Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 07.06.17 at 00:14
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
foresterbig
Nemám s nimi skúsenosť ale ja by som sa toho nebál. Je to z dolnej zeme priamo z DS a ako vieme maďari majú dobrú a až výbornú gastronómiu. Po zhliadnutí stránky je vidieť že si veria a prezentácia je na úrovni aj z textami. Ceny som neskúmal.
Nuž, áno. Ale obchod je obchod, ten predá všetko, ide mi o kvalitu produktov.
No a DS ...
Maďarská kuchyňa je dobrá, a potravinám z HU verím. Hlavne, že zatiaľ bojkotujú GMO u seba.
Ale papriku mletú dofarbia červeným farbivom a vybavené
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
foresterbig
Nemám s nimi skúsenosť ale ja by som sa toho nebál. Je to z dolnej zeme priamo z DS a ako vieme maďari majú dobrú a až výbornú gastronómiu. Po zhliadnutí stránky je vidieť že si veria a prezentácia je na úrovni aj z textami. Ceny som neskúmal.
Nuž, áno. Ale obchod je obchod, ten predá všetko, ide mi o kvalitu produktov.
No a DS ...
Maďarská kuchyňa je dobrá, a potravinám z HU verím. Hlavne, že zatiaľ bojkotujú GMO u seba.
Ale papriku mletú dofarbia červeným farbivom a vybavené
Aj preto sú najlepšie zelené voňavé bylinky. :-)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
pavol54
Ale papriku mletú dofarbia červeným farbivom a vybavené
Aj preto sú najlepšie zelené voňavé bylinky. :-)
Že by na zelený paprikáš?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
pavol54
korela
foresterbig
Nemám s nimi skúsenosť ale ja by som sa toho nebál. Je to z dolnej zeme priamo z DS a ako vieme maďari majú dobrú a až výbornú gastronómiu. Po zhliadnutí stránky je vidieť že si veria a prezentácia je na úrovni aj z textami. Ceny som neskúmal.
Nuž, áno. Ale obchod je obchod, ten predá všetko, ide mi o kvalitu produktov.
No a DS ...
Maďarská kuchyňa je dobrá, a potravinám z HU verím. Hlavne, že zatiaľ bojkotujú GMO u seba.
Ale papriku mletú dofarbia červeným farbivom a vybavené
Aj preto sú najlepšie zelené voňavé bylinky. :-)
alebo červená paprika bez farbív
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tiez farbim mydlo..cervenou paprikou
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Tiez farbim mydlo..cervenou paprikou
Čipoš?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marjankaj
lujza.j
Tiez farbim mydlo..cervenou paprikou
Čipoš?
Vzdy tato reakcia..nieeé..sladka č.paprika...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

marjankaj
lujza.j
Tiez farbim mydlo..cervenou paprikou
Čipoš?
ty si pozeral sváka ragana že ? takým mydlom sa umyť
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
pavol54
korela
foresterbig
Nemám s nimi skúsenosť ale ja by som sa toho nebál. Je to z dolnej zeme priamo z DS a ako vieme maďari majú dobrú a až výbornú gastronómiu. Po zhliadnutí stránky je vidieť že si veria a prezentácia je na úrovni aj z textami. Ceny som neskúmal.
Nuž, áno. Ale obchod je obchod, ten predá všetko, ide mi o kvalitu produktov.
No a DS ...
Maďarská kuchyňa je dobrá, a potravinám z HU verím. Hlavne, že zatiaľ bojkotujú GMO u seba.
Ale papriku mletú dofarbia červeným farbivom a vybavené
Aj preto sú najlepšie zelené voňavé bylinky. :-)
alebo červená paprika bez farbív
Taká by bola najnajlepšia. :-) A teraz vyrukuj s povoleným množstvom ... po hlodavcoch. Nemám na mysli to, na čo najskôr ľudia pomyslia. A možno sú dnes iné normy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Ale papriku mletú dofarbia červeným farbivom a vybavené
už boli doby. keď sa na trhoch predávala od "maďarov" mletá červená paprika najvyššej kvality... a až doma zistili, že 50% tam bola tehla.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
Ale papriku mletú dofarbia červeným farbivom a vybavené
už boli doby. keď sa na trhoch predávala od "maďarov" mletá červená paprika najvyššej kvality... a až doma zistili, že 50% tam bola tehla.....
ako identifikuješ tehlu? ako ju pomelieš? tie mlynčeky vyzerajú ako väčšie mixery, jednému sa dostal kúsok latôčky to si mal vidieť ten hrmot a zastavenie a brúsenie nožov. To už nehovorím o kladivkových mlynčekoch. Tehla je v každom prípade bledšia ako najhoršia červená paprika. To že pomleli šmejdovú papriku bolo evidentné nevyšla im ASTA100. tak do tej zamietnutej namiešali červené E farbivo a rozhodili to medzi ľudí akože domáca. Inak drviče tehiel čo vyrábajú antuku (je červenšia ako mletá paprika?) sú podstatne iné stroje
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Kupujem červenú mletú papriku Kaloczai v Maďarsku a dlho nezmení farbu čo sa o našej nedá povedať. Či tam je tehla alebo pomletý Lázlo neriešim.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

foresterbig
Kupujem červenú mletú papriku Kaloczai v Maďarsku a dlho nezmení farbu čo sa o našej nedá povedať. Či tam je tehla alebo pomletý Lázlo neriešim.
Maďarsko má viac slnečných dní. Paprika Kaločai sa u nás nikdy tak nepodarí, ale vyrovná sa jej, alebo ju možno aj predčí naša odroda "Žitavská" ale nie tá čo sa predáva pod obchodným označením , tá žitavskú ani nevidela. Ja ju osobne mám mám ako kontrolnú vzorku piaty rok a už začína degradovať.
1 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Degadovala asi iba farba, chut zostala nie? No ale aj tak pekne vydržala aj tak.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

foresterbig
Degadovala asi iba farba, chut zostala nie? No ale aj tak pekne vydržala aj tak.
áno
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ahojte tuchcem sa spytat...ci sa niekde da kupit SK kura-kuracina....nezobudila som sa z komy..ani som sa nevratila z vtos....len sa tu po cca. 10r rozkukavam...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lujza.j
Ahojte tuchcem sa spytat...ci sa niekde da kupit SK kura-kuracina....nezobudila som sa z komy..ani som sa nevratila z vtos....len sa tu po cca. 10r rozkukavam...
skus tu
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...gUIdSItH59crQo
0 0
Strecho Strecho

Strecho je offline (nepripojený) Strecho

Aj recepty na krvavničky sú žemlové!!!To je strach a hrôza,jesť zemlu v jaternici!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Slovko nielen k lososom, ale aj k výberu potravín zákazníkmi vo všeobecnosti.
Od 1:40:00 cca 2-3 min.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

veronikasad
lujza.j
Ahojte tuchcem sa spytat...ci sa niekde da kupit SK kura-kuracina....nezobudila som sa z komy..ani som sa nevratila z vtos....len sa tu po cca. 10r rozkukavam...
skus tu
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...gUIdSItH59crQo
Ak ti nejde o živé tvory, tak hydinu v edelii, majú aj z fariem okrem iných mias. Zatiaľ je lacnejšia ako v Starom otcovi.

https://www.edelia.sk/farmarske-produkty/, (k dispozícii aj čerstvá divina).
.
Pri Stupave http://www.biofarma.sk/navstivte_nas, nepasterizovaná bryndza a iné.

https://farmakuchyna.sk/produkty. výroba zameraná výlučne na mäso, nie mlieko. Hovädzí dobytok po celý rok vonku na lúkach, nemusí byť ustajnený. Tak hádam aj D vitamín.
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať