Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
day day

day je offline (nepripojený) day

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne včera tomáš ( ten mladší 4 r.) včera povedal- oco, ty si najvačší zlodej akého poznám...

prosim neber to osobne, musel som suhlasit
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne včera tomáš ( ten mladší 4 r.) včera povedal- oco, ty si najvačší zlodej akého poznám...
Našiel jeho vláčiky v tvojej izbe?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pokiaľ by to aj boli vláčiky, vždy lepšie, ako keby si "kradli" holé baby - ako v Kameňáku na tej videokazete...
Naposledy upravil Oliwa : 27.06.11 at 22:57
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
alebo diplomaticky nebude tatovi hovoriť pravdu
zatial nieje diplomat, povie čo si myslí- minule som mu niečo nechcel dať tak mi povedal- oco, ty jeden lakomec, lenivý, k*k**ový-odsťahuj sa od nás...

čo už- niet nad úprimnosť...

ale potom po polhodine príde, nahodí smutné očiská a povie- oco, ospravedlňujem sa ti, ale posledný krát a tak je to unás dennodenne...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Bystré je to chlapčiatko /po tatinkovi/, nepovie, že odsťahujem sa /prečo by aj?/, ale Tebe to navrhne...
Naposledy upravil Oliwa : 27.06.11 at 13:50
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
Načo malý nadšený vybuchol, že ma dostal a naletela som...
Vy dúfam, nie...
Dvaja pápeži sa nijako nepozdravia - je len jeden pápež - takže synátor:Oliwa = 1:0.
Páli mu to!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Však ja viem, čo mám doma, miso ... Aj správna odpoveď mi zapla /ešte v piatok/ - len mala sekundové meškanie... Len som zvedavá, ako páli Tebe v piatok popoludní, keď dávaš prádlo do práčky a rozmýšľaš, čo budeš rýchlo robiť na večeru a chystáš sa do záhrady...
Naposledy upravil Oliwa : 27.06.11 at 22:54
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Všetko, čo poviete deťom, použijú voči vám! Moja 4 ročná vnučka mi strašne chcela pomáhať v záhrade. Ja - nerozháňaj sa tak s tou motykou, lebo sa s ňou udrieš! Ani nestihla dopovedať ale nie, bakba.... udrela s ňou mňa! No čo som ti hovorila! Zvýšila som na ňu hlas. Vnučka sa na mňa pozrie prísnym pohľadom: Babka, doteraz si bola aká dobrá a teraz si už zlá! Ja som zlá? Veď ty si ma udrela! Ale ja som ťa nechcela udrieť a ty kričať chceš!
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

ZEvina Pozri príspevok
Všetko, čo poviete deťom, použijú voči vám! Moja 4 ročná vnučka mi strašne chcela pomáhať v záhrade. Ja - nerozháňaj sa tak s tou motykou, lebo sa s ňou udrieš! Ani nestihla dopovedať ale nie, bakba.... udrela s ňou mňa! No čo som ti hovorila! Zvýšila som na ňu hlas. Vnučka sa na mňa pozrie prísnym pohľadom: Babka, doteraz si bola aká dobrá a teraz si už zlá! Ja som zlá? Veď ty si ma udrela! Ale ja som ťa nechcela udrieť a ty kričať chceš!
Teš sa, kým Ti pomáha! Toto mi je celkom povedomé... Aj moja dcéra, keď bola malá, mala vlastné hrabličky, motyčku, krhličku... Keď mala asi 2 roky a sadili sme zemiaky, pobehovala po záhrade od jedného k druhému, až sa jej hlava natriasala a núkala sa: módžem, nemódžem, pomódžem! Veľmi ju bavilo hádzať zemiaky do jamiek. Keď mala 4, dožadovala sa vlastnej záhradky /už som tu niekde spomínala/. Dnes má 14 a záhrade sa vyhýba širokým oblúkom. Keď ju pošlem po petržlenovú vňať, tvári sa, že nevie, ako vyzerá... Ešte tak obrať jahody či maliny, to nie je problém. Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej...
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
poznáááááám! Mám dvoch synov a dve nevesty a majú viac ako 14 - už aj jahody a maliny oberám ja..... a uhorky poznajú len zavárané
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Skús tento rok nezavariť... A čakaj, aká bude odozva...
A teš sa, že Ti aspoň vnučka pomáha... Aj keď sa Ti sem-tam ujde motykou po krížoch...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
ako páli Tebe v piatok popoludní, mne väčšinou nepáli, len sem-tam ma napadne (ale nie fyzicky ) nejaká myšlienka keď dávaš prádlo do práčky hodím prádlo, hodím vankúšik Ariel, zavriem, otočím gombíkom, stlačím tlačidlo - presne tak, ako ma to naučila moja 3/4 a rozmýšľaš, čo budeš rýchlo robiť na večeru robím podľa momentálneho stavu zásob a chystáš sa do záhrady... to sa už nechytám - nemám
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... pre tú "3/4" máš u mňa 10 bodov navyše ... nakoľko mi trošku štrajkuje ( asi) možnosť poslať Ti pochvalu ...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pozerali sme so synom triednu fotku z konca školského roka. Prekvapilo ma, ako málo je na nej chlapcov /7/, tak som sa ho spýtala, či boli vtedy všetci v škole, alebo niektorí chýbali. Na čo malý odvetil: Mami, ale čo nevieš, však nás je málo, my sme ohrozený druh!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
Mami, ale čo nevieš, však nás je málo, my sme ohrozený druh!
Taký mladý a taký skúsený!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... kdeže skúsený, však má len 10 r. ! On má taký svojský zmysel pre humor...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

však má len 10 r.
.... no práve!!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nie je to síce výrok dieťaťa, ale dieťa ma k nemu "dohnalo"...
Chvíľu sme so synom pozerali nejaký romantický film, čo teda vôbec nie je môj obľúbený žáner... Na obrazovke práve prebiehala svadba "po americky": záhrada, v záhrade stoličky, na nich hostia, svadobný altánok s ružami a pod ním nevesta so ženíchom. Zrazu sa syn pýta /akoby nikdy nevidel naše svadobné fotky/:
Mami, aj Ty si mala také kvietky vo vlasoch? Áno, mala.
A mala si aj taký závoj? Mala.
A čo si nemala? Rozum! - vyhŕklo zo mňa...

PS: Na svoju obhajobu musím dodať, že som sa vydávala z čírej lásky...
V podstate ako väčšina z nás...
Naposledy upravil Oliwa : 06.07.11 at 07:04
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Oliwa Pozri príspevok
Nie je to síce výrok dieťaťa, ale dieťa ma k nemu "dohnalo"...
Chvíľu sme so synom pozerali nejaký romantický film, čo teda vôbec nie je môj obľúbený žáner... Na obrazovke práve prebiehala svadba "po americky": záhrada, v záhrade stoličky, na nich hostia, svadobný altánok s ružami a pod ním nevesta so ženíchom. Zrazu sa syn pýta /akoby nikdy nevidel naše svadobné fotky/:
Mami, aj Ty si mala také kvietky vo vlasoch? Áno, mala.
A mala si aj taký závoj? Mala.
A čo si nemala? Rozum! - vyhŕklo zo mňa...

PS: Na svoju obhajobu musím dodať, že som sa vydávala z čírej lásky...
V podstate ako väčšina z nás...
ŠAk práve to, rozum a číra láska, to neide do kopy.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety Pozri príspevok
ŠAk práve to, rozum a číra láska, to neide do kopy.
... šakt to Tweety, šak to...Ale syn má svoju vlastnú teóriu - podľa neho som si manžela zobrala - z ľútosti /mal totiž už "kristove" roky.../
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať