Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem všetkým krásny deň,

dlhšia a hlavne neplánovaná hospitalizácia ma obrala o možnosť prispievať do tejto temy.
V prvom rade gratulujem nášmu kamarátovi "buchačovi" k výborným výsledkom a nám ostatným želám, aby sme to vydržali, stojí to zato.
Mala som teraz dlhšiu dobu na take moje tkzv. hlbkove premýšľanie, neplanovana hospitalizacia ma tak trošku rozhodila, ale neskôr, keď sa mi uľavilo od bolestí, tak som bola šťastná, že sa opäť podaril krôčik k lepšiemu. Napriek stráveným sviatkom v nemocnici, neľutujem, som opäť doma, relativne v pohode a môžem sa zapajať postupne ako do normalneho života, tak i postupne do prace.
Vo vyššie citovaných príspevkoch sa píše o bolestiach končatín, prípadne i celého tela, to nám so sebou bohuzial prináša chemoterapia ako daň zato, že superime s takym ochorením ako je onkologické, ale myslím, že radšej budem ak ma bude bolieť noha a pod., ale som tu a fungujem v relativnom režime.
Uprimne sa priznam, tentokrat som sa bála, stavy zimnice, bolestí a horučky sa mi striedali ako na bežiacom pase.Dva dni som dokonca ani nevedela co je za deň, boli i zlé myšlienky, to viete ak ma clovek dlhy cas na rozmyslanie, tak rozmysla i o veciach, ktorých by nemal a az som zacala pozitivne mysliet tak sa pomaly moj zdravotny stav dostaval k lepsiemu. I ked som odisla z nemocnice opät v trosku horsom stave, ako pred zhorsením, stále je to este dobré.
Píšem to kvoli tomu, aby sa nikto nevzdával dobrovolne, za kazdu cenu treba vzdy bojovat a chciet.
Takze nám este raz všetkým prajem silnú volu a ked budeme mat tu, tak budeme mat i to nase relatívne zdravie a budeme moct byt s blizkimi. Nie je dolezite ci prideme do ciela za 5 minut, alebo za 2 dni, ale je dolezite, ze do toho ciela prideme.
Vasa.V.

PS: prepacte preklepy, jemna motorika dostala tentokrat zabrat ako prvá.
14 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Prajem všetkým krásny deň,

dlhšia a hlavne neplánovaná hospitalizácia ma obrala o možnosť prispievať do tejto temy.
V prvom rade gratulujem nášmu kamarátovi "buchačovi" k výborným výsledkom a nám ostatným želám, aby sme to vydržali, stojí to zato.
Mala som teraz dlhšiu dobu na take moje tkzv. hlbkove premýšľanie, neplanovana hospitalizacia ma tak trošku rozhodila, ale neskôr, keď sa mi uľavilo od bolestí, tak som bola šťastná, že sa opäť podaril krôčik k lepšiemu. Napriek stráveným sviatkom v nemocnici, neľutujem, som opäť doma, relativne v pohode a môžem sa zapajať postupne ako do normalneho života, tak i postupne do prace.
Vo vyššie citovaných príspevkoch sa píše o bolestiach končatín, prípadne i celého tela, to nám so sebou bohuzial prináša chemoterapia ako daň zato, že superime s takym ochorením ako je onkologické, ale myslím, že radšej budem ak ma bude bolieť noha a pod., ale som tu a fungujem v relativnom režime.
Uprimne sa priznam, tentokrat som sa bála, stavy zimnice, bolestí a horučky sa mi striedali ako na bežiacom pase.Dva dni som dokonca ani nevedela co je za deň, boli i zlé myšlienky, to viete ak ma clovek dlhy cas na rozmyslanie, tak rozmysla i o veciach, ktorých by nemal a az som zacala pozitivne mysliet tak sa pomaly moj zdravotny stav dostaval k lepsiemu. I ked som odisla z nemocnice opät v trosku horsom stave, ako pred zhorsením, stále je to este dobré.
Píšem to kvoli tomu, aby sa nikto nevzdával dobrovolne, za kazdu cenu treba vzdy bojovat a chciet.
Takze nám este raz všetkým prajem silnú volu a ked budeme mat tu, tak budeme mat i to nase relatívne zdravie a budeme moct byt s blizkimi. Nie je dolezite ci prideme do ciela za 5 minut, alebo za 2 dni, ale je dolezite, ze do toho ciela prideme.
Vasa.V.

PS: prepacte preklepy, jemna motorika dostala tentokrat zabrat ako prvá.
O preklepy sa nemusíš trápiť, na nich sú tu iní, a to ani nemajú taký zdravotný stav ako Ty. Želám Ti z celého srdca veľa, veľa pozítívneho, ducha, skoré vyliečenie, veľa šťastia v neľahkom boji s pliagou, aby si si mohla čoskoro povedať chvála Pánu Bohu, už som vyzdravená. Objíma Maja
12 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

VieraPopluharova Pozri príspevok
Prajem všetkým krásny deň,

dlhšia a hlavne neplánovaná hospitalizácia ma obrala o možnosť prispievať do tejto temy.
V prvom rade gratulujem nášmu kamarátovi "buchačovi" k výborným výsledkom a nám ostatným želám, aby sme to vydržali, stojí to zato.
Mala som teraz dlhšiu dobu na take moje tkzv. hlbkove premýšľanie, neplanovana hospitalizacia ma tak trošku rozhodila, ale neskôr, keď sa mi uľavilo od bolestí, tak som bola šťastná, že sa opäť podaril krôčik k lepšiemu. Napriek stráveným sviatkom v nemocnici, neľutujem, som opäť doma, relativne v pohode a môžem sa zapajať postupne ako do normalneho života, tak i postupne do prace.
Vo vyššie citovaných príspevkoch sa píše o bolestiach končatín, prípadne i celého tela, to nám so sebou bohuzial prináša chemoterapia ako daň zato, že superime s takym ochorením ako je onkologické, ale myslím, že radšej budem ak ma bude bolieť noha a pod., ale som tu a fungujem v relativnom režime.
Uprimne sa priznam, tentokrat som sa bála, stavy zimnice, bolestí a horučky sa mi striedali ako na bežiacom pase.Dva dni som dokonca ani nevedela co je za deň, boli i zlé myšlienky, to viete ak ma clovek dlhy cas na rozmyslanie, tak rozmysla i o veciach, ktorých by nemal a az som zacala pozitivne mysliet tak sa pomaly moj zdravotny stav dostaval k lepsiemu. I ked som odisla z nemocnice opät v trosku horsom stave, ako pred zhorsením, stále je to este dobré.
Píšem to kvoli tomu, aby sa nikto nevzdával dobrovolne, za kazdu cenu treba vzdy bojovat a chciet.
Takze nám este raz všetkým prajem silnú volu a ked budeme mat tu, tak budeme mat i to nase relatívne zdravie a budeme moct byt s blizkimi. Nie je dolezite ci prideme do ciela za 5 minut, alebo za 2 dni, ale je dolezite, ze do toho ciela prideme.
Vasa.V.

PS: prepacte preklepy, jemna motorika dostala tentokrat zabrat ako prvá.
Vierka ja som z tej "druhej strany jazera", ale tie slová ktoré si sem položila, otriasli aj mnou. Si vzácny človek, napriek svojmu trápeniu dokážeš povzbudzovať iných, dodávať pozitívnu energiu. Klobúk dolu pred tebou!!!! Posielam silné objatie.
10 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

viki2 Pozri príspevok
buchač, vďaka za odpoveď.....
napriek tomu, že som niekolko rokov prichádzala v práci do styku s onko-pacientami, tu sa nejako nespolieham na mozog a logiku, ale stále dúfam.....primárne ochorenie je nádor na pohrudnici, dosť neskoro zistený, preto aj ten nález je taký aký je a prognózy zlé.....keďže je to však blízka osoba, stále všetci dúfame, že dokáže ochorenie poraziť....aj to tak chvílku vyzeralo, ale objavili sa nové komplikácie z nohou a s tou aortou a to ju oberá o silu...o komunikácii s lekármi radšej pomlčím,nevedia absolútne pochopiť, čo takýto človek potrebuje!!!!!určite nie zatajovanie info a nezáujem ale s tým sa asi stretla väčšina z vás

Tvoje myslenie je úplne v poriadku a prirodzené. nechcem ti brať žiadne nádeje, ale tento druh nádoru je ťažko liečiteľný. Malígny mezotelióm je veľmi zriedkavé ochorenie, predstavuje len 0,1 - 0,2 % zo všetkých zhubných nádorov. Najčastejšie sa vyskytuje u ľudí, ktorí boli dlhodobo vystavení pôsobeniu azbestu (modrý a hnedý azbest). Spúšťacím mechanizmom je chemické zápalové dráždenie. Typický je preňho veľmi pomalý rast. Patrí medzi málo rádiosenzitívne ochorenia, čiže rádioterapia nepredlžuje prežívanie. Chemoterapia má paliatívny význam, je indikovaná pri pokročilom ochorení - inoperabilnom. V tých skorších štádiach je možná radikálna operácia - odstránenie celej porudnice a pľúc postihnutej strany, to naozaj len v skorých štádiách.
Tento druh nádoru sa môže bohužiaľ infiltrovať do mediastína a až do pericardu srdca, do pľúcneho tkaniva a vytvorí takú stenu okolo aorty. Čo by zodpovedalo 3. stupňu.
Čiže ten opuch môže znamenať aj lympfedém, ale môže znamenať aj trombózu hlbokých žíl nohy.
Veľmi by som ti chcela napísať niečo pozitívne, ale keď je nádor v neskoršom štádiu a nie je možnosť radikálnej operácie, šanca na vyliečenie nie je, ale na druhej strane je šanca na dlhý (dlhoročný) priebeh na veľmi pomalý rast nádoru, ktorý drží v šachu chemoterapia, pretože iné možnosti ako rádioterapia a hypertermia nepriniesli doposiaľ žiadne terapeutické úspechy. Veľmi držím palce a neprestávaj dúfať aj v zázrak, pretože nádej zomiera posledná.
6 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Vierka, však sa len držme, vieme svoje o čom to všetko je. A pozri, zase vyjde pomaly slniečko Všetko dobré všetkým nám aj tým, ktorí nás podporujú.
9 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

ludmilla Pozri príspevok
Tvoje myslenie je úplne v poriadku a prirodzené. nechcem ti brať žiadne nádeje, ale tento druh nádoru je ťažko liečiteľný. Malígny mezotelióm je veľmi zriedkavé ochorenie, predstavuje len 0,1 - 0,2 % zo všetkých zhubných nádorov. Najčastejšie sa vyskytuje u ľudí, ktorí boli dlhodobo vystavení pôsobeniu azbestu (modrý a hnedý azbest). Spúšťacím mechanizmom je chemické zápalové dráždenie. Typický je preňho veľmi pomalý rast. Patrí medzi málo rádiosenzitívne ochorenia, čiže rádioterapia nepredlžuje prežívanie. Chemoterapia má paliatívny význam, je indikovaná pri pokročilom ochorení - inoperabilnom. V tých skorších štádiach je možná radikálna operácia - odstránenie celej porudnice a pľúc postihnutej strany, to naozaj len v skorých štádiách.
Tento druh nádoru sa môže bohužiaľ infiltrovať do mediastína a až do pericardu srdca, do pľúcneho tkaniva a vytvorí takú stenu okolo aorty. Čo by zodpovedalo 3. stupňu.
Čiže ten opuch môže znamenať aj lympfedém, ale môže znamenať aj trombózu hlbokých žíl nohy.
Veľmi by som ti chcela napísať niečo pozitívne, ale keď je nádor v neskoršom štádiu a nie je možnosť radikálnej operácie, šanca na vyliečenie nie je, ale na druhej strane je šanca na dlhý (dlhoročný) priebeh na veľmi pomalý rast nádoru, ktorý drží v šachu chemoterapia, pretože iné možnosti ako rádioterapia a hypertermia nepriniesli doposiaľ žiadne terapeutické úspechy. Veľmi držím palce a neprestávaj dúfať aj v zázrak, pretože nádej zomiera posledná.
.................................................. .....................
ludmilla, napísala si to velmi presne, tak ako jej to zdiagnostikovali, bohužial
zarážajúce je to, že ona nikdy neprišla do styku s azbestom, nepracovala v chemickom priemysle ani nefajčila...ona bola prototyp zdravého životného štýlu...bohužial, nepomohlo to...má len niečo cez 40, je to strašne nespravodlivé.....myslím, že nám fakt zostáva už len tá nádej
velmi pekne Ti ďakujem za odpoveď
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

viki2 Pozri príspevok
.................................................. .....................
ludmilla, napísala si to velmi presne, tak ako jej to zdiagnostikovali, bohužial
zarážajúce je to, že ona nikdy neprišla do styku s azbestom, nepracovala v chemickom priemysle ani nefajčila...ona bola prototyp zdravého životného štýlu...bohužial, nepomohlo to...má len niečo cez 40, je to strašne nespravodlivé.....myslím, že nám fakt zostáva už len tá nádej
velmi pekne Ti ďakujem za odpoveď
viki2,

je to nespravodlivé a veľmi, ale ak si jej dobrá priateľka, tak teraz musiš ostať silná a podporovať ju, skúšať ju posiľniť hlavne na duchu, to bude teraz pre ňu najdôležitejšie a možno niektorí teraz pokrútia hlavou, ale opatrne ju pripravovať i na možnosť, ku ktorej jej ochorenie speje, i keď ona si to uvedomí, no dôležité je, aby to brala ako by som to povedala , ako niečo čo pre ňu nie je tragické, dovoľujem si to napisať z poslednej svojej skusenosti, ale ak sa k tomu postaví pozitívne môže sa stať všeličo, vieš ľudský organizmus je nevyspytateľný a preto vždy je nádej a v tú treba dúfať.
8 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

vierka, velmi mi pomáhajú tieto rady z "druhej strany"-Ďakujem

ano, mám presneten pocit, tým že budem stáť pri nej, podporovať ju, tým jej môžem najviac pomôcť, hovoríme o ochorení dosť otvorene, nazývame veci pravými slovami (je to na hlavu, takto pred rokom sme riešili stavbu domu), bavili sme sa už aj o tom, keby nastal koniec

je to pre mňa hrozne náročné, ani si neviem predstaviť pocity človeka, ktorý žije s tým, že možno tu už o pár mesiacov nebude...na druhej strane, kto mi zaručí, že ja tu o pár mesiacov budem.......

všetkým Vám ďakujem, velmi si to cením
4 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
dlhsie som tu nebol, tak vam zelam vsetkym do noveho roku vsetko najlepsie, vela zdravia a lasky.

Pred 5-timi rokmi bola za mnou kamaratkyna mama, mala nador na prsniku. Uspesne vsetko zvladla, operaciu, chemoterapiu, ozarovanie,.. zila plnym a radostnym zivotom. Zrazu sa vsetko zvrtlo.. 23.12. si este robila plany ako dalej, potom umely spanok a 26-teho decembra vydychla naposledy... lekari nic nezistili a rodine povedali ze behom 24 hodin sa jej spravili metazstazy na plucach a preto zomrela. Je to vobec mozne aby to nabralo tak rychlo spad ?? Vedeli ze nieco ma, bolo to v hlave ale neohrozovalo to zivot a potom zrazu... par hodin...
2 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

viki2 Pozri príspevok
.................................................. .....................
ludmilla, napísala si to velmi presne, tak ako jej to zdiagnostikovali, bohužial
zarážajúce je to, že ona nikdy neprišla do styku s azbestom, nepracovala v chemickom priemysle ani nefajčila...ona bola prototyp zdravého životného štýlu...bohužial, nepomohlo to...má len niečo cez 40, je to strašne nespravodlivé.....myslím, že nám fakt zostáva už len tá nádej
velmi pekne Ti ďakujem za odpoveď
Azbest je najpravdepodobnejšia možnosť, ale príčina sa pripisuje aj infekcii vírusom SV40 i keď tá možnosť je málo pravdepodobná a nejakým mikroskopickým keramickým vláknam, nepamätám sa úplne presne o aké ide.
Viki rakovina nezasiahne len jedného človeka, ale zasiahne celú rodinu, priateľov. Sama viem aké ťažké je voliť tie správne slová, preto radšej niekedy len počúvam. Viem, že je to veľmi ťažké a nesmierne to bolí, ale treba s ňou otvorene rozprávať o chorobe, ona potrebuje tiež zo seba dostať určité pocity. Treba jej dať pocítiť, že ani táto choroba váš vzťah nijako neovplyvnila.
Znamená to však aj to nechať ju robiť veci, ktoré ona chce, i keď ty si myslíš, že by sa mala radšej šetriť, potrebuje cítiť, že ešte toho veľa dokáže, veľmi to pomáha psychike.
Rakovina rozdeľuje ľudí na dve skupiny - na tých, ktorí sa vyliečili a na tých, ktorí jej podľahli.
Tvoja priateľka je ešte veľmi mladá, preto by som sa snažila využiť všetky dostupné možnosti a informácie, ktoré existujú. Napríklad viem, že v Nemecku prebieha Morab 009 - je to otvorená klinická štúdia - liečba mezotheliómu humánnou rekombinovanou protilátkou myslím IgM typom - ak sa nemýlim, ktorá je kombinovaná cytostatikami je to všetko v rámci pokusov, väčšinou sú do nej zaradení ľudia v 4. štádiu. Vôbec netuším aké výsledky tieto skúšky priniesli. Stálo by zato pohovoriť s lekárom.
6 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Prosím Vás, kto viete, poraďte...

http://www.porada.sk/t156783-ako-zal...vo-viedni.html
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Objavila som na internete knihu, ktorá by možno zaujala niektoré poraďáčky, prikladám link, na ktorom je napísané o nej viac.Ešte som si dovolila aj zacitovať vyjadrenie švédskej autorky.

www.bobson.info

Prečo som napísala túto knihu.
Toto je moje rozprávanie o živote predtým a potom,ako som sa dozvedela o
mojej rakovine prsníka. O dňoch naplnených plačom a strachom, ale i dňoch naplnených smiechom a pozitívnymi myšlienkami.

Keď som sa dozvedela,že mám rakovinu prsníka,cítila som sa neskutočne
sama, odkázaná na život s chorobou. Začala som pátrať po ľuďoch s podobným osudom. Pokúšala som sa zohnať si nejakú literatúru o tejto chorobe,ale čím viac kníh som prečítala,tým viac som bola deprimovaná. Viaceré knihy prinášali ťažké, úmorné a bezvýchodiskové príbehy.
Ale ja som práve vtedy potrebovala knihu, ktorá ukazuje možnosti, nie utápanie sa v problémoch. Preto som napísala túto knihu.

Text vychádza z mojich vlastných skúseností. Nemám lekárske vzdelanie, ale
po viacročnej liečbe a vďaka viacerým recidívam môžem poslúžiť značnými osobnými skúsenosťami. Hoci sú tieto myšlienky a úvahy iba moje, mám pocit, že by som sa o ne mohla a mala podeliť so ženami, ktoré podobne ako ja ochoreli na rakovinu prsníka.

Kniha je rozdelená na dve časti – moju osobnú spoveď a prílohu
Rakovina prsníka heslovite. V prílohe sú najčastejšie otázky,ktoré som si v súvislosti s mojou diagnózou kládla a moje odpovede na základe
osobných skúseností. Som presvedčená, že vôľa žiť a pozitívna nálada sú dobrým predpokladom, ako si poradiť s chorobou. Nie si sama – je nás mnoho, čo bojujeme.
Raz určite vyhráme!
(Pozn. – „Prečo som napísala
túto knihu“ je predslov
autorky k jej knihe)
10 0
zuzka vesela zuzka vesela

zuzka vesela je offline (nepripojený) zuzka vesela

ahoj,
v decembri 2010 zdiagnostikovali mojej mamine onko nádory v pokročilom štádiu, začala som hľadať všetko možné, tak ako pred 10- timi rokmi kedy mi potom žiaľ odišiel po (6- ročnom) boji s onko manžel . Dnes je oveľa viac možností a aj naozaj úspešných riešení.
Klasická medicína nám ponúkla len jedno- ožarovanie, nakoľko všetky 3 nádory boli neoprovateľné a veľmi rozsiahle, a lieky od bolesti.

Napíšem pár typov :
1. nádorové bunky nevzniknú ak je správne PH organizmu, vzniknuté bunky pri znormalizovaní PH organizmu odumierajú je o tom veľa dostupných inrformácií a štútií na internete, v zahraničí sú aj kliniky, ktoré úspešne liečia onko na tomto princípe treba si v lekárni kúpiť prúžky na kontrolu moču a ráno na lačno skontrolovať a nie len seba, ale každého koho poznáte... veľa ľudí má zlé ph a to je začiatok rozvratu v organizme
Kvalitné produkty na odkyslenie sú na SK trhu neni, ale zohnala som zo zahraničia a naozaj to funguje, len treba kvalitua samozrejme to najpodstatnejšie je strava.
2. onko ochorenie je vlastne porucha imunity a klasická terapia, ožarovanie a chemo ju ešte viac likvidujú.Vynikajúci prostriedok na ochranu a podporu imunity je tekuté biocolostrum.Nie je najlacnejšie, ale robí priam zázraky... Podporuje aj rast NK buniek - prirodzených zabíjačov a obsahuje aj TNF - tumor nekrotizujúci faktor. Obsahuje veľmi vysoký podiel imunoglobulínov - čo je vlastne dodaná do tela hotová imunita.V zahraničí je o tom veľa klinických štúdií. stačí si dať do prehliadaču na internete : study(po anglicky) vašu diagnózu(latinsky) a colostrum
Kvalitné tekuté biocolostrum sa dá kúpiť už aj u nás.
4. Existuje náramok na ruku ktorý vyrovnáva energiu - a naozaj funguje, len vraj ich je na trhu viac druhov, a zase treba kvalitu nie napodobneninu. nechcem tu robiť reklamu, tak preto nepíšem nikde značky.
Po kombinácii spomenutých riešení sa mamina cíti podstatne lepšie, začala chodiť na 2 hodinové prechádzky, pred tým nevládala prejsť ani do kúpelne.
4. a samozrejme pozitívne myslenie robí možno najviac , ale nesmie sa pripustiť ani malinké pochybenie. a kto v tak ťažkom rozpoložení nezapochybuje :-(.
Prajem všetkým ktorí toto čítate ZDRAVIE, ZDRAVIE, ZDRAVIE.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zuzka vesela Pozri príspevok
ahoj,
v decembri 2010 zdiagnostikovali mojej mamine onko nádory v pokročilom štádiu, začala som hľadať všetko možné, tak ako pred 10- timi rokmi kedy mi potom žiaľ odišiel po (6- ročnom) boji s onko manžel . Dnes je oveľa viac možností a aj naozaj úspešných riešení.
Klasická medicína nám ponúkla len jedno- ožarovanie, nakoľko všetky 3 nádory boli neoprovateľné a veľmi rozsiahle, a lieky od bolesti.

Napíšem pár typov :
1. nádorové bunky nevzniknú ak je správne PH organizmu, vzniknuté bunky pri znormalizovaní PH organizmu odumierajú je o tom veľa dostupných inrformácií a štútií na internete, v zahraničí sú aj kliniky, ktoré úspešne liečia onko na tomto princípe treba si v lekárni kúpiť prúžky na kontrolu moču a ráno na lačno skontrolovať a nie len seba, ale každého koho poznáte... veľa ľudí má zlé ph a to je začiatok rozvratu v organizme
Kvalitné produkty na odkyslenie sú na SK trhu neni, ale zohnala som zo zahraničia a naozaj to funguje, len treba kvalitua samozrejme to najpodstatnejšie je strava.
2. onko ochorenie je vlastne porucha imunity a klasická terapia, ožarovanie a chemo ju ešte viac likvidujú.Vynikajúci prostriedok na ochranu a podporu imunity je tekuté biocolostrum.Nie je najlacnejšie, ale robí priam zázraky... Podporuje aj rast NK buniek - prirodzených zabíjačov a obsahuje aj TNF - tumor nekrotizujúci faktor. Obsahuje veľmi vysoký podiel imunoglobulínov - čo je vlastne dodaná do tela hotová imunita.V zahraničí je o tom veľa klinických štúdií. stačí si dať do prehliadaču na internete : study(po anglicky) vašu diagnózu(latinsky) a colostrum
Kvalitné tekuté biocolostrum sa dá kúpiť už aj u nás.
4. Existuje náramok na ruku ktorý vyrovnáva energiu - a naozaj funguje, len vraj ich je na trhu viac druhov, a zase treba kvalitu nie napodobneninu. nechcem tu robiť reklamu, tak preto nepíšem nikde značky.
Po kombinácii spomenutých riešení sa mamina cíti podstatne lepšie, začala chodiť na 2 hodinové prechádzky, pred tým nevládala prejsť ani do kúpelne.
4. a samozrejme pozitívne myslenie robí možno najviac , ale nesmie sa pripustiť ani malinké pochybenie. a kto v tak ťažkom rozpoložení nezapochybuje :-(.
Prajem všetkým ktorí toto čítate ZDRAVIE, ZDRAVIE, ZDRAVIE.
Mamke prajem veľa pozitívnej energie a veľa, veľa síl, aby sa čím skôr podarilo túto zákeru poraziť.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zuzka vesela Pozri príspevok
ahoj,
v decembri 2010 zdiagnostikovali mojej mamine onko nádory v pokročilom štádiu, začala som hľadať všetko možné, tak ako pred 10- timi rokmi kedy mi potom žiaľ odišiel po (6- ročnom) boji s onko manžel . Dnes je oveľa viac možností a aj naozaj úspešných riešení.
Klasická medicína nám ponúkla len jedno- ožarovanie, nakoľko všetky 3 nádory boli neoprovateľné a veľmi rozsiahle, a lieky od bolesti.

Napíšem pár typov :
1. nádorové bunky nevzniknú ak je správne PH organizmu, vzniknuté bunky pri znormalizovaní PH organizmu odumierajú je o tom veľa dostupných inrformácií a štútií na internete, v zahraničí sú aj kliniky, ktoré úspešne liečia onko na tomto princípe treba si v lekárni kúpiť prúžky na kontrolu moču a ráno na lačno skontrolovať a nie len seba, ale každého koho poznáte... veľa ľudí má zlé ph a to je začiatok rozvratu v organizme
Kvalitné produkty na odkyslenie sú na SK trhu neni, ale zohnala som zo zahraničia a naozaj to funguje, len treba kvalitua samozrejme to najpodstatnejšie je strava.
2. onko ochorenie je vlastne porucha imunity a klasická terapia, ožarovanie a chemo ju ešte viac likvidujú.Vynikajúci prostriedok na ochranu a podporu imunity je tekuté biocolostrum.Nie je najlacnejšie, ale robí priam zázraky... Podporuje aj rast NK buniek - prirodzených zabíjačov a obsahuje aj TNF - tumor nekrotizujúci faktor. Obsahuje veľmi vysoký podiel imunoglobulínov - čo je vlastne dodaná do tela hotová imunita.V zahraničí je o tom veľa klinických štúdií. stačí si dať do prehliadaču na internete : study(po anglicky) vašu diagnózu(latinsky) a colostrum
Kvalitné tekuté biocolostrum sa dá kúpiť už aj u nás.
4. Existuje náramok na ruku ktorý vyrovnáva energiu - a naozaj funguje, len vraj ich je na trhu viac druhov, a zase treba kvalitu nie napodobneninu. nechcem tu robiť reklamu, tak preto nepíšem nikde značky.
Po kombinácii spomenutých riešení sa mamina cíti podstatne lepšie, začala chodiť na 2 hodinové prechádzky, pred tým nevládala prejsť ani do kúpelne.
4. a samozrejme pozitívne myslenie robí možno najviac , ale nesmie sa pripustiť ani malinké pochybenie. a kto v tak ťažkom rozpoložení nezapochybuje :-(.
Prajem všetkým ktorí toto čítate ZDRAVIE, ZDRAVIE, ZDRAVIE.
...hm ......
http://www.pharmaactiv.sk/sk/produkt.php?id=9

Radšej som opatrný v reakcii , no aj iné nezrovnalosti by som našiel ...
Zatiaľ je to v intenciách skrytej reklamy ...sorry ...
1 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Pripájam sa k opatrnosti nášho buchača - môjho spolubojovníka. Ale ako sa hovorí - Tvoja viera Ťa uzdravila - ak človek veľmi chce, tak sa uzdraví. Inak držím palce.
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem pekny den všetkým,

prepačte, že sa teraz nezapajam do debaty na tuto temu, no ako viete bola som v nemocnici, ale plne suhlasim so vsetkými príspevkami a všetkým, ktorí bojujú s touto potvorou držím palce a prajem vela vytrvalosti.
Vasa V.
10 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Len som tu nakukla, aby som Vás pozdravila... Dúfam, že pauzička od Vierkinho príspevku znamená, že niet o čom písať, lebo sa nám v novom roku darí, tak nech to tak vydrží aj vo februári. Rýchlo ten "nový rok" uteká, ale to je dobre - dnes sú Hromnice, viac svetla, hádam už tá tma a zima postupne ustúpia jari a slniečku! Pekný večer všetkým! Zimama
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Prosím Vás, máte skúsenosti s periférnou neuropatiou v dôsledku podávania Taxolu pri chemo? U mňa sa po štvrtej CHT prejavila veľmi intenzívna forma s často až neznesiteľnými bolesťami. Lekár však na to vôbec nereagoval, povedal, že to už vydržím a mám si dávať Ibalgin. Ten mi zaberal asi ako Lentilka. Po piatej CHT som asi tri týždne doma kričala od bolesti, kým to prešlo zo stavu neznesiteľný na stav intenzívny. Šiestu CHT som odmietla, ale bez prestania vo dne v noci mám už 2 mesiace bolesti. Neberie to konca. Môj onkológ s pacientom takmer nerozpráva. Včera som chcela, aby mi povedal aspoň názov toho, čo spôsobuje tie moje bolesti, že si o tom nájdem niečo na internete. Povedal len, že Paclitaxel a utrúsil, že nič nepomôže.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Jarka 1 Pozri príspevok
Prosím Vás, máte skúsenosti s periférnou neuropatiou v dôsledku podávania Taxolu pri chemo? U mňa sa po štvrtej CHT prejavila veľmi intenzívna forma s často až neznesiteľnými bolesťami. Lekár však na to vôbec nereagoval, povedal, že to už vydržím a mám si dávať Ibalgin. Ten mi zaberal asi ako Lentilka. Po piatej CHT som asi tri týždne doma kričala od bolesti, kým to prešlo zo stavu neznesiteľný na stav intenzívny. Šiestu CHT som odmietla, ale bez prestania vo dne v noci mám už 2 mesiace bolesti. Neberie to konca. Môj onkológ s pacientom takmer nerozpráva. Včera som chcela, aby mi povedal aspoň názov toho, čo spôsobuje tie moje bolesti, že si o tom nájdem niečo na internete. Povedal len, že Paclitaxel a utrúsil, že nič nepomôže.
Jarka, je mi ľúto, že tak trpíš, ale poradiť Ti neviem. Inak - neuvažovala si o zmene onkológa ??! Veď mať túto pliagu, nie je obyčajná nádcha z prechladnutia , prečo niektorí lekári s pacientom nekomunikujú ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať