Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

Štefka 64 Pozri príspevok
Taká malá otázka na tých, čo majú domácu pekáreň na chlieb. Prepočítal niekto koľko v prepočte aj s elektrikou stojí chlebík? Taká normálna cena je asi 40 sk za 1 kg chleba v potravinách.
Finančne som to zatiaľ neprepočítala na 1 kg chleba, ale keď si spočítam, že odkedy mám domácu pekáreň, chodím oveľa menej krát do obchodu a toho času čo ušetrím a financií za tovar, ktorý som kúpila len tak mimochodom a až neskôr som zistila, že ho ani nepotrebujem, tak sa mi tá pekáreň jednoznačne vyplatila.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Štefka 64 Pozri príspevok
Taká malá otázka na tých, čo majú domácu pekáreň na chlieb. Prepočítal niekto koľko v prepočte aj s elektrikou stojí chlebík? Taká normálna cena je asi 40 sk za 1 kg chleba v potravinách.
Už sme to tu rozoberali klikni na stranu 20 mna to tiež zaujímalo, ale som s pekárnou spokojná.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Práve dnes som si objednala aj ja domácu pekáreň. Chcem vyskúšať recepty ktoré sa tu píšu. Tiež máme radi zmenu,a stále ten kupovaný chlebík nechutí. Už sa teším kedy mi ju dovezú.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

máte niekto skúsenosti s použitím kukuričnej múky v pekárničke?
0 0
Nanina Nanina

Nanina je offline (nepripojený) Nanina

Dalida. Ďakujem určite vyskúšam.
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Štefka 64 Pozri príspevok
Taká malá otázka na tých, čo majú domácu pekáreň na chlieb. Prepočítal niekto koľko v prepočte aj s elektrikou stojí chlebík? Taká normálna cena je asi 40 sk za 1 kg chleba v potravinách.
Skús sa pozrieť na stránku www.pelia.sk, tam nájdeš výpočet ceny chleba, prepočet návratnosti atď. To je dobré vidieť tak pre zaujímavosť, pretože si myslím, že čaro pekárne je v niečom inom, nielen v šetrení peňazí. Myslím, že to domáce pekárky už v predchádzajúcich príspevkoch jednoznačne povedali.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Synovi diagnostikovali celiakiu, preto sa chystáme kúpiť domácu pekáreň, aby som mu mohla piecť bezlepkový chlebík. Na internete som našla dosť širokú ponuku pekárničiek na stránke www.obchodnydom.sk. Uvažujem o kúpe pekárničky Eta Siesta, má s ňou niekto skúsenosti? Ešte by som sa chcela opýtať, kde v Bratislave v klasických obchodoch majú dobrý výber piecok. Možno kúpim aj cez internet, ale rada by som si piecku pred kúpou poobzerala. Ďakujem ak mi niekto prispeje dobrou radou.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

GABAZ Pozri príspevok
Synovi diagnostikovali celiakiu, preto sa chystáme kúpiť domácu pekáreň, aby som mu mohla piecť bezlepkový chlebík. Na internete som našla dosť širokú ponuku pekárničiek na stránke www.obchodnydom.sk. Uvažujem o kúpe pekárničky Eta Siesta, má s ňou niekto skúsenosti? Ešte by som sa chcela opýtať, kde v Bratislave v klasických obchodoch majú dobrý výber piecok. Možno kúpim aj cez internet, ale rada by som si piecku pred kúpou poobzerala. Ďakujem ak mi niekto prispeje dobrou radou.
Ja som mala piecku Eta Siestu, v celku som bola s nou spokojna, len som ju musela reklamova /nefunkcna signalizacia/ a co ma dost trapi, ze do 2 rokov odisiel teflon. Neviem ako dopadne reklamacia. Na stranke http://celiakia.sk/ som sa uz davnejsie citala, ze tie teflony ani dlhsie nevydrzia. Neviem porovnat s inymi pieckami, viem ze na tejto stranke su velmi spokojni s Panasonicom, ale v podstate chlebik upecies v hociktorej pekarni. Dcera asi pred 3 tyzdnami kupila v BA v Tesku piecku VEGA za 1500 Sk. Velmi dobra cena a je s nou spokojna. Pokial by som mala moznost za tu cenu kupit tak ju kupim, ale rozhodnut sa musis sama. Tiez som celiaticka.
Prajem krasny dnik
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Ďakujem veľmi pekne, skúsim ešte hľadať na internete nejaké referencie. Skúsim pozrieť aj v tom Tescu.
0 0
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

Len si daj pozor, aby bola aj na pečenie bezlepkového chleba. Nie vo všetkých sa dá bezlepkový chlieb piecť.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

vieroslava Pozri príspevok
Len si daj pozor, aby bola aj na pečenie bezlepkového chleba. Nie vo všetkých sa dá bezlepkový chlieb piecť.
Skusenosti s pecenim bezlepkoveho chleba mam s EtouSiesta, EtaVEGA tiez ma podobne programy, v podstate upecies na programe kt. trva 1:58 hod. Pri bezlepkovom chlebe nesmie cesto dlho kysnut a musis dodrzat presny rozpis surovin. Potom chlebik je OK
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
GABAZ Pozri príspevok
Synovi diagnostikovali celiakiu, preto sa chystáme kúpiť domácu pekáreň, aby som mu mohla piecť bezlepkový chlebík. Na internete som našla dosť širokú ponuku pekárničiek na stránke www.obchodnydom.sk. Uvažujem o kúpe pekárničky Eta Siesta, má s ňou niekto skúsenosti? Ešte by som sa chcela opýtať, kde v Bratislave v klasických obchodoch majú dobrý výber piecok. Možno kúpim aj cez internet, ale rada by som si piecku pred kúpou poobzerala. Ďakujem ak mi niekto prispeje dobrou radou.
Skús si ich niekde aj naživo popozerať, aby si mala predstavu ako vyzerajú a koľko miesta zaberú. Mne sa páčila aj Eta Siesta aj Moulinex XXL. Nakoniec rozhodla náhoda, že Etu zrovna nemali a Moulinex hej. Ja som moc nákupu cez internet nedôverovala, lebo počula som, že nie vždy príde tovar so slovenským návodom, nakoniec sama mám skúsenosť,keď mi DVD rekordér poslali s poľským. Ja som s mojou veľmi spokojná, dobre pečie, ľahko sa umýva, má program aj na pečenie bezlepkového chlebu.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dievčatá, toľko ste tu popísali o svojich pekárničkách, že som si včera išla aj ja objednať. Pri čítaní Vašich príspevkov mi niekedy až slinky tečú. A predstavte si, že v obchodoch je neskutočný dopyt po pekárničkách XXL, tie idú na dračku, takže ešte si budem musieť chvíľku počkať, kým aj u nás doma bude voňať po čerstvo upečenom chlebíku, ale teším sa
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

danushka Pozri príspevok
Dievčatá, toľko ste tu popísali o svojich pekárničkách, že som si včera išla aj ja objednať. Pri čítaní Vašich príspevkov mi niekedy až slinky tečú. A predstavte si, že v obchodoch je neskutočný dopyt po pekárničkách XXL, tie idú na dračku, takže ešte si budem musieť chvíľku počkať, kým aj u nás doma bude voňať po čerstvo upečenom chlebíku, ale teším sa
Danushka, urobila si dobré rozhodnutie, určite neobanuješ. Tieto Tvoje pocity som len nedávno mala aj ja, keď som sa nevedela dočkať pekárne, pripomenula si mi ich A ako som sa tešila, keď som ju už mala doma! Odvtedy ju používam často, aj dnes chlebík rozváňal po celom byte
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pekárky a pekárnici...čo máte nové? Ako sa darí pečenie?
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

DanielaSĽ Pozri príspevok
Pekárky a pekárnici...čo máte nové? Ako sa darí pečenie?
Pekárne nie sú, dlho sa čaká
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

DanielaSĽ Pozri príspevok
Pekárky a pekárnici...čo máte nové? Ako sa darí pečenie?
Ja som si dala vymiesiť cesto na rezance do polievky, podľa návodu ku pekárničke, crkla som viac vody a cesto krásne vymiesilo. Máme rezancov plný stôl, keď obschnú odložím.Bude na 2 mesiace.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jáj Nórika...dobré vedieť...
0 0
Danetta Danetta

Danetta je offline (nepripojený) Danetta

dôchodkyňa
Paráda, normálne ste ma pobláznili s tou pekárničkou. Občas pečiem chlieb v pekáči, ale tá pekárnička je bomba! Asi si ju kúpim aj ja.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kúp..je to super vec..my sme doma odvtedy chleba nekupovali...a pečiem aj každý týždeň briošku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať