Zavrieť

Porady

Pečieme domáci kváskový chlieb

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Piekli ste, pečiete, alebo sa chystáte piecť domáci chlieb ? Aká múka? Ako kysnúť ? Ako na kvások ? Prečo mi chlieb nevykysol?
Pochváľte sa svojimi bochníkmi, možno poraďte iným pri problémoch, zdieľajte recepty.

Niektore recepty, podnety, zaujimavosti:
Nemieseny chlieb Sumava
Vinohradsky psenicny kvaskovy chlieb
Špaldový kváskový chlieb
Letkov pšenično-ražný chlieb
Zakladanie kvásku s ananásovou šťavou
Prečo nemraziť kvások
Kvakin kvaskovy chlebik a skúsenosti
Turbo chlebik, psenicno, spaldovo, razny, so zeleninou
Naposledy upravil taiko : 14.12.17 at 06:50
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja zase zajtra vecer zamiesam...v patek peciem
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Ja zase zajtra vecer zamiesam...v patek peciem
sa neondej, lebo si zajtra volno vezmen a bude aj ja piect Alebo, ze by som podla Tvojho receptu a aj chleba aj zarobene bude ?
0 0
ZahradnikAmater ZahradnikAmater

ZahradnikAmater je offline (nepripojený) ZahradnikAmater

lujza.j
Vsetko vykysne v osatke.....aj ked nie je potrebna....
Kváskový chlieb z čisto ražnej múke ti z ošatky vytečie.
0 0
ZahradnikAmater ZahradnikAmater

ZahradnikAmater je offline (nepripojený) ZahradnikAmater

taiko
ktory konkretny recept mas vyskusany ?
Vyskúšané sú všetky, čo sú tam popísané, ale v poslednej dobe sa pečie ten na druhej strane "Kváskový chlieb pečený v rúre".
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ZahradnikAmater
taiko
ktory konkretny recept mas vyskusany ?
Vyskúšané sú všetky, čo sú tam popísané, ale v poslednej dobe sa pečie ten na druhej strane "Kváskový chlieb pečený v rúre".
hmm, ten web je na mna chaoticky, recept som nenasiel. Ale neva, aj tak hladam recept na spaldovy chlebik
0 0
ZahradnikAmater ZahradnikAmater

ZahradnikAmater je offline (nepripojený) ZahradnikAmater

taiko
hmm, ten web je na mna chaoticky, recept som nenasiel. Ale neva, aj tak hladam recept na spaldovy chlebik
Čo je na tom chaotické? Link vedie na prehľad článkov, stačí si otvoriť niektorý do nového okna alebo dole nalistovať stránku starších článkov.
0 0
ZahradnikAmater ZahradnikAmater

ZahradnikAmater je offline (nepripojený) ZahradnikAmater

afrikánka
ZahradnikAmater
lujza.j
Vsetko vykysne v osatke.....aj ked nie je potrebna....
Kváskový chlieb z čisto ražnej múke ti z ošatky vytečie.
neviem, či sa náhliš a nedávaš pozor, alebo si proste typ, čo potrebuje mať za každú cenu "navrch", ale lujza poskytla recept, že múku mieša, nie?
Nič v zlom, iba taká malá pripomienka
Pozor dávam, bez obáv. Ale ak napíše "všetko vykysne" tak nemá pravdu. A upozornil som na špecifický prípad, kedy nemá. Pretože to mám vyskúšané, Nie jeden recept sme u nás na kváskový chlebík vyskúšali
Nič v zlom. To len tak, pre tých, ktorí by pri čítaní nedávali pozor...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Letko
Kváskový chlieb sa už darí piecť aj mne. Používam hladkú múku, ražnú múku, soľ, pridávam aj ľanové semienka, vodu, kvások. Kysnúť to nechávam priamo v jánskom skle, v ktorom ten chlieb aj pečiem. Jem ho až po niekoľkých hodinách, lebo keď som ho skúšal jesť čerstvý, tak sa mi zdal vo vnútri vlhký.
takze tiez robis nemieseny ako lui ?
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
taiko
Letko
Kváskový chlieb sa už darí piecť aj mne. Používam hladkú múku, ražnú múku, soľ, pridávam aj ľanové semienka, vodu, kvások. Kysnúť to nechávam priamo v jánskom skle, v ktorom ten chlieb aj pečiem. Jem ho až po niekoľkých hodinách, lebo keď som ho skúšal jesť čerstvý, tak sa mi zdal vo vnútri vlhký.
takze tiez robis nemieseny ako lui ?
Ja tie suroviny zmiesam v robotovi hnetacimi hakmi, takze asi mieseny.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja ručným šlahačom s hakmi na cesto....to je nemiesený.....
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
lujza.j
ja ručným šlahačom s hakmi na cesto....to je nemiesený.....
Mieseny je aky?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ručičkami
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino...ano...ked sa to mne darije to brkacka....ale iny recept ako robim by som nerobila....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Všetci tu pečiete výborný kváskový chlieb. Ja tvrdím že je to brnkačka. ALE ešte nikto TU nepopísal ako ako vznikne podstata kváskového chleba KVÁSOK Ja si ho pamätám z detstva, keď stará mama mala stále na tanieriku guču z cesta od posledného pečenia, ktorú nechala usušiť a pred pečením ju rozmočila vo vode a premiešala s novým zámesom na chlieb z ktorého zase odštipla po vykysnutí kus a dala na tanierik. Ale ako ten prvý kvas urobila ma nezaujímalo. Vtedy sa však pieklo v každom dome. Kvások , zápalky a petrolej vraj žiadnej gazdinej v domácnosti nikdy nechýbal
jaj no brnkacka ako brnkacka, mne sa zatial podaril len raz . Myslim taky, ze by som aj niekomu inemu z neho odkrojil
Ale zajtra sa chystam na dalsi pokus
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
Palino...ano...ked sa to mne darije to brkacka....ale iny recept ako robim by som nerobila....
to som napísal akože "brnkačka" ale keď nemáš na kváskový chlieb základný komponent KVASOK tak kváskový nespravíš. môžeš spraviť s kvasnicami, ale to je iný druh
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tai..ja som uz aj cely darovala....trenerovi
Decko zajtra dva krajce do roboty prevadzkarovi...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Tai..ja som uz aj cely darovala....trenerovi
Decko zajtra dva krajce do roboty prevadzkarovi...
no ja by som sa zatial za svoje osuchy hanbil
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino...tak kvasok urobis sam...alebo ti niekto daruje....ja som dostala tak som "musela" zacat....ale nie chcela som....lebo mi chleba velmi chutil...a ta moja šumava.chleba je pre zaciatocnika ako stvorena...
Ja po dov.som myslela,ze budem vyrabat..aj ked som mala ponuku si prist.zobrat....nakoniec som podla.instrukcii...ozivila moj...a aj som si nasušila....
Ja si z mojho cesta nemozem odobrat...lebo tam uz sol,kmin....ja si krmim v pohariku...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Palino...tak kvasok urobis sam...alebo ti niekto daruje....ja som dostala tak som "musela" zacat....ale nie chcela som....lebo mi chleba velmi chutil...a ta moja šumava.chleba je pre zaciatocnika ako stvorena...
Ja po dov.som myslela,ze budem vyrabat..aj ked som mala ponuku si prist.zobrat....nakoniec som podla.instrukcii...ozivila moj...a aj som si nasušila....
Ja si z mojho cesta nemozem odobrat...lebo tam uz sol,kmin....ja si krmim v pohariku...
no tam bude asi moj problem. Jesitnost. Hadam nebudem zacinat so zaciatocnickym.
Ja chcem kvaskovy, 100% spaldovy a so starterom
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A.mas.spaldovy kvasok..ked chces 100%
Pre mna je.henten strasne komplikovany
Mne staci,ze.je celozrnny to je u mna zaklad
Viem,ze nekupim uz spaldovu celozrnnu grahamovu muku..zle to kyslo
No sa nepokakaj ze pre zaciatocnika to som tak nazvala ja...lebo ho viem upiect...ja som nikdy ani buchty nepiekla...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať