Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Maťko si pospevoval:
"Chytila mlynárka širokú lopatu,
zabila mi húsku najkrajšiu, CHLPATÚ."
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
- Mami, čo papá ďateľ?
- Červíky a chrobáky.
- Ale to sú bacilnaté!
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
- Toto robím inakšiu helikoptéru, nie podľa plániku. Zo svojho mozgu.
- Mačka zamnaukaj! Havko zahavkaj! Kohútik zakohútaj!
- Mamina, tej kvietke si zabudla dat stopček.
- Keby títo ujovia pilovnýky nepiluvali drevo, tak žiadny oheň nezažajú.
- A Čechúni prídu niekedy pozrieť aj Slovenčanov?

A viete, čo je to "ZÁTAČNÉ SVETLO"?
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Takto sa moj zlatúšik prihováral mladšej sestre:
- A Julka vieš, že ty budeš babka? Deti rastú, rastú, až sa premenia na dedka a na babku. Dievča rastie, rastie, až je z nej dospelé dievča a potom staré dievča a tej starej dievčine sa hovorí babka.
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... nádherné ... Ivuliatkov synček ...
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Tweety Pozri príspevok
Nie, je to rozprávka Tom a Jerry, hoci neviem, prečo na to išla z opačnej strany, že Jery ,Tom.
Syn, keď bol maličký, večer sa pred spaním išiel pomodliť a začal prežehnaním, ktoré znelo: Tom a Jerry
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ivuliatko: to máš teda génia .
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

ivuliatko: neviem koľko už tam máš príspevkov ale za mňa si daj 20 lebo ja to nestiham...vidno že si v kurze
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Ivenka Pozri príspevok
ivuliatko: neviem koľko už tam máš príspevkov ale za mňa si daj 20 lebo ja to nestiham...vidno že si v kurze
To preto, že som až toto leto objavila túto úžasnú tému a vyrabovala som zásoby - teda zošit, do ktorého som si pred mnohými rokmi zapisovala "bláboly" mojich potomkov. Ešte mám v zálohe dcérine perly ducha, ale budem ich pridávať postupne, aby som naraz nevystrieľala všetku muníciu. Mladé maminy majú výhodu, že menšie detičky ešte stále perlia. Ja si ich musím šetriť, lebo nové už nepribudnú - ťažko by som čakala niečo detsky milučké od 22-ročného a 18-ročnej. Hoci ktovie...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Púšťaj to v malých dávkach - veľká by nás úplne "dorazila"
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Moja vnučka sa nemohla dočkať narodeninovej oslavy a v deň D si pochvaľovala: "No konečne, taká som rada, že zajtra je už dnes"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
To preto, že som až toto leto objavila túto úžasnú tému a vyrabovala som zásoby - teda zošit, do ktorého som si pred mnohými rokmi zapisovala "bláboly" mojich potomkov. Ešte mám v zálohe dcérine perly ducha, ale budem ich pridávať postupne, aby som naraz nevystrieľala všetku muníciu. Mladé maminy majú výhodu, že menšie detičky ešte stále perlia. Ja si ich musím šetriť, lebo nové už nepribudnú - ťažko by som čakala niečo detsky milučké od 22-ročného a 18-ročnej. Hoci ktovie...
..

..no len počkaj, koľko tých perál si poznačíš, keď banda bude mať 24 a 32...(a to som jedného, čo má 35 ubrala)..to sú perly!!!....ale to by chcelo extra tému...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... pepsi myslíš niečo ako "výroky detí po tridsiatke"? A ešte možno aj s hviezdičkou...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tamila Pozri príspevok
Syn, keď bol maličký, večer sa pred spaním išiel pomodliť a začal prežehnaním, ktoré znelo: Tom a Jerry
To môj malý začal: Anjeličku strážničku, opatruj našu chladničku...

A dcéra nezabudla na konci "anjelíčka" pridať: a aby všetky detičky na celom svete spinkali napapané, vycikané, vykakané, vypukané /len mamičky vedia, aké sú to všetko u malých detí životné a pre pokojnú noc rodičov i detí dôležité veci / a aby sa im snívalo o slniečku, o mesiačiku, o mliečku, o kravičkách, o ovečkách... /tu sa spravidla pospomínalo všetko, čo sa cez deň zažilo, a niekedy sa ani nestihlo, lebo sa skôr zaspalo.../.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Oliw, tak nejako..alebo aj od 20-tky...to by bolo rehotu!...a hviezdičky preventívne dve...
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Vnučka 4 r. : Babka, čo budeme papať?
Ja: Francúzske zemiaky
Vnučka: Hurááááá, ja ľúbim francúzske zemiaky!
Keď statočne zjedla francúzske zemiaky a na taniery zostali všetky zemiaky, sa jej pýtam: A zemiačiky si prečo nezjedla?
Babka, a nemohla by si spraviť francúzske zemiaky s ryžou? Ja zemiaky veľmi neľúbim
... a takto vznikajú nové recepty
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
To môj malý začal: Anjeličku strážničku, opatruj našu chladničku...

A dcéra nezabudla na konci "anjelíčka" pridať: a aby všetky detičky na celom svete spinkali napapané, vycikané, vykakané, vypukané /len mamičky vedia, aké sú to všetko u malých detí životné a pre pokojnú noc rodičov i detí dôležité veci / a aby sa im snívalo o slniečku, o mesiačiku, o mliečku, o kravičkách, o ovečkách... /tu sa spravidla pospomínalo všetko, čo sa cez deň zažilo, a niekedy sa ani nestihlo, lebo sa skôr zaspalo.../.
Zlaté priania - ale pre detskú dušičku celkom reálne (krásne sníčky) - potomok ráno bude zlatučký, usmiaty.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft Pozri príspevok
Zlaté priania - ale pre detskú dušičku celkom reálne (krásne sníčky) - potomok ráno bude zlatučký, usmiaty.
Len škoda, že ako rastú detičky, rastú aj ich priania...Mimochodom, ako čas bežal, tú našu chladničku by sa zišlo pomaly aj vymeniť...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Oliwa Pozri príspevok
Len škoda, že ako rastú detičky, rastú aj ich priania...Mimochodom, ako čas bežal, tú našu chladničku by sa zišlo pomaly aj vymeniť...
Nedávno som mala na návšteve kamošky zo strednej, tak som mala riadne nadupanú chladničku, lebo som sa chcela pochváliť slovenskými špecialitami. (Do 21 som žila v ČR). Jedna s kamošiek, keď otvorila chladničku, vyhlásila: Tý brďo, to by mal vidieť náš mladý, vieš, čo mi vyviedol? Nafotil si doma našu prázdnu chladničku a poslal mms mojej svokre, že ako ho morím hladom!

A potom, že veľké deti neperlia!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...ešteže si nenafotil hociktorú chladničku rovno v predajni elektro...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať