Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ešte mala urobiť pokus s rôznymi nutrilonmi a podobne...
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Brčo
hmmm, pride mi to sokujuce a minimalne je to na zamyslenie. Rozmyslam vsak, kedy aj toto bude prehlasene za hoax a konspiraciu
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Brčo
Vsak ak su zaockovany,nemozu sa nakazit.Ci ano???
Porozmýšľaj, zbystri pozornosť, veď miliardár Trump niečo tvrdí....to po prvé.

...a po druhé ? Niekoho nepresvedčíš o očkovaní (alebo o iných) ani s poriadnym hasákom v ruke.
Medzitým ubehlo veľa času a zmien. Ešte si stále presvedčený, že by Trump nemohol mať záujem o túto oblasť aj na základe skúseností? Je dosť vyťažený aj bez týchto problémov.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
eeej veru, kojime, kojime ako o zivot
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ani nie vyťažený - skôr "zaťažený"......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Že akurát na tento internetový "plátok" poukazuješ..... ts,ts,ts.... samá konšpirácia....nepodložené.....bludy.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Brčo
Vsak ak su zaockovany,nemozu sa nakazit.Ci ano???
Porozmýšľaj, zbystri pozornosť, veď miliardár Trump niečo tvrdí....to po prvé.

...a po druhé ? Niekoho nepresvedčíš o očkovaní (alebo o iných) ani s poriadnym hasákom v ruke.
Medzitým ubehlo veľa času a zmien. Ešte si stále presvedčený, že by Trump nemohol mať záujem o túto oblasť aj na základe skúseností? Je dosť vyťažený aj bez týchto problémov.
Požiadam o lepšie zahlbenie sa do príspevku.
Je síce pravda, že som tam nedal smajlíka...ale veta ohľadom Trumpa bola iróniou.
Viď predchádzajúci príspevok :


buchač
kolovratsk
Keď už povie miliardár Trump, že očkovanie spôsobuje autizmus...už treba zbystrieť. Obzvlášť pri MMR a hexavakcíne....
Keď povie miliardár Trump, že ..."skoč do studne" ...už treba zbystrieť.
Prípadne aj skočíš ???


Znova zopakujem, čo som už pár krát napísal.
Súhlasím, nech sa neočkuje, kto nechce.
ALE ak dostane chorobu, proti ktorej odmietol očkovanie, tak nastupuje platba v plnej výške...bez diskusií.
Samozrejme, že ak by došlok nejakej nákaze iných jednotlivcov, tak liečba týchto by išla na vrub nezaočkovaného.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
Že akurát na tento internetový "plátok" poukazuješ..... ts,ts,ts.... samá konšpirácia....nepodložené.....bludy.....
Nekontrolovala som, ani nepátrala, našla, prilepila, máš problém? Ako vieš, že bludy, lebo nebolo v správach na niektorej TV? Nabudúce ti pošlem na schválenie.
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj

šak sa nečerti....
Našla, prilepila.... a práve toto im zvyšuje pagerank a vyššie miesto v Google vyhľadávaní. A pritom bludy píšu, dobré obrátia naopak....
Len do pozornosti https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php 64.poradie
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Práve preto. Zakázané ovocie chutí najviac, rovnako ako kedysi knihy na indexe.
Aj Lajčák bol iba náhodný výber.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Jááááj

šak sa nečerti....
Našla, prilepila.... a práve toto im zvyšuje pagerank a vyššie miesto v Google vyhľadávaní. A pritom bludy píšu, dobré obrátia naopak....
Len do pozornosti https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php 64.poradie
Zatiaľ ťa to zrejme netrápi, máš deti zdravé, ale počkaj, ak budeš očakávať prvé vnúča, či ťa to nechá chladným.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Moje deti boli očkované proti obrne malou lyžičkou, látka očkovacia bola zarobená v ten deň naším zdravotníctvom. Kto sa nedostavil, pokuta, lebo krátka životnosť.
Ako sa podáva proti obrne dnes, injekčne?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Zatiaľ ťa to zrejme netrápi, máš deti zdravé, ale počkaj, ak budeš očakávať prvé vnúča, či ťa to nechá chladným.
Nič v zlom..... ale ja som bol očkovaný ako decko, moje deti boli očkované.... a žijú, žiadne komplikácie. Ak bude treba, aby vnúčatá boli očkované, tak bud očkované.
Čo je prednejšie? Prvotná bolesť pri očkovaní a prípadné malé komplikácie na začiatku a istota, že až niečo príde, telo zareaguje rýchlejšie, alebo neustále obavy, či decko (neočkované) nechytí nejakú pliagu a ak chytí, či bude dosť prirodzene imúnne, aby sa telíčko samé bránilo?
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Jááááj

šak sa nečerti....
Našla, prilepila.... a práve toto im zvyšuje pagerank a vyššie miesto v Google vyhľadávaní. A pritom bludy píšu, dobré obrátia naopak....
Len do pozornosti https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php 64.poradie
musim povedat, ze aj samotna iniciativa konspiratori.sk je kontroverzna. Oznacit niekoho za salratana je jednoduche. Problemom ale potom je ked sa ukaze, ze dotycny az takym sarlatanom nie je. Vid to video o tom autizme.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
korela
Zatiaľ ťa to zrejme netrápi, máš deti zdravé, ale počkaj, ak budeš očakávať prvé vnúča, či ťa to nechá chladným.
Nič v zlom..... ale ja som bol očkovaný ako decko, moje deti boli očkované.... a žijú, žiadne komplikácie. Ak bude treba, aby vnúčatá boli očkované, tak bud očkované.
Čo je prednejšie? Prvotná bolesť pri očkovaní a prípadné malé komplikácie na začiatku a istota, že až niečo príde, telo zareaguje rýchlejšie, alebo neustále obavy, či decko (neočkované) nechytí nejakú pliagu a ak chytí, či bude dosť prirodzene imúnne, aby sa telíčko samé bránilo?
pozrel si si to video o autizme vs ockovanie ? Aky mas nazor na celu vec po zhliadnuti videa ?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Zatiaľ ťa to zrejme netrápi, máš deti zdravé, ale počkaj, ak budeš očakávať prvé vnúča, či ťa to nechá chladným.
Nič v zlom..... ale ja som bol očkovaný ako decko, moje deti boli očkované.... a žijú, žiadne komplikácie. Ak bude treba, aby vnúčatá boli očkované, tak bud očkované.
Čo je prednejšie? Prvotná bolesť pri očkovaní a prípadné malé komplikácie na začiatku a istota, že až niečo príde, telo zareaguje rýchlejšie, alebo neustále obavy, či decko (neočkované) nechytí nejakú pliagu a ak chytí, či bude dosť prirodzene imúnne, aby sa telíčko samé bránilo?
A spomínaš si, v akom veku si bol na čo očkovaný? Alebo ti to nadávkovali všetko do roka ako dnes? Určite nie.
Ja si spomínam na posledné asi v 6. triede, ako jediná z triedy som mala vysokú horúčku 40 st. a najväčšiu chrastu (aj do výšky) po vpichu.
Proti tetanu ešte po 40-ke. To môj lekár ani nesleduje. Ale veterinár každého psa áno. Tiež zaujímavé.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aby si vedela..... čo mi moja mamka povedala - do roka som to mal, moje deti taktiež.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Hlavne, že západ. blok má očkovanie na dobrovoľnej báze, východný zo zákona. To nech mi niekto vysvetlí, o čo zasa ide.
Tiež by ma zaujímal výskyt a vývoj autizmu v nielen v Európe, Amerike, ale po celom svete.
Keď som tu spomenula petra mikuláša, že priložil pri téme o PP mapku sveta s výskytom PP, tak ste mi nasekali plno mínusiek. Jeho prístup pokladám za seriózny predovšetkým ako od lekára.
Nech mi nikto nebude chcieť nahovoriť, že výskyt a vývin autizmu nemá tretí sektor zmapovaný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať