Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Mám 2 ročného synovca a veľmi ho baví oslovovať starkých krstným menom... tak je stalká Hanka, dedko Vadko no a podarilo na babku, ktorú volá babča Gitka zavolať baka p...a
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To mala babča Gitka určite veľkú radosť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...babí a nemohla by si mi vyrobiť obálku?...
...a načo, miláčik, dám ti hotovú...
...ale ja nechcem kupovanú, ja chcem domácu...


...a načo ti je obálka?..
...no chcel by som, aby som ti napísal list, že či by sme neišli nakupovať...
...ale však to mi môžeš aj povedať...
...nyjeee, to by si zabudla, ale keď si to napíšeš, nezabudneš...
Naposledy upravil pepsikova : 26.07.11 at 21:00
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...babííí, piští červík cez balkon (my s mamkou sme sledovali netopiere),vieš o tom, že si si to zapamätala?...
...a čo ,miláčik?..
..no že zajtra ideme nakupovať?...
...????čožeee?...
..no som povedal!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

babííí, aj vy máte netopieriky? Lebo ak hej, tak mi tiež.
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... nám naše ( na sídlisku) netopieriky tohto roku všetky pokapali ... a to sme mali pred rokom na nich "nájazdy a či nálety" krásneho výra s neskutočnými krídlami ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Fakt je, že ak sú niekde "lietajúce myšky" - netopieriky - tak je aj menej komárov a múch. Badám to zo tri roky - odkedy moji traja "akrobati" sa zabývali u nás.
0 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

Náš drobec (4r.) vyprevádzal návštevu od babičky slovami: šťastnú cestu!!! Príjemne prekvapené sme sa pozreli na seba, a tešili sa, že aký je slušný, odkedy chodí do novej škôlky (chodil teraz v júli do zbernej)... do chvíle, kým nedodal: a nemusíte sa už vracať!!! (to už nám veselo nebolo...)
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Nášmu 4 ročnému Jakubovi včera trochu stŕpli nôžky, ako na nich sedel na koberci. A keď sa postavil a zacítil v nich "mravenčenie", tak začal volať na manžela: "Ocinóoo, ja nechcem tieto ježkove nožičky"...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.... vypnúť sa nedá, ani tie baterky vytiahnuť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale vždy sa dobrovolne posadí pred telku, keď treba s niečím pomôcť..a tak mne sa osvedčilo, keď ma jedovali, vymyslieť nejakú robotu, pri ktorej by som ich potrebovala...tak rýchlo zmizli,ani som nestihla mrknúť...


..no ale chcela som iné...had volá od mora:...však tu je čistá sibír,zima ako v rusku, mala si ísť, vieš, ako je tu fantasticky?..(je teplomilný a sneh a zimu nemusí)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... asi preto ako každý had v zime radšej leží a nehýbe sa, ty si skôr asi polárna medvedica - čím chladnejšie, tým veselšie
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... mali sme dnes návštevu ... asi 4-ročného kolegovho syna Jakubka ... keď ma zbadal ( ... nechodievam do tejto spoločnosti každý deň ...), najprv si zistil: " ako sa voláš? ... že ty ti pracovaš? .. a bývaš kde? ... a keď už zistil, čo chcel ... tak mi rovno povedal: " a ty čo stojíš? ( ... predtým si obsadil jednu z mojich stoličiek ...) ... nemáš čo robiť? ... a tak som sa, aj keď zo smiechom, radšej pakovala ... a bez slovka začala pracovať ... ... celkom sa mi ten lapaj páčil ... možno keď vyrastie, tak ho zamestnám ... a možno, že on mňa ... hehe
Naposledy upravil promont maja : 04.08.11 at 10:31
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...on nevyzerať, že by raz u Teba pracovať, on vyzerať, že on len rozkazovať - budúci menežér... ešte že Ti nepovedal - menej žer...
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... aj by sa mi zišiel ... taký, čo by mi takto vedel rovno povedať ... že menej žer ... no bol taký rozkošný ...

... jeho ocko sem tam prezradil, že už doma menežuje aj jeho ... no má doma dvoch starších bratov ( ... tí su úplne iní ... keď prídu niekedy za ich ockom do práce, tak pekne ticho čakajú ...) ... ... a tak, ak ho nie je vidno, tak ...
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
NEDA MI NEPRIDAT AJ KED ASI MIMO TEMY. KRASNE CITAJTE.
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...waw!..to je krásne...
0 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

Náš Paťko znova zaperlil - bol na navšteve švagor s rodinkou, a ten nešťastník sa spýtal nášho malého, že čo mu ponúkne, či to víno, čo vidí v skrini... Drobec hodil naňho zamyslený pohľad a povedal mu:... no, vieš, z toho nie, to máme pre "normálnu" návštevu!!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Diplomatická odpoveď - naznačil: mali by ste odísť, nie ste normálna návšteva
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

boli sme so susedmi odjakziva ako rodina-my deti sme sa stravovali raz tam a raz tam,obcas sme prespavali u susedov,ked susedia isli na dovolenku,dostali sme ich kluce,ked sme isli prec my,dostali nase kluce oni......
navstevovali s,me sa 20 raz za den a ked doma cosi chybalo,islo sa pozicat k susede.....
tak to mi pripomenulo ako moja kamoska,vtedy 5 rocna zahlasila,ked sme prisli na normalnu navstevu-gratulovat
-ale vy ste neni navsteva,vy ste len susedia!!!!!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať