Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 20:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Dáša_ Pozri príspevok
no to vieš, ja som strašný konzervatívec a tak nevlastním ani fritézu, ani mikrovlnku. Dokonca ani rychlovarnu konvicu

Tak to rýchle naprav a neoľutuješ.
Fritérzu ani ja neuznávam, ale mikrovlnku a rýchlovarnú konvicu určite oceníš. Uľahčí ti to veľa práce a času.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
ja tak varím roky - rokúce... v pohode, ak začne ventil tancovať - syčať , musí sa plameň stíšiť.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

m.hladka Pozri príspevok

Tak to rýchle naprav a neoľutuješ.
Fritérzu ani ja neuznávam, ale mikrovlnku a rýchlovarnú konvicu určite oceníš. Uľahčí ti to veľa práce a času.
rýchlovarnú konvicu sme tuším pred 9 rokmi dostali ako svadobný dar, ale dodnes sme ju nevybalili.

A čo sa týka mikrovlnky, to je na dlhšiu debatu, v podstate je to vec presvedčenia )
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Melnick Pozri príspevok
alla66 moja svokra po jednom takom varení strukoviny maľovala kuchyňu.
my sme raz tak doma varili v kuchte hrach a tiež sme potom museli maľovať

Takže toto je tiež jeden z pomocníkov, ktorý nepoužívam
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

U mňa mikrovlnka/supeeer pomocník/, iné nie. Varím roky v zepter hrncoch.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

jozka56 Pozri príspevok
U mňa mikrovlnka/supeeer pomocník/, iné nie. Varím roky v zepter hrncoch.
U mna to je vec zvyku.
Nerozporujem, že je to pomocník.

Po pravde, jedine, na čo mi chýba, je farbenie hodvábu ))
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Čo sa týka mikrovlnky, niektoré jedlá pripravené na sporáku strávim len so sódou bicarbónou, a to isté v mikrovlnke - žiadne zažívacie ťažkosti. Konkrétne cibuľa dusená na oleji ako doplnok k zemiakom, alebo pečená klobása. Ale nenabrala som odvahu na kuchtu.

P.S. U nás sa raz tiež maľovala kuchyňa v priebehu týždňa dvakrát - mama zavárala v remoske hrušky, a tie sa rozhodli, že sú uvarené a naservírujú sa na našu zbierku tanierov na stene. Ešte aj na ručičkách hodín bola nacapená hruška. Vrch remosky zdemoloval strop a pri dopade na zem pristával v hrnci s 2 l mlieka......ešteže sa mame nič nestalo pri tej pohrome, my s otcom sme sa zobudili na "veľký tresk".
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Oli a dátum "veľkého tresku" nehodíš? Veď vedci by Ti boli vďační.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

alla: dakujem sice v kuchte varievam pravidelne, ale na strukoviny som odvahu este nenabrala... navyse do mojho repertoaru strukovin patri zatial len sosovica, kt. robim na prirodno so slaninkou a nenamocenu a uverena je do hodiny

totiz, chodievame na obedy a tam robievaju uplne skvelu polievku z bielej fazulky... ale chutovo to vidim skor na konzervovanu... nechcu samozrejme povedat ako ju robia ale odhadujem, ze to bude na sposob kyslych zemiakov, redsie samozrejme, pridana ta konzervovana fazulka a dake to korenie... farebne je ta polievka taka biela s cervenym trosku... asi paprika... viem, ze tieto rychloobedove jedla nie su najzdravsie, ale ta ich fazulova mi fakt chut
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
?????

som teraz ja , ale aj poniektorí iní ....či ...?

Rýchlovarná konvica , kuchta , mikrovlnka , dokonca veľký tresk , no a na konci ešte aj hodváb sa tu spomína.........

Len mi akosi nejde do hlavy , na aký spôsob mám tieto indegrediencie pripraviť .
Asi by bol dobrý hodváb udusený v rýchlovarnej kanvici .....

Skúsim zajtra pripraviť

P.S. :

Ibaže by ste si zasa zamrníkovali , klasika ...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač Pozri príspevok
?????

som teraz ja , ale aj poniektorí iní ....či ...?

Rýchlovarná konvica , kuchta , mikrovlnka , dokonca veľký tresk , no a na konci ešte aj hodváb sa tu spomína.........

Len mi akosi nejde do hlavy , na aký spôsob mám tieto indegrediencie pripraviť .
Asi by bol dobrý hodváb udusený v rýchlovarnej kanvici .....

Skúsim zajtra pripraviť

P.S. :

Ibaže by ste si zasa zamrníkovali , klasika ...
hodváb sa v mikrovlnke pripravuje na pare
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dáša_ Pozri príspevok
hodváb sa v mikrovlnke pripravuje na pare
na etapy
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nevarila som ... Kámošky chválili, kúpili ster.fazuľu v konzerve ,- bielu, alebo červenú ...robí sa viď. postup klasickej polievky , za pár minút máš navarené ...nemusíš vôbec použiť tlakáč
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zajtra bude u nás na obed zapekaný karfiol.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

U nás zajtra dnešný obed. Kyslá lúsková polievka, granatier s rezancami/fliačky nekupujeme/ bez papriky a uhorkový šalát.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
buchač Pozri príspevok
?????
som teraz ja , ale aj poniektorí iní ....či ...?
Rýchlovarná konvica , kuchta , mikrovlnka , dokonca veľký tresk , no a na konci ešte aj hodváb sa tu spomína.........
Len mi akosi nejde do hlavy , na aký spôsob mám tieto indegrediencie pripraviť .
Asi by bol dobrý hodváb udusený v rýchlovarnej kanvici .....
Skúsim zajtra pripraviť
P.S. : Ibaže by ste si zasa zamrníkovali , klasika ...
Vidím, že ťa táto téma zaujala a venuješ jej čas. Tak prispej nápadom, čo na dnešný obed, čo navaríš, alebo čo ti pripravia na obed?
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

Dáša_ Pozri príspevok
vyskúšané, upečené, zjedené

no, nie je to samozrejme úplne také, ako vysmážané. Ale dalo sa, pochvaľovali si aj chlapi - dokonca som pôvodne myslela, že ostane trošku aj na zajtra - bola som naivná

Takže moje resumé: aj nabudúce budem robiť karfiol, rezne, fašírky ... v rúre na plechu.
Ja som to tiež už dávnejšie skúšala v rúre, no rezne sa mi zdali sôr dusené ako vyprážané a odlepovala sa mi strúhanka od mäsa. Teraz si dám na dve platničky na plynovom sporáku plech a vyprážam ako na panvici. Je to podstatne rýchlejšie, iba rezne treba sem-tam popresúvať po plechu, lebo časti mimo platničiek sú rozohriate menej, tak aby boli vypražené rovnomerne.
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
m.hladka Pozri príspevok
Vidím, že ťa táto téma zaujala a venuješ jej čas. Tak prispej nápadom, čo na dnešný obed, čo navaríš, alebo čo ti pripravia na obed?
Skús, volá sa to slepý guláš:
Postup: cibuľku posmažíš na oleji, pridáš pokrájané zemiaky (najlepšie na polmesiačiky), osolíš, opaprikuješ, okoreníš, môžeš pridať aj 1 surovú pokrájanú papriku a aspoň 2 pokrájané paradajky, zaleješ vodou a dusíš
(vody tak aby len zakryli zemiky), k tomu kyslá uhorka alebo nejaký iný šalát.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

riga Pozri príspevok
Ja som to tiež už dávnejšie skúšala v rúre, no rezne sa mi zdali sôr dusené ako vyprážané a odlepovala sa mi strúhanka od mäsa. Teraz si dám na dve platničky na plynovom sporáku plech a vyprážam ako na panvici. Je to podstatne rýchlejšie, iba rezne treba sem-tam popresúvať po plechu, lebo časti mimo platničiek sú rozohriate menej, tak aby boli vypražené rovnomerne.
ja som tie rezne počas pečenia asi 3-4 x obrátila, takže strúhanka sa prichytila. A naviac, nemala som jej veľa - ja som vlastne robila tie rezne tak, ze boli namočené v jogurte pomiešanom s vajíčkom a korením -v tom boli aspon den a potom som to len jemne poprášila strúhankou.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
babijanka Pozri príspevok
Skús, volá sa to slepý guláš:
Postup: cibuľku posmažíš na oleji, pridáš pokrájané zemiaky (najlepšie na polmesiačiky), osolíš, opaprikuješ, okoreníš, môžeš pridať aj 1 surovú pokrájanú papriku a aspoň 2 pokrájané paradajky, zaleješ vodou a dusíš
(vody tak aby len zakryli zemiky), k tomu kyslá uhorka alebo nejaký iný šalát.
Robím podobne, ale pridávam tam aj pokrájané párky, alebo bratislavskú salámu a miesto papriky a paradajky trošku rozmixovaného domáceho leča. Jeme to len s čerstvým chlebíkom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať