Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Katka91 Pozri príspevok
Moja malá neter, mala vtedy možno dva roky, sa pred spaním večer nahlas modlila asi takto: ..........svätá Mária, bodka SK (malo byť ....... svätá Mária, Matka Božia .........).
Malá ide s dobou.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Aha, kravička sa pasie na trávičke! A to papá tú trávu, alebo si v nej hľadá chrobáčikov?
0 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Zdravím tému o detičkách a prepáčte , že budem mimo témy ale nemám čas a potrebovala by som poradiť v Bratislave reštauráciu, kde je vhodné osláviť spolu moje narodeniny aj s vnukmi . Mala by to byť teda osobitná miestnosť a príjemné prostredie. cca 20 ľudí. Ak niekto máte dobrú skúsenosť prosím poraďte. Ďakujem.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

http://www.bratislavahotels.sk/pension-pegas-bratislava

Je to za Dúbravkou, krásne prostredie, koníčky ...
Majú tam aj takú miestnosť. Bolo nám tam dobre aj s deťmi.
0 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Ďakujem a v okolí štrkoveckého jazera nepoznáte niekto niečo?
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

pochemi, nič v zlom, ale dodržuj etiketu, v prvom prípade si sa ponáhľala, v druhom prípade ? si sa tiež ponáhľala ? dávaj otázky pod cestovaním.
tu je téma výroky detí.
0 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Pardon, nevedela som kam to zaradiť.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Odpočuté dnes v prvej triede:
M: "Načo si si priniesol to autíčko?"
K: "Vieš poobede (v školskom klube) budeme na dvore budovať našu cestu. A čo ked bude niektorý material v cudzine, za hranicami. Vieš, myslím tak za 4 horami, za 4 dolami"

Pripadalo mi úžasne spojenie toho, že chcú byť veľkí s tým, že predsa len sú to ešte malé detičky
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

My sa v poslednom čase venujeme vesmíru - boli sme v planetáriu s mojím päťročným synom. Odvtedy sa ma stále pýta, ktorá zemeguľa je najväčšia. Ukázala som mu atlas, kde sú na jednej strane nakreslené planétky a na druhej je nakreslená prepolená zemeguľa. Tak som vysvetľovala, ktorá planéta je najväčšia a on na to, že aj tak zemeguľa, lebo veď vidím, že na druhej strane je nakreslená najväčšia. A tak som vytasila teóriu s mierkami. To som asi prehnala, že? Päťročné dieťa asi ťažko pochopí, čo je to mierka...
A tak to bolo aj s dopravnými predpismi. Vždy sa ma pýtal, čo sú to predpisy a prečo vodič, či chodec môže to či ono, a prečo je to tak a nie inak. A tak - na záver som vysvetlila, že tak je to schválené a napísané v Zbierke zákonov a teda preto je to všetko tak a nie inak. Neskončilo to, všakáno, lebo potom bol zvedavý, čo je to schváliť a čo je to Zbierka zákonov...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Moja stará mama bola krajčírka a sesternica (vtedy 4-5 ročná) sa okolo stroja neustále obšmietala. Stará mama jej to samozrejme nechcela dovoliť, tak raz prebehol takýto rozhovor:
Stará mama, zomrieš? No veru raz áno.
A pochovajú ťa? Každého zomretého pochovávajú.
A hlboko do zeme? Áno
No vidíš, vtedy sa budem s tvojim šijacím strojom hrať.
2 0
slavkasig slavkasig

slavkasig je offline (nepripojený) slavkasig

asi pred rokom som bola u kamarátky stale napomínala dceru aby si už konečne robila úlohy ona jej odpovedala , Mami nemožem vieš ako ma bolia ruky. tak sme sa jej pýtali že od čoho ju tak strašne možu bolieť ruky a ona nam povedala . ved viete kolko sme dnes na telesnej behali? mala 8 rokov
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Patrícia5 Pozri príspevok
....... To som asi prehnala, že? Päťročné dieťa asi ťažko pochopí, čo je to mierka...
A tak to bolo aj s dopravnými predpismi. Vždy sa ma pýtal, čo sú to predpisy a prečo vodič, či chodec môže to či ono, a prečo je to tak a nie inak. A tak - na záver som vysvetlila, že tak je to schválené a napísané v Zbierke zákonov a teda preto je to všetko tak a nie inak. Neskončilo to, všakáno, lebo potom bol zvedavý, čo je to schváliť a čo je to Zbierka zákonov...
Ja som mala tiež pocit, že jediné slovo, čo môj syn vie, je PREČO? Vždy som sa mu snažila všetko vysvetliť a niekedy som použila aj ... KEĎ BUDEŠ VEĽKÝ... Raz sa mi stalo, že som bola unavená a odpovedala som mu ... Ja neviem. Syn sa na mňa pozrel s vypleštenými, nechápavými očkami: Ako to, že nevieš? Veď ty si už veľká!!!!!

Takže mamičky, babičky, otcovia a dedkovia, veľa trpezlivosti pri miliónoch PREČO? STE UŽ VEĽKÍ!
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Mladšia dcérka prišla zo škôlky veľmi nešťastná. Jej krásne nové tepláky s vyšitými kvetinkami mala od červenej farby. Sľúbila som jej, že jej to operiem - ale v prvom praní nezišlo všetko. Keď som ich vytiahla z práčky, vravím jej: Laurinka, na tepláčkoch ešte zostalo trošku tej farby. Povedz mi, o čo si sa oprela, aby som vedela ako to treba oprať. Povedz zlatko, aká to bola farba?

Lali mi odpovedala: No vieš mami, tá farba bola červená!

...naša Dani má v triede chlapcov - dvojičky. Sú, mierne povedané, postrachom škôlky. Teda, jeden z nich je postrachom, druhý je kľudnejší. Práve toho lepšieho dostala naša Danuška ako "partnera" na vychádzky - vždy chodia držiac sa za ruky chlapec s dievčaťom. Chlapci sa veľmi podobajú a Danuška ich nedokáže rozoznať. Kedykoľvek niektorého z nich zbadáme v meste alebo v obchode, Daninka na celé hrdlo zvolá: Hej Remenár, Remenár, ktorý si ty? Tomino alebo Mikino? Keď sa ohlási ten horší, len mávne rukou, keď ten lepší, tak mu povie Ahoj. A minule prišla zo škôlky s veľkým tajomstvom. Na prechádzke jej povedal, že ju ľúbi a dal jej a pusinku na líčko... a povedala, že aj ona je zamilovaná a vezme si ho za muža...
1 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ľubka, začni sporiť na svadbu a výbavu
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Eulalia Pozri príspevok
Ľubka, začni sporiť na svadbu a výbavu
Niéééééééé , nech sú čo najdlhšie úprimnými deťúrencami, a nie diplomatickými manželkami , ja sa na ich výroky vždy veľmi teším.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Niéééééééé , nech sú čo najdlhšie úprimnými deťúrencami, a nie diplomatickými manželkami , ja sa na ich výroky vždy veľmi teším.
Elenka, neboj, budeme sa tešiť na výroky vnúčatiek
A čo keby sme založili tému, v ktorej si budeme spomínať na vlastné výroky z detských čias?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Elenka, neboj, budeme sa tešiť na výroky vnúčatiek
A čo keby sme založili tému, v ktorej si budeme spomínať na vlastné výroky z detských čias?
Ja som taká stará, že si vlastné výroky už nepamätám.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Rozalka Pozri príspevok
Ja som taká stará, že si vlastné výroky už nepamätám.
Rozálka, ale 17-tky nikdy nestarnú
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Rozálka, ale 17-tky nikdy nestarnú
Jáááááááááj moja, keby to len bola pravda!!!!!!!!!!!
0 0
Oliva.zelena Oliva.zelena

Oliva.zelena je offline (nepripojený) Oliva.zelena

maly vybehol z vane kakat a sadol statocne na velky zachod, zapieral sa rukami... a o chvilu "maaaaamii, odchaaaadzaaaam" a trcali mu z hajzlovej misy iba paty...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať