Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

ZEvina Pozri príspevok
Jasné! Vieš koľkokrát som chcela požuvať daňové priznanie?
Kto neskúsi, nevie akú to má chuť. Začni a potom nám poraď, čím to treba dochutiť. Budeme to robiť všetci. ňam, ňam.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Môjmu synovi bolo zas veľmi smiešne, že môj brat oslovil našu mamu mama. Nešlo mu to dohlavy, že jeho babka je niečia mama. :-))
0 0
gustinka gustinka

gustinka je offline (nepripojený) gustinka

usmievam sa od ucha k uchu a tak mi nedá prispieť.

nie je to síce výrok dieťaťa, ale dúfam, že poteší...
keď som chodila s mojim prvym chalanom, ale jeho otec - madarsky hovoriaci s madarskou nardonostou (moj nadejny buduci svokror, ktorym nakoniec nebol) si nebol isty, či by sme boli schopni uzivit deti v takejto (finančne zlej) dobe, zlom období . Ku mne sa snažil hovoriť vždy slovensky a zadrel:
nie som si istý, či v tomto "počasí" je dobré mať deti (vonku pršalo, tak nam trvalo pochopiť o čo ide)

Keď ho manželka chcela naučiť žehliť novou žehličkou tak zahlásil, že on žiadnu "žehlu" nepotebuje...

strašne bol zlatý, keď mi chcel ponúknuť "naranči", ktoré kúpil. ( naranč = maďarsky pomaranč)
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Boli sme na splave s deťmi. Večer v stane potme s baterkou sme asi 20 min hľadali zubné kefky. Keď som to už vzdala, syn si spomenul, že si k nim pribalil mobil . Tak som mu zavolala na mobil a kefky sa našli. Potom keď sme zaspávali v stane, moja 7-ročná dcéra zahlásila - mami, keby prišli zlodeji, aj tak nič neukradnú, lebo kým, by to našli ...
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no moje zlaté dieťa dnes započulo v televízii výraz prostitútka. Na to s milým úsmevom zahlásila, že ona veru prostitútka nebude- to som rada, že má jasno vo voľbe budúceho povolania , skoro som spadla z postele od smiechu
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Jana Motyčková Pozri príspevok
Boli sme na splave s deťmi. Večer v stane potme s baterkou sme asi 20 min hľadali zubné kefky. Keď som to už vzdala, syn si spomenul, že si k nim pribalil mobil . Tak som mu zavolala na mobil a kefky sa našli. Potom keď sme zaspávali v stane, moja 7-ročná dcéra zahlásila - mami, keby prišli zlodeji, aj tak nič neukradnú, lebo kým, by to našli ...
zlodeji by museli mať číslo na mobil a tip kde stanujete aby vedeli kde vás môžu ukradnúť
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ivana Š Pozri príspevok
zlodeji by museli mať číslo na mobil a tip kde stanujete aby vedeli kde vás môžu ukradnúť
Však to by museli mať ale všetko pri tom mobile. Chvalabohu keby to bola podmienka pre všetkých zlodejov.... tak by boli bez poživne.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Elenka, ver mi, zlodeji vedia, kde môžu kradnúť - nepotrebujú mobily - len TIP a nástroje a veľké vrecia - pred týždňom vykradli našich susedov (boli na dovolenke)
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Verím, bohužiaľ... vidím to aj u nás. Jedny mali možno 15 minút prázdny byt a stihli im medzitým ukradnúť vežu. Diaľkové zabudli.
0 0
vilob vilob

vilob je offline (nepripojený) vilob

mám 5 ročného syna a keď hráme karty a treba ich pomiešať tak na tento úkon používa slovo "posexať". takže my karty nemiešame ale sexáme


asi pred dvomi týždňami sme sa vrátili z dovolenky kde sme spolu s malým zdieľali spoločnú izbu. no a jeden večer sme s manželom horlivo čakali kedy zaspí, aby manželské povinnosti nezostali v hanbe.. keď sme si už boli istý že spí a začali sme sa k sebe túliť, malý z ničoho nič otvoril oči a "zapísal": "Tani tani dva zasrani". potom zase oči zatvoril a spal ďalej...
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

To my keď miešame karty, tak robíme "kloch, kloch"..
0 0
vilob vilob

vilob je offline (nepripojený) vilob

ešte mi napadlo: raz som šla z malým z nejakého vyšetrenia z nemocnice, keď pred nemocnicou pofajčievali nejaké pacientky v županoch. a ako sme prechádzali okolo nich malý na ne: "A vy tu čo obchendujete takto v pyžamách?"


raz som ho zase hrešila, že pred chvíľou som ti obliekla čisté veci a už si špinavý! a on na to: "No, taký je život"


alebo: chystala som sa na prechádzku aj s druhým 6 mesačným synčekom. pýtam sa staršieho:Andrejko ideš so mnou na prechádzku? a on na malého: "Aj tohto domáceho mazlíčka berieš so sebou?"
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
vilob Pozri príspevok
ešte mi napadlo: raz som šla z malým z nejakého vyšetrenia z nemocnice, keď pred nemocnicou pofajčievali nejaké pacientky v županoch. a ako sme prechádzali okolo nich malý na ne: "A vy tu čo obchendujete takto v pyžamách?"


raz som ho zase hrešila, že pred chvíľou som ti obliekla čisté veci a už si špinavý! a on na to: "No, taký je život"


alebo: chystala som sa na prechádzku aj s druhým 6 mesačným synčekom. pýtam sa staršieho:Andrejko ideš so mnou na prechádzku? a on na malého: "Aj tohto domáceho mazlíčka berieš so sebou?"

no ten sa Ti v živote nestratí!
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Moju krstnú dcéru, keď mala tak 3-4 roky veľmi tešili pochvaly. Preto ak sa činila v kuchyni, hovorili sme jej, že je šikovná kuchárka. Ak nás česala, chválili sme ju, že je šikovná kaderníčka a podobne. Až raz, pri upratovaní bytu po maliaroch, ostošesť pomáhala kefou drhnúť parkety. Nikto si to však nevšímal a preto sa rozhodla pochváliť sama: Oci, však som šikovná ...... a zasekla sa, lebo nevedela pomenovať prácu, ktorú práve vykonávala. A tak sa opýtala: Ocko, ako sa volajú tie tety, čo kefujú?
1 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

fimka Pozri príspevok
Moju krstnú dcéru, keď mala tak 3-4 roky veľmi tešili pochvaly. Preto ak sa činila v kuchyni, hovorili sme jej, že je šikovná kuchárka. Ak nás česala, chválili sme ju, že je šikovná kaderníčka a podobne. Až raz, pri upratovaní bytu po maliaroch, ostošesť pomáhala kefou drhnúť parkety. Nikto si to však nevšímal a preto sa rozhodla pochváliť sama: Oci, však som šikovná ...... a zasekla sa, lebo nevedela pomenovať prácu, ktorú práve vykonávala. A tak sa opýtala: Ocko, ako sa volajú tie tety, čo kefujú?

Detská nevinnosť je nádherná, škoda, že ju tak skoro strácame
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Môj vnuk synovi dnes v nemocnici pred viacerými zahlásil :ksrný ty si nejaký prispatý / ospalý/.
0 0
pupavienka pupavienka

pupavienka je offline (nepripojený) pupavienka

Mám 2-ročného synovca, ktorého sestra chce naučiť vykonávať "potrebu" na nočníček, tak chodí ako "veľký" chlap. No samozrejme, že sa mu podarí ešte aj mimo nočníčka "pustiť" :-) a vtedy príde za svojou maminkou a pozrie na ňu a povie:"mamka, pipo ciká" a keď "ujde" veľká potreba, tak povie s hrudkou na zadočku: "Maloško kakal"

alebo pri čítaní týchto perličiek som si spomenula, ako som spievala svoju obľúbenú pesničku "maličká som, húsky pasiem, tancovala by som, až trasiem sa" - mamka ma nevedela od toho môjho "slovosledu" odnaučiť :-)
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Môj synovec básničku: šošovička, hrášok, fazuľa, kde ste boli tetka Zuzaľa, bola som ja pre vodičku, budem variť šošovičku spieval: šošovička, hrášok, kde ste boli tetka Zuzuľa, bola som pre vodičku, budem variť večeru. A keď som ho chcela opraviť ..... hrášok, fazuľa.... povedal: Ja fazuľu neľúbim!
Zlatý a úprimný! Prečo by mal ospevovať niečo, čo neľúbi?
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

ZEvina Pozri príspevok
Môj synovec básničku: šošovička, hrášok, fazuľa, kde ste boli tetka Zuzaľa, bola som ja pre vodičku, budem variť šošovičku spieval: šošovička, hrášok, kde ste boli tetka Zuzuľa, bola som pre vodičku, budem variť večeru. A keď som ho chcela opraviť ..... hrášok, fazuľa.... povedal: Ja fazuľu neľúbim!
Zlatý a úprimný! Prečo by mal ospevovať niečo, čo neľúbi?
...naša Lali asi ako dvojročná mi naspievala zvonenie na mobil: "čééjéééše. mooooje josypané nááá cééééste. Tto jas nájde, tto jas pozbééééja. maja som ja véééééčej jáááááno fajeja... (čerešničky čerešničky čerešne)

...a ešte jedno mi naspievala: Pása husi, tatiaa paapuuce... (krásna krásna, kde si húsky pásla)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať