Ved v jednote je sila. RRR rád píše, že "pokiaľ viem rozhodcovská doložka je neplatná." - tak to je omyl. Ved nech zavesí akékoľvek rozhodnutie súdu, že je neplatná. Také nexistuje. A čo keď ja zavesím dokument s pečiatkou súdu, že je platná? Čo by povedal na to?

EX Pozri, ja proti tebe nic nemám. Reagujem len na zjavné a overitelné klamstvá rrr. Na teba zväčša nereagujem, lebo žiadne info neuvádzaš, len sa vezieš na vlne nezmyslov od rrr, prípadne sa vytešuješ z nezmyslov na stránke AUSu. Je mi lúto, ze nemáš prístup k informáciám o rálnom vývoji "kauzy". Uvedom si, že kto tu v posledných mesiacoch priniesol ludom nové informácie, ktoré ich zaujímajú? TY? RRR? To asi nie.

Píšeš o tom, že kto kde nakopal RL.... Ak ÚS zamietne podanie RL to tebe ani klientom nijak nepomože, pretože išlo o veci, ktoré sa vôbec tvojej/vašej situácie netýkali. To ako keby si sa súdil z Janom o auto a všetkým by si rozprával, ako to máš vyhraté, pretože Jano včera nevyhral v tombole práčku. Nech RRR skopíruje uznesenie, kde sa ÚS vyjadril k VPP RL. Nič také neexistuje. A išlo vyslovene o formálne záležitosti. To že ich Petrík zavesil na svoj web svedčí o tom, že už sa nemá čoho chytiť. A ak by aj mal k dispozícii tie dokumenty čo ja, určite by ich nezavesil, to ti garantujem. Ludia totiž nezvyknú vešať svoje parte sa web. Jediné čo dokáže napísať je formulácia "pravdepodobne ide o...". Čiže ani nevie o čo ide. Mali by ste ho požiadať, aby vás zaťažoval len tým, čo dokázal pre vás urobiť, čo vybavil, čo sa podarilo a čo sa nepodarilo. Inak ide len o zahmlievanie situácie. Ale on nemá o čom referovať, lebo nič hmatateľné nemá.

Pre tých pomalších ešte raz zhrniem situáciu z môjho pohľadu a snažte sa trochu zamyslieť.

Počiatočný motív nespokojných:
Zrušiť zmluvu, zobrať odkup a mať od poisťovne pokoj.

Prostriedky na dosiahnutie cieľa:
Súd v TN na čele AUSom, ktorý to vidí ako jasnú zaležitosť (tvrdenie podporované každodenné prostredníctvom RRR na porade)

ZLOM:
Poisťovňa ponúkne nespokojným to o čo sa súdia + za nich uhradí všetky poplatky exekútorom a arbitrážnym súdom.

Nový motív niektorých nespokojných:
Zrušiť zmluvu, dostať všetko, čo vložili + odškodné za ujmy na zdraví, psychike, a všetkého možného. To však nie je podľa zákona možné, pretože by poisťovňa čelila vysokým pokutám orgánu dohľadu za nezákonne vyplatené plnenie. To by nastala anarchia, a poistovne by mohli vyplácať čo chcú a nie podľa vzorca. To ale AUS nevie. Celú akciu sprevádza brain-washing, rozumej vymývanie mozgov (najmä tým z menších obcí bez telefónneho signálu alebo tým, bez vlastného názoru - najlepšie dvojiciam, aby si navzájom svoju genialitu potvrdzovali). Celú akciu "ZISK" pripravili ludia bez právnického vzdelania a bez znalosti práva. Inžinier a jeho kancelária zdeptala jednoduchých ludí. Tí inteligentnejší zobrali peniaze a dohodu a išli kade lahšie. Samozrejme to nevylučuje možnosť, že existujú inteligentní špekulanti a chamtivci, určite sa dva páry v krajských mestách nájdu.

Nový motív vznikol na základe nezodpovedných tvrdení šéfa AUSu, ktorý potreboval kauzu držať pri živote kvôli dotáciám a vytvoreniu dojmu, že on je jediná kvalifikovaná inštitúcia na ochranu spotrebiteľa na Slovensku. Tento záver potvrdzujú aj dokumenty, ktoré rozdal trom novinárom na TB v máji tohto roka.
Motívy sú zrejmé z listov, kde obviňuje ministerstvá, že jeho inštitúciu do tejto pozície univerzálneho ochráncu neuzákonili. Dosť vysoké ambície na človeka, ktorý o seba na TB povedal, že je "amatér, ktorý nemá nič a zamestnáva nezamestnaných, ktorých platí z dôchodku." Súčasne nepochopiteľne kope do všetkých okolo a obviňuje aj MH, že mu nedalo toľko financií koľko požadoval. Na tlačovej besede doslova uviedol: "Proces v TN nemôžeme zastaviť, nie je iná možnosť." Logické závery nech si každý urobí sám. Nemiesto toho, aby poradil ludom, aby zobrali to, o čo sa súdia a neplatili už ani cent a vydával to za svoje víťazstvo pred médiami, tak ženie ľudí do nezmyselného a dnes sa dá už povedať - prehratého sporu.

Nechcem vidieť výraz tých pár obyčajných ludí z Rudnian, či Cabova, keď budú mať zaplatiť všetky poplatky, exekúcie a pod. Je mi ich naozaj úprimne lúto. Kde je teraz pavol.za prezývaný aj HPman zo ziliny? Kde sú jeho cenné rady? Zrejme mu došli a popri exekúciách nemá čas. Lenže to vám nepovie. Zrejme chce, aby sa "vykúpali" všetci. A pani zememeračka z velkého zálužia sa kde vyparila? Tiež bez kecov platí. Lenže oni nemajú na to aby všetkým povedali, že boj je prehraný.


Záver:
Tí čo zostali sú nenásytní a majú pocit, že môžu na súčasnej situácii zarobiť, čo v nich živí aj Petrík. Je ich skutočne len pár. Pravdou je tiež fakt, že pár ludí exekúcie zatial nemá. Ale to je všetko len do času. Vyvoláva to však v nich pocit, že sú v pohode a nič im nehrozí, veď TN to istí. Bohužial pre nich - NEISTÍ.

Tí čo zostali prídu o to, čo mohli dostať a budú musieť zaplatiť všetky exekúcie a poplatky. Dnes už to môžem na základe dokumentov, ktoré mám, tvrdiť. A to nie je ani výmysel, ani vtip, ale tvrdá realita.

Rada na záver: (spomeňte si na ňu, keď bude najhoršie)
Snažte sa s poisťovňou nejako dohodnúť. Kontakt zrejme väčšina má. Ja osobne neručím za to, že poisťovňa bude mať na základe nových skutočností o akékoľvek dohody záujem, ale zrejme tým pár klientom už nič iné ani neostáva. Toto je len rada od človeka, ktorý ma komplet informácie. V žiadnom prípade nikoho neprehováram, aby sa ňou riadil. Z mojej strany ide čisto o priateľskú radu, pretože mi je osobne luto ludí, ktorí ťažko zaplatia za zlé rady hochštaplerov.
Je mi jasné, že ludia ako RRR a excalibur o moje priatelské rady nestoja. Ale verím, ze sú aj takí, čo sa dokázu racionálne zamyslieť.

Príjemný den všetkým.
Naposledy upravil macko555 : 21.10.10 at 18:58
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

No...je pravdou,že ani ja voči tebe nemám nič,ale nedá mi nezareagovať na tvoj príspevok.Už som si zvykol na vašu taktiku cukor a bič,alebo dobrý a zlý policajt.Čo sa týka hodnotenia poisťovne myslel som komplexne hodnotenie,nie hodnotenie jednotlivého produktu.Tvrdenie,že ak poisťovňa nezaplatí pánovi Š,tak nedostane dobré hodnotenie...neviem možno je to tak,ale to nieje podstatné.Vyzývaš ma ,aby som svoje tvrdenia podporil niečím s pečiatkou.Prečo?Garantujem ti,že všetci zainteresovaní poznajú tie dokumenty s pečiatkou a verím,že ty tiež.Apropo,aký dokument s pečiatkou si tu zavesil ty?Okrem tej trápnosti s fotkou nejakého starostu z Lehoty a tvojho súdruha s tým falzifikátom asi nič,že?Tvrdiť citujem:"Na teba zväčša nereagujem, lebo žiadne info neuvádzaš, len sa vezieš na vlne nezmyslov od rrr,"-to hádam nie,tomu sám neveríš.K osobe p.Petríka sa nevyjadrujem.Vieš,keď niekto nezobral tú vašu dohodu, čo ja viem ste im ponúkli len časť vloženej sumy(ale nejdem sa o tom hádať).Neviem prečo tých ľudí staviaš do pozície "chamtivých",nikto nechce prísť o svoje peniaze,určite ani ty.Asi máš pravdu,že mam deficit informacii a niesom právnik,ale na to ,aby človek videl, ako ste oklamali vlastných klientov netreba ani školy ,ani nejak extra info.Ja som len zvedavý,ako po ukončení našej kauzy naložite s tými ostatnými,ktorí niesu v žalobe a čakajú na verdikt súdu v TN.Sám dobre vieš,že všetko závisí od tej "formality" v TN.Ešte jedna otázka,prečo sem píšete,keď je vec jasná(nepíš,že ti je ľúto tých ľudí,tomu neuverí nik),márne si lámem hlavu o čo vám ide ,veď vec je podľa vás jasná a nezvratná.A čo maju robiť tí,ktorí sa racionálne zamyslia?Pravdupovediac ja sem len tak tlacham,aby som mohol prečítať čo píšeš ty a ako zareaguješ.Mrzí ma,keď si myslíš,že o tvoje rady nestojím,nereagoval by som na tvoje príspevky.
P.S.Keďže rád opravuješ rrrr príspevky,tak niečo do talona:"To ako keby si sa súdil z Janom o auto a "píše sa s .
Naposledy upravil exkalibur : 21.10.10 at 21:27
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

exkalibur Pozri príspevok
No..píše sa s .
Dúfam, ze nepochybujes, ze viem ako sa to píše :-) V takej klade jeden preklep nie je az také zlé....
Neviem aký más dojem a nehodnotím ho, ale v mojom prípade ziadna hra na dobrého a zlého policajta neplatí. Ja fungujem autonómne a s rozhodnutiami poistovne nemám nič spoločné.
Pokial ide o to, ze RL nevrátila to, čo do toho vlozili....tak v tom máš pravdu. Tí, čo mali záujem dostali odkupnú hodnotu. To je to jediné čo mohli dostať. A o to im aj išlo pri rušení zmlúv. Samozrejme, ze niektorí dostali takmer to co vlozili, ale to boli zmluvy, ktoré boli krátko pred skončením poistnej doby. Klienti boli totizto poistení a to nemôže nikto hodit za hlavu. Ak by doslo pred troma rokmi k poistej udalosti, tak klient by tvrdil, ze chce len to, co do toho vlozil, alebo násobne viac??? Nebud naivný. To ako keby si mal 10 rokov poistené auto, nic by sa nestalo a v 11 roku by si sa dostal s poistovnou do sporu a chcel by si vsetko naspat. Ved to je absolútny nezmysel. Poistovna 10 rokov spravovala tvoj úcet, posielala ti písomnosti a hlavne - bol si poistený. Tento nezmysel šíri AUS a 100x opakovaná lož sa stáva pre mnohých "neznalých" pravdou.

Pokial ide o to, co som sem zavesil, tak to boli aj rozhodnutia KS v TN, ktoré AUS zatajoval a dalsie nepohodlné písomnosti. A mám aj papier s pečiatkou krajského súdu voči ktorému sa nedá odvolat a je na nom napísané, že rozhodcovská dolozka je v súlade s európskym právom a dalších pár jasných viet, ktoré celú vašu zalobu v TN posielajú do zabudnutia. Potom mám este jeden s peciatkou z iného súdu (neboj nie KE) ktorý je pre "poskodených" nepríjemný aj po finančnej stránke. Ale ved pýtajte sa Petríka. Nech vám on povie čo sa deje.

A o čo mi ide som už písal. Ja som tiež len človek a mysli si o mne čo chceš. Mohlo by mi byť jedno ako dopadnú ludia zo zaloby, ale nie je. Sú tam totižto ludia, ktorí nevedia do akej hry sa dostali a aké to môže mať pre nich následky. AUS a RRR totižto tvrdia, ze je všetko vyhraté.

Na tej chamtivosti trvám. A ak má niekto odkup 300€ a do poistenia vlozil 400€ a chce odškodné a dobrovolne tých 300€, na ktoré má nárok odmietne, tak je ešte zrejme aj masochista, alebo jednoducho idiot bez racionálneho úsudku.

Niektorí sú v pozícii:
- exekúciu nemám, ten odkup co mi dávali v dohode mi nechýba, zijem si v pohode, však nejak sa to vyvinie a nemám čo stratiť. OMYL. Konečný účet totižto bude výrazne v mínuse.

Ale toto sú už len jalové reči bez posunu vpred, takze koncim. Ozvem sa, ked súd vasu zalobu v TN onedlho zhodí zo stola. Potom nastane pre mnohých vážna situácia a tam už poradit nebudem vediet. Zatial pevné nervy.
Naposledy upravil macko555 : 22.10.10 at 07:39
1 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko je od teba úbohé prosiť v tejto situacii aby volali do XY a chceli sa dohodnúť. Spominaj radšej nebolo to tak dávno čo klienti volali do XY a v XY im buď treskli telefónom, alebo sa hrali na bohov.Teraz , keď sa blíži pojednávanie a začnú tresné oznámenia a si zahnaný do kúta tak sa tu chceš hrať na dobrého. NIE DOHODU OSOBNE NECHCEM, KEĎ SOM CHCEL TAK STE NECHCELI TERAZ NECHCEM JA stratiť nemám čo pretože nič platné nemáš. A čakaj ďaľšie súdne trovy.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko ešte jedna otázka ty si myslíš že klienti sa dali poistiť aby to predčasne skončili myslíš že o to im pri poistení išlo aby prerobili. Máš skvelé myslenie ja si myslím že sa dali poistiť preto aby na tom zarobili tak ako to mali na papieri o to im išlo. Keby si im na začiatku povedal že ich budeš naháňať políciou za nezmysli Arb. súdom ktorý rozhodoval protiprávne a v tvojich priestoroch XY a ty chceš tvrdiť že máš nejaký papier ktorý je na tvojej strane rád by som ho videl ale platný originál nie tvoje podvody. Podľa EU nesmieš mať súd v tvojej budove a ani v tvojom meste ak tam zákazník nemá trvalý pobyt. Čiže opäť tvoje zúfalé klamstvá. Najprv ich nazveš trenč. chamtivcami a za dva dni už sú to tvoji klienti.Odvolával si sa bezočivo na všeliaké nezmysly len aby sa im zrútil život.
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

macko,nepochybujem aj ja sa občas kopnem,len to prepáč aj ty iným.Vieš ohľadom toho či im mala poisťovňa vyplatiť ich vklad či nie...v tejto kauze nejde o štandardné ukončenie poistného vzťahu.Je to vecou dohody,veď mnohí si platili rady právnikov a čo ja viem čo.Že boli poistení napr.8 rokov,ale už to tu bolo dávnejšie rozoberané veď aj poisťovňa točila 8 rokov vložené peniaze.Čo sa týka dokumentov,ktoré si tu zavesil,zaducha si neviem spomenúť.Určite to nebolo"teplé pečivo"to by som si pamätal.Spomínam si akurát na ten sfalšovaný verdikt OS v KE ak sa nemýlim.Ale to tuším nebol ani tvoj nápad.Daj sem to bomba rozhodujúce uznesenie KS.Priznam sa som zvedavý,ako dieťa pred vianocami.Totižto máme protichodné informácie.Malo tu byť už včera ak sa nemýlim.Možno ,že fakt ty chceš ľuďom pomôcť,ale o útlocitnosti poisťovne nemám ilúzie(stačilo vidieť reportáž tendenčnej paľby,ako zničili život vlastnej zamestnankyni)."tam už poradit nebudem vediet"-pri všetkej úcte k tebe neviem doposial nájsť žiadne rady ,alebo návody v tvojích príspevkoch okrem:"Snažte sa s poisťovňou nejako dohodnúť".Ako?Veď v obehu je len tvoje tel.číslo,a ty vraviš ,že nemáš požehnanie(kompetencie).A keď si pomyslím,že by som mal osloviť tú vulgárnu časť poisťovne,tak to radšej nie.Teraz ja :zrušte tie prekliaté VPP a zanikne kameň sváru.Veď ich uvedenie do života bolo aj tak protiprávne.Lepší príklad uvedenia do omylu asi ani nieje.Ale ty to určite vieš,ale musíš,lebo musíš na to si dosť inteligentný.Tvrdenie,že klient mal pozorne čítať text,ktorý mu v dobe podpisu ani nebol predložený,len odkaz na inter.stránku(tuším,že sú dôkazy,že text sa na internete niekoľko krát menil)je to isté ,ako keď ti zlodej ukradne auto a potom bude tvrdiť,že si ho mal lepšie strážiť.Teraz už naozaj končím,aby som "nejalovil"čaka ma DPH.Tak sa maj môj.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

Macko racionálne som sa zamyslel a zistil som že žiadny súd nevydal také rozhodnutie kde mu niekto ako XY zadržal protiprávne peniaze, aby mu súd k tomu nepridal nejaké percentá za to že mu ich XY nedala tak ako mala a držala ich protiprávne a sú to nemalé úroky tak čo ja môžem stratiť ja už môžem len získať.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Na rrr reagovat nebudem. Okrem urázok a tliachania neponúka nič. Presne ako politici...slúbia ti postaviť most aj tam kde rieka netečie. Ja sa nikomu neprosím. Dal som len radu. Urázat dokáze kazdý idiot. Opýtam sa len jednu vec:
Odkial vie RRR, že sa blízi pojednávanie a začnú nejaké trestné oznámenia (neviem za čo/na čo?) keď už zrejme každý TO podal a nenechával to kvasiť 2 roky. RRR, bývas v jednej domácnosti so sudkyňou a ona ti medzi hemendexom a kávou prezradila, že vytýči pojednávanie? Tvoje tvrdenia sú absolútne nekompetetné, zavádzajúce a demagogické. Veď sudkyna ešte ani nevykonala x úkonov ktoré treba a nezaslala stranám pokyn, aby sa vyjadrili k spisu. A to je predzvesť, že sa niečo môže blížiť. Ale ty už teraz cítiš vo vetre búrku, ktorá sem prichádza z Číny. Tá sa ale zvykne rozplynúť ešte v Rusku. Gratulujem. A mimochodom - žiaden súd nebude. Už ste prehrali, len o tom ešte neviete.


Ex:
ukončenie vzťahu, že ti poisťovna vráti všetko v tejto situácii je protizákonný. Opravím ťa...poisťovňa netočí 8 rokov vložené peniaze. Ona spravuje povedzme "fond solidarity" v ktorom sú vložené peniaze a vypláca z nich vzniknuté poistné udalosti. To je princíp poistovníctva. Každý si platil právnika dobrovolne. Ja som ziadne falsované verdikty nikam nevešal, neviem o čom hovoríš. Voči vlastnej zamestnankyni už polícia na základe zistených informácií vzniesla obvinenie a čaká ju súd. Vedome totiž klamala. No moje číslo je ťažko v obehu, o tom by som vedel. A o väčšine vecí, o ktorých píšeš už súdy rozhodli vo váš neprospech. Len si si zatiaľ tieto info nenašiel na stole. Prečo asi? Daj si odpoveď sám. A rob, co chceš :-) je to tvoj život, tvoje rozhodnutia, tvoja zodpovednosť. Ale nenadávaj potom na justíciu.

a tvrdenia typu zrušte tie prekliaté VPP a zanikne kameň sváru.Veď ich uvedenie do života bolo aj tak protiprávne si prosím odpusti. Žiaden súd také nič nepovedal. V ponúknutých dohodách bolo uvedené, že VPP podpisom dohody strácajú platnosť a vstupujú do platnosti nové - rozumej pôvodné. Snažíš sa vyraziť otvorené dvere. Každý z poistného fachu ti povie, že môžeš vydať len nové podmienky, nemôže sa vracať spať. Tie nové však boli totožné s tými pôvodnými.

ja sem momentálne vešať nič nebudem. Aj keby som to zavesil, nikto z tých co sem prispievajú by tomu neuveril. Nechápal by si ani ty. A ako sem mám zavesiť originál???? Ale niekto to sem časom zavesí, pretože to nie je tajný dokument. Je to dostupné rozhodnutie KS bez možnosti odvolania - právoplatné. A nie som ani váš informátor, nech vám to sprístupní Petrík. Môžem ti len povedať, ze ste na tom sakrementsky zle. V tejto cchvíli ti musí stačiť zacionálne zamyslenie rrr, podla ktorého ziadny súd rozhodnutie v prospech RL nevydal. Nech ti to dá aj s originál pečiatkou.

P.S.
Prípadne sa spýtaj svojich "kolegov" pavla.za, prípadne úderného jana2009, ktorý tu bol podla statistiky pozrieť aj dnes, ale bohuzial nič vám nenapísal. Hanbí sa zrejme priznať, že jeho svetlé vízie sú minulostou a ze platí poslušne exekútorovi. Treba sa však držať hesla: Zlá informácia nie je informácia, nech sa pekne vykúpu všetci.
Kde sú tie časy, keď tu bolo aspoň 10 ludí a kričali že všetko je na 100% vyhraté.
Naposledy upravil macko555 : 22.10.10 at 20:42
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Macko racionálne som sa zamyslel a zistil som že žiadny súd nevydal také rozhodnutie kde mu niekto ako XY zadržal protiprávne peniaze, aby mu súd k tomu nepridal nejaké percentá za to že mu ich XY nedala tak ako mala a držala ich protiprávne a sú to nemalé úroky tak čo ja môžem stratiť ja už môžem len získať.
Toto už fakt kandiduje na blbosť roka. Dúfam, že ti tie fiktívne úroky vykryjú súdne trovy, exekútora a poplatky AS. A potom ako o všetko prídeš začneš bankovať so Sociálnou poisťovňou. Si uvedom, ze tento portál sa volá porada a toto je jeden z príspevkonv ktoré ja označujem za vymývanie mozgov a zavádzanie ludí, ktorí sa vo finančníctve a poisťovníctve nevyznajú. Bud si z AUSu, alebo vymyli mozog nezmyslami aj tebe. Uvedom si, že len škodíš iným bez toho aby si im akokoľvek poradil.
0 0
rrrrrr rrrrrr

rrrrrr je offline (nepripojený) rrrrrr

To že si ju dal na políciu tak to mi je jasné tvoje zastrašovacie manévre nemajú hraníc.

A k tej tvojej dohode fakt si myslíš že to je dohoda?
Pokiaľ ja viem je to výhodné len a len pre teba to som ti mohol podpísať ten pakšamient, že nemám inú možnosť ako pristúpiť k VPP z roku 2007 alebo jednostranne mi zrušíte zmluvu, alebo mi zredukujete stav zmluvy pre mňa nevýhodne.
Macko myslíš že som sa dal poistiť preto aby som prerobil? Keby som vedel, že mi to nemôžeš splniť do konca zmluvy tak sa asi v tej tvojej akože poisťovni poistiť nedám! Dal by som sa poistiť niekde inde. Nezdá sa ti že si mi uškodil? To čo som môhol deťom nasporiť už nikdy nenasporím vďaka tvojej perfektnej poisťovni XY.Dal som sa preto poistiť aby som svojim deťom mohol zaplatiť slušnú školu atď. Nie preto aby si len a len ty zarobil v skratke so mnou vybabral. Petríka sa pýtať nebudem nemám prečo mám svoj mozog.Možno si dal vypočúvať jeho telefón čomu by som sa vôbec nečudoval a čakáš že bude navádzať klientov čo by nemal.Ale k podstate problému tvoja dohoda je jednostranná ako tvoje VPP z roku 2007. Upozornil som ťa daj si všetko za a proti. A keďže ty si videl len za a až teraz si zistil čo je proti napr. súd v TN rozhodne prospech klientov čo ťa čaká pridajú sa ďaľší ktorým si jednostranne zrušil zmluvu poprípade ktorým si napísal že podľa podvodových VPP nemájú nič a v tom je proti ten čas čo si oddiaľoval súdy ten sa bude zúročovať percentami od času kde malo nastať vyplatenie atď a vyšla ti nemalá suma ktorú budeš musieť zaplatiť.Nehovoriac o tom, že je preukazateľné, že si nemal v pláne dodržať VPP a tak si zaviedol klienta do omylu a tam sa vracia všetko. Na stole máš čítanku pre prvý ročník a tam znak paragrafu nieje, keby tam bol tak už dávno vieš že táto kauza je pre teba neprijateľnejšia čím ďalej tým viac. Keby si niečo mal tak sa tu nevtieraš, ale napísal by si vy banda chu....jov teraz budete platiť za všetko. Asi tak macko pekné sny. A doži sa mi tých trestných oznámení. Osobne sa stretneme na súde v TN sám ti poviem to som ja.

A k tomu vymytému mozgu prečo sa tak bojíš trestných oznámení keď máš čítanku v ruke?
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Ak si myslíš, že tá dohoda bola výhodná len pre poisťovnu, tak nevieš čítať. Ale viacerí právnici si ju prečítali a hoci nemajú taký mozog ako ty skonštatovali, že dohoda je pre ich klientov férová.
Nepoisťuje sa preto, aby si zarobil. To vlož do banky na termínovaný vklad, alebo so svojim mozgom možeš aj investovať do rôznych finančných produktov. Poistka nie je sporenie.
Ak si chcel detom nasporiť na školu, tak si zrejme nepostrehol, že školstvo v SR je zadarmo. Ak si ich chcel dat na Harvard, poistka nebola vhodnou formou sporenia. A nehraj tu na city a na deti. Sám si svoju situáciu zhoršuješ, lebo si myslíš, že si najmúdrejší. Na jednej strane tu hráš na deti a na druhej strane tu vypisuješ, jak by sa ti nič nestalo, keby si niekoho zrazil na prechode a vysekal by si sa z toho bez problémov. Aj ten zrazený by mal deti a to ta zrejme netrápi.
A kto s tebou vybabral? To čo je za porazenecké reči. Ved všetko dostaneš aj s úrokmi. Veď nemáš čo stratiť.
A to, že máš svoj mozog som postrehol a musím ti povedať, že je to tvoja hlavná nevýhoda. A jasne, všetci odpočúvajú všetkých, stačí, že v poistovni dvihnú telefón. Na odpočúvanie treba súhlas sudcu. Takže opať tu vyvolávaš pocit strachu. A pochop, že súd v TN je pasé, len o tom ešte nevieš. A opať sa budem opakovať, nechaj si poradiť od niekoho, kto tomu rozumie, pretože si zbytočne preťažuješ kapacitu svojich schopností. Tvoje nesúrodé, demagogické a zavádzajúce myšlienky sú toho dôkazom.
A na záver si nesklamal, vulgarizmy a urážky. Ako inak.

PS.
a tvojích tr. oznámení sa ja určite nebojím. Ja môžem každý den podať 20 takých oznámení. ROzhodujúce je to, či polícia vznesie obvinenia a či sa prokurátor s tým stotožní. A potom bude ešte súd a ten rozhodne. Ty zrejme nevieš ani rozdiel medzi trestným a civilným súdom. Fakt už netliachaj a nechaj si od niekoho poradiť. Už existujú rôzne kurzy na základy finančnej gramotnosti a pod.
Naposledy upravil macko555 : 22.10.10 at 21:09
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať