Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Možno len bolo tých kvasníc viac ako bolo treba. A možno bolo cesto riedke i keď ja už som piekla bábovku z riedkeho cesta a vyšla super. Ale zase sa mi zdá, že tu istú vtedy piekla aj Daniela a jej nevyšla dobre.
Vema som zvedavá ako to dopadlo...napíš
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Moja vianočka s medom dopadla dobre. Dala som do nej 3 PL medu namiesto dvoch a trošička citr. kôry. Piekla som na programe sladký a na najslabšej kôrke. Je lepšia ako včera...vyššie narástla a aj kôrka je mäkká.
DSCN3145.jpg  
DSCN3146.jpg  
DSCN3149.jpg  
1/1
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
betka631 Pozri príspevok
Moja vianočka s medom dopadla dobre. Dala som do nej 3 PL medu namiesto dvoch a trošička citr. kôry. Piekla som na programe sladký a na najslabšej kôrke. Je lepšia ako včera...vyššie narástla a aj kôrka je mäkká.
vyzerá super...
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Talianská bábovka sa síce dá jesť, ale neni to o ničom. Myslím si, že som mala dať KL suš. kvasníc a nie 3/4 čerstvých. Nebudem dávať ani recept, lebo bábovka od Betky je dobrá a skúsim aj tú druhú. Už do Vianoc nebudem bábovku piecť, lebo bude štedrák a ten si dám vymiesiť v pekárničke a to je všetko. Pekné sviatky.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Dievčatá myslíte, že aj medovníkove cesto by sa tam dalo vymiesiť?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nebude sa moc "trápiť" pri tom ten náš pomocník?
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

DanielaSĽ Pozri príspevok
Dievčatá myslíte, že aj medovníkove cesto by sa tam dalo vymiesiť?
Citas mi myslienky.
Vcera som skusala marlenku v pekarni. Tekute suroviny som roztapala na programe marmelada. Islo to fajn, suroviny sa mi pekne roztopili, pekne sa mi nahrievali a pritom sa to miesalo, ale ked som chcela pridat muku, ze prepnem na miesenie, /program Cesto na rezance/ tak mi nesla prepnut pekaren, pretoze bola horuca a vtedy to nejde. Nastastie mam 2 pekarne tak som dala miesit cesto do druhej. Inak to neviem zatial vyriesit. Pokial mate lepsie napady sem s nimi.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
... sa máš, kapitalistka, dve pekárne...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Rozalka Pozri príspevok
... sa máš, kapitalistka, dve pekárne...
nemas mi co zavidiet, pretoze som na bezlepkovej diete. Mala som v reklamacii pekaren. Vtedy som nevedela ako dopadne reklamacia a mali akciu v Lidli tak som kupila s tym, ze v jednej budem piect manzelovi, pretoze nie je vhodne piect lepkovy chlebik s bezlepkovym v jednej pekarni.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jaj, tak to mi je ľúto, prepáč, tina1 ...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Rozalka Pozri príspevok
Jaj, tak to mi je ľúto, prepáč, tina1 ...
nic sa nedeje, zvykla som si uz tak, ze dnes by som lepkove nejedla. Naucila som sa zdravemu zivotnemu stylu. Len keby to nebolo tak drahe
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Pozna niekto Pomocnik na kysnute cesto od dr. oetkera? Zrejme to nie je to iste ako susene drozdie? Tu je pisane, ze kysne az pri peceni.
Mam novu pekarnicku, doma len toto - spatne pripravena a tak mi nezostava, uz len pockat 2 hod. az to dokonci program a pozriet co z toho vyslo.
Ma niekto pekaren Concept, dva haky /2290 sk/? Skusenosti s nou?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Sladký koláč s medom sa pečie...voní a je až pod vrchom....dúfam, že behom pečenia nespadne a nebude z neho ušatec. Miesto citrónovej kôry som tam nastrúhala pomarančovú.....a mohla som dať hádam aj orechy posekané...no nič...ak sa osvedčí a bude chutiť...vyskúšam aj s orechami. Pekári a pekárky..pekné sviatky s pekárničkou. A tým , čo si ju priali od "Ježiška"...nech im funguje...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Spustila som pekárničku od Ježiška. O 16.hod. budem vedieť výsledokj
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Jožka, vítaj medzi nami pekárkami, držím palce aby sa ti prvý chlebík podaril
Inač pekný a praktický darček...i my sme mame kúpili pod stromček pekárničku.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
jozka56 Pozri príspevok
Spustila som pekárničku od Ježiška. O 16.hod. budem vedieť výsledokj
Tak si bola dobrá....keď si dostala taký super darček..... Ani netušíš ...aký je to vynikajúci dar. Vitaj medzi nami.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Chlebík je hotový, vyzerá dosť slušne. Idem sa pokúsiť urobiť foto cez mobil. Prilepím. A napíšem ako chlebík chutil.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Skúšam prilepiť chlebíkKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  chlebik.jpg
Zobrazení: 139
Veľkosť:  32.8 KBjoj ,ale otočený
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Jožka super... a aký zdravý celozrnný...
0 0
beandy beandy

beandy je offline (nepripojený) beandy

Aj ja som vyskúšala novú pekárničku od Ježiska. Chlebík bol výborný, chutný. Taký aký je na obrázku od jozky56. Už sa teším na ďalšie a ďalšie ktoré upečiem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať