Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
korela
Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii.. voľný prepis ... že ak nechce dať peniaze (Matovič) na dopravu, tak neviem, či chce, aby sa Slovensko stalo bicyklovou veľmocou ako Holandsko? .... ... Toto je amaterizmus, tento človek sa vyvršuje na vlastnom národe, ja to inak neviem povedať a fakt, on vyzerá ako agent cudzej krajiny, ktorý prišiel zlikvidovať túto krajinu. Lenže v Holandsku sa im dobre bicykluje, ak majú najvyšší kopec lán kukurice. Bicyklujte sa na Slovensku. )))))
Cca od 26:50 - 27:34.

dole kopcom lepšie ako v Holandsku
Dole kopcom to treba rozpedálovať aspoň na 60 km/h nech každý v strachu o svoj život uskakuje na bok!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))
Ideálne na úzkom chodníku, prípadne turistickom chodníku:-)))
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii..
Máš čudný pohľad na situáciu...
Video som si pozrel pár hodín po zverejnení...a určite som tam nevidel nejaké vtipkovanie...skôr rozhorčenie.
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
korela
Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii.. voľný prepis ... že ak nechce dať peniaze (Matovič) na dopravu, tak neviem, či chce, aby sa Slovensko stalo bicyklovou veľmocou ako Holandsko? .... ... Toto je amaterizmus, tento človek sa vyvršuje na vlastnom národe, ja to inak neviem povedať a fakt, on vyzerá ako agent cudzej krajiny, ktorý prišiel zlikvidovať túto krajinu. Lenže v Holandsku sa im dobre bicykluje, ak majú najvyšší kopec lán kukurice. Bicyklujte sa na Slovensku. )))))
Cca od 26:50 - 27:34.

dole kopcom lepšie ako v Holandsku
Dole kopcom to treba rozpedálovať aspoň na 60 km/h nech každý v strachu o svoj život uskakuje na bok!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))
Ideálne na úzkom chodníku, prípadne turistickom chodníku:-)))
ktohovie ako by to dopadlo, keby chodcova francúzska palička skončila v prednom kolese
Naposledy upravil pavol54 : 01.06.22 at 18:32
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii..
Máš čudný pohľad na situáciu...
Video som si pozrel pár hodín po zverejnení...a určite som tam nevidel nejaké vtipkovanie...skôr rozhorčenie.
Text sa číta s porozumením.
Reakcia naň sa nevytrháva z kontextu, hlavne ak sa spomína práve iba minutáž úryvku z TB, o ktorom príspevok bol.
Nepochopenie uvedeného úryvku je iba vizitkou autora reakcie na príspevok.
.
Áno, Pellegriniho prirovnanie pobavilo viacerých, aj novinárov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
pavol54
korela
Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii.. voľný prepis ... že ak nechce dať peniaze (Matovič) na dopravu, tak neviem, či chce, aby sa Slovensko stalo bicyklovou veľmocou ako Holandsko? .... ... Toto je amaterizmus, tento človek sa vyvršuje na vlastnom národe, ja to inak neviem povedať a fakt, on vyzerá ako agent cudzej krajiny, ktorý prišiel zlikvidovať túto krajinu. Lenže v Holandsku sa im dobre bicykluje, ak majú najvyšší kopec lán kukurice. Bicyklujte sa na Slovensku. )))))
Cca od 26:50 - 27:34.

dole kopcom lepšie ako v Holandsku
Dole kopcom to treba rozpedálovať aspoň na 60 km/h nech každý v strachu o svoj život uskakuje na bok!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))
Ideálne na úzkom chodníku, prípadne turistickom chodníku:-)))
ktohovie ako by to dopadlo, keby chodcova francúzska palička skončila v prednom kolese
Pri 60km/h sa točí koleso tak rýchlo, že vytvára vlastne "plnený tanier", takže palica ak by nebola vystrelená z nejakého "dela" tak by sa asi odrazila do chodcovej hlavy roztočená ako vrtuľa :-)))))))))))))))))))
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
korela
Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii..
Máš čudný pohľad na situáciu...
Video som si pozrel pár hodín po zverejnení...a určite som tam nevidel nejaké vtipkovanie...skôr rozhorčenie.
Text sa číta s porozumením.
Reakcia naň sa nevytrháva z kontextu, hlavne ak sa spomína práve iba minutáž úryvku z TB, o ktorom príspevok bol.
Nepochopenie uvedeného úryvku je iba vizitkou autora reakcie na príspevok.
.
Áno, Pellegriniho prirovnanie pobavilo viacerých, aj novinárov.
Tvoje " porozumenie, vtipnosť a pamätanie si" je jedna celá zúfalosť...
Ale čo už s tebou...ži si v tej svojej ulite.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mám spomienky od dvoch rokov, dcéra od roka a pol. Dokázateľne. Ak si niečo pamätám, tak si jednoducho pamätám.
Prečo si, nie to tak dávno, keď si zistil o koho ide, rýchlo zrušil súhlas? )
Jeminenku, trochu rytierstva do života!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už si nebol dlhšie na ignore, mám dôležitejšie veci, ako čítať nezmysly.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Mám spomienky od dvoch rokov, dcéra od roka a pol. Dokázateľne. Ak si niečo pamätám, tak si jednoducho pamätám.

Jeminenku, trochu rytierstva do života!
Ty si nespomínaš, čo si včera robila a nie ešte na doby paleolitu...

Jéééminenku, trochu života do toho umierania.

korela
Už si nebol dlhšie na ignore, mám dôležitejšie veci, ako čítať nezmysly.
Nápodobne...ale miesto ignore mi kľudne môžeš začať aj onikať...jednu takú už tu máme, čo ostatným vyká.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale však to je dobre, to vykanie :-))))))))))))))))))))
Česi hovoria, že ľahšie sa hovorí "ty vole" ako "Vy vole".
1 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Konečne........
Európska komisia schválila Chorvátsku prijatie eura od budúceho roka. Definitívne slovo budú mať v júli členské krajiny, ktorých súhlas by mal byť skôr formalitou.

Komisia dospela k záveru, že krajina plní všetky potrebné kritériá týkajúce sa stavu verejných financií, úrokových sadzieb, cenovej stability a výmenného kurzu.

Chorvátsky parlament už schválil zákon, ktorý zavedenie eura umožní. Od septembra sa chystajú dvojaké cenovky, celý budúci rok sa bude dať platiť popri eurách ešte aj kunami.(zdroj Denník E)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Ale však to je dobre, to vykanie :-))))))))))))))))))))
Česi hovoria, že ľahšie sa hovorí "ty vole" ako "Vy vole".
Slováci na toto majú expresívnejšie vyjadrenie napríklad ťažšie sa povie "vy penis" ako "ty k..."
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
Konečne........
Európska komisia schválila Chorvátsku prijatie eura od budúceho roka. Definitívne slovo budú mať v júli členské krajiny, ktorých súhlas by mal byť skôr formalitou.

Komisia dospela k záveru, že krajina plní všetky potrebné kritériá týkajúce sa stavu verejných financií, úrokových sadzieb, cenovej stability a výmenného kurzu.

Chorvátsky parlament už schválil zákon, ktorý zavedenie eura umožní. Od septembra sa chystajú dvojaké cenovky, celý budúci rok sa bude dať platiť popri eurách ešte aj kunami.(zdroj Denník E)
neplánoval som dovolenku v Chorvátsku, ale asi potom budem musieť
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Ale však to je dobre, to vykanie :-))))))))))))))))))))
Česi hovoria, že ľahšie sa hovorí "ty vole" ako "Vy vole".
Slováci na toto majú expresívnejšie vyjadrenie napríklad ťažšie sa povie "vy penis" ako "ty k..."
Pri takomto expresívnejšom oslovení si osobne myslím, že je to už jedno či tykať, alebo vykať :-)))))))))))
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
Konečne........
Európska komisia schválila Chorvátsku prijatie eura od budúceho roka. Definitívne slovo budú mať v júli členské krajiny, ktorých súhlas by mal byť skôr formalitou.

Komisia dospela k záveru, že krajina plní všetky potrebné kritériá týkajúce sa stavu verejných financií, úrokových sadzieb, cenovej stability a výmenného kurzu.

Chorvátsky parlament už schválil zákon, ktorý zavedenie eura umožní. Od septembra sa chystajú dvojaké cenovky, celý budúci rok sa bude dať platiť popri eurách ešte aj kunami.(zdroj Denník E)
Super chudaci nevedia co cinia
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď sme mamu v 85-ke prosili, aby s nami išla podporiť vstup do únie, tak išla s tým, však uvidíte, čo s vami urobí. To musí zažiť človek aspoň tri režimy, aby pochopil, o čo ide stále dokola.
Ale vyhodnocovala často, kedy bolo na Slovensku najlepšie. Podávam to ďalej, tiež to asi pochopia neskôr.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Výrok belgického novinára Michela Kolonna, ktorý sa šíri ako požiar: „Západ je len civilizácia zlodejov!! Ak Španielsko a Francúzsko v 17. storočí zbohatli, bolo to preto, že ukradli zlato a striebro z Latinskej Ameriky a vyvraždili Indiánov bez toho, aby za to čokoľvek zaplatili. Ak Francúzsko, Anglicko a Spojené štáty tak zbohatli, tak vďaka otroctvu a krádeži ľudských bytostí z Afriky bez toho aby za niečo zaplatili.
Podobne aj Belgicko a Holandsko sú od 19. storočia veľmi bohaté, keď zadarmo kradli suroviny z Afriky a Ázie.
Posledných 500 rokov naše západné spoločnosti drancovali bohatstvo tretieho sveta bez toho, aby to zaplatili. Môžeme nakresliť tabuľky pre všetky chudobné africké krajiny a ukázať, kto a ako ich vyplienil.
Stručne povedané, sme – alebo skôr – niektorí z nás sú zlodeji, a preto sme sa stali bohatými krajinami na úkor iných.
https://www.facebook.com/photo?fbid=...76414957617053
Neviem ci to skutocne povedal, ale je na tom velky kus pravdy Historia nepusti
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No hlavne španieli, to bola sebranka. Doba kniha: https://www.martinus.sk/?uItem=215753
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.ta3.com/clanok/237610/ko...niekolko-kusov + pribalime aj hradnu pani
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nevzpomínám si na žádné období, kdy by se mi žilo špatně, Němce jsme rádi neměli, vědělo se, že nám ublížili, dědeček byl velký vlastenec, měl strach, aby ze mě nevyrostla Rakušanka, mluvil na mě jen česky, pak byli komunisti, to jsme taky přežili, vypráví Vlastimila Šrůtková, která se narodila v říjnu 1918 a slaví tak sto let společně s republikou. Režisérka Eva Tomanová o jejím životě natočila dokument Narozena 1918. Podle ní lidé k prezidentu Masarykovi chovali velkou úctu, ona sama se šla podívat na jeho smuteční průvod.

Celý rozhovor: https://video.aktualne.cz/dvtv/zazila...
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať