Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To neviete, že copyright na verejné usvedčovanie zlodejov majú iba členovia SaS a potencionálny zlodej musí byť iba zo strany Smer SD?
:-))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
a z aeronetu niečo nemáš ??? že blog investigatávnej žurnalistiky )))))))))))))))))
Ja ti serem na to, kto a kde to uverejnil...ALE už je trochu iné, ak je zdroj (v tomto prípade zmluvy) pravdivý.
Že je Naď jeden dilino...tak to ani nevravím.
Klapec aj s Tchorom skončí jedna radosť..

...daj niečo od Tódovej...už len ona je garant investigatívnej novinárčiny.
ajajajáááj
však som len dal tvoju typickú reakciu....bud útok na autora, médium, alebo na bláááávu ))
nepoznáš vlastnú medicínu ....

minule si tu rozumne zotrel oravského nácka, ked tu trepal o tých 290 miliárdách..... ...skús postupovať podla svojho návodu
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nie je to síce tvoj obľúbený eéronet, hoci by nezaškodilo ho tu dať...
čo bolo na markíze neviem, ale tu máš komentár
https://fb.watch/af0TPSHNJA/
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zvyšuješ u 2 užívateľov dávku lexaurínu! Za chvíľu im budeš platiť vreckové 2x 20000 eur, lebo zarobiť si ich nedokážu a mamky už im ich nemôžu dať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
čo bolo na markíze neviem, ale tu máš komentár
Tak si to pozri a AŽ potom zaujmi stanovisko.

P.S.: Neobhajujem Tv Narkózu, to v žiadnom prípade...správy na tejto stanici nepozerám. ALE urobiť z jednej, dvoch viet a odpichnúť sa od nich na vyrobenie "reportáže" v trvaní cca 8 minút je teda dosť od veci.
Veď aké nóvum dal Danny ohľadom vychádzania londýnčanov ? Iba ak to, že pobehoval medzi nimi jak yebnutý.
Pritom v Londýne je to na uliciach v pohode...ostatne aj u nás...či ?

Niečo z Londýna - Hyde park christmas market 2021...ani minúta hľadania, nakoľko som išiel na istotu.
https://www.youtube.com/results?sear...as+market+2021

Na záver myšlienka D.K.
Naposledy upravil buchač : 31.12.21 at 22:53
Screenshot 2021-12-31 at 23-49-19 Koniec Veľkej Británie ????.png  
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Počúvam včera zase samí odborníci na výbuchy excelovali jeden mal veľa očí iný zase mnoho prstov jedna si dala dole náušnicu aj s uchom a pod
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

zarmútilo ma, len 20 000 ľudí tu nechce nových okupantov
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pozerám stránku FS a nestačím sa čudovať. Podnikatelia už maju k dispozícii elektronické tlačivá DP DzP FO za rok 2021 (podávané v roku 2022) typ A aj B - to tu ešte nebolo...

Aj výkazy Prvá pomoc + za December 2021 už sú na stránke ...
Naposledy upravil veronikasad : 03.01.22 at 06:48
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

radowan3
pavol54
zarmútilo ma, len 20 000 ľudí tu nechce nových okupantov

Lebo nepočúvajú TÁRAJOV
ako deviatak som v 1968 dostal od zástupcu riaditeľa školy kýbel vápna, štetku, papierik s heslami 5 kčs a posielali sme vtedajších okupantov domov nápismi na plot ihriska, to čo bolo správne alebo nesprávne?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
ako deviatak som v 1968 dostal od zástupcu riaditeľa školy kýbel vápna, štetku, papierik s heslami 5 kčs a posielali sme vtedajších okupantov domov nápismi na plot ihriska, to čo bolo správne alebo nesprávne?
Nuž - ty si to robil za peniaze, my zo zlosti, že sa objavili... Po večeroch sme bielou, alebo čiernou (alebo aká bola po ruke) acetónkou zatierali názvy ulíc a smerové značky. Ale to vtedy bol parádny adrenalín... Tí starší, ak sa nedalo premaľovať, tak jednoducho otočili celú značku aj so stĺpikom.
To bol humor, keď sa kolóny zastavili a rozmýšľali, kade ísť.
V skutočnosti: tí солдаты boli len chudáci, ale офицеры - tí zúrili jedna radosť. A keď sa pýtali na cestu, skoro všetci ukazovali na východ.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
ako deviatak som v 1968 dostal od zástupcu riaditeľa školy kýbel vápna, štetku, papierik s heslami 5 kčs a posielali sme vtedajších okupantov domov nápismi na plot ihriska, to čo bolo správne alebo nesprávne?
Nuž - ty si to robil za peniaze, my zo zlosti, že sa objavili... Po večeroch sme bielou, alebo čiernou (alebo aká bola po ruke) acetónkou zatierali názvy ulíc a smerové značky. Ale to vtedy bol parádny adrenalín... Tí starší, ak sa nedalo premaľovať, tak jednoducho otočili celú značku aj so stĺpikom.
To bol humor, keď sa kolóny zastavili a rozmýšľali, kade ísť.
V skutočnosti: tí солдаты boli len chudáci, ale офицеры - tí zúrili jedna radosť. A keď sa pýtali na cestu, skoro všetci ukazovali na východ.
kolko si mal rokov?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dosť na to, aby som to chápal, málo na to aby ma zabásli.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

blchy potvory
271120785_982492932368121_6795346702515282291_n.jpg  
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Dosť na to, aby som to chápal, málo na to aby ma zabásli.
ako si si všimol reakcie tak sú správni okupanti a nesprávni okupanti ja tvrdím bezprívlastkoví
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali - asi takto - oficieri vedeli, prečo sem idú. Obyčajní vojačikovia len vedeli, že "na cvičenie" a odrazu ich tu ľudia opľuli (a v podstate oprávnene).
Okupant bude vždy okupant, ale okupant, ktorý vie, prečo okupuje, je horší, ako okupant, ktorý ani nevie, kde sa vlastne dostal a načo sem prišiel.
A neexistuje správny, alebo nesprávny okupant. Je len znalý (informovaný) a neznalý (neinformovaný) okupant.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
A neexistuje správny, alebo nesprávny okupant. Je len znalý (informovaný) a neznalý (neinformovaný) okupant.
Jésus marihuanna....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a prezradte aj nám, kde sú tí okupanti...
kde nás zas obsadili ?

a kto je tá elitná skupina 20 000 ľudí, ktorým jediným to prekáža...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čierno - biele videnie ???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
a prezradte aj nám, kde sú tí okupanti...
kde nás zas obsadili ?

a kto je tá elitná skupina 20 000 ľudí, ktorým jediným to prekáža...
oni určite mysleli nemeckých okupantov ktorých pozvala v roku 1939 vtedajšia vláda na ochranné krytie Slovenska a boli rozmiestnení od protektorátu až po údolie rieky Váh a v roku 1944 na celom území , alebo že by tých okupantov ktorých pozvala vláda ČSSR v roku 1968 pre ochranu výsledkov ktoré sa dosiahli v máji 1945, alebo že by niečo iné? Obe okupačné armády sem prišli so súhlasom vtedajších parlamentov.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ako môžeš takto sprosto klamať ?

dáš nám sem odkaz na to rozhodnutie vlády, ktorým pozýva okupantov ?
alebo tú internacionálnu pomoc, ako to nazývate ?
dáš sem ten súhlas parlamentu ?
to je neuveritelné, ako môžeš takto klamať....

p.s. a stále neviem, kto sú tí tvojí oni.....máš za dome cudzie tanky ??
Naposledy upravil bjuty smis : 03.01.22 at 10:08
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať