Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
"malý" má zajtra 17. Baví ma na ňom to, že niekedy hotový chlap zodpovedný a šikovný, inokedy ako malé dieťa.
Naposledy upravil witch : 15.07.11 at 11:44
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

witch Pozri príspevok
DDD - asi donáška do domu
DHL - ??
keby DDH - donáška do huby
DHL http://www.dhl.sk/sk.html
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
witch
"malý" má zajtra 17. Baví ma na ňom to, že niekedy hotový chlap zodpovedný a šikovný, inokedy ako malé dieťa.


.... môj SB má 50. a tiež je niekedy hotový chlap zodpovedný a šikovný, inokedy ako malé dieťa......
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

to patrilo k tomu manželovi... tiež mám doma taký druh , nemá síce ešte 50, ale jej dosiahnutím nepredpokladám nejaké zásadné zmeny...
Ej, ale sme odskočili... Od témy o deťoch k ich pôvodcom ... Ale keď sa to tak vezme, tak vlastne ani nie, však každý syn je vlastne zárodok budúceho manžela a otca...
Naposledy upravil Oliwa : 17.07.11 at 13:47
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
by som dala "mimotémy"

.. ja som dnes vyvalila oči ako puky!..volá Terezka, že daj hadovi dve eurá..musela mi to 2x zopakovať, kým som si uvedomila, čo vlastne chce...no a on jej had kúpil uhorky a dokonca doniesol domov (a to som mu to povedala iba raz!!! a on si to zapamatoval!!!)...to neveští nič dobré...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Vieš, Veronika, zrejme sa Terezke ten tvoj had chcel takto odvďačiť za to, že ich nenechala hladných, keď ty si v ďalekom kraji bola ...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi, nechcem Ťa strašiť, ale vyzerá to tak, že háďa si hladá inú kuchyňu... Nevyhadzuješ to z Tej Tvojej náhodou moc často - akože môžeš ísť a tak...?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Rodina1, ďakujem za namontovanie žiarovky do mojej hlavy... Až včuleky sa mi rozsvietilóóóó!!! Furt som nechápala, kto to u Pepsíkových varil, keď bola preč, že aká Terezka, čo za Terezka ... Já som žila v blahej nevedomosti, že to je jej milovaná dcéra! Mám medzery, nemám naštudované jej celé curiculum vitae ... Len mi nešlo do hlavy, že hady sem, hady tam, len jej tak pekne hovorí ... Reku asi vytúžené dievčatko!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no to viem, mojik, len pri jeho celoživotnej nevďačnosti to je podozrivé...)))))))))))))))))))))
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dievčence nepreháňajte, aby som to objasnila - pepsi má vďačných synov
a veru ju v žiadnom prípade neopustia, lebo ktorá mama by im takto dobre
varila a robila komplet fullservis. A ja som len tak okrajovo trochu zastupovala.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale veď mi to vieme, len aby reč nestála, tak musíme trochu vŕtať Veď všetky naše deťúrence - toť je naše rodinné zlato (i keď niekedy otravné, papuľnaté a priečne).
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Ale veď mi to vieme, len aby reč nestála, tak musíme trochu vŕtať Veď všetky naše deťúrence - toť je naše rodinné zlato (i keď niekedy otravné, papuľnaté a priečne).
..

..mojík, ani nevieš, ako rada by som niekedy bola úplne chudobná...
...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alex vám posiela velký pozdrav

...to môj červíček napísal sám pre vás...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..."babí a máš nejaké peniaze?..
..a prečo, miláčik?
..nooo, veď keby si mala, tak by sme mohli ísť do mesta a niekde ich minúť, videl som gormitov a takých ešte nemám...
...gormiti sú zlí, tých nepotrebujeme...
..no tak majú tam dobré sladkosti..
..to máš aj tu...
...ale babí, no tak poď me iba tak míňať!


(a toto je od rána---červík tuším bude pokračovanie hadov...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...babí a myslíš, že keď ti slúbim, že budem dobrý, tak bude pršať?..
..miláčik, však ty si dobrý...
...no ale ja by som chcel, aby pršalo,lebo aj ty to chceš...




(rozmýšlam, prečo sú chlapi zlatí, len kým sú malí)))))
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... na zjedenie ... takéto bobko ... a ako sa vie vynájsť ... a niečo tým chcel ... asi??
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nie, on práveže len tak hodí do pléna,takéto ťahy na mňa má, keď sa náhodou na neho nepozerám a robím niečo, čo ho nezaujíma, tak odvráti , či skôr navráti moju pozornosť a vie, odpoveď bude na dlhý debat..a to on môže, červík prefíkaný...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Môj vnúčik, ktorému sa veľmi páči vysávačový robot roomba, vždy po príchode do nášho bytu zamieri k roombe, už rozmýšľam, prečo on tak rád chodí k nám.
Skúmavo pozrie na roombu a zahlási dôležito: Nabíja sa.
Áno, môj, nabíja sa.
O chvíľu opäť príde, pozrie na roombu a zahlási: Už je nabitá.
Áno, môj zlatučký, už je nabitá. To mi už cuká kútikmi.
Po chvíli si sadne na koberec, natiahne prst na zem a zahlási: Babka, špinka.
Nie, môj maličký, babka teraz nemá špinky, už je vysaté.
Nepomáha, o chvíľu donesie chlp zo psa a povie: Babka, tu je špinka, idem vysávať špinky.
Dobre, môj maličký, ale len trošku.
A má, čo chcel.

No ale najviac sa mu páči, ako ide roomba sama do doku.
2 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Môj syn išiel k babke so všetkými darovanými a ušetrenými peniazmi - nevšímla som si. Babka sa ho pýta: no načo ty nosíš toľko veľa peňazí pri sebe? On na to: Babka, keby nás vykradli aby sme mali aspoň nejaké peniaze. PS: Doma peniaze vôbec nedržíme - toť pre zlodejov.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no dám sem, čo dnes červík riešil...minulý pondelok bol so mnou v PD a ja , keďže som potrebovala nejaký pekný kúsok handričky, išla som do sekáča, malý so mnou..poriešil krásnu poduštičku, ktorá bola aj pekná aj lacná, kúpili sme...
...dnes sme šli zase spolu riešiť tú mobilovú kartu..a ako sme vyšli u orange, malý sa pýta:
..."babí, myslíš, že aj tu je taký obchod?..(urobila som sa sprostá, že aký obchod)
.."no vieš, taký, kde predávajú lacno"...
...a čo by si potreboval, miláčik?
..nooo, nič tak nutne, ale keby voľačo mali...
(jasné, sekáč bol,tak sme vošli malý pozdravil,pani sa pýta, čo by sme si priali, nuž:
...ale nič také nutné, teta, len keby ste niečo mali...
(samozrejme, mali a on už dobre vedel, čo videl a aj na čo to použije)
...babí a máš dosť peniažkov?
..a čo potrebuješ, miláčik?..
..nooo, pozri, majú tu školskú tašku, je špiková ,no pozri, zišla by sa mi, ale asi je drahá...
...opýtaj sa tety, koľko stojí...(jasné, dôležitý ako slnko, zistil, a hneď zjednával)
..babíí, vieš,keby si mala dosť a kúpila mi ju, nechcel by som gormitov ani sladkosť..(čo mu prišlo samozrejmé, že kúpime)...
..no dobre, kúpim ti ju..
.(a mala som pocit, že vyšlo druhé slnko...a taška stála 2.99€ a bola celkom nová..no nekúp to!!!))..a do školy ide až o rok...
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať