Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

georeo
...Klaudia...ak dovolíš, opravím ťa: tým sú pre NÁS VŠETKÝCH Vianoce zakaždým krásnym prekvapením... Ono nie je nič krajšieho ako tie rozžiarené očká... Moje deti kreslia Ježiškovi aj čo potrebuje mama. Naša Danka (5r.)nakreslila papuče, krivoľako napísala MAMA a kázala mi dopísať na lístok Calgonit, "aby som sa oslobodila od umývania riadu" - to počula v nejakej reklame a povedala, že to potrebujem, aby som sa mohla s nimi aj po papaní hrať. Aj preto sa na Vianoce tak veľmi teším, kvôli deťom. V nedeľu večer keď si už v kľude sadneme, deti budú výskať od radosti pri rozbaľovaní darčekov...vtedy zabudnem na všetky trápenia a problémy...
ano, ja viem Lubka vsak prave preto pisem o detickach, nakolko nie je nic krajsie ako prezivat to s nimi zaroven a ked si deti pytaju vreckove aby nam vacsim mohli kupit nejaku tu malickost ako darcek a vlastne vsetci tym ziskavame ten neskutocne krasny pocit
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Nedá mi nepochváliť sa Vám. Mne Ježiško doniesol ten najkrajší darček - prekrásnu vnučku Vanesku (narodila sa 18.12.2006). Už sa teším na jej výroky - aké má tá prvá vnučka.

Už jeden výrok s ňou mám - Bežala som za nevestou do pôrodnice, keď už mala rodiť. Informátorke v nemocnici, aj keď sa ma nič nepýtala, som sa vzrušená zdôverila: Idem do pôrodnice, každú chvíľu sa mi má narodiť Vaneska! Až keď som zbadala jej podozrivý pohľad, ktorým si ma premerala, som sa opravila: .... no nevesta rodí! Čerešničkou bolo, že som nešťastná vyklopkávala na dvere a nikto mi neotváral. Až jedna pani, ktorá stála neďaleko, ma taktne upozornila, že to sú dvere na chodbu a tie sú otvorené!
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ZEvina
Nedá mi nepochváliť sa Vám. Mne Ježiško doniesol ten najkrajší darček - prekrásnu vnučku Vanesku (narodila sa 18.12.2006). Už sa teším na jej výroky - aké má tá prvá vnučka.

Už jeden výrok s ňou mám - Bežala som za nevestou do pôrodnice, keď už mala rodiť. Informátorke v nemocnici, aj keď sa ma nič nepýtala, som sa vzrušená zdôverila: Idem do pôrodnice, každú chvíľu sa mi má narodiť Vaneska! Až keď som zbadala jej podozrivý pohľad, ktorým si ma premerala, som sa opravila: .... no nevesta rodí! Čerešničkou bolo, že som nešťastná vyklopkávala na dvere a nikto mi neotváral. Až jedna pani, ktorá stála neďaleko, ma taktne upozornila, že to sú dvere na chodbu a tie sú otvorené!
tak ti moc blahozelam ZEvina, to budu u teba nadherne vianoce s jednym cloviecikom navyse a pri tej radosti sa ti ani necudujem ze si klopkala na vchodove dvere to muselo byt mile
0 0
ivetuska ivetuska

ivetuska je offline (nepripojený) ivetuska

willma
K mikulášskej téme mám aj ja jednu príhodu s mojom v tom čase 11-12 ročným synom. Dlho sa mi darilo udržiavať ilúziu Mikuláša a Ježiška. V ZŠ kam chodil bývalo dobrým zvykom pripravovať všetkým deťom mikulášske balíčky. Keďže už bol starší tak išiel pomôcť aj on. Po príchode domov ale zbadal moju mamu, ako tiež chystá balíček a rozplakal sa. Po mojej otázke čo sa vlastne stalo tak mi povedal, že on si myslel, že Mikuláš skutočne chodí. Snažila som sa mu vysvetliť že predsa mi bol pomáhať baliť pre ostatné deti ale jeho odpoveď "Ja som myslel že doma je to inak." ma úplne dostala. Síce odvtedy už na Mikuláša neverí, ale vždy je rád keď niečo dostane. Teraz už skoro dospelák mi pomáha udržiavať túto krásnu ilúziu pre svoju 5 ročnú sestru.
Toto sa stalo aj nám, ale z Ježiškom. Náš starší syn sa rozplakal, keď zistil, že žiadny Ježiško nieje, lebo on chcel aby mu nosil darčeky Ježiško. Tak som mu vysvetlila, že každý má svojho Ježiška, v ktorého verí aj keď si darčeky kupujeme sami. Teraz má 17 a tiež verí v Ježiška, ale už len v toho svojho. A práve to je to čaro vianoc...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Prikladám najnovšiu perličku mojej prechladnutej sojky: Mami mám napchatý nos, nemôžem dýchať.
0 0
eskoes eskoes

eskoes je offline (nepripojený) eskoes

môžem sa opýtať čo znamená CCCC v profile? všimol som si, že to má uvedené viacero poraďákov, len stále nemôžem dojsť na to, čo to znamená, ak to teda nie je tajné. Ďakujem
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

Ja si spomínam na mojich bratrancov medzi nimi je vekový rozdiel 10 rokov.
Starší bratranec učil svojho brata povedať "r" a hovorí:
Peťko povedz "r" ako napr. stolička
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

eskoes
môžem sa opýtať čo znamená CCCC v profile? všimol som si, že to má uvedené viacero poraďákov, len stále nemôžem dojsť na to, čo to znamená, ak to teda nie je tajné. Ďakujem
Vôbec to nie je tajné, inak by sme to nemali v profile . Poradím Ti: otvor si v sekcii Zdravie tému Ak sa cítiš zle a celú ju prelúskaj.
Potrebuješ k tomu:
- minimálne 3 hodiny času (možno aj viac)
- pampersky (aby manželka nemusela prať slipy dočurané od smiechu)
- veľký balík papierových vreckoviek ( dôvod ten istý, plus sú tam aj veci,
ktoré možno aj chlapov donútia vyroniť zopár slzičiek).
A to je všetko. Máš o zábavu na Silvestra postarané . Ak sa pridáš k nám, si vítaný. Vítaný je každý, kto sa tam dobre cíti. .
0 0
eskoes eskoes

eskoes je offline (nepripojený) eskoes

Eulalia
Vôbec to nie je tajné, inak by sme to nemali v profile . Poradím Ti: otvor si v sekcii Zdravie tému Ak sa cítiš zle a celú ju prelúskaj.
Potrebuješ k tomu:
- minimálne 3 hodiny času (možno aj viac)
- pampersky (aby manželka nemusela prať slipy dočurané od smiechu)
- veľký balík papierových vreckoviek ( dôvod ten istý, plus sú tam aj veci,
ktoré možno aj chlapov donútia vyroniť zopár slzičiek).
A to je všetko. Máš o zábavu na Silvestra postarané . Ak sa pridáš k nám, si vítaný. Vítaný je každý, kto sa tam dobre cíti. .
díky,ale to mám čítať cez 3000 listov , to je fakt moc, nemôžeš mi to tu prosím len tak jednoducho a skrátene povedať, díky
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

eskoes
díky,ale to mám čítať cez 3000 listov , to je fakt moc, nemôžeš mi to tu prosím len tak jednoducho a skrátene povedať, díky
Môžem, ale pointa je práve v tom čítaní Je to skrátka hocičo, čo si pod tými C-čkami vieš predstaviť, významov je tam viacero. Ale v tej téme šantia, vylievajú si srdiečka, navzájom sa povzbudzujú a posielajú si pozitívnu energiu Crásne Clenky Cool Cloobu a máme aj členov, neboj sa, nebudeš tam jediný Chlop. Je to téma, ktorá vznikla z jedného náhodného vtipu - mimochodom, založil ju chlap - a rozvila sa do debaty ľudí rovnakej krvnej skupiny. Všetci tam máme len Crásnych 17 a jedinou vstupenkou je ochota, podeliť sa o svoje srdce s ostatnými.
Len čítaj, aj keď po troškách, neoľutuješ.:p
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ja len doplním Eulaliu a opravím ťa eskoes, je tam fajn a tých príspevkov je už skoro 4000, tak sa teda nezdržiavaj, máš čo robiť, aby si to stihol všetko prelúskať
0 0
eskoes eskoes

eskoes je offline (nepripojený) eskoes

willma, eulalia, díky moc za vysvetlenie, furt mi neišlo do hlavy, že čo to je, ešte raz ďakujem
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

eskoes
willma, eulalia, díky moc za vysvetlenie, furt mi neišlo do hlavy, že čo to je, ešte raz ďakujem
Neďakuj a príď, dobrých ľudí sa všade veľa zmestí
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Moja dcérka (v apríli ide mať 3 roky) dostala pod stromček kočík a bábiku, po ktorej veľmi túžila. Keď sme si už rozbaľovali darčeky vravím jej: pozri aký pekný svetrík mi doniesol Ježiško. Tánička na mňa chvíľu pozerala a potom mi tak chlácholivo vraví: Maminka, keď ty budeš taká dobrá, tak nabudúce aj tebe Ježiško prinesie taký kočiarik a bábiku.
0 0
spring spring

spring je offline (nepripojený) spring

pripájam aj ja nejaké výroky môjho 3 ročného syna:
- mami musim ti vystrihnuť ofinu, zavadza tebe
- musela mi Zuzka /teta/ dať toľko jesť, teraz potrebujem kakať
- mami nechce mi isť piškanie
- mamka nejdeme na nakup do KE? Milačik mamka nema peniažky. Mami je mam v pokladničke tak ťa pozývam.
- na Vianoce keď videl darčeky pod stromčekom jeho slová: ty kokino, waw ty kokino
- bol na prázdniny u babky, pýtam sa ho čo robil dedko. Odpoveď. Vydumoval /ako vymýšľal/.Pýtam sa ho čo vydumoval? Odpoveď. Hluposti
- boli sme na kúpalisku, trošku sa mu šmýkla noha a už bol pod vodou. Na druhý deň rozpráva zážitky. Mamka a tak som plával, plával a utopil som sa.
- Miláčik jedz ten obed. Mamka idem na návštevu dačo mi dajú.

Je to naozaj na zamyslenie čo tie detičky navymýšľajú. Su tu pre radosť ale aj starosti je s nimi. Neviem si predstaviť takého dve alebo viac detí. Asi by som sa v kuse rehotala.
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Ja mákm taký vianočný:
môj 7-ročný synček uvažoval ako sa povie Mikuláš v iných krajinách, tak som povedala, že v Amerike je to Santa claus, v Rusku Ded Maroz, a on pokračoval: a kde sa povie Dig more?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Orsz
Ja mákm taký vianočný:
môj 7-ročný synček uvažoval ako sa povie Mikuláš v iných krajinách, tak som povedala, že v Amerike je to Santa claus, v Rusku Ded Maroz, a on pokračoval: a kde sa povie Dig more?
Mala si mu povedať - všade na Slovensku, kde žije aj Dedo mráz...
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
ondrejvla
Mala si mu povedať - všade na Slovensku, kde žije aj Dedo mráz...
Ja mám skôr pocit, že všade na svete, kde už ani Dedo mráz sa nedostane!:p :p :p
0 0
dudroš dudroš

dudroš je offline (nepripojený) dudroš

Ahojte. aj ja sa pridam s vyrokom mojej 2-ročnej dcérky,ze "chuapci majú pudeu a diečata itku".
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...Naše baby sa v škôlke pred Vianocami učili veľa krásnych pesničiek. A tak sme mali pred stromčekom vystúpenia takmer denne. Najviac sa mi páčila pesnička, keď deti spievali o tom, ako panna Mária po svete chodila a maličkého Ježiška v BETMENE zrodila...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať