Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j Pozri príspevok
to bolo k tomu znaku....nie k tomu ako sme už tam....to, že nie som na východe neznamená, že si tu medím...ja ako jedinú výhodu v BA vidím len to že si natankujem a nakúpim v At....robotu by som mala aj na východe a za tie isté lóve a ešte by som mala lacnejšie bývanie....
Ale ty nie si jedina vychod Slovenska...alebo tento tvoj prispevok som asi nepochopil
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

erik555 Pozri príspevok
Ale ty nie si jedina vychod Slovenska...alebo tento tvoj prispevok som asi nepochopil
nevadí....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
wagner Pozri príspevok
Už dozreli novácke rajčiny - predávajú ich. Tým okrem vône slnka nič nechýba, konečne chuť rajčín. Cena cca 3€
Od 21 .3 predávajú .je to zvláštne ,ale voňajú a chutia ako rajčiny.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j Pozri príspevok
nevadí....
Potom ani mne nevadi, ze si pisala odveci
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
erik555 Pozri príspevok
Ved OK...potom uz ani nie je potrebne nic pisat v teme "Slovensko kam kracas?" Do Rakuska na nakupy Amen s tymto Slovenskom!
Ak sa nič mimoriadne nestane tak cez prázdniny dám zbohom Slovensku aj ja.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

220870 Pozri príspevok
Ak sa nič mimoriadne nestane tak cez prázdniny dám zbohom Slovensku aj ja.
Tak potom k comu to angazovanie sa v takych temach? ved tebe to uz moze byt jedno...alebo nie?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

erik555 Pozri príspevok
Potom ani mne nevadi, ze si pisala odveci
ked myslíš....čo je také nepochopiteľné....že pre mňa bývanie v BA má iba dve výhody nákup a tankovanie v AT!!!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

220870 Pozri príspevok
Od 21 .3 predávajú .je to zvláštne ,ale voňajú a chutia ako rajčiny.
Postrek majú iba jeden (,postrek kvôli vzdušnej vlhkosti,) oberajú v 90%zrelosti - dozrievajú prirodzene, nie postrekom. Preto pravá chuť rajčín.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Postrek majú iba jeden (,postrek kvôli vzdušnej vlhkosti,) oberajú v 90%zrelosti - dozrievajú prirodzene, nie postrekom. Preto pravá chuť rajčín.
aj by som ich nejak poznala v obchode?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

preco si ludia myslia ze tym Slovakom ktori ziju mimo Slovenska,je uz vsetko tykajuce sa slovenska jedno????????????????????????
mne to jedno nie je,ved za to ze ja som asi mala stastie a zijem dakde kde neriesim tieto veci,zije tam vela mojich pribuznych,znamych,kamaratov...skratka Slovakov.myslite si ze ozaj sme taki sebecki,ze nam je jedno ako ziju nasi spolunardovci??????????????????
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j že by do...

erik555 Veru tam...ale ci to pre nasich politikov, ludi na vychode je na smiech, tak to neviem.
lujza.j ....to, že nie som na východe neznamená, že si tu medím...ja ako jedinú výhodu v BA vidím len to že si natankujem a nakúpim v At....robotu by som mala aj na východe a za tie isté lóve a ešte by som mala lacnejšie bývanie....
Ale ty nie si jedina vychod Slovenska...alebo tento tvoj prispevok som asi nepochopil
lujza.j Pozri príspevok
ked myslíš....čo je také nepochopiteľné....že pre mňa bývanie v BA má iba dve výhody nákup a tankovanie v AT!!!
Ja som to dobre pochopil ...(ze si sa potrebovala pochvalit... )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

220870 Pozri príspevok
Ak sa nič mimoriadne nestane tak cez prázdniny dám zbohom Slovensku aj ja.
to si hovoril už vlani a myslím aj predvlani
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

erik555 Pozri príspevok
Ja som to dobre pochopil ...(ze si sa potrebovala pochvalit... )
čím? sa dá na SK chváliť.... ja som len konštatovala....
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

osky Pozri príspevok
preco si ludia myslia ze tym Slovakom ktori ziju mimo Slovenska,je uz vsetko tykajuce sa slovenska jedno????????????????????????
mne to jedno nie je,ved za to ze ja som asi mala stastie a zijem dakde kde neriesim tieto veci,zije tam vela mojich pribuznych,znamych,kamaratov...skratka Slovakov.myslite si ze ozaj sme taki sebecki,ze nam je jedno ako ziju nasi spolunardovci???
Vlastna rodina a cely slovensky narod nie je to iste. Alebo aj tento narod ti nie je lahostajny? Ale ako tu citam o nakupoch mimo SK, tak...
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j Pozri príspevok
čím? sa dá na SK chváliť.... ja som len konštatovala....
Skusim to polopate Ze ty si vies najst pracu na vychode za tie iste lóve, tak to nic neriesi pre tych ostatnych na vychode, co nosia zobracenky z prace, resp. ani ju nemaju. A to si za tie zobracenky musia kupovat aj tie lacnejsie (zial) potraviny a to na Slovensku! Ja tiez len konstatujem
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

erik555 Pozri príspevok
Vlastna rodina a cely slovensky narod nie je to iste. Alebo aj tento narod ti nie je lahostajny? Ale ako tu citam o nakupoch mimo SK, tak...
"Národ nech žere čo chce hlavne že dane platí" čím menej sa bude kupovať tým menej sa bude vyrábať a siete pre tých čo ešte nezdupkali nakúpia hnoje na objednávku v cudzine A siete sa pre svoje zahraničné matky nikdy dosť nenabalia, pre hlupákov predávajú na Slovensku pre tých solventných tie isté predávajú trebárs v AT, len sranda bude, keď raz príde k tomu že tí čo chcú byť solventní nebudú mať z čoho vycicať tých menej solventných čo sa stane, kde budú nakupovať ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j Pozri príspevok
aj by som ich nejak poznala v obchode?
Tiež som sa chcela spýtať. Predávajú sa balíčkované s logom? Či len sypané?
​Tie skleníky sú nádherné, myslím stavbu.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54 Pozri príspevok
"Národ nech žere čo chce hlavne že dane platí" čím menej sa bude kupovať tým menej sa bude vyrábať a siete pre tých čo ešte nezdupkali nakúpia hnoje na objednávku v cudzine A siete sa pre svoje zahraničné matky nikdy dosť nenabalia, pre hlupákov predávajú na Slovensku pre tých solventných tie isté predávajú trebárs v AT, len sranda bude, keď raz príde k tomu že tí čo chcú byť solventní nebudú mať z čoho vycicať tých menej solventných čo sa stane, kde budú nakupovať ?
Zabudni už konečne na to, že hlavným cieľom sieti a podnikania ako takého, je nabaliť sa a skončiť. Ich zámerom je byť na trhu a pritom zarábať a na to si potrebujú udržať záujem zákazníkov a zároveň si udržať aj svojich investorov (akcionárov).
-------------------------
No a bez toho, aby trvale poskytovali zaujímavé služby a zisky to jednoducho nejde.
Zákazníci, ale aj investori, totiž nemajú žiadny problém prejsť ku konkurencii.
Zákazníkom stačí zaparkovať o parkovisko ďalej a investorom stačí zadať jednoduchý príkaz predať a kúpiť.
------------------------
Je to naozaj veľmi jednoduché, ale asi nie dosť na tvoju hlavu. Ale s tým sa už raz budeš musieť zmieriť, lebo jednoduchšie a účinnejšie to už nemôže byť. To je jednoducho trh. Aj keď riadne obmedzovaný, ale aj tak je to trh.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Co je zo zapadu, tak ani to nie je istota
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať